آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال صادق | دیوار
S3 : 00:42:02 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
صادق
درباره نمایش بداهه i
ایده ی آقای دشت آرای برای این کار بسیار عالی و ستودنی بود. اما اجراها حداقل در شب پنجم خیلی پایینتر از انتظار ما. سهیل مستجابیان، امیرمحمد قزوینی، ستاره پسیانی، مارین ون هولک و الهام کردا چند پله بالاتر از دیگران بودند. رضا کیانیان هم شاید با پارتنری دیگر میتونست اجرای بهتری نشون بده. صحبت های میان اجراهای کارگردان به نظرم خیلی پراکنده و حوصله سربر بود. اون حرکت آخر بازیگرا که دیگه :|. لازمه تاکید کنم سهیل مستجابیان حداقل در شبی که ما تماشا کردیم، بیش از همه توجهمون رو به خودش جلب کرد.
زهره مقدم و پوریا صادقی این را خواندند
رویا این را دوست دارد
الهام کردا که ضعف داشت و ضعیف عمل کرد. به قول شما صحبت کارگردان با تماشاگرا همهمه ایجاد کرده بود و کلافه میکرد .نمیدونم چرا یاد حسن ریوندی میوفتادم:))
۲۵ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
از نمایش‌های بی‌نظیریه که تا به حال دیده‌م
نمایش، اجراها، فضا
از این نمایش هاست که نظرات صفر و صدی زیاد داره
۰۵ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
باعث تاسفه که نمایش هایی به این خوبی، تماشاگر زیادی ندارن. بسیار دوست داشتیم. کارگردان و بازیگران این اثر رو مختصر میشناسم. نگاهشون، سبک زندگی شون، و مرامشون رو خیلی دوست دارم و ستایش میکنم.
صادق
درباره نمایش تن شوری i
تماشای نبوغ. نبوغ سه نفر: رضا ثروتی، صابر ابر و پانته آ پناهی ها.
امیر این را خواند
حمیدرضا مرادی و azi rezaei این را دوست دارند
ابر در فیلم مسخره باز هم خیلی خوب بود.. خیلی خوبا
۱۳ بهمن ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صادق
درباره نمایش آن سوی آینه i
نمایش بسیار خوبی بود با اجرای بسیار خوب علی سرابی. اما فکر نمیکنم پژمان جمشیدی و مارال بنی آدم به کد کافی از عهده نقش شون بر اومده باشن. کلاً پژمان جمشیدی هنوز خیلی خیلی کار داره.
به عنوان یک روانشناس، درگیرش شدم .. کار آقای مساوات تامل برانگیز و جسورانه ست. هم نویسندگی و هم کارگردانی قابل احترامی داره.

*تئاتر مستقل هم باید برنامه ریزی بهتری داشته باشه برای اجراهای بعدی ش. نمایش با 25 دقیقه تاخیر شروع شد !
صادق
درباره فیلم خانه دختر i
چقدر چسبید !
این فیلم سانسور شده خیلی به من چسبید. بازی ها، فیلمنامه، موسیقی، فیلمبرداری و ... . چسبید !

*توصیه: بعد از اینکه فیلم رو تماشا کردید، تکه های گمشده ی سانسور رو از اطرافیان بگیرید تا فیلمنامه کامل براتون بشینه
صادق
درباره فیلم رگ خواب i
رگ خواب برای من تماماً پیرامون مینا می چرخه. مینا و احساس گناهش. مینا و گرفتاری ش در احساساتی که سالهاست باهاش جلو اومده ن و در تصمیمات زندگی ش لحظه به لحظه خودشونو نشون میدن .. در رفتن ها، در موندن ها، در سکوتا ها، در غرش ها .... کامران و نوع رابطه ای که با مینا داره چیزی نیست که فکر کنم کسی مثل نعمت اله میخواد روی قصه ش مانور بده .. نعمت اله کسی نیست که بخواد روی این داستان های کلیشه ای تکراری مانور بده .. اما به خوبی، اصلاح می کنم: به شکلی بسیار زیبا، مینایی رو به تصویر می کشه که احساس گناهش دست از سرش بر نمیداره. و تنها زمانی که در آستانه مرگ، با پدرش روبرو میشه، این احساس گناه محو میشه .. وقتی با منشا و سرچشمه احساساتت روبرو میشی، اونا به تعادل میرسن. مینا بعد از سالها دودو کردن و تردید برای اینکه به سراغ پدرش بره یا نه، بعد از سالها زندگی در فضای توهمی که احساس گناهش براش خلق کرده بود .. نهایتاً زمانی که هیچ چیزی برای از دست دادن نداره، میره و با پدرش روبرو میشه و احساس گناهش دود میشه توی هوا و آماده ی زندگی حقیقی میشه .. "میخوام دیگه بیدار باشم" ...... این فیلم تجربه ای بیش از چیزی که انتظار داشتم به من هدیه داد ..
تایماز موسی زاده، کاوه علیزاده و شایان اعتمادی پور این را خواندند
ف کیوان این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کمتر پیش میومد نظرم با نظر مجموعه دوستانی که به تیوال میان متفاوت باشه. اما نمره خیلی پایین من به این نمایش با این همه تعریف و تمجید از این نمایش جور در نمیاد.
آقای بهبودی که همیشه استادند. اما بازی بقیه بازیگران خوب بود واقعا؟ دیالوگ های اثرگذار این نمایش به لحاظ کم و کیف رضایت بخش بودند؟ این نمایش به جز مونولگ های پایانی آقای بهبودی و خب بازی خوب ایشون ، چیز بیشتری در چنته داشت واقعاً ؟ آیا واقعا تمام سالن در طول اجرای نمایش در حال خندیدن بود؟
پاسخ شخصی من به همه این سوالات منفی ست و باید بگم پس از دیدن کارهای شسته و رفته ای مثل سقراط، مردی برای تمام فصول، ماتریوشکا و ... ، نتونستم از نمایشی این چنینی لذت ببرم. ولی خب به نظر دوستان هم احترام می ذارم ..
بیشترین چیزی که توجه منو به شکل مثبتی جلب کرد (در کنار همون چند جمله از آقای بهبودی در پایان نمایش)، حضور آقای معجونی کنار در ورودی سالن و خوش آمد گویی به حاضرین بود (هرچند که در اجرای نمایش حضور نداشتند).
یاسمن پورمهران این را خواند
پوریا خرمایی و میلاد علایی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صادق
درباره فیلم گشت ۲ i
این فیلم یکی از ضعیف ترین فیلمهایی ست که دیده م. سعید سهیلی به وضوح نمی داند با خودش چند چند است. فیلمنامه بسیار ضعیف است. از تکه کلام های جن.سی برای خنداندن مخاطب استفاده می شود. در میانه ی یک کارِ به اصطلاح کمدی، صحنه ی جدی مبارزه ی خشنی با تمام تلاش برای به تصویر کشیدن جزئیات نمایش داده می شود. انسجام کار بسیار پایین است. بازی های بسیار ضعیفی مثل بازی ترلان پروانه مشاهده می کنید. در کل، سعید سهیلی یا احترام به مخاطب را نمی داند یا عمدا به ان توجهی نمی کند. نمره -٢- از ٢٠.
مریم زارعی و لیلى شجاعى این را خواندند
وحید عمرانی، نسیبه متاجی، سما، majid.mr و یاسمن این را دوست دارند
فیلم فروش رویایی و حماسی داشته ....اونم در د.رانی که ملت حق انتخاب بسیار دارند و بهترین فیلمها و سریالهای روز دنیا با دوبله و زیرنویس دراختیارشون هست.....پس سانسای فوق العاده تا شش صبح و فروسی که تا پانزده ملیارد خواهد رفت نشون میده که اونچه که شما دوست نداشتین مورد پسند بخش بزرگی از جامعه بوده....هنوز شانس دیدن فیلم رو بدلایلی نداشتم اما بر فرض هم که چن تا شوخی کم رمق اروتیک از دست حضرات قیچی در رفته باشه مشکلی نیست....در همه جای دنیا دستمایه اصلی کمدیها این دست از شوخیهاست و صرفا ممکنه هر چند سال یکبار و بشرط وجود نوابغی مثل قاسمخانی یه فیلم مث خوب-بد-جلف ساخته میشه که بدون شوخیهای اروتیک هم میتونه مخاطب رو بخندونه....البته اون دسته از مخاطبین هم که به هر دلیلی نسبت به این دست از شوخیها حساسینت دارن ، بسیار خوشبخت و خوش شانسن چون بیست و چن کانال سیما تعداد بسیار زیادی کمدی و طنز فاخر بدون کوچکترین شوخی اروتیک تولید میکنه و اونها میتونن ببینن و لذت ببرن
۱۶ فروردین ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صادق
درباره نمایش خدای کشتار i
نمایشی جالب با بازی های خوب و توانمند. بازیگرها فقط اسمشان را نیاورده اند بلکه هنر و توانشان را هم به نمایش آورده اند. فیلمنامه به خوبی نشان میدهد که پتانسیل انسان ها برای تغییر کردن تا چه اندازه زیاد است.
سلام
6 عدد بلیط در ردیف دوم وسط برای روز سه شنبه 3 اسفند ساعت 22 موجود هست.لطفا در صورت تمایل به بنده اطلاع دهید.09128907715
۳۰ بهمن ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صادق
درباره فیلم یک روز بخصوص i
فیلم موضوع خیلی خوب و اجتماعی و جذابی داره. اما فیلمنامه و بازی ها به حدی نیست که قول بدم مثل من و همراهانم سالن سینما رو رها نکنید.
از جناب اسعدیان انتظار بیشتری داشتیم. به ویژه اینکه تدوین کار رو جناب مازیار میری توانمند بر عهده داشتند.
به نظرم رسید که از هر بازیگری حداکثر تا نصف توانمندی هاش استفاده شده در کار.
این فیلم را دوست نداشتم.
زهرا پوررضا، ف کیوان، امین کوشکباغی و امیر همتی این را خواندند
روح اله این را دوست دارد
امتیاز ۰.۰۰

یک فیلم خیلی چرند از یک کارگردانی که راهش رو گم کرده بود و چند فیلم خوب درست کرده بود .

داورای ما کجان چرا ۲ فیلم با یک موضوع و داستان مشترک و البته هر دو داستان و روایت بدن .


معلم اخلاق شدن همه .


تو یکی ... دیدن ادامه ›› خواهره میخواد بمیره و برادره داره حق دیگری رو ضایع میکنه و تو دیگری ۲ تا دوستن که یکی میمیره و دیگری میخواد بگه که اون مقصر بوده و هر دو کار در آخر پیشمون میشن و اون کار رو انجام نمیدن .


بستونه دیگه تا کی فیلم های چرند و مزخرف قراره ساخته بشه
۲۰ بهمن ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صادق
درباره فیلم نفس i
good enough
محمد لهاک این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صادق
درباره فیلم وارونگی i
موضوع فیلم به خودی خود جذاب و بدیع بود. اما بازی ها، فیلمنامه و سایر ظرایف کارگردانی این فیلم در حدی نبود که بخوام نهایتاً تماشای این فیلم رو به دیگران توصیه کنم.
روزبه نبی پور و امیر مسعود این را خواندند
حمید عظیمی و علیرضا قاضی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صادق
درباره نمایش ماتریوشکا i
دو نکته درباره این نمایش به ذهنم می رسد: اینکه شب گذشته، در حین اجرای نمایش و پس از آن، به عظمت هنر جناب پیروزفز پی بردم. ایشون از هوش، مهارت و ظرفیت های قابل توجهی در این زمینه برخوردارن و به این وسیله براشون آرزوی سلامتی دارم تا اجراهای بیشتری از ایشون ببینیم.
نکته دیگر نمایشنامه بود که بی اختیار منو یاد چخوف می انداخت. داستانی در زندگی روزمره ادمی درباره حس ها و مشکلات عادی اما گاها عمیق.
سپهر امیدوار، Elaheh Eli، یاسمن، f vs و سارا محمدی این را دوست دارند
نمایشنامه داستانهای از چخوف بود :)
۱۶ مهر ۱۳۹۵
عه ! میگم ها !
۰۱ آبان ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کم پیش میاد یه فیلمی در ایران ساخته بشه و این قدر نقد حساب شده ازش بیرون بیاد. فیلم هایی که با پایان اکران در سینما برای مخاطب تموم نمیشن و خوندن نقدها و فکر کردن به اونها تازه دریچه های تازه ای برای مخاطب باز می کنن. این فیلم ها به معنای حقیقی کلمه نقش موثر در فرهنگ سازی و آموزش و تلنگر به مخاطب دارند. فیلم هایی که از ذهن یک فیلم نامه نویس زبردست، آگاه، سالم و پرتوان بیرون میاد. ساختن چنین فیلم هایی در حال حاضر از اصغر فرهادی برمیاد و بس. به امید اینکه شاهد شاهکارهای بیشتری از اصغر فرهادی و امثال ایشون باشیم.
صادق
درباره فیلم چهارشنبه i
خییییییلی ضعیف
بهنام [شاهین] باقری این را دوست دارد
موافقم
۲۹ مرداد ۱۳۹۵
مخالفم
۰۱ شهریور ۱۳۹۵
مخالفم
۰۲ تیر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صادق
درباره فیلم بارکد i
آفرین به مصطفی کیایی. آفرین به این فیلم. نمره بالایی به فیلمنامه، بازی ها و فیلمبرداری و کارگردانی کار میشه داد. این فیلم از "خط ویژه"ی کیایی بهتر بود حتی به نظرم. آقای کیایی ممنون که مثل مانی حقیقی و رضاعطاران فیلم نمیسازید. ممنون که به مخاطب احترام میذارید. فیلمتون نه بی نقص، ولی در حدی خوب بود که تمام ١٣ مهمانی رو که به سینما برده بودم، راضی کرده باشه.
مریم زارعی این را خواند
یاسمن رحیمی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
باید به آقای هاشمی و عامل بابت این کار قوی تبریک گفت
صادق
درباره فیلم دراکولا i
فیلم را ندیده ام اما میتوانم پیش بینی کنم که جناب عطاران با چه انگیزه ای (صرفا انتقال مبالغی پول از جیب مردم به جیب خودشان) اثری فوق العاده ضعیف و سخیف (در حد سالوادور که در آن نقش داشتند) ساخته اند.
حال باید نظرات دوستانی را دید و خواند که به تماشای این فیلم می روند.
به امید روزی که جناب عطاران از هنرشان در راه بهتری استفاده ببرند.
من این فیلم رو دیدم. چه کار خوبی کردید که نرفتید. فیلم در حد یک دزدی عاشقانه بود. واقعا متاسفم.
من نمی دونم چرا بعد از تجربه تلخ دیدن فیلم من سالوادور نیستم باز به عطاران اطمینان کردم! شاید به خاطر فیلم نهنگ عنبر که البته اون فیلم سامان مقدم هست و...
لطفا نرید، این فیلم حتی خنده دار هم نیست. بدترین فیلمی هست که تو سال 95 دیدم.
۱۷ تیر ۱۳۹۵
تک خنده ها ، از رفتارها و گفتارهای عطاران
اون هم خیلی کوتاه ....
و پایانی که شروعی برای قسمت دوم باشد
۱۷ تیر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید