تیوال لیلا والی | دیوار
S3 : 06:20:05
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
تیاتری در مورد مشکلات اقتصادی مردم که با طنز قاطی شده. مشکل مسکن و بیکاری ستون این تیاتر هست. طنز اجتماعی میشه بهش گفت.
امیر مسعود، خیام وقار کاشانی، مهدی سلطانی و محمدرضا این را خواندند
زهره الف و Eliae37 این را دوست دارند
ممنونم
۱۴ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا والی
درباره نمایش اتینا i
قدرت بازی خانم زنگنه و آقای تفتی خیلی بالاتر از سطح داستان بود. به بازیها ایرادی نیست اما داستان یه داستان معمولی بود.
ممنون از آقای تفتی که در انتهای تیاتر گفتن که نظرات موافق و مخالفتون رو روی تیوال بگذارین و هر نظری داشته باشین ازتون ممنونم که تیاتر تماشا می کنین. ایشون از بس بازیش تو سریال از یادها رفته، عالی بود که اصلا نمی تونستم نقشی که دیشب داشتن بازی می کردن رو باور کنم. هنوز غرق بازی خوب ایشون تو اون سریال هستم و اثرش از بین نرفته.
سلام روز بخیر
ممنونم ازتون
ممنونم از مهرتون و نگاهتون
۱۵ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه تیاتر درجه یک و تلفیق سبک زندگی قاجاری و سبک مدرن و با موسیقی جذاب. شبی که به تماشای این تیاتر رفتم خانم طیبه سیاوشی(نماینده مجلس) و دکتر قطب الدین صادقی هم اومده بودن. این دو نفر قطعا وقتشون رو صرف دیدن تیاتری که ارزش دید داشته باشه می کنند. این هفته آخرین هفته ی اجرا هست.
آیلار این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
واقعا تیاتر درجه یکی بود و با وضعیت سیاسی روز کشور تناسب زیادی داشت و بازیها عالی بودن. در نهایت نشون می داد که اختلافات اصول گرا و اصلاح طلبها همیشه وجود داره و این وسط کسی به فکر ملت نیست و نقش ملت رو سیاهچه که لباس مبارک رو پوشیده بود بازی می کرد.
امیر مسعود این را خواند
آذرنوش، زهره مقدم، نیلوفر پیری و یک تماشاچی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فقط یک نمایش عروسکی نبود و مشکلات روز جامعه رو با زبان طنز بیان می کرد. پیشنهاد می کنم به تماشایش برین. محیط شادی داشت و نوازنده دمبک هم عالی بود و با تماشاچی ها ارتباط برقرار می کرد و تشویق به شادی و دست زدن می کرد
امیر مسعود، زهره مقدم و M... این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تا قبل از دیدن این نمایش فکر می کردم دوجنسیتی با ترنس یکی هست. حداقل فهمیدم این دو مورد با هم فرق دارن. زندگی خانواده ها و خود این جور آدمها به شیوه ی خوبی نشون داده شده بود و بازیها هم عالی بود
داستان جالبی از اقدام به خودکشی دو جوان بی سرانجام و بی پول.پول و آبرو تا لحظه ی آخر زندگی برای همه ی آدمها ارزش داره.
امیر مسعود و آقامیلاد طیبی این را خواندند
amirhossein nazeri این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیشنهاد می کنم بخاطر سبک جالبی که داره و با تماشاگر ارتباط زیادی برگزار می کنه، برای تماشای این تاتر اقدام بشه. بازی گرم خانم تیرانداز با اون تیکه های بامزه ای که به تماشاچی ها می نداختن عالی بود. آهنگ آخری هم که جناب یزدانی با همکاری نوازندگانشون خوندن به اندازه ی ی کنسرت ارزش داشت. کلی هم خندیدیم از سوال و جوابهای بین بازیگران با تماشاچیان. هم تیاتر خوب دیدیم هم کنسرت داشتیم هم کلی خندیدیم. دیگه یه تماشاچی چی می خواد؟
» تا ۲ پاسخ


هومن شهباز و Someone این را پاسخ داده‌اند
این نمایش از نمایشهای Interactive یا تعاملی( برهم کنشی) است که هر سه بانوی بازیگر با توجه به پشتوانه ی تجربه ی تیاتری و بازیگریشان توانسته اند از نقش خود برآیند. گرچه برخی مواقع نشان یکنواختی در اجرای برخی از ایشان مشاهده کردم. ولی در کل نخستین نمایش برهم کنشی ... دیدن ادامه » موفقی است که دیده ام . به نشان تجربه ی رضا یزدانی گرامی در عرصه ی نمایش می توان نمره ی قابل قبولی برای ایشان با توجه به زمان حضورشان در نمایش به جز بخش خوانندگی وی که عالی بود در نظر گرفت‌.
به دوستان تیاتر بین که نمایش به چنین فرمی ندیده اند پیشنهاد میکنم عاشقانه های خیابان را از دست ندهند.
۱۳ تیر
عالی بود
۱۵ تیر
من باهاتون مخالفم چون از دید من کار ضعیفی بود،بیننده محتوا میخواد،نه کنسرت و خندیدن
۱۷ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
انتظار نمایش بهتر از چیزی که دیدم رو داشتم. کسل کننده بود
فرزاد جعفریان، ایمان قندی و حمیدرضا مرادی این را خواندند
صبا صالحیان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بسیار خوبی بود و گروه موسیقی همراهی خوبی با لحظات بازی بازیگران و صحنه ها داشت و تم ترس یا شادی یا غم رو به خوبی نشان می داد.
بازیها عالی بود و بازیگران مخصوصا کنت ارتباط خوبی با تماشاگر برقرار کردن. این نمایش ظاهرا یک نمایش طنز هست اما مفاهیم و پیامهای مهمی دارد.امیدوارم تماشاچی های حرفه ای فقط به دنبال نام بزرگ کارگردان و بازیگران نباشند و انتخابهای خوبی مثل انتخاب دیدن این نمایش را در برنامه خودشون داشته باشند.
آرزوی موفقیت و سربلندی برای کارگردان و بازیگران و گروه موسیقی این گروه را دارم.
منتظر کارهای بعدی شون هستم.
البته کاراکتر دراماتورژی شده کنت عالی بود ولی مهدی نصرتی بازیگر این نقش باید روی بیان خودش کار کنه. .من خیلی اوقات متوجه نمیشدم چی میگه
۲۸ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید