آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تینا آواکیان | دیوار
S3 : 19:54:01 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
حریق داستان زندگی روزمره در هر یک از خانه های شهرمان است ، چه خوب چه بد ...
هر در بسته می تواند یک داستان باشد با صدها اتفاق ریز و درشت ، مهم یا بی اهمیت ... بیرون خانه ها شخصیت و رفتار آدم ها می تواند کامل ، بینقص و حتی رشک بر انگیز باشد . ولی وای به وقتی که در باز میشود .... خانم فروزند با حریق درها را باز میکند و ما را به داخل خانه های به ظاهر ایده ال ولی از درون مشتعل میبرد.
حریق می تواند روایتگر زندگی هر یک از ما باشد ، به همان سادگی و بدون پیچیدگی های بسیار ... نه راه پیش و نه راه پس داشتن را اکثرا تجربه کرده ایم . و این ما هستیم که باید چاره اندیش وضعیت موجود باشیم.
به نظر من اصولا نباید هیچ اثری را با دیگری مقایسه کرد و به آن امتیاز داد. هر نویسنده یا کارگردان هر بار داستان جدید و متفاوتی را خلق میکند که مسلما با اثر قبلی متفاوت است که اگر چنین نباشد در دور تکرار و یک نواختی می افتد.
من اولین اجرای نمایش را دیدم ( که البته آخرین نیز نخواهد بود ). به عنوان اولین اجرا مسلما کاستی هایی دیده میشد که طبیعتا بعد از یکی دو اجرا رفع خواهد شد. در مقابل نقاط مثبت بسیاری دارد.
داستان ایده جالبی دارد. ذهن بیننده تا آخر نمایش درگیر است. بعد از عبور از هر طبقه داستان تمام نمیشود و با کنار هم گذاشتن گزینه ها داستان جذابیت بیشتری ... دیدن ادامه ›› پیدا میکند.
بازی ها روان و خوب ، دکور بسیار جالب و خلاق و حتی ساعت مناسب نمایش و ....
خانم فروزند عزیز به شما و همه عوامل نمایش خسته نباشید میگم.
فرصت دیدن نمایش را ازدست ندهید.
سرکار خانم آواکیان
به نظر می رسد اشاره شما به عدم مقایسه آثار متفاوت ، ناظر بر نوشته بنده بوده باشد ، فلذا بدین وسیله ضمن احترام به نظر شما معروض می دارد : بطور قطع و یقین هر پدیده ای برای خود به ویژه در جزییات یک پدیده یونیک می باشد و فقط می باید در جزییات با خود خودش مقایسه شود ، اما یک اثر ادبی ، یک اثر هنری ، یک اثر علمی ، یک اظهار نظر کارشناسانه و هزاران از این دست روزانه مورد قیاس با یکدیگر قرار می گیرد ، چرا که در کلیات چارچوبهایی متعین و اثبات شده دارند که در آن چارچوب مورد قضاوت قرار می گیرند ، مثل اینکه ما روزانه بطور مکرر و متوالی درحال مقایسه ( به تقریب ) تمامی پدیده های اطرفمان هستیم .
قیاس بنده در مورد نمایش حریق و مافیا نیز به واسطه ی اشتراک پدیدآورنده ی محترم اثر بود ( در حالی که غیر از این نیز ناقض اصول منطقی ... دیدن ادامه ›› نبود ) ، بدین معنی که دونمایش از یک نویسنده و کارگردان را به لحاظ ارزش داوری یک مخاطب ، به مقایسه نشستم و به نتیجه رسیدم ، به داوری بنده و به لحاظ منطقی این امر هیچ یک از اصول منطق و استدلال را نقض نمی نماید .
نظر بنده این بود که کار قبلی خانم فروزند از نگاه بنده به لحاظ ایده و متن و بالنتیجه اجرا و ارزش هنری ، از این کار بهتر بوده است ، مخالفت شما با این نظر بنده منجر به صدور حکم کلی گردیده که منطقی نمی نماید .
با احترام
۱۱ آبان ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی فوق العاده. اگر ظرفیت دیدن حقیقت را دارید ، پس حتما نمایش را ببینید. نحوه شروع نمایش واقعا جالب و غیرمنتظره بود. واقعا همه و همه عالی بودند.
آقای مرزبان امشب در مورد سختی کار تئاتر گفتند و این که " اصولا همه جنبه زرق و برق تئاتر را میبینند. امشب ما خندیدیم و شاهد بازی فوق العاده و کمدی آقای داود فتحعلی بیگی بودیم .در حالی که امروز ایشان مادرشان را به خاک سپردند " . واقعا خیلی سخت است. روح مادر گرامیشان شاد ...
واقعا با روحیه ای عالی و خوب سالن را ترک کردیم.
حتما برید و نمایش را نه یک بار بلکه چند بار ببینید
"دوستی خیلی چیز مهمی ایه، آدم می تونه عاشق هرکسی بشه، ولی با هرکسی نمی تونه دوست باشه... "
داستان سه دوست ، سه هم رزم و ... مادر ! ... مرگ و زندگی ... حقیقت و دروغ ... جنگ و صلح ، شیرینی و تلخی ... همه با هم همراه با بوی مست کننده قهوه داستانی ساده و در عین حال پیچیده را روایت می کنند.
همه و همه دست به دست هم داده اند تا شاهد نمایشی زیبا با بازی های درخشان باشیم.
خانم دامغانی عزیز ممنون از ساعات دلپذیری که برای ما به یادگار گذاشتید. با آرزوی موفقیت برای شما و خسته نباشید به شما و گروه عالیتان.
نمایش بسیار جذاب و خوبی بود. تا آخر بیننده را درگیر نگه میدارد . بازی ها بسیار روان و حرفه ای است. دست مریزاد به کارگردان محترم و گروهش . یک بار دیدن آن کافی نیست . در هر بار دیدن این نمایش ، نکات نهفته جدیدی را کشف میکنید . دیدن این نمایش را قویا توصیه میکنم.
لطفا از سفرهایی که قبلا انجام شده نمونه هایی بنویسید .در مورد چگونگی سفر از لحاظ کیفیت ، موارد نوشته شده و غیره. من به عنوان یک والد باید اطلاعات بیشتری داشته باشم تا بتوانم رضایت جوانم را به این سفر بدهم
گروه همیاری (support)
درود بر شما
این جشنواره برای نخستین بار برگزار می‌شود و مجری این برنامه‌ها مجموعه سفرنامه البرز است که تجربه سال‌ها برگزاری تورهای خارجی را در کارنامه دارد که نشان‌گر کیفیت نسبی این سفرها است. با این وجود شما می‌توانید با برقراری تماس با این مجموعه از جزییات برنامه‌ها مطلع شوید.
شماره تماس: ۸۸۸۸۴۶۴۵
۲۱ تیر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید