تیوال زهره مقدم | دیوار
S3 : 19:26:39
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
اینکه زنان موفق شدند در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند ولو محدود بازهم امر مبارک و گامی رو به جلوست. امکان حضور، مسبوق به سابقه ای طولانی از عدالت خواهی و تلاش های زنان بود اما نهایی شدن آن در کمتر از یکماه و پس از ماجرای دخترآبی اتفاق افتاد و خواهیم دید اگر مردم هشیار باشند، امری که چنان ناممکن جلوه داده می شد، بی آنکه هنجاری، عرفی، اخلاقی یا عرش آسمانی دچار خدشه شود، ممکن بوده است در این میان انگار فقط عمر #دختر_آبی باید تاراج می شد، تا این روز فرا برسد. باشد که عبرت بگیریم و بیاموزیم که میشود بی هزینه جان، روزهای بهتری ساخت.

سهند ایرانمهر
@sahandiranmehr
با درود
اگر امروز زنان در ورزشگاه حضور پیدا میکنند متاسفانه به حکم فیفاست و اجباریست و هیچ ربطی به مسائل ذکر شده ندارد خواهیم دید در بازیهای اینده لیگ و غیر بین المللی باز هم بانوان اجازه ورد نخواهند داشت نمیدونم مسیله به این وضوح به شکلهای مختلف شده ... دیدن ادامه » دستاویز تبلیغات گوناگون، که متاسفانه این گونه تبلیغات فقط در دراز مدت به ضرر حق طلبی بانوان خواهد شد ...
۱۸ مهر
جناب گافکا یه امر واضحیه با پیگیری اخبار فیفا میشه موضوع را به وضوح مشاهده کرد چند وقتیست فیفا تهدید به تعلیق کرده که ایزان چند بازی گزینشی تعدادی از بانوان را به ورزشگاه برد که فیفا خوب، به راحتی متوجه این امر شد واین اولتیماتوم اخر بود که بارزس هایی ... دیدن ادامه » علاوه بر ناظران همیشگیه بازیهایی از این دست که از کنفدراسیون فوتبال اسیا هستند برای پیگیری این امر از طریق فیفا فرستاده شدند جالبه دو طرف ماجرا از این امر برای خودشون سو استفاده تبلیغاتی میکنند فدراسیون و..‌.میگن داریم بستر را اماده میکنیم برای حضور بانوان و این هم نشونه اش و اونوریا از این دست حرفایی که بالا ذکر شد میزنند و بیچاره بانوان که این وسط سرگردان خواهند بود که اگر فیفا بیشتر فشار نیاره باز هم همون اش و همون کاسه است ...
۱۹ مهر
بله درست می فرمایید ...متاسفانه تو ایران ما خانم ها برای حقوق اولیمون می جنگیم ..
۱۹ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش جمعه‌کُشی i
دیشب دو سانس پشت سر هم به دنیای اسماعیل خلج رفتم اول در نمایش و بعد در گفتگوی فروتنانه و گرم ایشون در کنارمون. جا داره تشکر گرم دوباره ای بکنم از باعث و بانیش مریم جان با انجمن من یک تماشاگرم و جلسات خوبی که تا اینجا داشتیم.
حس نوستالژیک این نمایش تا ساعت ها با من موند و از داشتن تجربه دیدن یک نمایش به سبک دهه ۵۰ ایران واقعا خوشحالم.
باید اعتراف کنم ریشه های درخت های تنومند و محکم برافراشته اعضای این گروه هم در اجرا و هم در صحبت‌های بعدش کاملا نشان از آگاهی و سواد (اون موقع!) ی داشت که چقدر در دوره حاضر کمرنگ شده..
آرزوی سلامتی و طول عمر براشون دارم و مشتاق شنیدن در مورد پژوهشی که جناب خلج در دست انجام دارن.
خسته نباشید به گروه محترم.
عزیزم من از شما ممنونم که با حضورتون باعث میشین گروههای نمایشی، از اجرای نمایششون لذت مضاعف ببرند
داشتن دوستان فهیم و علاقمندی مثل شما، یکی از بزرگترین افتخارات زندگی منه❤️
۱۵ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش پنجاه پنجاه i
علاقه به شعبده بازی و مبهوت کردن تماشاگر در کار قبلی مرتضی اسماعیل کاشی، صد در صد هم دیده شده بود و سبک جالبی که پیش گرفته برای مخاطب بکر و جذاب هست.
یکی از دوستان نوشته بودن در حرکات فیزیکال بازیگران حتی یک حرکت تکراری ندیدن، بنده هم موافقم.
اجرای دیشب شدیدا برای من ملموس بود و فضا بهم نزدیک چرا که تصادفا دیروز کتاب «جنگ چهره زنانه ندارد» رو تموم کردم و یک ساعت بعد توی این سالن بودم. حالا بخاطر اینه یا نه نمیدونم، ولی بالاترین امتیاز رو به طراحی واگن ها و بازی در اون ها و به طور کلی سرچشمه گرفتن کل داستان از اون واگن های قطار میدونم. چون نگاه نمایشنامه به شیوه زندگی و مرگ تدریجی اسرای اردوگاه هست و نه خود جنگ.

هیلاج سالن جدید خوبیه. فقط یکم تهویه ش قویه! واقعا دیشب سالن سرد بود که مسئول سالن گفتن برطرف میشه.
سپاس از حسن توجه شما
۰۹ مهر
ممنون از نگاهتون
۰۹ مهر
ممنونیم
۰۹ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش پپ i
کار نسبت به اجرای اول و دوم تغییر کرده و تجربه جدیدی رو ارائه میده. باید بگم دلم برا بابا اسی و بابا سعی تنگ شده و تو اجراهای قبلی خیلی باهاشون آشنا شده بودم و توقع چالش های عمیق تری رو داشتم، اما با دیدن یک پدر و پسر دیگه در مواجهه با هم اون هم شب اولشون باز سورپرایز شدم و همون موج قبلی رو تا حد زیادی دیدم:
- ۱ اعتماد به نفس اولیه پسر ، خجالت و ناتوانی پدر در درک موقعیت
-۲ اوج گرفتن پسر با همراه کردن مخاطبان و سکون پدر
-۳ خسته شدن پسر از پافشاری و قدرت گرفتن پدر به مرور زمان
-۴ هم قدم شدن پدر و پسر و قرار گرفتنشون روبروی کارگردان
-۵ متحد شدن نامحسوس پدر و پسر و شکل گیری موج محبت در موقعیت استرس زای روی صحنه
که این استرس به شکل جالبی از ابتدا باعث بیرون ریزی و گلایه کردن بدون قضاوت روبروی دو بازیگر میشه. (البته در پدر نامحسوس تر)

من فهمیدم پدرها کلا جلوی ... دیدن ادامه » جوان ها علاقه به گرفتن جمع در دست و شوخی کردن و ایجاد فضای فان دارند. تا الان فکر میکردم فقط پدر خودمه که اصلا اهل شوخی نیست ولی وقتی آب ببینه تبدیل میشه به یکی از شناگران المپیک، فهمیدم پدرها کلا بابت اشتباهات جوونیشون از دست خودشون عصبانی ان حتی اگر در موردش با بچه ها حرف نزنن. و بچه ها هم همه عمر بخاطر اون اشتباهات عصبانی ان ولی وقتی پدری رو به اعتراف میندازن نهایتا به اون آرامش و دل خنکی ای که میخوان نمی رسن و تازه میبینن توپ همچنان تو زمین خودشونه که دارن اشتباهات پدر رو به شکل آپدیت شده ادامه میدن :)

کار پپ تجربه خوبیه و در اجرای کنونی کمی از انسجام اثر کم شده که نمیدونم عامدانه هست یا نه. امیدوارم این سبک ادامه داشته باشه و مواجهه های جذاب تری رو هم ارائه بده.
ساعتش خیلی دیر بود دلم می‌خواست کار رو ببینم
محمد لهاک ( آقای سوبژه ) و میترا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش کریملوژی i
از نمایش گفتنی ها کم نیست و دوستان گفتنی ها رو گفتند و گفتن بیش از آن مثال کوفتن آبی است در هاون که عصاره گلی است در دامن، که دوخته شده از سر پیراهن، بر تن رشید بی مانند : کریم ابوکریم شیره ای بقال زاده اصفهانی مصور، ملقب به پشه و مرکب بر خر پا کوتاه بی دم نعل کرده عاریه، با زاویه خم شده از بخت نابلند روزگار نابلد مردمان بی مرام تاج و تخت بی امان و سری بی مو و جیبی تو در تو و سرانجام زبانی بس دراز، که در راه دراز تر عمر بی جواز، جفنگیات گهربارش بود مایه مسرت و در عین حال، مایه عودوت و اندرحال، گزیده ای به این مقال، شنیدیم و شبیه خوانی نقال، که اندر تیاتر شهر بدیدیم و هر آنکه ندید عمرش به باد.


آقای کارگردان کار خاص و زیبایی کردند و عواید اجرای امروز رو کلهم وقف درمان آقای حسنی از پیش کسوتان تاتر دهه هفتاد کردند.
برای عزیزانی که نمایش اقای حسنی: غروب ... دیدن ادامه » روزهای آخر پاییز رو ندیدند و در سانس امروز فرصت همراهی رو نداشتند و علاقمند به همراهی در هزینه های سرسام آور درمان سرطان ایشون و کشیدن جور مسولین مربوطه در سازمان های مربوطه دولتی میهمن عزیزمون هستند، این شماره حساب از سمت اقای بهرامی در اجرای امشب اعلام شد: ۵۰۲۲۲۹۱۰۷۶۶۱۰۶۳۱ بنام اکبر حسنی

راستی
شاید این صفحه جزو معدود نمایشهایی باشه که نمره های ۴ و ۵ فیک نداره.
خسته نباشید و مرسی از این نمایش عالی از طرح کهبد تاراج تاااا بازی خوب مجید رحمتی.
درود.
اصلا به خاطر اون پاراگراف اول کامنتتون من باید برم ببینم این نمایشو :)
۰۵ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش عمل i
بازی ها خیلی خوب بود و نوع روایت نمایش مبتکرانه و خاص که با دکور قوی یک اجرای بسیار خوب رو به نمایش گذاشت.
قصه در عین سادگی و رو کردن فکت ها در دقایق اولیه تا آخر کار از نفس نمی افته و پرده های پی در پی با ریتم بالا هر بار از تماشاگر برای رسیدن به خستگی پیشی می گیرند.

وضعیت جهان ترسیم شده با سست کردن دیوار چهارم تماشاگر در همه بخش ها در یک وضعیت نیست و گاهی فاز قصه و کارگردان در این بعد عوض میشه که نیاز به یکپارچگی بیشتری دیدم.
خسته نباشید میگم به گروه با حوصله و جوان عزیز اجرایی
ممنون از حضور پرانرژیتون و مرسی که نظرتون رو برامون مکتوب کردین
۰۲ مهر
مرسی از حضور و انرژی همیشه خوبت زهره نازنین❤️
۰۲ مهر
سلام خانم مقدم
خیلی وقت بود دوست داشتم ننوشتم براتون..
۱۶ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره فیلم عرق سرد i
نسخه ارائه شده در فیلیمو بنظر سانسور شده میاد در غیر این صورت ضعف فیلمساز در پرداخت اتفاقات هست که درجه کیفی فیلم رو مقداری پایین میاره. بیشتر بار فیلم روی دوش باران کوثری و بازی خوبش دلیل رضایت نسبی تماشاگر در پایان فیلم هست.
البته سوژه انتخاب شده و مطرح کردنش جای تقدیر و تشکر داره و تا حدی بدون اغراق و لفافه بندی حرف خودش رو زده..
زهره مقدم
درباره نمایش به زبان خواب i
اگر تئاتر هم بخش هنر و تجربه داشت، این نمایش یکی از مستندهای خوب و دیدنیش محسوب میشد.
بازی کاراکتر سیمین دانشور دوست داشتنی و عالی و کاراکتر هرتا مولر واقعا طبیعی و لهجه عالی.
خسته نباشید

سومین دوره رپرتوار عصر تجربه سالن مستقل
بدون سر و صدا و تماشاگر خوش خنده و عکاس
من یک تماشاگر هستم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش موسیقی مجلسی i
خلاصه نمایش و بخونید!
یعنی نکته خاصی داره؟ سوتی توش هست؟
چرا من نمیفهمم پس:|
#وات_ا_خنگ_آی_ام :|
۲۴ شهریور
جناب علی نژاد عزیز، بنده البته روی صحبتم با شما نبود ولی من حتی یک کامنت از کاربران قدیمی تر تیوال هم برای نمایش شما ندیدم. شاید کار شما، نمایش با ارزشی باشه برای دیدن ولی واقعاً این کامنت های اولی برای شخص بنده فقط ایجاد شک میکنه در دیدن نمایش.
۱۳ مهر
بله درست میفرمایید چون اتفاق افتاده با اکانت‌های مختلف برای نمایشی تمجید و تحسین‌های دور از واقع اتفاق افتاده که باعث سلب اعتماد کاربران واقعی شده نمایش بنده سه شب هست که اجراش شروع شده و منتظر کاربران خوب تیوال هستم برای نظراتشون و تا جایی که اطلاع ... دیدن ادامه » دارم چند تن از این عزیزان در هفته جاری به دیدن نمایش میان شما هم افتخار بدید و تشریف بیارید تا از نظراتتون بهره‌مند بشیم ارادتمندم
۱۳ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش شب بخیر مادر i
نمایش و دیدم و از اوایل کار فهمیدم راضی از سالن بیرون میرم. متن و دوست داشتم و بازی هر دو عزیز رو.دکور و فضای کار خیلی "تاتری" و دلنشین بود و در عین حال سردی خونه رو منتقل میکرد. اجزای دکور فکر شده و درست بود و کم و کسری ندیدم. خسته نباشید میگم و امیدوارم با کمی قیمت پایینتر صندلی هاتون پر از تماشاگرانی بشه که تاتر "خوب" میبینند.
سپاس از حضور و نظر شما خانم مقدم گرامی /
در مورد قیمت از ابتدای تولید این نمایش توافق کردیم که معقول ترین قیمت ممکن رو در اوضاع نا ملایم اقتصادی جامعه بگذاریم تا کسانی که علاقه مند به تماشای نمایش هستند بتوانند تکی و یا گروهی به دیدن نمایش بیایند و قیمت ... دیدن ادامه » فضایی نداشته باشیم و از اولین اجراهم تخفیف عمومی و بعد تیوال پلاس رو اعمال کردیم .
این چند اجرای پایانی هم تخفیف خرید گروهی داریم همچنان و سعی می کنیم در صورتی که امکانپذیر باشد مجددا تخفیف تیوال پلاس یا عمومی رو اعمال کنیم .

۲۳ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش گرگ ها i
دخترند دیگر..
دو ساعت صحنه تاتر را مال خودشان میکنند و بیننده را مبهوت.
دیدن این نمایش مثل فرندز دیدن میمونه. اگر کمی به فضاش آشنا نباشی و شوخی‌ها و موضوعاتی که راجبشون حرف زده میشه رو ندونی لذتی که میبری شاید یک دهم بشه.
خوندن دقیق بروشور مثال نقشه گنجی که به دستت دادن ولی حجم مفاهیم استفاده شده به قدری زیاده که میدونی باز هم نمیتونی همش رو بفهمی.
اگر چند تا سلبریتی به جای این دخترکان کار اولی روی صحنه بود و اسم سازنده رو نمیدونستم قطعا کار و به مساوات یا هم رده هاش نسبت میدادم.
فضا به قدری جالب و جذاب طراحی شده که در کنار بازی های انرژیک کاراکترها دقیقه ای شما رو از نمایش دور نمیکنه و حتی یکبار هم به ساعت نگاه نخواهید کرد.
میدونم که مقدار زیادی از کار و نفهمیدم و خیلی دلم میخواد این بار تو اجرای انگلیسی بیشتر بتونم کشفش کنم.
کار قبلی این کارگردان ... دیدن ادامه » "مستعد حادثه" هم عالی بود و خاطره خیلی خوبی ازش دارم.
خسته نباشید و دم همگی تون گرم.
ممنون از این نوشتار، تماشا خواهم کرد.
۱۵ شهریور
اوف انگلیسی
۲۲ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش پیتزا جهان i
پیتزا جهان با از دست دادن بازیگرانش می‌تونست ضربه بدی بخوره ولی دو عزیزی که جایگزین شدند چیزی در کار کم نگذاشتند و بازی خوبی ازشون دیدیم.
کلیت کار قابل قبوله و عوامل اجرایی سعی زیادی داشتند که کار خوبی ارائه بدند. اگر نتیجه کار قوی ای در نیومده ایراد رو باید در متن جستجو کرد و روی داستان کار بیشتری انجام داد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش برداشتن i
اینجا خبری از زنگ و لعاب و موسیقی و هیجان پرومته نیست.
اینجا یک پلاتوی تمرین برای دو نفر اجرا گر تئاتره که با شما سفره دلشون رو باز میکنند.
اجرا بین شعرخوانی و پرفورمنس با کلام در نوسان هست و به گفته دوستان در ژانر تئاتر درمانی اجرا میشه.
یک تجریه شخصی که این راه برای "برداشتن" بغض عواملش انتخاب شده .

با اومدن نور به صحنه بلافاصله خاطره آهواره برام زنده شد. اما از تصویر سازی و سفر در زمان اون اجرا هم خبری نیست.
این اجرا فقط روایت هست از تجریه یک جور «من پس از تو» یا «من در نبود تو» یا «آااااه از آنچه که هستم» به همراه قرار دادن تماشاگر در موقعیت های چالش برانگیزی مثل:‌ زمان طولانی و ریتم پایین برای تربیت حوصله مخاطب و باز سازی واقعه هایی برای تماشاگر با سوال: اگر شما بودید چه می کردید، آیا کمکم میکنی؟ آیا کمک میخواهی؟

مواجهه های ساخته شده ... دیدن ادامه » بر مبنای رقص معاصر یا همون بدن(به طور نصفه و نیمه و نشسته روی صندلی) با بهره از بیان و بازی های صدا، در خلق موقعیت های ذهنی تماشاگر(بنده) موفق نیست.
نیاز به موسیقی بیشتر کاملا محسوسه و با توجه به متن طولانی و تکرارهای چند باره جملات و مکث های بی شمار موجود در اون به راحتی می شد حضور موسیقی رو با انجام حرکات فیزیکال، آنتراکتی برای شنیدن بهتر و با حوصله تر اپیزود بعدی در نظر گرفت، اما به گفته سازندگان شیوه روایت موجود "تعمدی" انتخاب شده و گویا مخاطب هم ملزم به تحمل فشارهای روانی و احساسی سازندگان هست.

دیدن این نمایش یا اجرا برای هر کسی ممکنه لذت بخش نباشه اما اشارات سایکوتراپی و عرفانی و چالش برانگیز زیادی در متن موجود هست و بازی ها با نمره کامل ۱۰ از ۱۰ نشون دهنده تمرین های مداوم و دغدغه سازنده برای ارائه کاری عمیق و خاص هست.
بعد از نیمساعت دیدن کار برام هیجان و آورده ای نداشت وبه نظرم با تجربه بیشتر اجراگران در امر توجه به سلیقه مخاطب کارهای فوق العاده ای رو در آینده از این دوستان شاهد خواهیم بود.
درود و خسته نباشید.
ای کاش همه مث شما ویژگیهای نمایش رو از جهات گوناگون توصسف کنن تا خواننده بسادگی بفهمه که نمایش مطلبق سلیقش هست یا نه...
۰۷ شهریور
والا به نظرم غیر اخلاقیه و نمیکنم این کار رو. کاش خود سازنده فایل رو ارائه بده ما حرفی نداریم بخریم.
۰۷ شهریور
چه خوب نقد می کنی و چه قلم خوبی داری..
مانا باشی ئ هماره نویسا
۲۱ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آزادهنده ترین مورد این اجرا حرف زدن کارتونی و صدای بلند و بیان نابلد کاراکتر پدر هست.
دوم صحنه های مصنوعی گپ و گفت حاوی شیطنت؟! کاراکترهای جوان نمایش
سوم موفق نبودن راوی در پرداخت قصه و ارائه یک داستان سخیف و بدون بن‌مایه برای اجرای تئاتر صحنه ای
چهارم شلوغ کردن صحنه‌ای که به خودی خود زیادی آشفته و پیچیده شده با مکان‌هایی که حداقل نصشون اضافه و بی‌مورده، با اکسسوری ها در میزان‌سنی که روی زمین کامیک شده و نتیجه القای حس خاله بازی روی زمینی که با گچ طراحی کردن...
پنجم بازی های اگزجره و کارگردانی ضعیف...

نکته جالب حضور فرزند کوچیک کارگردان کنار خودشون بود که دوستان گفتن تو اجراهای قبلی هم بودن. جالبه که چنین متنی داره هر شب برای بچه ۶ ساله اجرا میشه با اشاراتی که به هیج وجه برای کودکان مناسب نیست..
زهره مقدم
درباره نمایش رگ i
وقتی نمایش رو ببینید مفهوم پوستر طراحی شده رو متوجه می‌شید. و واقعا احسنت به این طراحی. البته من خلاصه داستان رو نخونده بودم و چه خوب که نخونده بودم.
قصه به قدری غم‌انگیز و مستنده که نمی‌تونید اخر کار جلوی گریه تون رو بگیرید. حتی با وجود اینکه در کل نمایش کلی با بازی‌های خوب بازیگران خندیدید.
باید بگم بازی‌ها و بازی‌سازی های این اجرا برای آقایان حاضر در صحنه نسبت به خانم‌ها کفه سنگین تری داره. مخصوصا در بخش بیان/ و جای یکی دو تا کاراکتر در بخش خانم‌ها حتی باید با هم عوض بشه.
روایت ایوب آقاخانی رو خیلی دوست داشتم. خیلی بهتر شده و داره نویسنده قدری می‌شه.
حضور صحنه خوان و تعویض پرده ها کمی از نظر اینکه مخاطب اینجا کیست و دیالوگ چیست گنگ اما جالب بود. ضمنا اون موزیک حماسی خیلی از دیالوگ‌های راوی رو درسته قورت داد و ما نشنیدیم.
دکور و نور هم کاملا ... دیدن ادامه » درست و راضی کننده ولی از همه این‌ها گذشته کار ایوب آقاخانی با کمی اغماض «عالی» بود و خیلی دوستش داشتم.
مخصوصا که بعد از لانچر تو همین سالن خیلی چسبید.
سلام و عرض ادب
خوشحالیم که اجرا رو دوست داشتید.
سپاس از لطفتون
۲۶ شهریور
منم موسیقی رو موافقم که نمی ذاشت دیالوگ صداش بیاد
۰۳ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش تصعید i
این نمایش عروسکی خیلی جذابه و داستان سیاه و عجیبی داره که بیننده رو همراه میکنه. دکور خیلی جالبه و عروسک گردانان حرفه ای و با حوصله. موسیقی و فضا سازی هم جالب بود. کار نمره بالایی پیش من داشت مخصوصا با نوشتن شعار زیبای «تماشاگر محترم است» پشت بروشور.
اون عکاس مزاحم و پرکار در اجرای دیروز اما بدجوری قدرت اجرایی و شعار های داده شده و تمرکز و اعصاب من رو به فنا داد.
نکنید این کار رو با خودتون.
زهره مقدم
درباره نمایش گورخواب ها i
قدرت نسیم ادبی نشون داد که حضور سحر قریشی در اجرای قبلی یک اشتباه بود.
احرا خیلی بهتر شده مختصرتر و کم شعارتر.
خسته نباشید.

پ.ن
یه نفرین مدل کاراکتر نسیم ادبی: ای بزنه اون گوشیاتون موقع استوری گرفتن سر اجرا بسوزه دلمون خنک شه:)))
الهی آمین
۰۴ شهریور
آقای جلیلی چطور هیچکس بهش اعتراض نکرد؟؟ آخه صفحه روشن و لایو گرفتن کل یک اجرا؟؟!
۰۵ شهریور
نورش تو چشم من نبود ولی اطرافیانش هم چیزی نگفتن بهش
۰۵ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آموزنده، تاریخی، سرحال، تمیز و مدرن. نمایشنامه انتخاب شده گرچه کمتر به نرودا و بیشتر به رومنس قصه می‌پردازه اما در همین حد هم چند خطی به دانسته های بیننده اضافه میکنه که این رسالت هنر هست.
این نمایش خیلی خوب ساخته شده و کار زیادی برده و این از همه وجناتش پیداست. دکور با اسکرین به زیبایی اجین شده و جهان کوچک صحنه رو در یک قاب به تصویر می‌کشه.
شوخی های متن با کمک آمادگی فیزیکی بازیگران به خوبی شکل می‌گیره و همه بازی‌ها یکدست و تمرین شده، تا جاییکه روی کلمات ترجمه شده از متن خارجی شوخی های کلامی نوشته شده و این .. واقعا جالب بود.
و اشکان خطیبی... رقابتی که باخودش داره متحیر کننده ست. هر بار بهتر از دفعه قبل. حتی وقتی کار مال خودش نیست. همیشه در «بهترین» حالت ممکن و پر از انرژی.
سرت سلامت اشکان عزیز
دیدن روی ماه خانم تیموریان هم عجب لطفی داشت.
خسته ... دیدن ادامه » نباشید جانانه میگم به همگی.
زهره جان دلگرم به مهر شما و مخاطبین م هرشب جانم را بر صحنه تمام می کنم.
❤️
۰۴ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم
درباره نمایش اژدهای طلایی i
لعنت به طرح ترافیک :(
بیش باد
۰۳ شهریور
اگر اجرا رو ندیدید در خدمتتون باشیم
۰۵ شهریور
اگر ساعتش در حد ده دقیقه جلوتر بره یا سانس ویژه دیرتر داشته باشه با کمال میل دوست دارم کارم رو ببینم..
۰۵ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید