کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال گروه همیاری | دیوار
S3 : 09:47:36 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به آگاهی می‌رسد خرید بلیت این نمایش به نویسندگی و کارگردانی سامی صالحی ثابت و با بازی هادی صالحی ثابت، صبا مرادیان، هلیا حسن زاده و ... از شنبه ۱۴ تیر ماه ساعت ۱۲ ظهر آغاز خواهد شد.
پویا فلاح این را خواند
انشالله که تخفیف سه روز اولم داره👏🏼
۶ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می رساند امکان خرید فیلم تئاترها از سر گرفته شد.
زهره مقدم این را خواند
علی ابراهیم، رعنا* و محمد عمروابادی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت سانس های تازه این نمایش به کارگردانی پرنیا شمس روزهای چهارشنبه ۴ تا شنبه ۷ تیرماه امروز شنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
زهره مقدم و پویا فلاح این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش به کارگردانی فرزاد امینی روزهای جمعه ۶ ، شنبه ۷ و یکشنبه ۸ تیرماه امروز شنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی میکاییل شهرستانی و با بازی شیرین فرخنده نژاد، بهادر باستان حق، مسعود آشوری و ... آغاز شد.
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی پرنیا شمس و با بازی پروانه ذابح، یاسمن رسولی، ترانه یوسفی و ... با تخفیف سه روز نخست، امروز (یکشنبه ۲۵ خرداد) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
پویا فلاح این را خواند
رومینا خلج هدایتى این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی فرزاد امینی و با بازی (به ترتیب حروف الفبا) مهدی بازدار، نازنین زهرا برومند، محمد پسندیده کار و ... با تخفیف سه روز نخست، امروز (یکشنبه ۲۵ خرداد) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
پویا فلاح این را خواند
علی ابراهیم و مریم شریعتی این را دوست دارند
چرا همه ی صندلی ها قابل خرید هستند؟ رعایت فاصله؟؟؟
haniyeh maaah
نمایش یازده جریحه روح ،نمایشی بود ک 4بار به مدت سه ساعت به تماشا نشستم و در تمام لحظاتش غرق شدم و جریحه های روحم را حس کردم ،چهار بار به تماشا نشستم و یکبار هم نمیتوانستم چشمم را از صحنه به ...
درود بر شما
برای بهتر دیده شدن نظرتان، مطلب خود را به صورت دیوارنوشته تازه پای برگه آن نمایش بنویسید.
۲ روز پیش، یکشنبه
به زعم من آشپز هنرمند نیست و صرف خوشمزه آشپزی کردن هنر نیست مگر اینکه آشپز، غذایی متفاوت و خوشاید را با همان مواد یا همان غذا را با همان مواد اما با طعم و عطر و شکلی متفاوت آماده و سرو کند.

صادق هدایت هنرمند بزرگی بود که غذاهای جدید، چاشنی های جدید و مزه های جدید را به ادبیات ایران اضافه کرد.
یازده جریحه روح فرزاد امینی همان غذاییست که شصت سال پیش صادق هدایت هنرمندانه به انتشار در آورد. اما این بار با چاشنی ها و افزودنی های مختص فرزاد امینی.

فرزاد امینی امضای خودش را پای تک تک ورقه های سه قطره خون به یادگار گذاشته و من هر بار که سه قطره خون را بخوانم روحم ... دیدن ادامه ›› یازده جریحه ی خود را به یاد خواهد آورد... یازده جریحه، با طعمی متفاوت و بوی تند مرگ.
چاشنی هایی که فرزاد امینی به کار هدایت اضافه کرده بود، همین ها بود. فرازمینی نبود و فکر میکنم شاید در کار ترس و لرز هم دیده بودمشان. آنجا که آدمی قربانی میشد و اینجا که آدمها قربانی میشدند. آنجا قربانیِ ترس و اینجا قربانیِ خرافه.

از نظر ریتم کار یک دست بود و با وجود اینکه سه ساعت نمایش روی صحنه دیدیم اما یکی دو تپق ریز که از دهان بازیگران بیرون زد چیزی نبود که در قبال اینهمه کار بدنی سنگین و دم و بازدم های سنگین و دیالوگ های سنگین و لحن های سنگین به چشم بیاید و خللی به کار وارد کند.

یازده جریحه ی روح به لحاظ تکنیک نگارش نمایشنامه هم خاص بود و هم اصولی و کلی درس برای من داشت. به عنوان مثال اگر نمک های اپیزود محلل نبود تحمل سنگینی این نمایش برای واقعی ترین و تئاتری ترین مخاطب تئاتر هم سنگین میشد.
شوک های یکهویی که فکر میکنم یکی از امضاهای آقای امینی باشد هم نکته ی قابل ذکری بود.
برای فهم کامل این نمایش، باید سه قطره خون را چند بار خواند و این نمایش را چند بار دید و اپیزود مردی که نفسش کشت را چندین بار بیشتر دید. نه ببخشید، باز هم قول درک کامل نمایش را به شما نمیدهم اما آنچه که هست این است که، دوباره تکرار‌میکنم: سه قطره خون را حتما خوانده باشید، اگر میتوانید این نمایش را چند بار ببینید و اگر میتوانید هر بار به اپیزود مردی که نفسش کشت با دقت بیشتری نگاه کنید.

راستی کار بازیگران که تا این حد خوب از پس کار بر آمدند هم واقعا ستودنی است چرا که حتی یک اپیزود از این نمایش هم برای بازی پر است از چالش. از کار بدنی سنگین و طولانی گرفته تا حفظ میزانسن ها و وزن صحنه و دیالوگ های طولانی و تکرارها و دم و بازدم ها و تغییر لحن ها و ادای کلمات با الحان مختلف و حفظ ارزش اکسسوار که اهمیت آن لا اقل در کار امینی کم از خود بازیگر نیست و غیره و غیره...
همچنین کار پشت صحنه هم بی نظیر است که این مجموعه تا این حد موفق عمل کرده اند، پس همگی دست مریزاد.

دیدن نمایش یازده جریحه ی روح شاید برای مخاطب غیر هنری سنگین باشد که هست، اما مسلما برای کسی که میداند چالش تکرار نشدنی ای است. برای دانا ترین دانایان هم چیزهای زیادی برای گفتن دارد. اگر خود را تئاتری میدانید این کار بی نظیر را از دست ندهید و اگر خود را باهوش میدانید این کار را اصلا از دست ندهید.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی، کارگردانی و بازی علیرضا اخوان آغاز شد.
تا حالا از دیدن اعلام فروش هیچ تئاترى اینقدر ذوق زده نشده بودم، چقدر خوب واقعاً:)
رومینا خلج هدایتى
گروه همیارى دلیلى داره که چینش صندلى ها رو به صورت ضربدرى قرار ندادین؟و چون در چینش فعلى اگر فرد پشتى ناقل باشه و عطسه یا سرفه بکنه، فرد جلویى هم مبتلا میشه. و سوال بعدى اینکه آیا هیچ کجا ...
درود بر شما
کلا انتقال از ردیف پشت به جلو حتی در صورتی که ضربدری هم باشد انچنان تغییری نمی‌کند چون زاویه کم هست... اما موضوع مهم این است که صورت نفر جلویی کاملا پشت به نفر پشتی است و استفاده از ماسک گویا در سالن اجباری است.
۲۲ خرداد
رومینا خلج هدایتى
گروه همیارى دلیلى داره که چینش صندلى ها رو به صورت ضربدرى قرار ندادین؟و چون در چینش فعلى اگر فرد پشتى ناقل باشه و عطسه یا سرفه بکنه، فرد جلویى هم مبتلا میشه. و سوال بعدى اینکه آیا هیچ کجا ...
پروتکل‌های کرونا تبدیل به مناسک خاصی شده. این متر زدن‌های نمایشی آدم رو یاد ولاالضالین پیرمردها میندازه که سعی میکنند اندازه سه تا الف بکشنش
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
عشق پرمصرف ترین، شنیده شده ترین و دستمالی شده ترین واژه ی دنیاست. شاید حتی لوس ترین،خسته کننده ترین و تکراری ترین.و شاید هم اشک آورترین، دردناک ترین و سخت ترین.و با این حال هنوز اینجاست، درست رو به روی ما.
می توانیم دست دراز کنیم و بگیریمش یا می توانیم یه عمر خیره به رو به رو بمانیم بی آنکه ببینیمش. اینجاست.درست رو به رویمان.
سمج، پررو، پیگیر. به دروغ هایمان عادت دارد. به رفتار متناقضمان. به عوام فریبی و تظاهرمان. به فراموشی و توجیهاتمان. و با این حال اینجاست. درست رو به رویمان.
انگار که بگوید شما مرا نمیشناسید!هنوز مرا نمی شناسید!
و ما چقدر از اومی دانیم؟از عشق.پرمصرفِ پر تکرار! که تمام زندگیمان به دنبالش می دویم، کتمانش می کنیم، ندیدیش می گیریم، تجربه اش می کنیم، پیدایش می کنیم، از دستش می دهیم و در نهایت همیشه از او طلبکاریم. بی اینکه در حقش بخشندگی کرده باشیم.بیایید حرف بزنیم. از عشق.از عشقهایی که می شناسیم یا عشقایی که دوست داریم بشناسیم.از لحظه هایی که فکر می کردیم عاشقیم و نبودیم.از چیزهایی که عاشقانه دوست داشتیم اما به کسی نگفتیم. از اشتباهات خودمان که به گردن عشق انداختیم و از هر چیز که به نام عشق در زندگیمان بود و نبود.برایمان بنویسید از عشق و این بار راستش را بگوییم!
برای دومین مجله صوتی آوای تیوال تا ۲۸ خرداد تجربه های خودتون رو به صورت متنی برای ما به ایمیل podcast@tiwall.com ارسال کنید تا ما بهترین تجربه شما را در آوای تیوال به اشتراک بذاریم.
همیاری جان، حتما باید تجربه واقعی باشه ؟ یا شامل داستان یا شعرهایی با همین مضمون و به قلم خودمون هم امکان ارسالش هست؟
محمد عسگری
درود بر شما تجربه‌های واقعی برای ما جذاب‌تر است
سپاس
۲۱ خرداد
الهه الف
من می خوام درخواست همکاری با آوای تیوال رو بدم. می شه؟
درود
خوشحالیم از علاقمندی شما
حتما در صورت نیاز با شما در ارتباط خواهیم بود
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به دلیل استقبال مخاطبان از سانس دوم این نمایش زنده، یک اجرای ویژه برای این نمایش آنلاین برای ۲۸ اردیبهشت ساعت ۲۲ در نظر گرفته‌شده‌است و خرید بلیت آن همینک در تیوال آغاز شد.
سحر تاجیک و محمد عمروابادی این را خواندند
آریان‌ رضایی، نسیبه و فریبا دهقان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
متاسفانه به دلایل مجوزی فروش این فیلم‌تئاتر دوباره به زمان دیگری موکول شد.
امیر مسعود و فاطمه سلطانی این را خواندند
ظاهرا فرق اکران محدود رو با ورود ب شبکه نمایش خانگی جناب قیچی نمیدونه...وگرنه برای نمایشی ک قبلا حدود هفتاد هزار نفر دیدنش اونم بطور زنده،دیدن فیلم اجرا برا ششصد نفر چ ایرادی میتونه داشته باشه؟
۲۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تا سه نشه بازی نشه!
چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۹ منتظر اتفاقات هیجان‌انگیز در تیوال باشید...
آخ من وقت دندون دارم...میشه بندازین پنجشنبه؟؟؟ :)))
۰۸ اردیبهشت
درود بر شما
سرکار خانم Elham sm لطفا شماره کارت بانکی خود را از طریق ایمیل support@tiwall.com برای ما ارسال نمایید تا مبلغ کیف پول به حساب شما واریز شود.
با سپاس از شما
۱۰ اردیبهشت
ممنوون، از همه بهترش ایموجی ها بود 😍😋😁😜🙏🌷❤️🤪💪🏻😂😬🙄😳😁
۱۳ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش زنده، به کارگردانی آریان رضایی و با بازی افشین هاشمی، فردا (دوشنبه ۸ اردیبهشت) ساعت ۱۲:۰۰ آغاز خواهد شد.
محمد مجللی، میم سردلی و بهزاد هندی این را دوست دارند
با درود
گروه اجرایی این نمایش :
به نظرتون نیازی نیست درمورد این اجرای آنلاین توضیحاتی به مخاطب داده بشه؟
نحوه اش ، چگونگی اجراش، شرایط حین اجرا و سایر چیزها...
لااقل اطلاعاتی باشه که تصمیم بشه گرفت .

۰۸ اردیبهشت
چقدر ذوق دارم من
طبیعیه؟ :)))
۰۸ اردیبهشت
سلام
درخواست خرید بلیط تیاتر آقای شادی دادم و بعد از آن کیف پول را شارژ کردم و از کیف، خرید بلیط انجام دادم پول 2 بلیط از کیف پول م برداشت شد !!!!
لطفا رسیدگی شود
سعیده ... دیدن ادامه ›› بابایی
09119444365

---------------------------------

نمایش آقای شادی
تاریخ و ساعت:جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
بها:۱۰,۰۰۰ تومان

کد پیگیری:132870
------------------------------------
نمایش آقای شادی
تاریخ و ساعت:جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
بها:۱۰,۰۰۰ تومان

کد پیگیری:543816
۱۲ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
گاهی یه سختی‌هایی پیش میاد که آدم متوجه یه چیزهایی می‌شه... گاهی زندگی سربالا می‌شه...

بعدش می‌فهمیم گرفتن دست یه عزیز که برامون اون‌قدر راحت و عادی بود که خیلی وقتا یادمون می‌رفت انجامش بدیم، چه نعمت مهمی بود...
این‌که رفیقامون زنگ می‌زدن و یک ساعت بعد دور هم بودیم و می‌گفتیم و می‌خندیدیم چه تفریح بزرگی بود...
یا هر صبح که بدون نگرانی می‌رفتیم بیرون و بدون استرس خیابون‌ها، کوچه‌ها و حضور مردم رو تماشا می‌کردیم و قدم می‌زدیم چه تصاویر زیبایی بود...
و می‌فهمیم بهار و تازگیش هم همیشگی نیست و فرصت‌ها ابدی نیستن...

اون روزها دوباره بر می‌گردن، ولی قول بدیم این‌بار قدرشون رو بیشتر بدونیم...
سال نوی همیاری پرتلاش تیوال و گروه دوست و همراهشان و تمام دوستان تیوالی ، پر بار و نیک باد..
۰۱ فروردین
سال نو تمام دوستان مبارک
۰۹ فروردین
نوروز مبارک ( باتاخیر)
۲۳ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تعطیلی همه برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی برای سومین هفته و تا پایان پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸ تمدید شد.

اطلاعات بیشتر و شیوه پشتیبانی خریداران محترم این دوره:
https://www.tiwall.com/news/corona.support.3
ژوآن این را خواند
سلام
با توجه اعلام متخصصان اپیدمی در کشور و‌با عنایت به عدم رعایت دقیق توسط مردم ما ، پیک اصلی هفته اول اردیبهشت خواهد بود و بعید میدانم تا خرداد تئاتری برقرار شود. اکنون در چین پس از حدود دوماه هنوز مدارس و دانشگاهها و سینماها باز نشده اند.انتظار دیدن تاتر در ۲۳ اسفند آرزوی محال است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ
تعطیلی همه برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی یک هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ اسفند ۹۸ تمدید شد.

اطلاعات بیشتر و شیوه پشتیبانی خریداران محترم این دوره:
https://www.tiwall.com/news/corona.support.2
آرش رضایی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ
برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته، آدینه ۹ اسفندماه تعطیل شد.

اطلاعات بیشتر درباره شیوه پشتیبانی خریداران محترم این دوره:
https://www.tiwall.com/news/corona.support
خوب الان بلیتهایی که برای دوشنبه از تیوال خریدیم چی میشه؟
۰۳ اسفند ۱۳۹۸
مریم بانو
اقا میلاد
ممنونم از مهربونی تون
از دوست داشتنی ترین چیز ها برام تو تیوال این حجم عظیم مهربونی و خوب بودن هاست

گویا اوضاع خرابه
تا شنبه بهمون مرخصی دادن!!!
۰۵ اسفند ۱۳۹۸
برای اولین بار اولین صفحه تیوال به اسم خودم برای جشنواره سراسری تئاتر ثمر ساخته شد....که به خاطر کرونا جشنواره رفت برای سال بعد...
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی محسن مظاهری و بازی محمد غلامی مایانی و محسن مظاهری با تخفیف روزهای نخست همینک آغاز شد.
ژنرال و امیرمسعود فدائی این را خواندند
حمید خورشیدی و زهره عمران این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش به کارگردانی محمد حسین احمدی برهان و بازی ویدا حسینی، محمد حسین احمدی برهان، مهدی کوهکن، آیدا میزانی، مهدی شهسواری با تخفیف روزهای نخست همینک آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد اجرای روز چهارشنبه ۷ اسفندماه این نمایش به روز جمعه ۹ اسفند جابجا شده است.
خریداران محترم برای هماهنگی بیشتر می‌توانند با شماره ۶۶۱۷۶۶۳۷ تماس بگیرند.
ژنرال و اشکان خطیبی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید