تیوال لیلا مظاهری | دیوار
S3 : 10:01:27
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
دیشب اولین اجرای نمایش رو دیدم. باید بگم لذت نبردم. بازی مهدی کوشکی پر از تپق و مکث بود. انگار داشتن کتاب تاریخ مدرسه رو برای امتحان فردا روخوانی میکردن. با صدای بی حس و حال راوی وقایع تاریخی و نمایش بودند و بلافاصله با همون لحن شل و ول نقششون رو بازی میکردن. همیشه سعی کردم اجراهای اول رو نبینم چون تجربه خوبی ازشون ندارم.
دکور نمایش قابل گفتن نیست. بازیهای دیگر عزیزان هم همینطور به غیر از رویا میرعلمی که تاحدی قابل قبول بود. احتمالا بازیها در اجراهای بعدی خوب خواهد شد.
موضوع نمایش جالب بود اگر بازیها حس وحال داشتن.
قسمت تذکر مهدی کوشکی به یکی از تماشاچیان موبایل به دست همیشه در صحنه رو دوست داشتم.
من عاشق دیدن تیاتر هستم و همیشه زحمات تیم اجرا ولو نمایشی باشه که من لذت نبرم رو در نظر دارم و تحسین میکنم.
عرض خسته نباشید به کلیه ی عوامل اجرا
اگه تذکرش در طول اجرا بوده خیلی خوب بوده کاش یه نور دایره ای متحرک هم بود و صاف مینداختن رو اون گوشکوب به دست
۳ روز پیش، شنبه
متاسفانه همینطوره خانم مقدم .
۳ روز پیش، شنبه
لیلاجان مظاهری دوره ی پیش این اجراهم من که روزهای اخر نمایش رو دیدم همین تپق ها و اعلام نادرست تاریخها توسط مهدی کوشکی وجود داشت
بنابراین بعیده که فکرکنیم در شبهای بعدی اجرا این مشکلات رفع خواهد شد:)
۳ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش کریملوژی i
چه مونولوگ دلپذیر و دوست داشتنی!! مجید رحمتی به خوبی از پس این مونولوگ سخت براومد. بازی ایشون تحسین برانگیز، طراحی لباس خوب و دکور قابل قبول بود.
خوشبختانه امشب از خنده های هیجانی و اغراق آمیز خبری نبود و این مایه ی خوشحالی بود.
عرض تشکر و خسته نباشید به مجید رحمتی و عوامل اجرا.
لیلا مظاهری
درباره نمایش ستاره شناس i
از دیدن نمایش لذت بردم. موضوع روانشناسی خصوصا در مورد زنها خیلی جذاب بود. بازیها بسیار خوب و یکدست بود و بازی آقای ساعتچیان بسیار دوست داشتنی بود.
دکور بسیار مختصر بود و میتونست بهتر باشه.
عرض خسته نباشید به کلیه ی عوامل اجرا.
خیلی ممنون خانم مظاهری عزیز
۱۵ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش آواز قو i
انتخاب این نمایش برای من فقط به خاطر سعید پورصمیمی عزیز بود. خوشحالم که نمایش رو دیدم و از بازی ایشون و از نمایش لذت بردم خصوصا قسمتهایی که ایشون بخشهایی از نمایشهای شاهکار رو اجرا میکردند.
بازی خانم سیف نکته ی خاصی نداشت. صداشون ضعیف بود و برای من که ردیف دوم بودم به سختی بعضی دیالوگهارو می شنیدم.
به کسانی مثل من که از بازی سعید پورصمیمی خاطره دارند دیدن این نمایش توصیه می شود
نمایش رو خیلی دوست داشتم. هر سه بازیگر تسلط بسیار زیادی داشتند و خصوصا بازی بازیگر مرد در اپیزود دوم بسیار برای من دلنشین بود. موضوع نمایشنامه خوب بود.
عرض خسته نباشید و تشکر از گروه محترم اجرا.
محسن جوانی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

نمایش رو دوست داشتم و از دیدنش لذت بردم. ایده ی پرداختن به پرونده های قضایی و‌ جنایی مثل این نمایش و نمایش غلامرضا لبخندی جذابه. بازیگران تسلط خیلی خوبی داشتند و بازیگر شادی واقعا حس اضطراب و کینه رو منتقل میکرد. موسیقی رو خیلی دوست داشتم.
ایده ی ویدئو پروژکشن برای تذکر به تماشاگر برای موبایلها و بعد تکرار اینکه مواظب بطریهاتون باشید و همچنین توضیح نکته های حقوقی در مورد پرونده و اعلام زمان و مکان بسیار جالب بود. پایان نمایش هم خیلی دوست داشتنی و غم انگیز بود دلم برای خود قربانی و خانواده ش بسیار سوخت. امیدوارم اسیدپاشی برای همیشه تموم بشه چون باعث تموم شدن یک فرد و اطرافیانش میشه.
عرض تشکر و خسته نباشید فراوان به کلیه ی عوامل اجرا.
۱
چه حال خوبی به آدم دست میده وقتی نمایشی میبینه که تقریبا همه ی اجزاش خوب و چشمگیره. دکور بسیار خوب، طراحی لباس خوب، بازیها عالی، موضوع نمایش دوست داشتنی و خاص، خنده گرفتن از تماشاچی بدون هیچ ابتذالی. اصلا باور کردنی نیست که این نمایشنامه رو یک ایرانی نوشته باشه.
عرض تشکر و خسته نباشید به کلیه ی عوامل اجرا. دستمریزاد بهتون!
سلام و‌عرض ادب

محبتتتون خستگیمون رو زدود ...
کلمات دقیقی که انتخاب فرمودید برامون بسیار ارزشمنده .
ممنون از لطفتون و خوشحالم که تونستیم رضایتتون رو جلب کنیم ...

ارادت .
۲۴ مرداد
لطف شماست جناب افسری عزیز. امیدوارم شاهد نمایشهایی به همین خوبی از شما تا همیشه ا باشیم و همیشه بدرخشید.
۲۵ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
موضوع نمایش خوب بود. عشق و خیانت کردن برای صیانت از این عشق. زن و شوهری که علیرغم عشقی که به هم داشتند ولی تحمل زندگی مشترک و با عشق زندگی کردن رو نداشتند. زخم کهنه ی عشق که علاج پذیر نبود و‌نیست. بازی بازیگر مرد رو بیشتر دوست داشتم.
عرض خسته نباشید و تشکر از کلیه ی عوامل اجرا.
لیلا مظاهری
درباره نمایش دریم لند i
دست مریزاد به بازیگران این نمایش! دیدن این نمایش خیلی دلنشین بود!
بازی هماهنگ بازیگران عالی بود. خیلی لذت بردم از این نمایش صامت.
فقط ای کاش تا آخر نمایش صامت می موند به نظرم اینجوری لذت بخش تر بود.
عرض خسته نباشید به کلیه ی عوامل اجرا. سپاسگزارم از این گروه جوان!
چهارشنبه شب نمایش رو دیدم. به عشق دیدن بازی خانم تیموریان و آقایان خطیبی و آهنین جان و نام بلند نرودا به دیدن نمایش رفتم. ولی متاسفانه از دیدن نمایش لذت زیادی نبردم. بازی بازیگران عزیزی که نام بردم بسیار خوب بود (خصوصا اشکان خطیبی و رویا تیموریان) ولی متاسفانه نتونستم ارتباط زیادی با نمایش بگیرم. این حجم از شعرخوانی در طی اجرا جز در برخی موارد خیلی جالب نبود. ملغمه ای از عشق و سیاست و اشعار نرودا.
عرض خسته نباشید و تشکر از کلیه ی عوامل اجرا.
جالبه که بیشترین نقد جدی به همین نمایشنامه وارد است. چون قصد داشتم برم کار رو ببینم تمام نقدهای این نمایش رو دنبال کردم.
ممنون که نقد و نظرتون رو گذاشتید
۱۹ مرداد
خواهش میکنم خانم سها ی عزیز.
۲۰ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش لانچر ۵ i
بسیار از دیدن این نمایش لذت بردم. بازی تک تک بازیگران عالی بود خصوصا سر بازرس. دکور بسیار خوب بود. موضوع نمایش بسیار پر کشش بود و قسمتهایی که از تماشاگر خنده میگرفت سطحی و مبتذل نبود. قسمتهای اعتراف گیری بسیار نفس گیر و جذاب بود. گروه نمایشی بی ادعا و بدون سلبریتی ولی حرفه ای و جذاب . به امید دیدن نمایشهایی ازین دست.
با تشکر فراوان از کلیه ی گروه اجرایی که شب خوبی رو برای من رقم زدند.
در مجموع نمایش بدی نبود. موضوع نمایش نقد قدرت کلیسا و عادی بودن ارتکاب جنایت برای حاکمان و قدرتمندان و به هیچ گرفتن جان رعایا و زیردستان. بازیها قابل قبول بود. دکور که جز چند چهارپایه چوبی که برده و آورده میشد تقریبا چیزی نداشت. صدای بازیگران مرد (کشیشها و کاردینال) رسا و خوب بود ولی اغلب مکالمات بازیگر الیزابت به سختی قابل شنیدن و درک بود (برای من که ردیف چهار نشسته بودم). و من ازین موضوع در عذاب بودم چون نمیتونستم متوجه دیالوگهای ایشون بشوم. طراحی لباس خوب بود.
عرض خسته نباشید و تشکر به کلیه ی عوامل اجرا.
من از تماشای این نمایش لذت زیادی نبردم. شعارهای اول نمایش میتونست کوتاهتر باشه چون خسته کننده بود. هر چند باید بگم حرکات بازیگرها هماهنگ و خوب بود. دویدن نقش اول بر روی تردمیل به مذت طولانی قابل تحسین بود ولی برای من این حجم از دویدن جز در بعضی جاهای رزمی و درگیری کاملا بی معنا بود. موسیقی رو خیلی دوست داشتم. دکور قابل دفاع نبود.
با تشکر از کلیه عوامل اجرا و کارگردان محترم.
خیلی از دیدن این نمایش لذت بردم. همه بازیها واقعا قوی بود خصوصا آقای امام بخش، خانم رسول زاده و خانم عباسی. خانم رسول زاده فوق العاده بود (ایفای دو نقش سخت). دیالوگها بسیار شنیدنی بود. موسیقی رو هم دوست داشتم. تنها ایرادی که بود به نظرم لباس خانم رسول زاده در هر تعویض نقش باید عوض می شد و فقط به تعویض کلاه بسنده نمی شد. دیشب وقتی از نمایش اومدم بیرون گفتم کاش استیو جابز رو دیده بودم.
تشکر ویژه از جناب رنجبر عزیز و عرض خسته نباشید به کلیه ی عوامل اجرا.
دیدن استاد چکناواریان هم بسیار مشعوف کننده بود. آرزوی عمر طولانی و سلامتی برای این هنرمند نازنین.
بازی آقای فلاح خوب بود ولی متاسفانه مثل همیشه خانم حجار در بعضی دیالوگها دچار جیغ جیغ میشه و بازی قوی هم از خودش ارائه نداده. من قسمت دن کیشوت و هیتلر رو دوست داشتم. تشکر از عوامل اجرا.
تا اونجایی که من حس کردم، خانم حجار برای اینکه بتونن صدای کافی برای صحنه و سالن تولید کنند مجبور میشدند فریاد بزنند، نتیجه این میشد که اگر آخرین ردیف سالن هم بودی دیالوگ های ایشون رو کامل متوجه میشدی، ولی صدای جیغ مانندشون اذیت کننده بود.

در کل به نظرم ... دیدن ادامه » غیر از همین جیغ زدن ها، بازی قابل قبول و خوبی ازائه کردند
۲۴ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش کرونوس i
نمایش متفاوت با موضوع خاص، دکور دیدنی، طراحی لباس خوب، بازیها خوب و قابل قبول. تجربه ی خوبی بود دیدن این نمایش. تشکر از عوامل اجرا
از تماشای دوباره این نمایش عالی لذت بردم و باید بگم قدر این نمایشهای خوب و انگشت شمار رو باید دونست و به تماشا نشست. تشکر دوباره از کلیه ی عوامل اجرا که این لذت وصف ناشدنی رو به من بخشیدند.
من خیلی از تماشای این نمایش لذت نبردم. موضوع بسیار کلیشه بود و حرف جدیدی برای گفتن نداشت. همون قصه ی تکراری یک مرد هوسباز و تلاش و مشکلاتش برای ازدواج مجدد. موسیقی زنده جذاب بود. بازی ها هم قابل قبول بود. طراحی لباس خیلی جالب بود.
موضوع کلیشه ای وجود ندارد در هنر
یک اثر کلاسیک دراماتیزه شده
باید ابتدا ب ساکن نمایشنامه را متوجه شد تا بفهمید چ باری ب دوش کارگردان بوده
خیلی از اداب و رسوم و زبان ایرانیان صد سال پیش منتقل شده
۱۵ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عالی بود. بازی بازیگرها، دکور، موضوع نمایشنامه همه عالی بودن. بسیار لذت بردم.
لیلا عزیز
ممنون که "پروانه های الجزایری"رو برای تماشاانتخاب کردین
وسپاس از اشتراک نظرتون
۲۷ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش سیزیف i
دیشب این نمایش رو دیدم و بی نهایت از بازیهای خیلی خوب و موضوع نمایش لذت بردم. خصوصا این نمایش برای کسانی که نمایش کلفتها و فیلم اتوبوسی به نام هوس رو دیدن لذت مضاعف داره. بازیگرها واقعا بی نظیر بودند. از همه ی عوامل این نمایش خصوصا آقایان برهمنی و گرجی و خانم مولایی ممنونم که حال خیلی خوبی برای من به جا گذاشتن.