آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال لاله محمودی | دیوار
S3 : 22:19:25 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
کششش دار ... حداقل ۴۵ دقیقه اخر اجرا بیش از حد کسل کننده بود ، من متن اصلی رو نخوندم اما شاید لازم بود گرهی ایجاد کنند که انتهای ماجرا این همه لو رفته نباشه ... در مجموع با هیچ کدام از کارهای اقای پیروزفر یا خانوم پناهی ها و.. قابل مقایسه نبود
یاسمن، حمیدرضا مرادی و امـیـر این را دوست دارند
نقدها رو که می خونم هم اونهایی که نمایشنامه را خوندن هم اونهایی که نخوندن میگن کشدار و طولانی بود.توصیه‌ام به کسانی که نمایشنامه رو نخوندن اینه که برن بخونن.اگه متنو خونده باشید میفهمید جناب پیروزفر خیلی نمایشنامه را کوتاه کردن.البته به اصل ماجرا هیچ خدشه‌ای وارد نشده.این نمایشنامه حداقل ۴ساعت در اجرا طول میکشه.ربطی به کارگردان نداره.کوتاهتر از این به داستان لطمه میخوره.مورد دیگری هم که ایراد محسوب میشه از بعضی تماشاچیان اینه که چرا اول کار موضوع لو میره؟جواب اینه:نمایشنامه را بخوانید و ببینید جناب دورنمات داستانشون را اینجوری دوست داشتند بنویسند و باز هم کارگردان نمیتونه دخل و تصرفی در این مورد بکنه چون در غیر اینصورت باید نمایشنامه جدیدی نوشته بشه و عنوان بشه اقتباس از نمایشنامه ملاقات نوشته دورنمات.درحالی که کارگردان کاملا به متن وفاداره در اینکار و به کوتاه کردن دیالوگهای طولانی بعضی کاراکترها بسنده کرده.
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
به نظر من نمایش اگر پنج ساعت هم باشه میشود در اجرا تدابیری اندشیدید که کار از ریتم مناسب برخوردار باشد و خسته کننده نشود و این از وظایف کارگردانه.
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
درود آقای علی
حرف شما درسته.بحث من ریتم نمایش نبود.وقتی متن را خواندم آماده بودم برای دیدن اجرایی ۴ساعته. بحث من اینه نمایشی با آنهمه دیالوگهای طولانی بدون از بین رفتن خط و ربط اصلی داستان بخوبی در دوساعت گنجانده شده،جواب من به شما در مورد ریتم اجرا با توجه به سبک و سیاق کارگردان فرازو فرودهای منطقی داشت.نمایشنامه مفهوم بسیار عمیقی داره که بیشتر از طریق دیالوگ منتقل میشه که درکنار خلاقیتها و طنزتلخی که کارگردان بکار برده بود بشخصه متوجه گذر زمان نشدم.
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با وجود وفادار ماندن به متن رمان بسیار عالی بود دستمریزاد

پی نوشت ؛ من امشب واقعا علت خنده ها و قهقه های بعضی تماشاگران رو نمیفهمیدم بسیار نابجا بود
سلام
ایا شرکت برگزار کننده این تور های خارجی نیز ژیوار می باشد؟
درود بر شما
برگزارکننده این سفرها, گروه سفرهای عکاسی (Photocamp) است.
۲۴ مهر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
متاسفانه این اجرا رو اصلا دوست نداشتم رتیم کند و بازی های شل و وارفته .....من دیشب تاتر ندیدم یک نمایشنامه خوانی بود اونم بدون هیچ حسی!!

ضمتا کاش اشاره میشد که اقتباس از چخوف بوده یا ....هرچه که بود چخوف نبود
سلام ... من قصد داشتم برم این تئاتر رو ببینم اگر به نظرتون خوب نبوده یه فکر دیگه بکنم
۲۲ مرداد ۱۳۹۵
خانم محمودی کاملاً با نظر شما موافقم، من و هیچیک از همراهانم این نمایش را دوست نداشتیم. ریتم نمایش خسته کننده و بی نهایت کسالت بار و مدت زمان آن طولانی بود و در کنار آن، بازی های بازیگران هم کند و بی حس و حال بود. حتی بعضی از تماشاچیان حاضر در سالن، اواسط نمایش، سالن را ترک کردند. شخصاً فکر میکنم اجرای این نمایش با این سبک و سیاق، توهین به چخوف بزرگ بوده است. بعنوان یک تماشاچی آماتور تئاتر که در سال جاری تعداد زیادی نمایش در سبکهای متفاوت دیدم و بیشترشان را دوست داشتم، دیدن این نمایش را توصیه نمی کنم.
۲۲ مرداد ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اقای تیوال عزیز یا همان جناب مهدوی دوست داشتنی همراه با دوستان ژیواری از تمام زحمات شما عزیزان سپاسگذارم سفر بسیار خوبی بود و از لحظه به لحظه اش لذت بردم از این که همسفر استاد پوری نازنین بودیم و با صدای گرم و مهربانشان در خانه رویایی نیما برایمان شعر خوانند و کنار رودخانه وقتی صدای اب و نسیم خنک بهاری میامد برایمان از لورکا از عاشقانه های نزارقبانی. از... گفتند چای هیزمی نوشیدیم و همچون رسم خانواده های قدیم همگی بر سر یک سفره نشستیم

