تیوال azi rezaei | دیوار
S3 : 03:41:20
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
گروه اجرایی محترم آیا امکانش هست در این اجراهای آخر اجرایی ویژه در ساعتی بهتر در نظر بگیرید ممنون.
زهره مقدم این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره •~•
امیر مسعود این را خواند
زهره الف این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش خونین زار i
موضوعی تکراری با روایتی دلنشین و اجرایی دوست داشتنی از خانم ادبی عزیز
و پایانی تلخ، با نور پردازی بسیار خوب و بجا موزیک تاثیر گذار .
این نمایش واقعا مناسب زیر ۱۵ سال نیست برام عجیب بود که خانمی با پسر بچه ده یازده ساله اومده بود تماشای این اجرا!!!!
مدیریت سالن شهرزاد هم واقعا ضعیفه ،ده دقیقه از شروع اجرا گذشته هنوز اجازه ورود میدن تمام حواس آدم منحرف میشه اگر به مخاطب احترام نمیذارید حداقل به بازیگر احترام بگذارید که تمرکزش رو از دست نده .
تهویه هم که بسیار بد بود احساس میکنی تو گور نشستی خفه داری میشی.
خلاصه این اولین بار بود رفتم شهرزاد و قطعا آخرین بار هم خواهد بود حتی برای بهترین نمایش ها حاضر نیستم اینهمه بی توجهی و تحقیر رو تحمل کنم.
azi rezaei
درباره نمایش سیزیف i
یک اجرای قوی درخشان و نفس گیر .
هر دو بازیگر عالی بودن بهشون خسته نباشید میگم.
گروه اجرایی محترم آیا امکانش هست اجرای ویژه در ساعتی بهتر در نظر بگیرید
مینا ۱۲& و رضا غیوری این را خواندند
شاهین، محمد لهاک (آقای سوبژه) و زهره الف این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من این نمایش رو هفته گذشته دیدم ولی تا الان فرصت نشد در موردش بنویسم.
دکور عالی بود نور پردازی عالی بود موزیک متناسب و هماهنگ بود بازی ها به جز یکی دو مورد قابل قبول بود ،متن برای من کمی نا مانوس بود ولی منو به فکر فرو برد وبرداشتم از داستان اهمیت توجه به حریم خانواده بود که از یه خونه بی در و پیکر نمیشد توقع هیچ حریمی رو داشت نه افراد خانواده داخلش امنیت داشتن نه افرادی که از بیرون وارد میشدن حرمتی برای اعضاء خانواده قائل بودن.
در مجموع درِخونه و درِیخچال نقش زیادی تو متن نمایش داشت که نشون میداد انسجام یه خانواده به هر دوش مربوطه:)
داستان گربه و عقاب که در پرده آخر بیان شد به نظرم حق مطلب رو در مورد متن بیان کرد که میشد تعمیمش داد به زن و مرد داستان حاضر بودن همدیگه رو بشکن حتی اگه باعث نابودی خودشون بشن.
در ضمن در تمام صحنه ها به یاد ندارم اعضاء ... دیدن ادامه » خانواده یکبار هم با هم تو یک صحنه جمع باشن که اون هم نشانه بی اساس بودن خانواده ای که نه پدر و نه در داره.
جناب خطیبی و تمام گروه خسته نباشید همیشه بدرخشید.
امروز اجرای سانس ویژه رو دیدم و بسیار لذت بردم کاری روان و ساده که بازیگران برای اجراسنگ تموم گذاشتن از وجودشون و حتی سلامتی شون مایه گذاشتن تمام طول اجرا نگران بودم صدمه ای بهشون نرسه واقعا زحمت کشیدن تا علاوه بر خندوندن حاضرین پیام نمایش رو هم برسونن .همه چیز به جا و به قاعده بود نه لودگی بیش از حد داشت نه حوصله آدم سر میرفت فلش بک و فیکس شدن هنگام معرفی و حتی برگردوندن صحنه به عقب ،همینطور راوی بین تغییر صحنه اجرا رو خیلی خاص کرده بود من خیلی لذت بردم .
به تمام عوامل اجرا خسته نباشید میگم و امیدوارم دوستان این دو اجرای آخر رو از دست ندن ،کار بی ادعا تاثیر گذار و جذابی بود.سپاس.
فقط یه مورداعصاب خوردکن ،نوجوانی بود که پشت من نشسته بود و با خندههای جیغ مانندش داشت منو دیوونه میکرد متاسفانه از میهمانان بود ولی اصلا نمیفهمید که کارش باعث آزار دیگرانه ... دیدن ادامه » و همراهانش هم بهش تذکر نمی دادند از قشر هنر دوست بعید بود و خیلی تمرکز من و همراهم رو بهم میزد .کاش برای دیگران حین تماشای هیچ اجرایی پیش نیاد .
سلام و عرض ادب خانم رضایی. ممنونم از این همه لطف و مهریونیتون. بسیار خوشحالمون کردین و باعث افتخاره که از نمایش ما لذت بردین. والا صدای خنده اون خانم نوجوان رو مخ ما هم بود و مارو هم بی نصیب نذاشت اما دیگه چیکار میشه کرد روز به روز هم انگار بدتر میشه شرایط ... دیدن ادامه » بعضی از عزیزان تماشاگر.
سپاس بابت تماشای ما و ثبت نظر صمیمانه تون.
۱۴ خرداد
جناب رفیعی عزیز سعادت نداشتم در خدمتتون باشم انتهای نمایش ولی قطعا منتظر کارهای بعدی شما هستم.
۱۴ خرداد
خدمت از ماست خانم انشالله باز هم افتخار میزبانی شمارو خواهیم داشت.
۱۴ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با متن و نمایشنامه نتونستم ارتباط برقرار کنم. هرچی فکر میکنم نقش روانشناسانه ای در بهبود شرایط مددجو ندیدم .لودگی های وسط اجرا بی ربط بود و خارج از حوصله من بود.(البته این نظر شخصی منه)،با صحنه هم ارتباط برقرار نکردم و برام به عنوان محیط یک آسایشگاه ملموس نبود .در قسمتی از اجرا از بازیگر فقط صداش شنیده میشدبرای من که ردیف ۶ بودم مدتی نمایش رادیویی اجرا شد اگر کارگردان و طراح صحنه خودشون روبه جای تماشاچی در تمام قسمتهای سالن با تصور پر بودن سالن قرار میدادن حتما جای صحنه کمی عقب تر برده میشد و بازیگر هم وسط صحنه بود تا همه بتونن ببیننش .البته از حق نگذریم اجرا ها قابل قبول بود و هردو بازیگر زحمت زیادی کشیده بودند. خسته نباشید میگم بهشون.در ضمن بین تصاویری هم که پخش میشدبا موضوع و اجرا ارتباطی پیدا نکردم شاید ایراد از من بود .
در مجموع امیدوارم دوستان ... دیدن ادامه » هم نظراتشان رو به اشتراک بگذارند شاید ابهاماتی که در ذهن من جا مونده برطرف بشه.
جناب رفیعی آیا تا پایان کار اجرای سانس ویژه ای دارید؟
رضا غیوری و محمد رفیعی (یه تئاتری) این را خواندند
محمد لهاک (آقای سوبژه) این را دوست دارد
سلام و عرض ادب. سانس ویژه ما ساعت 19 روز دوشنبه هست.
۱۰ خرداد
سپاس از توجه شما حتما میبینم اجراتون رو:)
۱۰ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امروز این مونولوگ رو دیدم وخیلی برام جالب بود چون خیلی سال پیش تو بخش بیماران روانی کار میکردم و تمام اپیزودها برام تداعی خاطرات مریض هام بود که رفتارها و واکنش های مشابهی با اجرای آقای هاشمی داشتند ،آقای هاشمی بسیار خوب از عهده این اجرا بر اومد و توانمندی خودشو نشون داد.بهشون خسته نباشید میگم و امیدوارم دوستان این اجرا رو از دست ندن.
azi rezaei
درباره نمایش کمیته نان i
امروز این اجرای بسیار زیبا رو دیدم همه بازیگران حرفه ای و عالی بودن و به همه شون خسته نباشید میگم چون واقعا با تمام وجود برای این کار زحمت کشیدن بخصوص خانم شعبانی عزیز که در اجرای غلامرضا لبخندی هم سنگ تموم گذاشتن و من از این به بعد سعی میکنم تمام کارهاشون رو ببینم.
کارگردانی بی نقص بود .
دکور در عین سادگی مکفی بود و در اختیار اجرا بود .
موزیک متناسب بود و هماهنگی خوبی داشت.
نحوه توزیع بروشور و ایده جالبشون خیلی خوب بود .
متن بسیار روان و بیان بسیار ساده قابل درک بود ،نمیدونم چرا یه عده به این موضوع تلخ میخندیدن ،اصلا بعضی ها فکر میکنن اگه تو سالن تئاتر نخندند رسالت خودشون رو به جا نیاوردن.
از اون آقا هم که دیر به سالن وارد شدن با یه کیسه خوراکی ممنونم که عرض سالن رو طی کردن و هم حین اجرا از دیدارشون با خوراکیهاشون فیض بردیم سپاس همشهری:)))
در نهایت ... دیدن ادامه » توصیه میکنم برید و یه اجرای ارزشمند بی ادعا ببینید.
سپاس از حضورتون و خوشحالیم که کمیته نان را دوست داشتید
۰۵ خرداد
سپاس از توجه شما دوست عزیز.
۰۵ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش مارگاک i
سلام دوستان
اجرای دیشب این نمایش رو دیدم متن سخت و دیالوگهای طولانی داشت که هنرمندان بازیگر به خوبی از عهده اجرا بر اومدن ولی ریتم تند بیان دیالوگ کمی منو جا می ذاشت .
متاسفانه دکور و صحنه اصلا خوب نبود چرا که تا یک ساعت اول اجرا از دکور به نظر میومد که یک کارگاه هنریه ولی بعد معلوم شد اتاق یک هتله!
بازیگر نقش خانم اجرا به نظرم علی رغم بازی خوبشون باید اغوا گر تر از این بود .چون داستان حول جذابیت ایشون وتآثیر بر دو کارکتر مرد رقم میخورد کمی نیاز به تغییر داشت.
موسیقی و گاهی دیالوگهای سنگین و طولانی باعث کسالت میشد .
در مجموع دیدن این اجرا خالی از لطف نیست توصیه میکنم ببینید .
متاسفانه حضور تماشاگرانی که انگار به زور برای دیدن اجرا اومدن هم دیروز منو بسیار اذیت کرد .خانم و آقایی که ردیف پشت ما بودن انقدر با پاشون به صندلی من زدن که سنگ کلیه ام دفع ... دیدن ادامه » شد:))))))وتمام مدت با هم درد دل کردن و علی رغم اینکه چند بار نگاهشان کردم به روی مبارک نیاوردن تا من از رو رفتم و جام رو عوض کردم ولی اون خانم کارشو که قطع نکرد هیچ محکم تر ضربه میزد تا صدای پاش جبران دوری رو بکنه ،خب عزیزم مجبور نیستی نیا تئاتر بیبن تو که از راه رسیدی سلفی هات رو گرفتی واسه استوری خب برو بذار ما به حال خودمون باشیم:)
مرسی که به تماشای نمایش مارگاک نشستین و ممنون از نظراتتون.
۲۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش پروانه و یوغ i
برای چندمین بار خواهش میکنم اجرای ویژه بگذارید در زمانی بهتر ،حداقل اجراهای پایانی رو دو اجرایی کنید تایم عصر هم داشته باشید لطفا.
با شما موافقم. در مورد این نمایش و بیشتر نمایشهای دیگر، اجرا از ساعت هفت به بعد شروع می‌شود و برگشت به منزل خیلی سخت می‌شود. حتی نمی‌توان دو نمایش را در یک روز دید.
۱۵ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش سیمین و فرزان i
کاش تمدیدش کنید من فرصت نکردم ببینم :(
چرااااا؟
کهبد تاراج نمیدونم چی بگم ؟از دو ساعت قبل که از سالن اومدم بیرون تا الان سنگینی قلبم خوب نشده.
نمیدونم تشکر کنم به خاطر اجرای فوق العاده ای که دیدم ،یا شاکی باشم به خاطر حال بد روحی و روانی که به جا گذاشتی .
با حال بدم کنار میام ولی خاطره دیدن یه کار عالی برای همیشه تو ذهنم میمونه.
کار درجه یک بود بازی همه عالی بود بخصوص نقش غلامرضا که با لبخند همیشه رو لبش و برق بد جنسی توی چشماش حق مطلب رو ادا کرد .
کاش همه دوستان تا اجرا تموم نشده نمایش رو ببینن .
سپاس فراوان ،خسته نباشید.
راستی صدا و نور پردازی واقعا در اختیار کار بود بجا و تاثیر گذار.
دکور و طراحی لباس و گریم هم حرف نداشت .
چی بگم همه چی عااالی بود .خودتون برید ببینید.
دقیقن منم حالم بد بود یه دو سه روز ، نمایشش خیلی خوب بود خیلیی
۰۸ اردیبهشت
واقعا حال بد و احساس نا امنی کاملا منتقل شد بهم ، آدم حتی به خودشم شک میکرد !
نکنه من یه غلامرضا خوشرو تو وجودم داشته باشم که هنوز بیدار نشده !!!!؟
۰۸ اردیبهشت
ازدیشب تا حالا هنوز تحت تاثیرم ،کی بی خیال میشم نمیدونم.
۰۹ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش هفت دقیقه i
اجرای دیشب ای نمایش رو دیدم زحمت زیادی کشیده بودند تمرین زیاد کرده بودند ،کار تمیز بود ولی کشدار و طولانی ،حدود ۱۵ دقیقه برای بیان یه مطلب که اصل داستان بود وقت هدر شد که کمی خسته کننده بود و بدون کش دادن هم میشد کار رو تموم کرد ولی در مجموع موضوع تامل بر انگیزی بود ،همه چیز از کمترین ها که به چشم نمیاد شروع میشه ،به قول بلانش داستان، چیزی رو که تو نامه نوشته نخونید چیزی رو بخونید که نوشته نشده .از یه طرف هم به مدیریت کاملا سیاستمدارانه کرواتی ها ایمان اوردم پیشنهادشون خیلی هوشمندانه بود:)
سپاس از زحمات همه گروه ،خسته نباشید منتظر کارهای بعدی هستم.
سپاس از همراهی و نظرتون
۰۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امروز این اجرا رو دیدم اولش به خاطر شلوغی و شلختگی صحنه کمی کلافه بودم ولی کمی بعد بهتر شد نقشها جا افتاد و موضوع مشخص شدو با این که تکراری بود ولی طرز روایت داستان جالب و خلاقانه بود بازیگران زحمت زیادی کشیده بودند و کار تمیزی ارائه شد حیف که روزهای آخر اجراست ،توصیه میکنم اجرای آخر رو از دست ندید.مرسی از همه گروه ،پایدار باشید.در ضمن از مسئولین نوفل بخاطر تاخیر کم در شروع اجرا کمتر از ۱۰ دقیقه سپاسگزارم ولی ایراد سالن شماره ۲ نوفل اینه که صدای افراد داخل حیاط وسط اجرا شنیده میشه کاش براش یه فکری کنن .
امیر مسعود، حسین پوریعقوب و Negin Fooladi این را خواندند
محمد لهاک (آقای سوبژه) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش پروانه و یوغ i
خواهش میکنم اجرای ویژه در ساعتی بهتر در نظر بگیرید. دوست دارم نمایش رو ببینم ولی با ساعتش مشکل دارم.
اجرای دیشب رو دیدم ،گروهی بی مدعا و بسیار هنرمند ،موضوعی اجتماعی و کاملاملموس همراه با دغدغه های زمان حال ،قابل درک و تعمیم به فضای اقتصادی و سیاسی حاضر ،خارج از تمام امکاناتی که در اختیار سلبریتی ها در تئاتر قرار میگیره این گروه بخوبی تونستن ارتباط لازم رو با تماشاگر برقرار کنن بطوری که تو لحظه ای خسته نمی شی و در جریان نمایش گاهی افسوس میخوری گاهی می خندی و گاهی خشم درونی از بی عدالتی رو حس میکنی.کارگردان با اجرای نقش های کوچک ولی بسیار قوی و تاثیر گذار مدیریت درون صحنه رو هم داره و چشمان تیز بین استاد شهرستانی هم ناظر خارجی گروه برای هرچه اجرای بهتر نمایشه ،انتخاب موزیک هم عالی بود و حتی انتخاب پرچم!تمام گروه خسته نباشید پیام نمایش دریافت شد ،از تمام دوستان خواهش میکنم این اجرا رو ازدست ندن.سپاس.
دوستان اخیرا دقت کردید برای نمایشها هیچ در بروشوری ارائه نمیشه حداقل سه چهار نمایش آخری که دیدم بدون بروشور بود نکنه از مد افتاده یا گرونی غالب شده؟
صد در صد گرونی قالبه
قیمت 5000 تا بروشور A4 حدود 1و نیم میلیون در میاد و توجیح اقتصادی نداره
۱۹ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید