تیوال گردشگری | عکس‌ها | گزارش تصویری از اولین مسابقه استارت‌آپ گردشگری گاسترونومی ایران (روز دوم)
S3 : 18:45:23

در روز دوم نفرات گروه‌ها که از شب قبل مشخص شده و با هم آشنا شده بودند به یک کارگاه یک ساعته نشستند که در آن آقای آرمان فاطمی به توضیح در مورد «بوم ناب» و نحوه استفاده کردن آن پرداخت. بعد از کارگاه، گروه‌ها به کلاس‌های مختلف فرستاده شدند تا به تکمیل ایده خود جهت ارائه به داوران در روز پایانی بپردازند.

منتورهای برنامه هم به نوبت به هر کدام از گروه‌ها سر می‌زدند تا ضمن بررسی ایده و کسب اطلاعاتی از آنها به راهنمایی گروه‌ها جهت نتیجه هرچه بهتر و رفع ایرادات آنها بپردازند و تا پایان روز دوم با تمام گروه‌ها جلسات متعددی جهت راهنمایی آنها برگزار کردند.

اما رویداد مهم دیگری که در روز دوم برگزار شد داوری ایده‌های اولین رویداد گاسترونومی ایران بود که ۱۰ ایده در این زمینه به بررسی و داوری گذاشته شدند. داوران این رویداد آقایان کامران سروش، محمدرضا داوری و دکتر ابراهیم بای سلامی بودند. شرکت‌کنندگان ده دقیقه فرصت داشتند تا ایده خود را در مقابل داوران شرح دهند، بعد از آن داوران نظرات خود را در خصوص ایده‌ها مطرح کردند و آنها را به چالش کشیده و نقاط ضعف و قوت آنها را یاداور شدند. در نهایت طرح برتر در خصوص گاسترونومی ایران با نظر داوران انتخاب شد و معرفی آن در روز پایانی انجام شد.

اما روز دوم با همه سختی‌ها و فراز و نشیبی که برای تیم‌های رویداد استارتاپ ویکند گردشگری داشت به پایان رسید تا در روز آخر نتیجه کار خود را ببینند.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