انقدر این جمع گرم و صمیمی بود که گاهی حس میکردم با اعضای خانواده ام امده ام سفر

مشتاق دیدار مجدد تان هستم
دستمریزاد
عالی بود عالی من هنوز درگیرشم امیدوارم دوباره بتونم ببینم این اجرا رو
سپهر امیدوار این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
لاله محمودی
درباره نمایش سوراخ i
جنابان تیوال سلام

همواره از تیوال به عنوان یک پل ارتباطی قوی بین تاتر و تماشا گر یاد کرده ایم که بر خلاف همتایانش چندان تجاری نشده و رسالت فرهنگی و هنری خود را حفظ نموده بارها شاهد این بوده ایم با این که نمایشی امکان خرید بلیطش از طریق تیوال وجود نداشته اما صفحه ای جهت معرفی و نقد ان نمایش در این سایت قرار گرفته نشان از همان نگاه غیر تجاری تیوال داشته

حال به عنوان یک تماشاگر از شما سوال میکنم این نمایش از چه جهت افتخار کسب نشان "پیشنهاد تیوال " را داشته ؟
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
نمایش کوتاه و زیبایی بود من از تماشای این اجرا امشب بسیار لذت بردم
انا موافقم تماشاچی هنوز بلاتکلیف بود و از تمام شدن احرا نامطمئن
از جناب اقای درویش زاده تشکر میکنم و ازشون عذرخواهی میکنم اجراشون قابل تحسین و تشویق بود منتها اینقدر سریع بود انتهای اجرا که نشد از ایشون قدردانی کنم
موسیقی اخر عالیییی بود
سجاد افشاریان و صحرا توکلی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
جنابان تیوال سلام

همواره که نمیشه به و چه چه و قربان صدقه باشه اینبار انتقادات فراونی در مورد سفر برگزار شده دارم
کجای برنامه سفر کویر گردی نوشته شده بود ؟ کجای برنامه سفر پیاده روی در شن داشت ؟

ایا ما باید انتخاب کنیم یا بهمون تحمیل بشه ؟ بنده به علت شرایطی که داشتم ( جراحی زانوم ) نتونستم در این بخش از سفر همراه دوستان باشم و البته همون مقدار کم هم درد زانوی وحشتناکی رو ایجاد کرده! یعنی من تک و تنها تو کویر منتظر موندم ، ایا وظیفه شما اطلاع رسانی در این مورد ... دیدن ادامه ›› نبوده ؟؟

در مورد صبحانه ، مگه رستوران مهتاب یا مارال که اتفاقا هفته قبل هم مهمانشان بودیم مشکلی داشتن که همچین جایی بی کیفیت رو انتخاب کردید ؟
وضعیت نهار هم که در حد غذای پرسنلی درجه ٣ !!!

از اوجابی که نمیخوام موجب ناراحتی دوستان بشم در مورد الباقی ماجرا سکوت میکنم

این سفر در مقابل سفر هفته قبل ( یک کتاب یک سفر استاد امرایی) به کاریکاتوری بیشتر شبیه نبود
محمود حریفی، نیما نیک، زهرا.ش و مجتبی مهدی زاده این را خواندند
زینب امیری این را دوست دارد
درود بر شما سرکار خانم محمودی عزیز
بسیار سپاس‌گزارم که ما را در هر چه بهتر کردن برنامه‌ها یاری می‌نمایید. بابت نکاتی که فرمودید پوزش می‌طلبیم و حتما در سفرهای آتی موارد ذکر شده رعایت خواهد شد. البته در مورد کیفیت غذا و صبحانه نظرات دیگری هم هست که شاید متاثر از سلیقه‌های متعدد است. در هر صورت امیدواریم با یاری شما آنچه که باید، حاصل شود.
۲۹ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این سفر فوق العاده بود اون قدر که باورم نمیشه یک تور یک روزه میتونه اینقدر عالی و بی نقص باشه همه چیز مطابق برنامه و سر وقت و همکاری عالی لیدر ها پذیرایی عالی و از همه مهم تر بودن در جمع دوستان کتاب خوان و فرهیخته و استاد بزرگوار و مهربان استاد امرایی بودن لحظات بیاد ماندنی را در خاطرم شکل گرفت صمیمانه از تمام عوامل این سفر سپاس گذارم
ذوق زده، helia naseri، امین مهدوی و آیتک بحرینی این را دوست دارند
کاش بشه سفر های اینچنینی در روزهای پنج شنبه هم برگزار بشه
۲۱ آذر ۱۳۹۴
درود بر شما همسفر گرامی
باعث دلگرمی‌ست که این برنامه مورد توجه شما قرار گرفته. در آینده‌ای نزدیک برای دیگر روزهای هفته همچنین پنجشنبه، برنامه‌هایی از این دست خواهیم داشت که متعاقبا اعلام خواهد شد.
۲۲ آذر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید