تیوال بامداد | دیوار
S3 : 11:49:52
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
آهنگهای پرستشی آهنگهای عجیبی ان . پر از روح ، پر از قوت و لبریز از حالِ خوبن . آهنگهایی که برای خدا یا در ارتباطِ با خدا ساخته و خونده میشن .
آغازش هم برمیگرده به داوودِ پیامبر که در سرمستی و وجدِ ناب و عجیبی درحالیکه پیامبر و پادشاهِ قوم بود گاهی حتا بدونِ لباس در کوچه ها و معابر میرقصید و آواز میخوند . که امروز اونها رو میتونیم در کتابش " مزامیر " بخونیم . شعرهایی صمیمی ، ساده و البته عمیق و تاثیر گذار .
وقتی به داوود میگفتن تو پیامبر و پادشاه هستی نباید اینطور در شهر ظاهر بشی و شبیه مستهای لایعقل برقصی و ساز بزنی و بخونی . داوود در مزمورِ معروفی پاسخ میده : چنان سنجهایم را به هم میکوبم تا صدای عقلم را نشنوم .

پر حرفی نکنم :) یکی از آدمای قشنگِ روزگارِ ما خانمِ لورن دیگله . که ژانرش ورشیپ و پرستشیه . من که همیشه موقع پیاده روی یا مواقعی که خستم گوشش میکنم آهنگاش برام حکمِ جملاتِ تاکیدی رو داره . انگار که اسکاول شین توو گوشم زمزمه میکنه ..
فورن حالم خوب و حواسم به لطف و زیباییِ خداوند جذب و جلب میشه :) و متوجه میشم زندگی فوق العاده است ، زیباست . تمام عیار و بی نظیره
فقط کافیه لحظه ای به آسمون نگاه کنم

اگر دوس داشتین دانلود کنید و ببینید .
http://s6.picofile.com/file/8377960476/Lauren_Daigle_You_Say_Lyrics_.mkv.html


با زیرنویسِ فارسی ولی کیفیتش کمی پایینه
http://s6.picofile.com/file/8377960784/you_say.mp4.html


Ali و امیرمسعود فدائی این را خواندند
محمد لهاک ( آقای سوبژه )، قاصدک و مریم اسدی این را دوست دارند
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
دیروز
حتما شنیدی
هر نفس که فرو می رود ممد حیات است و چون بر می آید مفرح ذات پس در هر نفس دو‌ نعمت است و شکر نعمت واجب .....
نفس جان در هر پیامت دو شکر هست اول که بهمون پیام میدی و دومی محتوای پیامت.
سپاسگزارتم :)
۲۲ ساعت پیش
ای جان :)
میدونی ؟ متوجه هستم که تعارفها و تعریفها خصوصن وقتی از سمتِ آدمهای مهربون گفته میشن ، پر از اغراقهای نوازشگر و خطاپوشیهای بلند نظرانه ن ؛ که بیشتر ، گواه و نشون دهنده ی بزرگواری و روحِ والا و متعالیِ گوینده هستن تا شخصیت و عملکردِ شنونده و مخاطب ... دیدن ادامه » ..
اما با همه ی اینها معتقدم باید تعریفهای قشنگ ( و حتا خیالی و الکی ) رو به خودمون بگیریم . و از تهِ دل باورشون کنیم :) وقتی گوینده انقدر آدمِ محشریه که وقت میذاره و با انتخابِ زیباترین کلمات و چیدنِ با وسواسِ اونها کنارِ هم سعی میکنه ؛ حالمونو خوب کنه ، پس ما هم لیاقت داشته باشیم و اون جملاتِ زیبا و اون توصیفاتِ شفابخش رو به خودمون بگیریم . به خودمون بگیریم و تکرارشون کنیم و کیف کنیم از این رفاقتی که منجر به تولید و تکثیرِ رنگی ترین کلمات شده .
عینِ وقتایی که کسی از سرِ لطف ؛ با حوصله یه هدیه میگیره با کاغذهای رنگی کادو میکنه و بهمون میده .. کار نداشته باشیم که لایقش هستیم یا نه . بگیریم و کیف کنیم :)
مرسی رفیق .. مرسی برای کلمات و جملاتِ فوق العاده ت . مرسی برای حالِ خوبت .. ممنونم :)
۲۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید