تیوال | دیوار
S3 : 15:43:08
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
ویدیو
درباره نمایش آپرکات i
برای اولین بار روایت یک دختر بوکسور ایرانی، در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌رود
» ویدئویی از نمایش «آپرکات»
۱۳ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برای بار دوم دیدم و باز هم کیف کردم از این همه کلاس کاری و اجرای خوب. واقعا خسته نباشید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آلبوم عکس
طبیعت بهاری همدان... دیدن متن »

با آغاز فصل بهار شکوفه ها و فضای سبز باغات استان همدان جلوه ای بدیع از زیبایی های طبیعت را نمایان کرده است.

عکس: محمدامین نجفی / خبرنگارانطبیعت بهاری همدان | عکس طبیعت بهاری همدان | عکس طبیعت بهاری همدان | عکس طبیعت بهاری همدان | عکس ... دیدن همه عکس‌ها »
۲۶ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یزد میزبان دومین دور نخستین تور نمایشی جهان با افراد دارای سندرم داون میشود | عکس
دور دوم اولین تور نمایشی جهان آغاز شد
» یزد میزبان دومین دور نخستین تور نمایشی جهان با افراد دارای سندرم داون میشود
... دیدن متن »

از ۱۰ اردیبهشت تا ۱۳ اردیبهشت گروه نمایش سندرم داون مهمان شهرستان یزد خواهد بود.
این گروه با سه نمایش افسانه ننه ماهی و دختر دریا ( برنده جایزه ویژه هیئت داوران ششمین جشنواره تاتر شهر)‌ افسانه دشت بی باران (برنده جایزه ویژه داوران بیستمین جشنواره بین المللی تاتر همدان)
و نمایش شورایی ما همه آدم هستیم ( برنده لوح سپاس شصتمین کنگره بین المللی توانمندسازی ایران) عازم یزد میشود
این گروه در دور قبل در شهرستانهای سنندج،سیرجان، مشهد،کرمان وکردستان به اجرای نمایش پرداخت.
نویسنده ،طراح،کارگردان و تاتردرمانگر
رسول حق شناس این گروه افزود ما تا کنون هیچ حمایتی نگرفتیم و همچنین طی درخواست حمایتی که به مرکز هنرهای نمایشی دادیم ،به علت مشکلات مالی حاکم بر مرکز هنرهای نمایشی با عدم حمایت روبرو شدیم.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هر کسی دو تا کار خوب هم اگه در تئاتر دیده باشه یا یکیش یا دو تاش لطف یک شه بانوست که به مهربانی شهرت داره و امروز در اولین روزهای نخست اردیبهشت ماه تولدشونه.
خانم ماریا حاجیها
، طراح گریم و طراح صحنه خیلی از کارهایی است که ما باهاشون خاطره داریم هم زاد روزشون رو شاد باش میگم و هم از طرف همه تئاتر دوست ها براشون آرزو های خوب میکنم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
مهدی تاج الدین، زهره مقدم و solmaz gh این را دوست دارند
درود و صد درود... آرزوی سلامتی و طول عمر براشون دارم..
۲۸ دقیقه پیش
❤❤❤❤
۲۶ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چاپ شده در روزنامه اعتماد به تاریخ دوم اردیبهشت نود و هشت

میان شکوفایی و فروپاشی
نوشته محمدحسن خدایی

نمایشنامه‌ تحسین‌شده‌ای چون «اثر پرتوهای گاما بر روی گل‌های همیشه بهار ساکنین کره ماه» نوشته پُل زیندل، یادآور تقابل والدین و فرزندان است. غیاب پدر و حضور مادری که سعی دارد اقتدار خود را تا نهایت ممکن اعمال کند. نتیجه فاجعه‌بار است اما موجب خودآگاهی شخصیت خلاق و خیال‌پردازی چون «تیلی» ‌می‌شود. همان دخترکی که در مواجهه با رنج زمانه، به اتم و نیروهای رهایی‌بخش آن پناه برده و در پی ساختن جهانی یکسره تازه است. «بئاتریس» در جایگاه مادر، از پس سال‌ها ناکامی، نگاهی کمابیش تلخ به جهان دارد و «شکوفایی» فرزندش را تاب نیاورده و در نهایت وقتی می‌فهمد که مردم او را «بتی دیوانه» خطاب می‌کنند، دچار فروپاشی ذهنی می‌شود. پل زیندل نمایشنامه را در ... دیدن ادامه » جوانی نوشته و می‌توان آن را نوعی اتوبیوگرافی دانست که مناسبات محله برانکسِ نیویورک را بازتاب می‌دهد. گویا همین جوانی و بداعت نویسنده است که مهتاب نصیرپور را در مقام کارگردان به صرافتِ آن انداخته که دراماتورژی متن را به محمد رحمانیان بسپارد. افزودن شخصیتی چون پل زیندل نمایشنامه‌نویس به‌همراه رویت‌پذیر کردن جان گودمن که اغلب حضور او را در متن نمایشنامه از طریق مکالمات تلفنی متوجه می‌شویم، از تغییرات اعمال شده است. فی‌المثل پل زیندل همچون شاهد/ناظر عمل می‌کند و مدام با فاصله‌گذاری، رابطه تماشاگران با آن‌چه را که بر صحنه می‌بینند را کیفیت تازه می‌بخشد. به میانجی این مداخلات می‌توان حتی نظریات انتقادی دراماتورژ را در باب نمایشنامه درک کرد. فی‌المثل شیوه‌ای که زیندل در نوشتن توضیح صحنه اتخاذ کرده و با نوعی گشاده‌دستی نوشته که «شلختگی در همه‌چیز مشخص است» از نظر دراماتورژ، در تضاد است با رویکرد نویسندگانی همچون آرتور میلر یا تنسی ویلیامز در نوشتن جزییات دقیق صحنه.
اجرای مهتاب نصیرپور از «اثر پرتوهای گاما بر روی گل‌های همیشه بهار ساکنین کره ماه» به نسبت نمایشنامه زیندل، نگاهی تلخ‌تر دارد و با مونولوگ تاثیرگذار « شهین مهین‌فر»، به پایان می‌رسد که بشارتی است از جهانِ پرمشقت این‌روزهای ما. زیندل اما با رویکردی خوش‌بینانه در انتها، به میانجی تیلی، مانیفستی روشن از آینده ارائه می‌دهد که در آن، علم و تکنولوژی راهگشاست و اتم‌ها به شکل استعاری، دست‌ها و قلب‌ها را به خورشید، متصل کرده و نشانی از آینده روشن دارند. گویی دهه پنجاه میلادی قرن بیستم، واجد نوعی خوش‌بینی آمریکایی بوده که همه می‌توانستند به اتم عشق ورزیده و کامروا شوند. امّا روایت محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور، تلخ است و نه چندان امیدبخش. در زمانه عسرت‌های بی‌پایان و امیدهای از دست رفته، شاید دراماتورژی به کار آرمان‌‌گرایی بیشتر آید و درست در بزنگاه آرمان‌زدایی از تمام عرصه‌های زندگانی، امید را بار دیگر طلب کند. اما هر چه هست اجرایی که این روزها در سالن سپند مشاهده می‌کنیم بیش از آنکه آرمان‌گرا باشد واقع‌گرا و تلخ‌ است. همان روح زمانه که فاقد چشم‌اندازی روشن است و منقاد نیروهای سلطه و سرکوب. در نهایت مهتاب نصیرپور در مقام کارگردان، با استفاده از بازیگرانی جوان در کنار خسرو احمدی با تجربه، به اجرایی رسیده که در آن دهه پنجاه میلادی در نسبت با اینجا و اکنون ما بازنمایی می‌شود. پارادوکس خوش‌بینی روزگار گذشته در مقابل تلخی این روزهای ما.
زهره مقدم این را خواند
آقای سوبژه (محمد لهاک) و azi rezaei این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بی بیات
درباره نمایش ملاقات i
ممنون از گروه و آقای پیروزفر . انتخاب این نمایشنامه خوب و اجرای خوب علت سپاسگزاری من است.و اینکه انگار این داستان برای عصر ما نوشته شده و نه زمانی دیگر. تمام دوستداران هنرهای نمایشی رو به این اجرای زیبا دعوت می کنم.مخصوصا بازی آقای بهبودی
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مدتهاست که حماسه چیپس و پفک و زنگ موبایل و ... نقل سالن های نمایش شده ودیشب هم با استرس وارد سالن نمایش شدیم چون دوست نداشتم برخورد من با این موجودات مزاحم شب همراهانم را خراب کند اما خب شوکه شدم شب آرامی بود برای من و همراهانم نمایش خوبی بود مخصوصا که شب تولد خواهرم بود و لبخند رضایتش برای من کافی بود تا از همه عوامل این نمایش و بازیگران آن تشکر کنم برای شب خوبی که برای ما رقم زدند.شاد کردن مردم در این روزگار شایسته قدردانی هست.
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی مهدی کوشکی، کارگردانی مهتاب شکریان و با بازی مهدی کوشکی، نگار عابدی، با تخفیف روزهای نخست، آغاز شد.
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره نمایش آرسنیک i
نویسنده و کارگردان: جواد واحدی تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه سالن تئاتر سپند
» ویدیویی از نمایش آرسنیک
۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
atlasi
درباره نمایش ملاقات i
دوستان عزیز
با سلام
بنده برای روز پنجشنبه مورخ 97/02/05 سه عدد بلیت برای تاتر ملاقات سانس 5 بعداظهر دارم ، در صورت تمایل به خرید با شماره 09122201181 تماس بگیرید
با تشکر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
 نمایش عروسکی
به گزارش روابط عمومی تالار هنر
» نمایش عروسکی "جادوگر درخت انجیر هندی" به نویسندگی و کارگردانی احسان مجیدی روز یک شنبه ۱ اردیبهشت ساعت ۱۸ اجراهای خود را در تالار هنر آغاز کرد.
... دیدن متن »

در خلاصه این نمایش که بر اساس داستانی از شل سیلور استاین به نگارش درآمده می خوانیم:
"جادوگر از لستر می خواهد یک آرزو داشته باشد تا او برایش برآورده کند. لستر هم با زرنگی از هر آرزو برای خواستن سه آرزوی دیگر استفاده کرد."
ندا نوری، پریا علی محمدی و ریحانه فلاح در نمایش "جادوگر درخت انجیر هندی" به ایفای نقش می پردازند.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:
آهنگساز فرید نوایی:
طراح صحنه الهه میرزایی، هانیه زحمتکش (گروه خنده باران):
طراح نور   کیوان ضیاپور:
طراح گریم حسین تبریزی:
 طراح نور میز میکرو: رامین کهال زاده
 شاعر: آزاده فرهنگیان
 طراح لباس: پریا علی محمدی
 دستیار کارگردان: محمد نوحیان
 مدیر صحنه: ابوالفضل صحت، ارغوان خادم
 منشی صحنه: فاطمه سادات حسینی
 مدیر روابط عمومی و مشاور تبلیغات: مهدی قلعه
 نمایش "جادوگر درخت انجیر هندی" تا روز جمعه ۳ خرداد همه روزه بجز شنبه ها در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده به روی صحنه می رود. 

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ ساعت پیش
حدیث امین، سید حامد حسینیان و علی عبداللهی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب این کار رو دیدم...
باز هم ادبیات خاص کهبد تاراج...!
این کار هم مانند کارهای قبلی آقای تاراج ، امضا دار است...!
تقلید نیست ، کپی نیست...
من شخصا ؛ هم موسیقی کار ، هم دکور شدیدا ساده و شدیدا پر از حرف و مرتبط به داستان ، هم نوع روایت داستان و در آخر بازی ها رو دوست داشتم...
هم چنان درگیر شم...!
توو اون لحظه ها که روای تاریخ های قتل اون زن ها رو اعلام می کرد ، هی سال و تاریخ تولد خودم توو ذهنم نقش می بست!
اینک اگر من توو اون سال ها بودم ، شاید...
شاید ، تبدیل به یکی از قربانی های غلامرضا لبخندی می شدم!
ولی در آخر یک نفس راحت می کشیدم که نه...!
اون سال 76 اعدام شد و من فقط 6 سال داشتم...
هر چند منیر هم...!
قطعا و قطعا کهبد تاراج می تونست و می تونه که بهتر و قوی تر باشه ، اما یادمون نره بازنویسی و اجرای همچین داستانی که برگرفته از واقعیت هست و شدیدا دلخراش اصلا آسون نیست...!
راستی ، برای کی باید دل سوزوند؟!
غلامرضا لبخندی یا قربانی های اون؟!
باید ... دیدن ادامه » به حرف دل قربانی ها گوش داد یا حرف دل غلامرضا لبخندی؟!
حمید غلامی چی شد!!!!!
گفتین منیر یادم افتاد.. این غزاله جزایری چه اعجوبه ای شده... کار به کار داره بهتر میشه.. کاش همینجوری نقش های درست انتخاب کنه.
اون نمایش قبلیش تو مستقل زیاد جالب نبود.
۲۳ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جشنواره گلاب گیری در سعدآباد | عکس
» جشنواره گلاب گیری در سعدآباد
... دیدن متن »

به گزارش روابط عمومی سعدآباد، در این جشنواره، همزمان با آئین های باستانی گل غلتان و گلاب گیری، رقص های آئینی آذری، کرمانجی، بوشهری و تربت جام برای علاقه‌مندان اجرا می شود.

به منظور حمایت از کالای ایرانی و صنایع دستی کشور، نمایشگاه صنایع دستی و سوغات نیز با بیش از ۴۶ غرفه از استان های مختلف کشور، در مدت یاد شده در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود.

این نمایشگاه شامل غرفه های صنایع دستی از جمله: مینا کاری، منبت، قلم زنی، زیورآلات سنتی، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، سفال و سرامیک، صنایع مس، صنایع چرم، نقاشی روی کاشی، البسه محلی، ترمه، گلیم بافی، صنایع دستی تلفیقی و نیز سوغات و شیرینی های سنتی بیش از ۱۵ استان کشور است.

علاقه‌مندان می توانند ، از ۱ تا ۱۵ اردیبهشت ماه، به ورودی زعفرانیه مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به نشانی میدان تجریش، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان شهید فلاحی، انتهای خیابان شهید طاهری مراجعه کنند.

منبع: ایرنا

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش اکلیل i
مهدی کوشکی و نگار عابدی در اکلیل | عکس
» مهدی کوشکی و نگار عابدی در اکلیل
... دیدن متن »

مهدی کوشکی پس از چند اجرای موفق که با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد، در نمایشی متفاوت به نام «اکلیل» در مقابل نگار عابدی ایفای نقش می‌کند. این نمایش که دومین تجربه‌ی کارگردانی مهتاب شکریان پس از سرحدات لیر است، از ۱۶ اردیبهشت ماه سال‌جاری، هر روز ساعت ۱۸ در تئاتر مستقل تهران روی صحنه می‌رود.
نمایشنامه‌ی اکلیل به تازگی توسط مهدی کوشکی به نگارش درآمده و برای اولین بار اجرا می‌شود.

گفتنی است بلیط‌فروشی این نمایش به زودی در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این اجراخوانی، به نویسندگی سید محمد مساوات، کارگردانی نسیم ادبی و با بازی پوریا اصلان، مریم برزگر، پردیس پورعابدینی و ... آغاز شد.
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی داود زاهدی و با بازی امین رقیب دوست، محمدرضا هلال زاده، شقایق صحرائی(روزهای دوشنبه ۹ تا پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه) با تخفیف روزهای نخست، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشنامه ای بسیار تلخ تاثیرگرفته از کارهای تنسی ویلیامز همراه با نواوریهایی به کارگردانی بانوی نمایش ایران مهتاب نصیرپور . نصیرپور چون همیشه بازی درخشانی دارد و بقیه بازیگران هم بسیار مسلط و بی نقص بودند . این نمایش قوی را ببینید
حمیدرضا مرادی و علی جباری این را خواندند
azi rezaei این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی محمدرضا قلی پور و با بازی بهروز بقایی، فرشته فرشاد، عماد عابدی، فریناز صراف با تخفیف روزهای نخست، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ساناز
درباره نمایش ملاقات i
بازی‌ها‌فوق العاده و موضوع‌کاملا جذابی داشت‌من بسیار لذت بردم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب نمایش را دیدم و اصلا عادت به نقد وارد کردن ندارم چون در حوضه من نیست اما دلم تاب اینکه حرف دلم را برای این نمایش نزنم نداشت
دیشب به تماشای این نمایش نشستم و واقعا کلافه شدم برای من خسته کننده و کسل آور بود کاری که اصلا در حد سمندریان نبود خارج از برخی نقاط قوت که داشت بازیهای ضعیف بیژن و منیژه که به شخصه من اصلا عشق آنهارا باور نمیکردم به چاه افتادن
آنها را باور نمیکردم بازیگر نقش بیژن که فقط دیالوگ ها رو میگفت و فقط رفع تکلیف میکرد به شدت تصنعی منیژه از بیژن بدتر از نظر من کار بشدت ضعیف بود میزانسن هایی بسیار بی معنا به دنبال هم دویدن گیو و فردوسی وشعر خواندن آنها چه جذابیتی داشت؟فارغ از اینکه همه جذابیت نمایش بر روی همان بازی فروسی و گیو بود که شاید اگر این بزرگواران هم کسل کننده بودند نمی دانم چطور باید نمایش را تحمل می کرد .متنی که جذابیت ... دیدن ادامه » داشت اما به نظر من کارگردانی بسیار ضعیف و تا جایی که من می دانم اکوان دیو یکی از شخصیت های بزرگ شاهنامه است که من به شخصه دلیل گذاشتن این اسم را نمیدانم .شاید نقطه مثبت این نمایش هزینه کم کار بود که با کمترین هزینه لباس و دکور مختصر و قابل قبولی از آب در آمده بود .
به هر حال خسته نباشید خدمت تمامی اعضای گروه و آرزوی موفقیت
التماس انصاف
۱ ساعت پیش
بازی های ضعیف بیژن و منیژه؟؟؟ چه جوری دلتون میاد :(
۲۲ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
arezou raeisi
درباره نمایش دد i
چقدر خوب بود این نمایش. واقعا خسته نباشید و خدا قوت تک تک بچه ها . مخصوصا پرسوناژ خانومی که تو پارت ۳ بازی میکردن چقدر خوب حس رو بهم منتقل کردن . من یه تئاتر خوب دیدم.
یه گلایه هم به کارگردان عزیز این کار . خوب نیست که هی میگین بچه ها چهره نیستن و تئاتر دانشجویی ببخشید . بچه های اجرای شما فراتر از این صحنه هستند و بهتره که قدرشون رو بدونید.
بازم سپاس از زحمت هاتون
سید حامد حسینیان، حمیدرضا مرادی و علی جباری این را خواندند
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد کارآمد
درباره نمایش سیزده i
ماها فقط شعار میدیم ماها فقط حرف میزنیم ماها لوسیم چون از خون میترسیم! چون از خشونت بدمون میاد! نمیتونیم درد و رنج دیگران رو روی صحنه تحمل کنیم؟! اما میتونیم سالهای سال بدون هیچ واکنشی لا به لای چرک و خون و کثافت جامعه خودمون رو به خواب بزنیم چون بهش عادت کردیم!؟ ماها نمیریم سیزده ببینیم و سالن خالی میمونه تا اونیم که داره دردمون رو فریاد میزنه تنها بمونه و گوش و چشمی برای دیده و شنیده شدن پیدا نکنه؟ چون ما خیلی ناناز و تمیزیم مثلا؟!
(دیشب من بخاطر سالن تقریبا خالی و اونهمه تلاش و زحمت و تعهد بچه های سیزده واقعا خجالت کشیدم.)

به نظر من اثر هنری بدون تاثیر روحی و عاطفی بر مخاطب بی ارزش است و هر چقدر این تاثیر عمیق تر باشد اثر هنری رسالت خود را بهتر به انجام رسانده است خواه تاثیر مثبت برای تلطیف روح مخاطب خواه تاثیر منفی در جهت تلنگر زدن و بیدار کردن بخش خفته روان او.

گناه یا اعمال بد ریشه در فرهنگ و ارزشها و باورهای هر جامعه ای دارد و گاهی نکوهیده ترین رفتارها به مرور زمان به عادت جمعی تبدیل شده و نه تنها قبح خود را از دست میدهند بلکه بخاطر تکرار تبدیل به روزمره گی می شوند و اینجاست که کوشکی و کوشکی ها ظهور میکنند تا مسیح وار از بالای صلیب دست ساز خود زنگار کدر آیینه جامعه را حتی با خون خود بزدایند , که شاید وجدان به خواب رفته ما که با تلنگر و نوازش بیدار شدنی نیست به زور دگنک یا ضربه گرزی سهمگین بر خود بجنبدو اندک چشمی بگشاید.

نمایش سیزده از دو بخش کاملا مجزا شکل گرفته که بخش اول بشدت و تعمدا ساده و سبک و حتی جلف کارگردانی شده و در چرخشی 180 درجه با پارت دومی مواجه هستیم که خشن و سیاه و زشت و تاریک حتی بدون نور پردازی تخت (در حد دیده شدن صحنه ) روایت میشود, حال نکته اینجاست:
تقریبا اکثر تماشاگران ایرانی مخاطب این نمایش بخاطر عادت و تکرار روزمره و اشنایی و همزاد پنداری با رفتارها و اشتباهات و روابط غلط کاراکترهای حاضر در مهمانی پارت اول نمایش در جامعه و زندگیه هر روزه شان به جای تقبیح و ازرده شدن با وجهه طنز ماجرا همراه میشود و هر لحظه با لبخند یا قهقهه ای از زندگی کاراکتری به دنیای بعدی وارد میشود و درد و رنج انسان قبلی را که از ظلم یا تبعیض یا قضاوت یا شکی حاصل شده است را به راحتی فراموش میکنند و سرخوشانه بدنبال سوژه بعدی میگردند و اینجاست که جناب کارگردان با دردناکترین ابزار موجودش دوباره چشمان همان مخاطبان را از زاویه دید دیگری به روی همان درد اما اینبار بدون پوسته و حجاب , لخته لخت و تجزیه شده باز میکند و از این مرحله است که همه انچه تا کنون رفتاری معقول جلوه میکرد ناگهان با یک دیوانگی محض چشمان بیننده را از فرط گشایش تا انتهای روحش میدرد و این زخم عمیق همان گوهری است که باید بعد از یک جراحی خونین از بین چرک کثافت خارج شود.

ما بیزار نیستیم از : زنی که هر لحظه برای همسرش ارزوی مرگ میکند! مادری که در کنار همسر جوانش بجای تیمار فرزندانش در جهت حفظ بقای یوز پلنگان میکوشد ! مرد معتادی که دائم زنش را کتک میزند ! متنفر نیستیم از متجاوزان به جسم و روح ترنس که خود دچار همه گونه ترس و وحشت و ازار اجتماعی است! زنی که کاسب و فروشنده کودکان است! جمعی از دختران و پسران خیانت کار! دختر پولدار کاسب پیشه که دلار بر سر معشوقه رقاصش میریزد اما در تماس با کارمندش رذالتی کامل را به تصویر میکشد! ووووووووووووو..... اما ما از کسی که حاصل این ناهنجاریهاست متنفریم!!

ایا عذاب ودرد و رنج و مرگ هر روزه دردمندان این جامعه تمثیلی کمتر از مرگ یکباره به دست جوداست؟ ایا جودا از این جامعه جداست؟ چه کسی قاتل است؟


پ ... دیدن ادامه » ن: کارگردانی و کنترل این تعداد بازیگر خارق العاده بود و میزانسن عالی و بازی بی نقص بازیگران و فضای کلی نمایش در بهترین حالت ممکن دیشب برای من خاطره ای درداور اما با بالاترین استاندارد نمایشی ساخت که تا ابد در ذهنم ماندگار خواهد ماند.
برای جناب کوشکی ارزوی موفقیت و اینده ای درخشانتر دارم و به تک تک افراد گروهشون خسته نباشید میگم.
علی ژیان، بهناز، ساناز و علی جباری این را خواندند
یلدا معصوم، شهروز دل افکار و زهره مقدم این را دوست دارند
عالی گفتین
۱۵ دقیقه پیش
نظر لطفتونه مرسی که خوندید
۱۱ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان من 2 بلیط برای فرداشب(سه شنبه) برای این تئاتر دارم.ردیف 9.لطفا اگر کسی خواست با این شماره تماس بگیره:09177919180
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای متوسطی بود و طبعن بعد از اجرا متوجه شدم دلیل امتیازهای بالا برای این اجرا رو.امان از سانتیمانتالیسم.
سید حامد حسینیان، یلدا معصوم و حمیدرضا مرادی این را خواندند
زهره الف و زهره مقدم این را دوست دارند
سلام میشه بیشتر توضیح بدین؟
۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
موضوع جالب و جذاب که جای تفکر داره این داستان چقدر در زندگی کنونی ما داره زیاد میشه - گروه بازیگیری بسیار خوب و حرفه ای تشکر از اجرا هنرمندانشون
حمیدرضا مرادی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دغدغه مند بود. جوری که برای کارگردان جوان دهه هفتادی داشتن این ارزشها و اشراف به مطالب سنگین و ایما و اشارات عرفانی و آرمانی بریم جلب نظر کرد. این نمایش سرایش محور بود یعنی استفاده از آواز و موسیقی توسط خود بازیگران در انتقال مطلب و حس فضا کمک کرده بود. مطالب به شکل مرور خاطرات منتقل میشد بعضی بازیگراش مثل دختر عرب و مرد رزمنده خوب بودن و بعضیشون نه. یکی از بازیگران که راوی بود اضافه بازی میکرد. در مجموع تاثیر گذار بود اما واوووو نبود
حمیدرضا مرادی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش نه نه نه i
نمایش نه نه نه با حضور تماشاگران و هنرمندان اجرای عموم خود را آغاز کرد. | عکس
کلیه عواید از فروش این نمایش به کودکان سیل زده کشورمان اهداء می گردد.
» نمایش نه نه نه با حضور تماشاگران و هنرمندان اجرای عموم خود را آغاز کرد.
... دیدن متن »

به گزارش روابط عمومی نمایش نه نه نه عصر روز گذشته مراسم افتتاح این نمایش، در سالن مهرگان با حضور هنرمندان پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون چون رضا فیاضی، بهزاد خداویسی، ناصر سهرابی و امیر حسین غفاری و... برگزار شد.
امیر عباس رنجبر، نویسنده و کارگردان نمایش نه نه نه، با اشاره به اینکه هنرمندان در همه ی جای دنیا دغدغه اصلاح امور را دارند، بیان کرد: بحث کودک همسری یک موضوع در ابعاد جهانی است و مختص به یک نقطه جغرافیایی خاص نیست.
وی در پایان اظهار داشت: در اتفاقات مهم جهان، کودکان، رسانه ای برای رساندن فریاد مظلومیت شان ندارند. تاتر این پتانسیل را دارد که ضمن فرهنگ‌سازی، اطلاع رسانی شفاف هم ارائه دهد و بقیه ی کار با مدیران کاربلد و دلسوز و متخصص است.
رنجبر در پایان با اشاره به سیل های اخیر در کشور و ابراز همدردی با هم وطنان عزیزمان گفت: بازیگران و عوامل نمایش نه نه نه تصمیم گرفتند که کلیه عواید حاصل از فروش این نمایش را به کودکان سیل زده سرزمین مان تقدیم کنند.
گفتنی است نمایش نه نه نه هر روز، ساعت ۱۸ در تماشاخانه مهرگان به روی صحنه می رود.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید