تیوال تئاتر
S3 : 17:37:34
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
آوا
درباره نمایش تبرئه i
گفتگوی تیوال با منیژه محامدی | عکس
» گفتگوی تیوال با منیژه محامدی

گفتگوی تیوال با منیژه محامدی / کارگردان.

گفتگو کننده: حسین کوهی

۱ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره نمایش چه کسی شلیک کرد؟ i
«چه کسی شلیک کرد؟» به کارگردانی سعید هنرآموز در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می‌رود
» ویدئویی از نمایش «چه کسی شلیک کرد؟»
۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش بازی در برزخ i
گفتگوی تیوال با مهدی تنگ عیش | عکس
» گفتگوی تیوال با مهدی تنگ عیش

گفتگوی تیوال با مهدی تنگ عیش / کارگردان.

گفتگو کننده: پرند محمدی

۲ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای نمایش «تکرار» به کارگردانی سیدمحمد جوادقاسم زاده | عکس
در دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء در بابلسر
» اجرای نمایش «تکرار» به کارگردانی سیدمحمد جوادقاسم زاده
... دیدن متن »

نمایش «تکرار» به نویسندگی جمشید خانیان و کارگردانی سیدمحمد جوادقاسم زاده ۲۵ بهمن ماه در بابلسر به روی صحنه رفت.

نمایش به ماجرای بیست غواص در یک عملیات می پردازد که یکی از این غواصان به طور معجزه آسایی نجات پیدا می‌کند و بقیه این رزمندگان به فیض شهادت نایل می‌آیند. رزمنده غواص نجات یافته که در یک آسایشگاهی بستری شده است در هر نوبت به خاطرات چگونگی به شهادت رسیدن همرزمانش می پردازد و..
در این نمایش که تک بازیگر بود، سید محمد قاسم زاده به بازی پرداخت.

گفتنی است که دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء از ۲۳ دی ماه تا ۲۷ دی ماه ۹۷ در گروه پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر برگزار شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش «عاشقانه‌های دوبازمانده از یک جنایت جنگی» در بابلسر | عکس
» نمایش «عاشقانه‌های دوبازمانده از یک جنایت جنگی» در بابلسر
... دیدن متن »

نمایش «عاشقانه‌های دوبازمانده از یک جنایت جنگی» یه کارگردانی مسعود مشعوف از گروه پدافند هوایی فردو در بابلسر به اجرا در آمد.

نمایش «عاشقانه‌های دوبازمانده از یک جنایت جنگی» به نویسندگی سید مجید میر حسینی و کارگردانی مسعود مشعوف از گروه پدافند هوایی فردو در دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا در سالن سینما فجر گروه پدافند هوایی بابلسربه روی صحنه رفت.

خلاصه داستان نمایش می پردازد به علی یک پزشک در خط مقدم جبهه که به نیروی جدیدی به نام آسیه دل می‌بندد. بیمارستانی که آسیه در انجا مشغول به کار است  را بمباران می‌کنند، علی برای نجاتش به آنجا می‌رود اما باعث لو دادن مکان آسیه می شود ، بیمارستان زیر حمله موشک و خمپاره قرار می‌گیرد، دو ترکش به بدن آسیه اصابت می‌کند. پزشکان بیرون آوردن ترکش ها از بدن آسیه را ممنوع کردند چون منجر به شهادت آسیه منجر می‌گردد.

نمایش با ژانر عاشقانه و با نگاهی نو به فضای دفاع مقدس می پردازد و با تبعیت از مکتب ناتورالیست، در فضایی رئالیستی و سورئالیست اتفاق افتاده و حوادث و جریاناتی که میان این دو ترکش به وقوع می پیوندد را در بدن آسیه شاهد هستیم...

در این نمایش ابوالفضل مختاری، دانیال غفوری، فاطیما جعفری، مسعود مشعوف، معصومه کهندانی، علی دریس، حسن حسنی، علی غفاری، مهدی شکرانی  به بازی پرداختند.
دستیاری کارگردانی و برنامه ریزی این نمایش را حسن حسنی  به عهده داشت، شادی گلشادی به عنوان  منشی صحنه، امین صابری به عنوان مسئول نور،حمیدرضا فرساد به عنوان مسئول موسیقی، سحرخوش قدم به عنوان طراح گریم، ابوالفضل ماهرخ به عنوان طراح بروشور و پوستر و امیر معماری به عنوان مسئول تدارکات و مصطفی به عنوان مسئول فذم  در این نمایش همکاری داشتند.

گفتنی است که دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء از ۲۳ دی ماه الی ۲۷ دی ماه ۹۷ در گروه پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر برگزار شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تعطیلی تئاتر مولوی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) | عکس
» تعطیلی تئاتر مولوی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
... دیدن متن »

روز یکشنبه ۳۰ دی ماه، با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مصادف است.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، اجراهای این مرکز به دلیل مصادف شدن با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در روزیکشنبه ۳۰ دی ماه تعطیل می باشد.
گفتنی ست نمایش «نگهبانان تاج محل» به کارگردانی کاظم نظری و «تابستان» به کارگردانی سعدی محمدی مجددا از روز دوشنبه ۱ بهمن کار خود را در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی از سر می گیرند.

از علاقمندان دعوت می شود برای دیدن نمایش های «نگهبانان تاج محل» و «تابستان» همه روزه -به جز شنبه ها- به ترتیب در ساعت های ۱۸و ۲۰ به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در بابلسر  | عکس
» دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در بابلسر
... دیدن متن »

رییس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر از برگزاری دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا از ۲۳ دی ماه ۹۷ در بابلسر خبر داد و گفت: ۱۲ گروه هنری در این جشنواره به رقابت می پردازند.

حجت الاسلام علی غلامپور سیاسی پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر گفت: دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا از ۲۳دی ماه ۹۷ با حضور ۱۲ گروه هنری با عناوین آیینی، مذهبی،دفاع مقدسی و... در بابلسر کار خود را آغازکرد.

وی افزود: رویکرد سازمان عقیدتی سیاسی رویکردی فرهنگی و مذهبی است و معتقد هستیم که برای  فرهنگ سازی این مهم بایستی با دقت برنامه ریزی کرد تا جایگاه ونقش تئاتر در کشور به یک ضرورت فرهنگی تبدیل شود، لذا به این منظور در راستای تعالی فرهنگ، شناسایی و کشف استعداد های تئاتری در مناطق و پادگان ها صورت پذیرفته است.
وی ادامه داد: می دانیم که خاستگاه تئاتر از یونان باستان درقبل از میلاد مسیح  است ، اما در ایران  قبل و بعداز اسلام سابقه اجرای نمایش های از قبیل  نمایش های روحوضی، سیاه بازی، عروسکی، نقالی، تعزیه  و غیره را داشته ایم و به هنرنمایش اهمیت ویژه ای را قائل بودیم .
غلامپور افزود:  با توجه به اینکه این جشنواره در محوطه پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر برگزار شده است اما حضور عموم مردم در این جشنواره آزاد است و علاقمندان می توانند در زمان برگزاری جشنواره دراجرا های تئاتری حضور پیدا کنند، چرا که تئاتر تشکیل شده است از سه رکن مسئولان، هنرمندان و تماشاگران ،که این اضلاع مثلث  احیاگر تئاتر در جامعه است.

رییس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر با ارایه این مطلب که در طول اجرای جشنواره، کارگاه های آموزشی تئاتر با حضور دکتر حمزه زاده برگزار می شود خاطرنشان کرد: در ۲۳ دی ماه نمایش های مصاحبه به کارگردانی هادی نصیری از گروه منطقه شمال غرب، انتظار بابوی نرگس به کارگردانی یگانه شمس ابادی از گروه بابلسر، در روز ۲۴دی ماه نمایش های اولین سیلی به کارگردانی قاسم حقیقی از گروه منطقه شمال شرق، پس لرزهای نپتا به کارگردانی یاسین قربانی از گروه خارک، احیاء به کارگردانی عبدالعظیم سلیمی از گروه بوشهر، در روز ۲۵ دی ماه نمایش های گسار به کارگردانی الیاس شمس آبادی از گروه بابلسر، تکرار به کارگردانی محمدجواد قاسم زاده ازگروه تهران، عاشقانه دو بازمانه به کارگردانی مسعود مشعوف از گروه فردو، در روز ۲۶ دی ماه نمایش بلندای سوباشی به کارگردانی علی غلامی اول از منطقه شمال غرب به روی صحنه می روند.

وی در پایان  با ارایه این مطلب که نشست نقد و بررسی نمایش های اجرا شده پس از اجرا نیز برگزار می شود افزود: اختتامیه این جشنواره در روزپنجشنبه ۲۷ دی ماه ساعت هشت وسی دقیقه صبح برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش هزار و یک تو i
گفتگوی تیوال با السا فیروزآذر  | عکس
» گفتگوی تیوال با السا فیروزآذر

گفتگوی تیوال با السا فیروزآذر / نویسنده و کارگردان.

گفتگو کننده: پرند محمدی

۵ ساعت پیش
زهره مقدم، سعید رستمی، مهدی حسین مردی و آذرمهر این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش کانفیدنشیال i
۶ ساعت پیش
محمد عسگری و زهره مقدم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش جنین i
۶ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش عاشقستان i
۶ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره نمایش چه کسی شلیک کرد؟ i
کارگردان: سعید هنرآموز تا ۱۷ بهمن ماه سالن نمایش مهرگان
» ویدیویی از نمایش چه کسی شلیک کرد؟
۲۳ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
«عاشقانه‌های لجنی» در تئاتر شهر خوانده می‌شود | عکس
خوانشی از هفت نامزد مسابقه‌ی نمایشنامه‌نویسی جشنواره سی و هفتم؛
» «عاشقانه‌های لجنی» در تئاتر شهر خوانده می‌شود
... دیدن متن »

«عاشقانه‌های لجنی» نوشته‌ی مهدی علیپوراصل، یکی از هفت نامزد بخش نمایشنامه‌نویسی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، در مجموعه‌ی تئاتر شهر خوانده می‌شود.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، با اعلام  هفت اثر به عنوان نمایشنامه‌های منتخب بخش نمایشنامه‌نویسی جشنواره‌ی امسال، خوانش این آثار از روز شنبه ۲۲ دی  در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر آغاز شد و جمعه ۲۸ دی نمایش «عاشقانه‌های لجنی» نوشته مهدی علیپوراصل از تبریز در همین قالب در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر خوانده می‌شود.
خوانش‌گران «عاشقانه‌های لجنی» عبارتند از؛ ژاله آل‌رشاد، فرید ادهمی، محمدرضا چرختاب، شیوا بقال، امیرمرتضی تشرفی و مهدی علیپوراصل.
مهدی علیپوراصل متولد ۱۳۷۳ است و «عاشقانه‌های لجنی» که مورد توجه هئیت داوران مسابقه نمایشنامه‌نویسی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر متشکل از محمد چرم‌شیر، شهرام زرگر و ریما رامین‌فر قرار گرفته است، نخستین نمایشنامه‌ی بلند اوست که پیش از این به نگارش نمایشنامه‌های کوتاه مشغول بوده است.
«عاشقانه‌های لجنی» از چهار اپیزود تشکیل شده است که همگی در رابطه با صلح جهانی‌اند و اگرچه از لحاظ زمانی و مکانی با یکدیگر متفاوتند اما نقطه اتصالشان پاکت نامه‌ای به رنگ سبز لجنی است.
به غیر از «عاشقانه های لجنی»، نمایشنامه‌های «Z.MA۱۰۸۰» نوشته محبوبه عرب‌قنبری، «سالی که دو بار پاییز شد» نوشته لیلی عاج، «میرزیاس» نوشته زهره شفیعی، «چند روایت از چند زندگی مرتبط» نوشته مسعود محمدی قنبرلو، «پریزاد» نوشته سارا الهیان و «ضمایر» نوشته همایون حجازی نیا شش نامزد دیگر این بخش هستند.
سه اثر برگزیده از میان این هفت نامزد، در روز اختتامیه جشنواره‌ی سی و هفتم در تاریخ چهارم اسفند معرفی خواهند شد.

سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی‌مرند از ۲۲ بهمن تا چهارم اسفند برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اختتام داوری نخستین جشنواره هنرهای نمایشی تئاتر مان | عکس
» اختتام داوری نخستین جشنواره هنرهای نمایشی تئاتر مان
... دیدن متن »

داوری «نخستین جشنواره هنرهای نمایشی تئاتر مان» که با رویکرد حمایت از آثار هنرمندان جوان زمینه سازی برای رشد نسل آینده تئاتر ایران از ۲۱ دی ماه، در محل تماشاخانه استاد مشایخی داوری آثار راه یافته را آغاز کرده بود، عصر چهارشنبه ۲۶ دی به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عمومی این جشنواره، در این دوره از جشنواره تعداد ۲۲ اثر نمایشی حضور داشتند که از این تعداد، ۱۵ اثر در بخش مسابقه به رقابت پرداختند و ۷ اثر در بخش خارج از مسابقه حضور داشتند .
همچنین، ۵ نمایش از شهرستان در جشنواره حضورداشت و ۵ نمایش نیز متعلق به رده سنی کودک و نوجوان بود.
محرم زینال زاده، دکتر رفیق نصرتی و دکتر غزاله اسکندرن‍‍‍ژاد داوران جشنواره بودند.

گفتنی است، آیین اختتامیه این جشنواره با بزرگداشت استاد محرم زینال زاده، از پیشکسوتان عرصه سینما و تئاتر روز جمعه ۲۸ دی ساعت ۱۶ در محل آمفی تئاتر تماشاخانه سنگلج برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیام تسلیت بنیاد رودکی به مناسبت درگذشت محب اهری  | عکس
تالار وحدت؛ وعده‌گاه وداع
» پیام تسلیت بنیاد رودکی به مناسبت درگذشت محب اهری
... دیدن متن »

بنیاد رودکی درگذشت هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، در پیام بنیاد فرهنگی هنری رودکی آمده است: «حسین محب اهری بخشی از خاطره جمعی همه ما بود؛ خاطره‌ای شیرین برای همه نسل‌ها؛ حال این خاطره‌ساز برای همیشه به خاطره‌ها پیوسته است.  
فقدان این هنرمند عزیز را به خانواده گرامی او، جامعه هنری و همچنین به همه دوست دارانش تسلیت می گوییم.
از خداوند تعالی برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و بر ای بازماندگان صبر و آرامش آرزو داریم».

پیکر محب اهری بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون، فردا پنجشنبه ۲۷ دی ماه از ساعت ۹ صبح از مقابل تالار وحدت تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده می‌شود.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
«ضمایر» در تئاتر شهر خوانده می‌شود | عکس
خوانشی از هفت نامزد مسابقه‌ی نمایشنامه‌نویسی جشنواره‌ی سی و هفتم؛
» «ضمایر» در تئاتر شهر خوانده می‌شود
... دیدن متن »

نمایشنامه‌ی «ضمایر» به نویسندگی همایون حجازی‌نیا یکی از هفت نامزد مسابقه‌ی نمایشنامه‌نویسی جشنواره سی و هفتم فجر، خوانده می‌شود.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، با اعلام  هفت اثر به عنوان نمایشنامه‌های منتخب بخش نمایشنامه‌نویسی جشنواره‌ی امسال، خوانش این آثار از روز شنبه ۲۲ دی  در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر آغاز شد و نمایشنامه «ضمایر» نوشته همایون حجازی‌نیا روز پنجشنبه ۲۷ دی در همین قالب خوانده می‌شود.
خوانش‌گران «ضمایر» که در خلاصه داستان آن آمده است: «سیما نتوانست برای شرکت در یک فستیوال پرفورمنس پاسپورت و ویزا بگیرد»، عبارتند از همایون حجازی‌نیا و گلنوش قهرمانی.
«ضمایر» که توانسته است به عنوان یکی از هفت نامزد مسابقه‌ی نمایشنامه‌نویسی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر مورد توجه هیئت داوران این رویداد؛ محمد چرم‌شیر، شهرام زرگر و ریما رامین‌فر قرار بگیرد، پنجمین نمایشنامه حجازی‌نیا، دانش‌آموخته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره است.
به غیر از «ضمایر»، نمایشنامه‌های Z.MA.۱۰۸۰ نوشته محبوبه عرب‌قنبری، «سالی که دو بار پاییز شد» نوشته لیلی عاج، «میرزیاس» نوشته زهره شفیعی، «چند روایت از چند زندگی مرتبط» نوشته مسعود محمدی قنبرلو، «پریزاد» نوشته سارا الهیان و «عاشقانه‌های لجنی» نوشته مهدی علیپور‌اصل شش نامزد دیگر این بخش هستند.

سه اثر برگزیده از میان این هفت نامزد، در روز اختتامیه جشنواره‌ی سی و هفتم در تاریخ چهارم اسفند معرفی خواهند شد.

سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی‌مرند از ۲۲ بهمن تا چهارم اسفند برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش «گسار» در بابلسر به اجرا در آمد | عکس
» نمایش «گسار» در بابلسر به اجرا در آمد
... دیدن متن »

نمایش «گسار» به کارگردانی الیاس شمس آبادی در دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا ۲۵ دی ماه در بابلسر به روی صحنه رفت.

نمایش «گسار» به نویسندگی علی جماعتی وکارگردانی الیاس شمس آبادی به سرپرستی عباس جعفری از گروه پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر۲۵ دی ماه در دومین جشنواره سراسری تئاتر قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در سالن سینما فجر به روی صحنه رفت.

خلاصه داستان نمایش می پردازد به ماجرای دختری که بنا بر دسیسه ای قصد دارد پسر ی را که درجبهه حضوردارد از حضورش در جبهه منصرف سازدو..

در این نمایش الیاس شمس ابادی، زهرا ناهید، محمدقاسم وحیدی راد، به بازی  پرداختند و اعظم السادات حسینی به عنوان طراح صحنه، لباس و موسیقی ، یگانه شمس ابادی به عنوان طراح پوستر و بروشور، هنگامه شمس ابادی به عنوان منشی، حسین مازندرانی به عنوان مسئول جلوه های ویژه، و محسن باقری به عنوان مسئول تدارکات، علیرضا عراقی به عنوان اپراتور رایانه، مرتضی کبیری به عنوان نورپردارز، ایمان بهگزین به عنوان مجری موسیقی، علی رنجبران، امیر محمد حسن پور و مصطفی شهریاری به عنوان تدارکات صحنه همکاری داشتند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره نمایش شاباش خوان i
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش تابستان i
اثر برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی اجرای عمومی خود را آغاز کرد | عکس
«تابستان» در صحنه تئاتر مولوی
» اثر برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی اجرای عمومی خود را آغاز کرد
... دیدن متن »

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «تابستان» به کارگردانی سعدی محمدی، شب گذشته در ساعت ۲۰ در سالن اصلی مولوی به صحنه رفت و به این ترتیب اجرای عموم خود را آغاز کرد.

گفتنی است در این نمایش حجت زینالی و سعدی محمدی به ایفای نقش می پردازند.
همچنین حمید نادری (دستیار کارگردان)، زهرا صارمی (مدیر صحنه) پرنیان امیرانتخابی (اتاق فرمان)، آرمین فرقانی (منشی صحنه) و شایان حبیبی (طراح پوستر) در این نمایش همکاری می کنند.
قابل ذکر است این اثر برنده تندیس کارگردانی، تندیس طراحی صحنه، تندیس بازیگر مرد و اثر برگزیده ی بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی شده است.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «تابستان» که تا ۱۸ بهمن ماه هر روز –به جز شنبه ها- در ساعت ۲۰ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محب اهری سال‌ها عاشقانه در صحنه زیست | عکس
تسلیت معاون هنری برای درگذشت حسین محب اهری
» محب اهری سال‌ها عاشقانه در صحنه زیست
... دیدن متن »

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت حسین محب اهری، بازیگر تئاتر و سینما را تسلیت گفت.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی در پیام تسلیتی برای درگذشت محب اهری نوشته است:
«حسین محب اهری برای زیباتر شدن زندگی با شور و شوق کوشید، سال ها عاشقانه و امیدوارانه در صحنه زیست، افسوس که اکنون جای او خالی است با خاطرات فراوانی که در دل و یاد ما باقی گذاشت.»
حسینی در ادامه این پیام نوشته است: «مصیبت این هنرمند عزیز را تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برترین درجات را برای او مسئلت دارم.»

پرند محمدی و مهدی (آرش) رزمجو این را خواندند
Captain و مهدی حسین مردی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید