تیوال reza heidari | دیوار
S3 : 08:23:21
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
واقعاً فیلم جذاب و متفاوتی بود کاملاً میتونه میخکوبت کنه لذت بردم از دیدن فیلم.و چقدر خوبه آقای نوید محمد زاده با نقش متفاوت و بازی درخشان .تبریک به این فیلم که حقش تو جشنواره جایزه های زیادی بود.
چقدر این کار خوبه هر چقدر بگم کم گفتم
این کارو من پارسال دیدم چقدر لذت بردم و واقعا کاری تاثیر گذار بود.کارگردانی خوب و بازی عالی بازیگران واقعا این کارو پیشنهاد میکنم .
بعد از پایان نمایش حاله عجیبی داشتم نمیشه توصیف کرد باید این نمایشو دید و تجربه کرد.
reza heidari
درباره نمایش اکلیل i
کلن علاقه خاص به آقای کوشکی و کاراشون دارم علیرغم اینکه با خشونت زیاد مخالف نیستم ولی اکلیل کار خوبی بود.
هرچند نمیدونم چه رابطه ای بین کارهای آقای کوشکی هست، هدیده جشن سالگرد و اکلیل که از یک جنس بود که رابطه و مشکلات زن و شوهر بود و همچنین حال و هوای شیطونی ، تاتر بدوکارهای بعدی که فضای کار یه جورای شبیه بودن . فضای کارای که انجام میدن با کارهای بعدی به نظر من یه ارتباطی داره و یا شایدم تصادفی ....
بعضی آدمها واسه یه چیزای ساخته شدند که آقای کوشکی مخصوص تاتره و دوست دارم کار دیگرشون که وقتی کبوترها ناپدید شدند رو ببینم به هر حال خسته نباشی به تمامیه عوامل اکلیل .
درود بر شما مخاطب عزیز
ممنون از وقت و نظرتون
۳۱ اردیبهشت
درودبرشما
سپاس
۳۱ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
reza heidari
درباره نمایش اکلیل i
ماشالله به کوشکی.....
کار پشت سره هم ...
reza heidari
درباره نمایش شهرت i
وقتی آقای دل افکارو دیدیم ناخودآگاه دلم تنگ شود واسه شیطونی و تاتر بد چقدر لذت بردم از این دوکار و همیشه تو خاطرم هم است.و بازی خوب دل افکار...

ولی حالا اومدم اولین کارگردانیشو بیبینم .ضمن خسته نباشی به تمامیه عوامل و خسته نباشی به گروه بازیگران که خیلی خوب بود من با توجه به کارای از از اقای دل افکار دیدم از نظرمتن نمایش زیاد قوی نبود شاید من نباید مقایسه کنم ولی هرکاری میکنم باز نمی توان از ذهنم اون کارو پاک کنم .شاید بینده بیاد بخنده و در همون لحظه لذتم ببره ولی اونجوری که میخکوب بشه و محو کار بشه نبود.شاید توقع من بالاست ولی با توجه به قابلیتهای بالای آقای دل افکار من منتظرکارهای بهتری ازشون ببینم و امیدوارم این اتفاق هرچه زودتر محقق شود.
باز مثل همیشه غافلگیر شدن توسط کوشکی
فضای که در بیشتر کارهایش است که بازیگران قبل از تماشاچی حاضر هستند و دکور ساده و پرمعنی، کار بدون وقفه پیش میرود درابتدای کار طنز وجود دارد و در ادامه خشونت و خون از لزوم کارهای کوشکی است در بیشترین از کارهای کوشکی .چیزی که برای جای سئوال است که اینقدر خشونت چرا؟ و آیا لازم است ؟ من هیچ شکی ندارم که کوشکی یکی از بهترین کارگردانهای تاتر است ولی اینقدر خشونت در بعضی کارها باعث دلزدگی بینده نمی شود؟
پدر سگچقدر جذاب شدی .......
امیر مسعود، علی ژیان و بهناز این را خواندند
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
عالی بود یعنی با اون صدای خوب اقای کوشکی و اکت هایی که درگیرت می کنند
۲۹ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چقدر عکس تاتر شبیه کار شیطونی است ماشین قرمز و آدمهای داخل آن......
شیرین پناهی این را خواند
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار خوبی بود
لذت بردم از بازی خانم جدی
زهره مقدم این را خواند
امیر مسعود این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
reza heidari
درباره نمایش دیوار i
از چه سایتی بلیط بگیریم؟
سلام تیوال جان قبلا تمامیه بلیط نمایشهارو می شود از تیوال گرفت چرا دیگه اینجور نیست ؟
زهره مقدم، محمد لهاک و فرزاد این را خواندند
درود بر شما
همواره ممکن است برخی از آثار یا در مقاطعی، سالن‌ها با دیگر سایت‌های محترم همکاری نمایند.
۰۹ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
reza heidari
درباره نمایش حریق i
سلام
دوستانی که نمایش رو دیدن میشه بفرمایند موضوع نمایش چیه؟
سلام و درود
مروری بر زندگی چند خانواده س که به نوعی باهم در ارتباطن
بیشتر بگم اسپویل میشه
۰۹ آبان ۱۳۹۷
جناب آقای جعفریان
سپاس
۱۴ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این فیلم عالی بود
قرار نیست وقتی واقعیتهای جامعه و تلخی هاشو ببینیم حالمون خوب بشه چون این فیلم قصدش نشاندن این دردهای جامعه بود به آقای سیدی به خاطر این فیلم عالی تبریک می گویم ....
میشه لطف کنید بگید موضوع نمایش چیه؟
ممنون
درود بر شما
با توجه به اطلاعات ارائه شده از سوی گروه اجرایی این برنامه، این نمایش یک مونولوگ با محتوای عاشقانه می‌باشد.
۰۱ مهر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
از چه سایتی میشه خرید کرد؟
جایه نشستنم طوری بود که مقابل درب وردی بود و همین جوری که نگاهم مبهوت به اون نقطه بود دیدم که چقدر بچه به دیدن این نمایش آمده بودن با خودم فکر کردم که شاید اشتباه به دیدن نمایش اومدم یا اینکه نمایش مخصوص کودکان است ولی وقتی که نمایش شروع شود و نکته ای که آقای سرمت گفت برام خیلی جالب بود که بچه ها حرف بزند و هر سئوالی که دارند از بغل دستیشون بپرسند فهمیدم که مخاطب اصلی کودکان در این نمایش هستند .نمایش با داستانی ساده ولی با معنای بزرگ بود که حیات و زندگی دلیل آفرینش نیست و اصل تاثیر و اثرگذاری در زندگی برای دیگران می باشد.دکور زیبا و طراحی لباس بازیگران از نکات عالی این نمایش بود و واکنش و احساسات بچه ها از این نمایش نیز نکات جالب این نمایش بود.دوست خوبم هادی عطائی نیز در این نمایش به نقش آفرینی پرداخت بدون اغراق ایشون از خوبهای هنر تئاتر در ایران ... دیدن ادامه » می باشد براش ارزوی موفقیت می کنم .
خسته نباشی به تمامیه عوامل این نمایش...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
reza heidari
درباره نمایش تیاتر بد i
سلام
پنج شنبه به تماشای نمایش تئاتر بد رفتم کلن کارای آقای کوشکی رو دوست دارم فضای کاراش برام جالب اینکه اولاً خیلی متفاوته، افراد،جامعه رو به چالش میکشه و همیشه یه سری خشونت تو کاراش هست که دلیلش از گذشته آدمها و مشکلات که در کودکی وجود داشته و تبدیل به چالشی بزرگ در زندگی می شود. که در کار شیطونی هم به تصویر کشیده میشه عنصر خون از ملزومات و راحتی بازیگران از هنر ایشان می باشد. چیزی که خیلی دوست دارم کلن بازیگران صحنه رو ترک نمی کنند و همیشه تو صحنه هستند و کار بدون وقفه با ریتمه خوب پیش میره و میخوب میشی.
خسته نباشی به تمام عوامل و بازیگران و منتظر کارای دیگر ...و پیشنهادبه دوستان تیوال برای دیدن نمایش.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
reza heidari
درباره نمایش شیطونی i
دنیا دنیای نامردی سرت بر می گردونی میبینی که بهت نارو زدن
سلام و سپاس از تمامیه عوامل نمایش شیطونی
بسیار لذت بردم و قطعاً یبار دیگه این کارو میبینم واقعاً کار بسیارقوی با بازی عالی وپر از ایده های نو خلاقانه و ریتمی بسیار هوشمندانه که مخاطبو میخکوب می کرد. اون رپ خوندن خانم و فرانسه صحبت کردن دیگر بازیگر خانم چقدر ایده جالبی بود چقدر لذت بردم و همچنین بازی بازیگران مرد چقدر عالی بود، همچنین دکور بسیار جالب داشت . به امید موفقیت و دیدن کارهای جدیدتر از این گروه ...
چقدر کار خوبیه من این کارو با اجرای آقای خطیبی دیدم بی نظیر بود امیدوارم بازم همین طور باشد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عرض سلام واحترام
ضمن خسته نباشی و سپاس از بازیگران و عوامل نمایش سانتیمتر
بسیار لذت بردم از دیدن این نمایش متن بسیار عالی بازی خوب و روان بازیگران ، دکور نمایش و هچنین محل نشستن تماشاچیان که دقیقاً حس فضای نمایش را منتقل می کرد .دیدن این نمایش را به دوستان تیوالی پیشنهاد می دهم .
کدوم ردیف خوبه؟
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
شاید ردیف 3رو حضوری بلیط فروشی می کنند چون من از تیوال خریداری کردم و مشکل اصلی اینه که رو تشک می شینید و اصلن سخت نیست ولی چون تکیه گاه نداره سخته ولی ارزش داره بخاطر این نمایش سختی بکشی من که لذت بردم.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
نمایش جدیدمون به نام ' نوبت ،یعنی بعدی ' از ۲۴ اردیبهشت در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر ، هرشب ساعت ۱۸:۳۰ روی صحنه میره . این نمایش تا تاریخ ۱۱ خرداد روی صحنه هست . بنده از همراهان عزیز تیوال دعوت می کنم که تشریف بیارید و این نمایش رو تماشا کنید و نظر ... دیدن ادامه » و نقدتون رو با ما به اشتراک بزارید. بسیارممنون از حمایتتون .

''نوبت ، یعنی بعدی '' به نویسندگی و کارگردانی: مرتضی شاه‌کرم، بازی: آناهیتا اقبال‌نژاد، پروا آقاجانی ،غزاله جزایری، مسعود شامی‌خاتونی، علی غابشی، ترانه کوهستانی.

اطلاعات تکمیلی در تیوال موجود می باشد .
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با عرض سلام
تیوال جان
من بلیط این نماش را گرفتم و کد پیگیری هم به من داده و لی وقتی کد پیگیری را برای پیگیری خرید ها می زنم که بلیط رو چاپ کنم موجود نیست .
ممنون می شوم کمکم کنید.
مرتضی شاه کرم، هومن شهباز و میترا این را خواندند
درود بر شما
شما خرید خود را بدون عضویت انجام داده بودین، بلیت به اکانت شما منتقل شد.
با سپاس
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
سپاس ولی من عضو تیوال هستم .
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید