کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال celine | دیوار
S3 : 18:16:30 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
...
بالاخره تو این روزهای کروناییی اونم از نوع پیک دوم یه سینمای خالی ( خانه هنرمندان) پیدا شدو ، فیلم هم که از طرف تیوالی ها پیشنهاد شده بود و بعد از 4ماه رفتم سینما.
اگه بخواهم مقایسه اش کنم با فیلم های مستند گونه قبلی ای که دیدم مانند مستند "در جستجوی فریده" اگر اون فیلم از نظر من 9 از 10 بود این فیلم 3 از 10 بود، به لحاظ پرداخت موضوع هم فیلم بسیار مشابه فیلم "صفر تاسکو" بود اما این کجا و آن کجا.
همانطور که مقایسه اش کردم با دو فیلم دیگر مشابه فیلم ایراداتی در تدوین و روایت موضوع و کارگردانی و حتی بازی ها ( بیشتر بازگران مرد) داشت. اما درکل فیلم به عنوان فیلم هنروتجربه باتوجه به فیلم های دیگه ای که در هنروتجربه دیدم، فیلم بدی نبود.

2/5 از 5
celine
درباره فیلم خانه پدری i
....
.
من امروزر یجا خوندم که گفته اگر فیلمم زودتر اکران می شد این اتفاق نمیفتاد. یکم تیتر بالا عجیبه
۰۹ خرداد
زهره مقدم
من امروزر یجا خوندم که گفته اگر فیلمم زودتر اکران می شد این اتفاق نمیفتاد. یکم تیتر بالا عجیبه
تیتر بالا رو به طعنه گفته
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
celine
درباره فیلم خانه پدری i
تو را چه سود از باغ و درخت
که با یاس‌ها
به داس سخن گفته‌ای


احمد شاملو...
تو را چه سود از باغ و درخت
که با یاس‌ها
به داس سخن گفته‌ای


احمد شاملو
این طرح هنرمندانه کار خانم ثنا حسین پور هست که چند روز پیش روی جلد روزنامه دنیای صنعت چاپ شده بود.
فرزاد جعفریان
این طرح هنرمندانه کار خانم ثنا حسین پور هست که چند روز پیش روی جلد روزنامه دنیای صنعت چاپ شده بود.
ممنون، نمیدونستم وگرنه حتما مینوشتم (در فضای مجازی عکسو دیدم و یاد اون روزهای اکران این فیلمو علت توقیف افتادم و دیدم به جاست در صفحه این فیلم به اشتراک بذارم).
celine
ممنون، نمیدونستم وگرنه حتما مینوشتم (در فضای مجازی عکسو دیدم و یاد اون روزهای اکران این فیلمو علت توقیف افتادم و دیدم به جاست در صفحه این فیلم به اشتراک بذارم).
بله ،کاملن درسته 👍 منم اتفاقی دیدم و توجه م بهش جلب شد گفتم بگم شاید براتون جالب باشه 🙋‍♂️
کار جالب و بسیار تلخی یه، ولی بدی داستان اینه که بازم عبرتی نمیشه که دوستان قیچی به دست درک کنن مسکوت نگه داشتن یک نقص باعث از بین رفتنش تو جامعه نمیشه :(
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
فیلم سینمایی خروج

همنظرم با نظرهای متداول آقای فراستی. 😑
پویا فلاح و امیر مسعود این را خواندند
امیرمسعود فدائی، جعفر میراحمدی و زهره مقدم این را دوست دارند
ندیدم و ندید موافقم
celine
منم نوشتم که نبییییننندآقا فرزاد. ( خودمو فدا کردم در روزهای قرنطینه).
دور از جون :)) من آخه دیگه اسم عصتاد هم میاد فرار رو بر قرار ترجیح میدم :)) دو سه تا کار آخرش و ندیدم دیگه، از بعد بادیگارد فکر کنم :))
۱۰ خرداد
فرزاد جعفریان
دور از جون :)) من آخه دیگه اسم عصتاد هم میاد فرار رو بر قرار ترجیح میدم :)) دو سه تا کار آخرش و ندیدم دیگه، از بعد بادیگارد فکر کنم :))
من تا بادیگارد با عصتاد :-) مشکلی نداشتم، به وقت شام هم باز به لحاظ موضوع و دغدغه فکریشون هرچند مشکل فنی زیاد داشت اما باز ازش میگذرم اما خروجو که دیدم واقعا نگران عصتاد شدم، زود بود برای رسیدن به این نقطه.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
کاش میتونستم فیلم تیاترو جاگزین که نه ، حتی التیام دهنده برای این روزهایی که نمیتونم تیاتر ببینم، بکنم. حتی با کارهای خوبی مثل اتاق ورونیکا و مرد بالشی شروع کردم که شروع خوبی باشه ، اما متاسفانه نشد.
سلین جان اتاق ورونیکا بشدت از اجراش عقب بود... بسیار فیلم تئاتر دیدم که بعضا فقط برای قرارگرفتن از چند و چون بصری و فنی اجرا میشد روشون حساب کرد
نه بعنوان تماشای یک تئاتر خوب
سپهر
فیلم تاتر پچپچه های پشت خط نبرد بالاخره این زندگی مال کیه سیستم گرون هلم سنگ ها در جیب هایش رو پیشنهاد می کنم
پچپچه های پشت خط نبرد که دیدم تو سالن شهرزاد فکر کنم سال ٩٦ و کلاً کارو دوست نداشتم(خیلی کارهای جنگی بهتر دیدم و در نتیجه اینکار چشممو نگرفت)، اون دوتای دیگه رو نمیدونم، و سنگ ها در جیب هایش را هم دیدم ولی نشد که بشه😞، ولی یک بار دیگه حالا که تاکید شد، امتحان میکنم😉
اما تا اطلاع ثانوی همون عدم ارتباط بنده با فیلم تئاترو بپذیرید😬
پوریا صادقی
برای من تماشا در اتاق کاملا تاریک، نشسته و با هدفون یا اسپیکر نزدیک صورت تاثیر بهتری داره. شاید برای شما تاثیری داشته باشه. تجربه ای هر چه نزدیکتر به سالن.
👌🏼
۰۷ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید

دلمان تنگ می‌شود برای تمام چیزهایی که داشتیم، چیزهایی که داشتیم و قدرشان را ندانستیم.
حالا این ماییم؛ در عصر فاصله‌گذاری میان آدم‌ها، با قلب‌هایی از همیشه نزدیک‌تر...
حالا این ماییم که از هم دوریم و به هم نزدیک، که محدودیم و رها، که زخم‌خورده‌ایم و قوی... هرچند زیر پوست لبخندهایمان، دلمان برای چیزهایی که در دور دست‌های جهان جا گذاشته‌ایم تنگ شده.
حالا این ماییم که امیدواریم به پایانِ روزهای سختی و بازشدن مسیرها به سمت خوشبختی، این ماییم که مستقل بار آمده‌ایم و از کسی جز خودمان توقعی نداریم! که روی پای خودمان ایستادن، اصلی‌ترین قانون ناگزیر زندگی‌هایمان شده، که آنقدر بحران از سر گذرانده‌ایم که مدیریتش را بلد شده‌ایم، که دیگر با هیچ بحران و اندوهی غافلگیر نمی‌شویم! که از یک جایی به بعد، منتظر هیچ‌کس نماندیم و به محض ورود سپاه سختی‌ها، شمشیر به‌دست، ایستادیم و بدون سپر جنگیدیم.
تفاوت ما با تمام دنیا همین بود که چشم امیدمان به هیچ‌کس ... دیدن ادامه ›› نبود!!!
ما درد را در زندگی‌هایمان پذیرفته‌ایم و سال‌هاست کنارش زندگی می‌کنیم، عاشق می‌شویم، به موفقیت می‌رسیم، لبخند می‌زنیم و دوام می‌آوریم...
ما درد را به رسمیت شناخته‌ایم ...
چقدر خوب بود این متن❤
ولی دیگه حتی شمشیری هم نمونده متاسفانه...
۲۶ فروردین
آقای مجللی انرژی منفی نفرست )
(ما درد را در زندگی‌هایمان پذیرفته‌ایم و سال‌هاست کنارش زندگی می‌کنیم، عاشق می‌شویم، به موفقیت می‌رسیم، لبخند می‌زنیم و دوام می‌آوریم...
ما درد را به رسمیت شناخته‌ایم ...).
۲۶ فروردین
چشم :)
این قسمتی که دوباره نوشتین از شمشیر و‌... هم ارزشمند تره...
۲۶ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
#پست موقت

کرونا علاوه بر بشریت، تعطیلی تیاترو سینما و خیلی از کاسبی ها، طبیعت رو هم داغون کرد. استفاده‌ی بی‌رویه از ماسک، دستکش پلاستیکی، مواد شوینده، آب و ... هرچه در راستای حفاظت از محیط‌زیست رشته بودیم، پنبه کرد!
آخ آخ آخ .... دقیقا دیشب داشتم در مورد همین موضوع صحبت میکردم با دوستم.
در حالت عادیش طبیعت برامون هیچ اهمیتی نداشت ، الان که پای جونمون هم اومده وسط ، هیچی دیگه .... :(((
۱۴ اسفند ۱۳۹۸
امروز عصر تو پیاده رو یه نفر که ظاهر متشخصی داشت از داروخانه پرید بیرون به دوستش گفت بالاخره دستکش پیدا کرده. بعد از پلاستیک درش اورد، دستکش های قبلیش رو هم از دستان مبارکش در آورد و با اون پلاستیک پرت کرد تو چمن های کنار پیاده رو که کمی اون طرف تر چندتا بچه دست فروشی میکردن
راستش اونقدر عصبی شدم که رفتم زدم رو شونه اش و تذکر دادم.

درس امروزم: اگر دنبال یاد گرفتن فحش جدید هستی به دوراندازان دستکش و ماسک در سراسر کشور مراجعه کن :)
۱۵ اسفند ۱۳۹۸
فقط میشه گفت متاسفم
۱۷ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
celine
درباره نمایش بچه i
ده دقیقه ، یک ربع اول داشتم به این فکر میکردم که اگه بازیگر خوب باشه (خانم معتمد اریا) متن هم خوب باشه هرچند که تیاتر یک پکیجه و طراحی صحنه و لباس هم مهمِ اما اگه اینها هم نباشه کارِ خوبی میشه ، خب من کلا بازی خانم معتمداریا دوست دارم اما به نظرم میتونست بهتر از این باشه با یکم تلاش بیشتر برای نقش ( اگه یکم لحن حرف زدن وقتی نقش کردی یا عربی یا افغانو بازی میکردند، داشتند من بازیشونو بیشتر میپسندیدم). بعضی دیالوگ ها خیلی خوب بود و قسمت هایی از متن هم ضعف داشت. و به نظرم 45 هزارتومان برای این کار باتوجه به هزینه های جانبی کار(طراحی لباس و دکور و ..) زیاد بود.

2.75 از 5
عاقبت‌ همه‌ی ما ‏زیرِ این خاک آرام خواهیم گرفت ‏ما که رویِ آن‌ ‏دمی به همدیگر مجال آرامش ندادیم.

‏⁧ #آنا_آخماتوا
و خاک، خاک پذیرنده
اشارتیست به آرامش

فروغ فرخزاد
۳ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
friends are the family you choose.
- رابطه ای که تموم شد دیگه تموم شد

نه هیچی هیچوقت کامل تموم نمیشه،
هست
همیشه هست
آدما اگه همو نبخشند دنیا هی بدترو بدتر میشه
معمولا به فیلم هایی که علی مصفا بازی کرده یه گاردی دارم ( ولی انگار این فیلم استثنا بود)
اینقدر از فیلم تعریف شنیدم که بالاخره رفتم دیدمش، بیشتر از لوکیشن از خود فیلم ، موضوعش و بازی ها خوشم اومد.
و مهمتر اینکه بعد از دیدنِ فیلم حالت خوبه.

پس برم ببینم حتما
۰۳ بهمن ۱۳۹۸
ممنونم از هر دو دوست خوبم
۰۳ بهمن ۱۳۹۸
❤️
۰۳ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دکور منو یاد "این یک پیپ نیست" انداخت اول فکر کردم که بازم تکرارِ ، اما وجود دوربین و جایگیری بسیار خوبش، تصویرهای عالی دوربین، دیدن عمق دکور توسط دوربین نظرمو عوض کرد.
کارگردانی بسیار پر رنگ مساوات،دکورِ عالی، طراحی لباس و گریمِ خوب،بازی های به اندازه (به جز بازیگر نقش مرد که به نظرم میتونست بیان و اَکتِ بهتری داشته باشه، موسیقی پایانِ کار همه نشانه های یک تیاترِ خوب و فکر شدست.
بعضی ها نوشته بودن که اومدیم تیاتر ببینیم نه فیلم، به نظرم اصلا اینطور نبود چون اون تصاویر داره live گرفته میشه.
به نظرم این که تصاویر روی پروژکتور، همان تصاویری باشد که فیلمبردار ضبط می کند، احتمالش بسیار پایین است. این که دوربین قریب به دو ساعت با کیفیت بالا، لایو بگیرد و نیازی به تغییر و تعویض باتری نداشته باشد، و این که بدون قطعی و تأخیر با مثلا بلوتوث و وایرلس تصاویر را روی پروژکتور بفرستد گواه آن است. در این جا احتمالا با یک فیلم کامل از پیش ضبط شده طرفیم که تیتراژ اول و آخر و زیرنویس هم دارد و فقط گهگاهی اپراتور از طریق پخش کننده، زیرنویس ها را عقب و جلو می کند.
یک مطلب دیگر هم این که در شب های متوالی از دوستان شنیده ام که دوربین از تصویر عقب می ماند. تفاوت زاویه و جای دوربین که حتما اتفاق می افتد هم به جهت دوری ما از دوربین و سوژه و فاحش نبودن اختلاف زاویه و سطح برای ما قابل تشخیص نیست.

این را می پذیرم که همین میزان هماهنگی فیلمبردار با دکوپاژ دوربین که تصور زنده بودن تصویر را ایجاد می کند هم کار بسیار سختی است ... دیدن ادامه ›› و نیازمند تمرین زیاد، اما به نظرم چه لایو باشد چه نباشد، اجرای قابل قبول این فرم پیچیده، هیچ فضیلت و امتیازی برای اثر نیست، جز یک فرم خودنمای دور از تئاتر برای کارگردانش!
۲۷ دی ۱۳۹۸
متاسفم بابت همچین نقد بچه گونی ای
تاسف بابت این همه ذهن خراب شما
۲۷ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
celine
درباره فیلم سونامی i
درکل فیلم دغدغه مند و خوبی بود .
یکم ریتمش کند بود و ژوله هم به نظرم انتخاب خوبی برای این کار نبود، همانطور که سیاست نباید قاطی ورزش بشه آقای ژوله هم وارد وادی بازیگری نشن بهتر.

4 از 5
امیرمسعود فدائی، سپهر و نرگس این را خواندند
Samira، پویا فلاح و محمد لهاک این را دوست دارند
درود بر شما خانم celine
با نیمی از متن شما موافقم و با نیمی دیگر مخالف
کاش تیوال تو نسخه جدیدش که امیدوارم رونماییش به عمر ما قد بده، فکری هم به حال این مسئله بکنه.
۲۵ دی ۱۳۹۸
درود بر شما
آدمی به امید زندست...

نگفتید با چه قسمتی مخالفید و چرا؟
۲۵ دی ۱۳۹۸
در مورد آقای ژوله نوشتید برای این نقش مناسب نیست موافقم و با مابقیش مخالفم. به نظرم تو برخی از فیلم های کمدی خوب بودند اما برای فیلمی به این سبک و سیاق، حداقل الان مناسب نیستند.
۲۵ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
celine
درباره فیلم آشفتگی i
با اینکه داستان برای من جدید نبود و خیلی زود لو رفت،
اما جیرانی همچنان کارگردان موردعلاقه من هست.

٨از ١٠
celine
درباره فیلم جان‌دار i
حسم مثل حسی بود که بعد از دیدن ابد و یک روز داشتم.

روند روایت داستانو دوست داشتم، با تیتراژ ابتدایی شاد وارد فضای فیلم شدیم، کم کم شخصیتهارو شناختیم و با داستان همراه شدیم و با بغض سالنو ترک کردیم.برخلاف نظرهایی که خوندم من پایان بندی کارو دوست داشتم.
من فیلم رو جشنواره دیدم...کلا خوشم نیومد!
الان هرچی فکر میکنم پایانش یادم نمیاد، میشه بهم بگی سکانس اخر چی بود؟
۰۴ دی ۱۳۹۸
آقای فلاح:
یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانِ.
۰۴ دی ۱۳۹۸
کاملا به جا بود
۰۴ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرافه است دیگه ببین خرافه با مردم ما چه کرد.
دیشب کارو با ٥٠% تخفیف و قیمت ٣٥هزار تومان دیدم) خب به نظر من قیمت واقعی کار همین بود، به نسبت کارهای دیگه ای که دیدم نه دکور پر هزینه ای داشت نه طراحی لباس هزینه بر و نه سلبریتی و نه بازیهای درخشان.
دوستان در کامنتها گفته بودن جنایی و ترسناک، از اونجایی که خیلی به این سبک ها علاقه دارم و شناختی که از امین میری و بازی بسیار درخشانش در آبی مایل به صورتی و کارگردانیش در شلتر داشتم بلیط نمایشو گرفتم، به نظرم اصلا ترسناک نبود و همانطور که در صفحه اینکار توسط عوامل کار نوشته شده توقعی بیشتر از معمایی و جنایی نباید داشت.
شروع نمایش عالی بود(همون یک دقیقه) اما بعدش نور اومدو داستان شروع شد تا یک ساعت اول برای من بسیار خسته کننده بود نه داستان برام کشش داشت نه بازیها منو جذب کرد و نه دکور ، تعداد زیاد دَر و رفت و آمدهای زیادی برای من عمارت و خانه قدیمی را نمایش نداد میشد روی دکور بیشتر کار کرد که فضای یک خانه را به ما بده با چندتا گلدان بزرگ قدیمی یا وسایل روی میز شاید یک قالیچه و...
بعد از یک ساعت روند اجرا کمی بهتر شد اما درکل منو اصلا جدب نکرد که دنبال داستان باشم به نظرم اگه حدود نیم ساعت از اجرا کم میشد بهتر بود، هر بار که ویدیو پروژکتور و صدای ناصر طهماسب پخش میشد میرفتم به ده ،یازده سالِ پیشو فضای سینما و دوباره با قطع شدن صدا پرت میشدم تو سالن شهرزاد نمیدونم چه جوری بگم منظورمو به نظرم اون صدا به این اجرا نمیومد.
یک دغدغه اجتماعی همانطور که در شلتر بود در این اجرا هم بود(که نکته مثبت اجرا بود، لازمه که هرچندوقت یکبار بهمون تلنگری زده بشه) اما شلتر به مراتب موفق ... دیدن ادامه ›› تر بود.
اقای میری عزیز ممنون از احترامی که برای مخاطبتون قایل هستید چه در بیرون از سالن چه در صحبت های قبل از اجرا ، فقط یک نکته اونم اینکه لطفا به عکاس ها هم بگید که حتما با صدای بسته شاتر عکس بگیرند، ردیف اول بودم و در ردیف دوم باکس سمت راست دیشب عکاسی بود که علی رغم درخواست های ما که بیصدا عکس بگیرند تمام طول اجرا و به تعداد زیاد و با صدا عکس گرفتند.

با احترام و خسته نباشید، و به امید دیدار در کارهای بعدی
و تشکر از اینکه قیمت بلیط را به درخواست مخاطبانتان کاهش دادید.


*و یک گِلِگی از عوامل سالن شهرزاد
با شماره فاکتوری که برام پیامک شده بود، تصویر بلیطو دانلود کرده بودم اما هنگام ورود به سالن اصرار داشتن که حتما از دستگاه موجود در سالن هم بلیط دریافت کنم،متوجه نمیشم که چرا؟
وقتی تصویر بلیطم در موبایلم هست و تمام مشخصات راهم نشان میده چرا باید کاغذ حروم بشه ؟!، (شاید چون پول دادیدو دستگاه خریدیدو باید ازش استفاده بشه!).


احتمالا بخاطر اینکه اگه تصویر همون بلیط رو اشخاص مختلف نشون بدن، شخصی که چک میکنه متوجه نمیشه ولی دستگاه فقط یک بار برای اون فاکتور بلیط صادر میکنه.
اینجوری امکان سواستفاده پیش نمیاد..
۲۲ آذر ۱۳۹۸
اینکه قیمت بین 40 تا 70 بوده که نمیدونستم چون در صفحه تیوال 70 ثبت شده ، و همانطور که بالا هم تشکر کردم، اینکه 50درصد برای کارتون تخفیف گذاشتید و به فکر همه اقشارِ علاقه مند به دیدن تیاتر هستید قابل تقدیرِ..
۲۳ آذر ۱۳۹۸
قربونتون
۲۳ آذر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با هزارو یک امید نشستیم به دیدن فیلم
اما...... 2 از 5 -:(
حرف حدیث های اشاره این فیلم به رومن پولانسکی و قتل همسرش ، به من این ذهنیت رو داد که تا اواخر فیلم منتظر داستان اونها باشم که تارانتینو به شوخی از کنارش رد شد
من هم توقعم از این فیلم بالا بود
۰۹ آذر ۱۳۹۸
اصلا در حد کارای قبلی این بزرگوار نبود
۱۹ آذر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید