تیوال Sepideh ba | دیوار
S3 : 22:38:41
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
ملودی هایی که مانند امواج آب بالا و پایین میرند و گه گاه با هم تصادمی هم دارند، آکوردهای پیچیده و در مواردی حتی ناشناخته که با تاخیری مثبت یا منفی نسبت به ملودی برای خود حرکت میکنند هدایای گرانبهایی هستند که نمیدانیم چطور و چگونه وکجا از آنها استفاده کنیم و نهایتا سطح انها را تا حد اگهی های تلویزیونی پایین می آوریم . الان که این کامنت ومینویسم ساعت ۱۲ است یک دقیقه دیگه روز جدیدی شروع میشه زمان به سرعت میگذره و من و تمام چیزهای با ارزشی که در زندگی دارم به مرگ نزدیکتر میشیم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سوژه تکراری بود و در بعضی از بخشها کاملا رویایی به اون پرداخته شده بود. (کدوم مردی برای جلب محبت زنش اخه اون کارهارو میکنه.)
می تونست زودتر نمایش جمع بشه و انقد موضوع کش دار دنبال نشه
اینکه بازیگران از صحنه خارج نمی شدند جالب و‌خلاقانه بود.
قبل از رفتن به دیدن نمایش تو کامنتا دیدم تماشاچی ها از گرمای سالن شکایت کرده بودند باید بگم مشکل گرما حل شده الان مشکل اصلی ردیف نزدیک اسپلیته که اگه شانستون اونجا باشه فریز شده از سالن خارج می شوید.
ممنون و خسته نباشید.


موضوع نمایش و حجم زیاد نظرات دوستان تیوالی شاید دلیل اصلی من برای دیدن کار بود و با توجه به ترس زیادی که در سال ۷۶ به عنوان یه دختر ۱۳-۱۴ ساله لمس کرده بودم و هنوز هم جو سنگینی که برای تردد در خیابون وجود داشت و یادمه انتظار دیدن نمایش بهتری و داشتم . در کل به نظرم کار متوسطی بود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Sepideh ba
درباره نمایش کالاندولا i
نمایش جذاب و متفاوتی بود ازون نمایشهایی که برای مدتها ذهنت درگیرش می شه و توصیفش در چند کلمه و‌جمله واقعا سخته نواوری و‌خلاقیت این تئاتر واقعا ستودنی است.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یکی از بهترین نمایش هایی که دیدم
آذرمهر و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Sepideh Bakhshi
درباره نمایش زهرماری i
نمایش خیلی خوبی بود با بازی های روان و من واقعا لذت بردم
ولی به نظرم مشکل اصلی سالنی بود که هنوز از لحاظ امکانات کامل نیست و اگه کمی زودتر از موعد مقرر به محل برسید امکاناتی مثل کافه چه در خود مجموعه و چه در اطراف اون وجود ندارد .لابی کوچک مجموعه نیز گنجایش جمعیت به عنوان فضای انتظار را ندارد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید