تیوال coin extend | دیوار
S3 : 02:28:28
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
اکسپدیا برای رزرو هتل بیت کوین می پذیرد
اکسپدیا (Expedia) غول سفرهای مسافرتی پذیرفتن بیت کوین را برای رزرو هتل آغاز خواهد کرد و اولین شرکت مسافرتی بزرگ برای پذیرش ارز دیجیتال در زمینه گردشگری است.

“بیت کوین یک نمونه عالی از چگونگی سرمایه گذاری اکسپدیا (Expedia) در اوایل مجموعه ای از گزینه های پرداخت است تا مشتریان و شرکایشان را به نحوی که با ما ارتباط برقرار می کنند، انتخاب بیشتری داشته باشند.”

اکسپدیا (Expedia) اعلام کرده است که بیت کوین در گزینه های پرداخت برای مشتریان در هنگام چک کردن، همراه با روش های پرداخت مانند پی پال و ویزا این امکان را فراهم نموده است.

این شرکت اعلام کرده است: “مشتریان به سادگی می توانند بیت کوین را به عنوان روش پرداخت خود انتخاب کنند و سپس چندین مرحله را برای امنیت کامل هر معامله دنبال می کنند.”
Expedia Inc که دارای کل بازار فعلی در مجموع ۹٫۷۵ میلیارد دلار است، همچنین سیاست های بیت کوین خود را به سایر بخش های سفر در پروژهای خود گسترش خواهد داد. علاوه بر هتل ها، Expedia یک پلتفرم رزرو برای بلیط های هواپیمایی و کروز، و همچنین اتومبیل های اجاره ای و فعالیت های اوقات فراغت را فراهم می کند. در سه ماهه آخر، درآمد ۱٫۲ میلیارد دلاری گزارش شده است.

ورود این شرکت به پرداخت های بیتکوین می تواند تاثیر قابل توجهی به دلیل حجم تجارت آن داشته باشد. برای مثال، مصرف کنندگان در سال گذشته، از طریق اکسپدیا ۱۴۶ میلیون اتاق شبانه را رزرو کردند. Expedia با شرکت هایی مانند Priceline در فضای رزرو آنلاین رقابت می کند.

به گفته وال استریت ژورنال، اکسپدیا (Expedia) پذیرش بیت کوین را در مناطق دیگر بر اساس پاسخ بازار به رزرو هتل برای بیت کوین پذیرش خواهد کرد. این شرکت پرداخت را از طریق اکسچنج Coinbase پردازش می کند، اما هیچ یک از بیت کوین هایی را که دریافت می کند را ذخیره نخواهد کرد، بلکه هزینه های روزانه را از دلار آمریکا صرف می کنند.

در حال حاضر شرکت سانفرانسیسکو معاملات بیش از ۳۲،۰۰۰ کسب و کار در سراسر جهان را انجام می دهد.

اکسپدیا ... دیدن ادامه » (Expedia) با سایر خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات در ایالات متحده که به پذیرش بیت کوین می پردازند، به دیگر شرکتهای بزرگ متصل می شود. این گروه توسط خرده فروشی الکترونیک Overstock.com مدیریت می شود که بیش از ۱٫۶ میلیون دلار در فروش با بیت کوین برای ماه مه گزارش کرده است.

در پایان ماه مه، سرویس دهنده تلویزیون DISH Network بزرگترین شرکت با خرید بیت کوین شد. این شرکت که ۲۷ میلیارد دلار ارزش دارد و دارای ۱۴ میلیون مشترک است، در سه ماهه سوم سال میلادی، پذیرش ارز دیجیتال را آغاز کرده است.
منبع : https://coinextend.com/blog/
امیر مسعود این را خواند
coin extend این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید