کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | Negin Fooladi درباره فیلم خانه پدری: چرا کشتن ملوکو؟ بی آبروییه چی بود؟ چرا مهران رجبی در
S3 : 05:34:31 | com/org
Negin Fooladi
درباره فیلم خانه پدری i
چرا کشتن ملوکو؟ بی آبروییه چی بود؟ چرا مهران رجبی در هنگام قتل ، پشیمانی از قتل ، غرور از ستایش شدن بابت قتل ، ناراحتی از فوت همسر ، بزرگ خانواده شدن کلللن حالت چهره اش همون عکسِ سرقبرش بود؟ قاشقه چرا نیافتاد از دست مهدی هاشمی؟ حداقل اون دختره تهش بیخیال شهاب حسینی میشد! تنها مشکلش این بود که نمیاد یه جا که زیرش جنازست زندگی کنه؟ براش مهم نبود با چه خانواده ی مشکل داری داره ازدواج میکنه ، ژنتیک داغون
ژنتیک داغون :)))))))
الهی بمیرم چه زجری کشیدی:)))
۱۹ آذر ۱۳۹۸
ضمن احترما به نظر شما من معتقدم که اخلاق، رفتار و کردار انسان ها بیشتر اکتسابی هست تا موروثی و اثر جامعه رو بیشتر می دونم تا ژن. چه بسا در خانواده ای فرهیخته و سالم، فرزندی با خصوصیات اخلاقی متفاوت پرورش پیدا کنه. در مورد این فیلم دلیلی نمی بینیم که اگه پدر بزرگ خانواده در 100 سال پیش با توجه به جو آن زمان مرتکب قتل دخترش شده، حالا نوه اش (ناصر) هم به طور ژنتیکی اون خصلت رو داشته باشه.
البته در مورد بازی بازیگران در این فیلم حرف و سخن زیاد هست. من هم یادداشت مختصری تهیه کرده بودم که متاسفانه به دلیل مشغله نشد نهایی کنم. بله بازی شهاب حسینی هم حین کندن قبر و خارج کردن بقایای استخوان ها مناسب نیست (مثل پدر یرزگ در زمان قتل و دفن دخترش) که البته حتما خواست کارگردان بوده. البته این صحنه و خونسردی ناصر را نامزدش ندید و فقط ما به عنوان تماشاگر دیدیم.
۲۵ آذر ۱۳۹۸
سلام
این که چرا ملوکو کشتن به نظرم مد نظر نیست چون هر دلیلی هم داشته باشه سزاوار این مدل کشته شدن نیست و به نظرم کارگردان اینو میخواست بگه.
در مورد قاشق مهدی هاشمی واقعا موافقم، چرا نیفتاد؟؟؟ اصلا چرا برنجی که روی قاشق بود نریخت؟؟؟؟ اصلا که چی که با یک قاشق از سر سفره بلند شد؟؟؟؟
اما اینکه دختره تهش به خاطر این مساله بیخیال شهاب حسینی بشه موافق نیستم چون پدرش در بچگی یک اشتباهی کرده نباید به خاطر اون از پسر جدا شد پسر (شهاب حسینی) باید به صورت مجزا آنالیز بشه که آیا همون تفکرات رو داره و به درد زندگی میخوره یا نه
۰۴ دی ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید