تیوال تئاتر
T1 : 04:27:34
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
بخش صحنه جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت تمدید شد | عکس
» بخش صحنه جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت تمدید شد
... دیدن متن »

مهلت ارسال آثار نمایشی در بخش صحنه شانزدهمین جشنواره بین‌الملل تئاتر مقاومت تا روز شنبه ۶ خردادماه تمدید شد.
به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر مقاومت، مهلت ارسال آثار نمایشی در بخش صحنه شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت تا روز شنبه ۶ خردادماه تمدید شد.
بخش صحنه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت شامل «صحنه داخلی، صحنه بین‌المللی و بخش بازتولید» میباشد که در بخشی از فراخوان این جشنواره آمده است:
در بخش صحنه هر کارگردان می‌تواند یک اثر را برای مرحله بازخوانی جشنواره ارسال نماید.
در بخش خیابانی و محیطی هر هنرمند می‌تواند تنها دریکی از بخش‌های جشنواره حضورداشته باشد.
ارائه مجوز کتبی نویسنده برای حضور در تمامی بخش‌ها الزامی است.
بازبینی‌های جشنواره به‌صورت تصویری بوده و ستاد برگزاری جشنواره محدودیتی برای استفاده از چند دوربین در تصویربرداری نمایش‌ها لحاظ نکرده و توصیه می‌کند متقاضیان گرامی برای تهیه نسخه تصویری نمایش به شاخص‌هایی که بتواند ویژگی‌های تئاتری اثر را نشان دهد توجه ویژه نمایند.
ستاد برگزاری جشنواره مسئولیتی در قبال ساخت دکور، دوخت لباس و چاپ اقلام تبلیغاتی نمایش‌ها نداشته و صرفاً خدمات معمول نصب دکور و آماده‌سازی صحنه را ارائه خواهد کرد.
دبیرخانه جشنواره با مشارکت هیات انتخاب هر بخش و تصویب دبیر جشنواره کمک‌هزینه گروه‌های راه‌یافته در بخش‌های مختلف را با توجه به موارد زیر تا سقف معین‌شده مشخص و پرداخت خواهد نمود.
الف: نیازهای ضروری صحنه شامل دکور، لباس، موسیقی و ...
ب: تعداد عوامل مصوب گروه‌های نمایشی، بعد مسافت و هزینه‌های ایاب و ذهاب.
ج: سطح کیفی آثار و تعداد اجراها در جشنواره
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت آذرماه سال جاری با دبیری امیر نصیر بیگی در تهران برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تعطیلی اجراهای مرکز تئاتر مولوی در روز جمعه، ۴ خردادماه به مناسبت وفات حضرت خدیجه (سلام الله علیها) | عکس
» تعطیلی اجراهای مرکز تئاتر مولوی در روز جمعه، ۴ خردادماه به مناسبت وفات حضرت خدیجه (سلام الله علیها)
... دیدن متن »

شنبه ۵ خردادماه با سالروز وفات حضرت خدیجه (س) همسر پیامبر اسلام مصادف است.
به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، اجراهای این مرکز به دلیل مصادف شدن با سالروز وفات حضرت خدیجه (س)، جمعه شب، چهارم خردادماه تعطیل می باشد.
گفتنی است اجرای نمایش های «مائو بودن» به کارگردانی حامد سلیمان زاده، «یرماغ» به کارگردانی مریم محمدی و «مده‌آ» به کارگردانی ناهید حاجی محمدی از روز یکشنبه ۶ خردادماه از سر گرفته خواهد شد.
از علاقمندان دعوت می‌شود برای دیدن نمایش‌های «مائو بودن»»، «مده‌آ»و «یرماغ»، همه روزه - به جز شنبه ها - به ترتیب در ساعت های ۱۸:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۰:۳۰ به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شهرام کرمی: گروه جوان نمایش «خنکای ختم خاطره» در صحنه می‌درخشند | عکس
» شهرام کرمی: گروه جوان نمایش «خنکای ختم خاطره» در صحنه می‌درخشند
... دیدن متن »

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی شب گذشته به تماشای نمایش «خنکای ختم خاطره» نشست و درباره این اثر گفت: گروه جوان نمایش با درامی پراحساس در صحنه می‌درخشند.
شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی به تماشای نمایش «خنکای ختم خاطره» نوشته حمیدرضا آذرنگ و کارگردانی حامد ادوای نشست.
کرمی درخصوص نمایشنامه «خنکای ختم خاطره» عنوان کرد: خنکای ختم خاطره یکی از بهترین نمایشنامه های ایرانی با موضوع مقاومت است. روایت خانواده آدم های جبهه و جنگ که باور و رابطه آنها در این درام شکل می گیرد. خاصیت مهم نمایشنامه تلفیق فضای واقعی و خیال است که به شکل یک خاطره روشن، در رفتار اشخاص نمایان می شود.
او ادامه داد: حامد ادوای کارگردان جوان و خلاقی است که به دور از پیچیدگی و اغراق، اجرایی باورپذیر و روان از نمایشنامه دارد و گروه جوان نمایش با درامی پراحساس در صحنه می‌درخشند.
مدیر کل هنرهای نمایشی بازی های یکدست، فضاسازی تاثیرگذار، صحنه آرایی خیال انگیز و موسیقی موثر را از قابلیت های خوب این اجرا دانست.
نمایش «خنکای ختم خاطره» با بازی عماد محمدی، مرجان خاکساری، نیما انصافیان، محمد اصغری، سهیل عبدی، مرضیه موسوی، امین موحدی پور، بهاره ریاحی، طناز معینی، مریم بوبانی، شهاب عباسیان، مونا سهراب حقیقت، محمد شهبازطهرانی، محمدرضا ایمانیان، منصور نصیری (به ترتیب ورود به صحنه)، تا ۱۱ خرداد ساعت ۲۱ در  تالار حافظ به صحنه می رود و علی رغم استقبال مخاطبان امکان تمدید نخواهد شد.
علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به صفحه نمایش در سایت تیوال یا گیشه تالار حافظ مراجعه کنند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۱۴ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۱۴ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۱۴ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش شب دوازدهم
۱۴ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش یرماغ
۱۵ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش کافه پولشری
۱۵ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جمعه ۴ خردادماه، نمایش‌های «جوجه‌تیغی» و «ابلوموف» به صحنه نمی‌روند | عکس
» جمعه ۴ خردادماه، نمایش‌های «جوجه‌تیغی» و «ابلوموف» به صحنه نمی‌روند
... دیدن متن »

به مناسبت فرارسیدن سالروز وفات حضرت خدیجه کبری (س) نمایش‌های «جوجه‌تیغی» و «ابلوموف» در روز جمعه ۴ خرداد و نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و ««آنتی گون»در روز شنبه ۵ خردادماه به صحنه نمی‌روند.
به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، به مناسبت فرارسیدن سالروز وفات اُمّ المؤمنین، حضرت خدیجه کبری (س) نمایش‌های «جوجه‌تیغی» به کارگردانی بهرام افشاری و «ابلوموف» به کارگردانی سیاوش بهادری راد روز جمعه ۴ خرداد و نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» به کارگردانی افشین زمانی و «آنتی گون» به کارگردانی علی راضی روز شنبه ۵ خردادماه به صحنه نمی‌روند.
شایان‌ذکر است نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «آنتی گون» روز جمعه ۴ خرداد پیش از اذان مغرب  و نمایش‌های «جوجه‌تیغی» و «ابلوموف» روز شنبه ۵ خرداد بعد از اذان مغرب در این مجموعه تئاتری به صحنه می‌روند.

مریم زارعی و صدف اسمعیل پور این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نسبت روانکاوی و سرمایه‌داری در موسسه «پرسش» بررسی می‌شود | عکس
» نسبت روانکاوی و سرمایه‌داری در موسسه «پرسش» بررسی می‌شود
... دیدن متن »

عادل مشایخی از روز پنجشنبه ۳ خرداد ماه ساعت ۱۶ درسگفتار جدید خود در موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی "پرسش" را با عنوان "سرمایه داری و روانکاوی" آغاز می‌کند.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتار می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت موسسه پرسش مراجعه کنند.
موسسه پرسش در خیابان قائم مقام فراهانی- پایین تر از خیابان استاد مطهری- کوچه شبنم- پلاک ۳ واقع شده است.

ابرشیر این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
انتشار فراخوان هفدهمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر | عکس
» انتشار فراخوان هفدهمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر
... دیدن متن »

انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر، فراخوان هفدهمین مسابقه مطبوعاتی سالیانه خود را منتشر کرد.
بر اساس اعلام این انجمن، علاقمندان و فعالان عرصه مطبوعات، سایت‌ها و خبرگزاری‌ها در حوزه تئاتر می‌توانند همچون دوره‌های پیشین، آثار خود، را در بخش‌های: گزارش، گفت‌وگو، یادداشت، نقد، مقاله، ترجمه و عکس به نشانی پستی این انجمن: تهران، صندوق پستی ۱۶۴- ۱۵۶۱۵ (آقای محمدرسول صادقی) ارسال کنند.
از متقاضیان شرکت در این مسابقه تقاضا می‌شود که ابتدا فرم مربوطه را که در پایان این فراخوان آمده است، تکمیل و سپس با پیوست کردن آثار خود داخل یک پاکت و با درج مشخصات فردی، نشانی کامل محل سکونت و تلفن‌های ثابت و همراه بر روی آن، برای این انجمن ارسال کنند. لازم به ذکر است آثار متقاضیانی که فرم شرکت در مسابقه را پر نکرده باشند از فرایند مسابقه کنار گذاشته می شوند.

توجه به چند نکته درباره مقررات این مسابقه ضروری است:   
۱) چارچوب این مسابقه صرفا تئاتر است؛ بنابراین متقاضیان از ارسال آثار خود در دیگر حوزه‌های هنری پرهیز کنند.
۲) مطالب ارسال‌شده از سوی فعالان رسانه‌ای که در خبرگزاری‌ها مشغول به کار هستند باید حتما به امضا و تایید سردبیر یا دبیرگروه فرهنگی و هنری رسیده و سند آن نیز به مطالب ارسالی ضمیمه شود.
۳) مهلت ارسال آثار متقاضیان تا پایان وقت اداری ۳۱ خرداد ۹۷ است.
۴) آثار متقاضی شرکت در این مسابقه حتما باید در طول سال ۹۶ منتشر شده و دارای امضای نویسنده باشند.
۵) آثاری که فاقد نام و یا دارای نام مستعار باشند، مورد قبول این انجمن نیست.
۶) حداکثر ارائه اثر متقاضیان شرکت در مسابقه، در هر بخش‌‌، تنها سه اثر و به انتخاب متقاضی خواهد بود؛ بدیهی است در صورت ارائه آثار بیش از تعداد درخواستی، این حق برای دبیرخانه انجمن محفوظ است که به دلخواه دست به حذف آثار ارسالی بزند.
۷) دبیرخانه این انجمن تنها اصل یا کپی با کیفیت مطلوب مطالب را در قطع A۴یا A۳ خواهد پذیرفت؛ بنابراین متقاضیان از ارسال نسخه کامل نشریات و صفحات اضافی خودداری فرمایند.
۸) مطالب ارسالی متقاضیان به هیچ‌وجه بازپس داده نخواهد شد.
۹) انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال مالکیت حقوقی آثار ارسالی ندارد و مسئولیت آن بر عهده متقاضیان شرکت در مسابقه خواهد بود.
۱۰) عکاسان محترم نیازی به پر کردن فرم مسابقه که در پایان فراخوان آمده است، ندارند و تنها کافی است آثار خود را به دلخواه (رنگی یا سیاه و سفید) و در قطع ۱۸× ۱۳ (چاپ‌شده) به دبیرخانه انجمن ارسال کنند. تقاضا می‌شود متقاضیان شرکت در بخش عکس از پشت‌نویسی و ذکر نام خود در پشت عکس‌ها خودداری کرده و ‌توجه داشته باشند که عکس‌های ارسالی آنها باید بر اساس کابردهای رسانه‌ای بوده و حتما از اجراها و نمایش‌های روی صحنه رفته در طول سال ۹۶ باشد. بدیهی است ارسال آثار از طریق پست الکترونیک یا ارائه CD مورد قبول نیست و تعداد عکس‌های ارسالی نیز نباید از چهار قطعه تجاوز ‌کند. ضمناً عکس‌های ترمیم شده و یا فتوشاپی نیز مورد قبول نیست.
۱۱) متقاضیان علاوه بر پر کردن فرم شرکت در مسابقه، باید حتما با الصاق برگه تعیین گرایش، دبیرخانه انجمن را در تقسیم صحیح مطالب یاری کنند؛ به طور مثال اگر اثری متقاضی حضور در بخش "نقد" است، بر روی برگه الصاقی کلمه "نقد" درج شود؛ بدیهی است در صورت عدم رعایت این بند، دبیرخانه انجمن مجاز به تفکیک آثار در گرایش های مختلف است و اعتراض وارد نیست.
۱۲) در بخش ترجمه آثاری مورد قبول است که در رسانه های مکتوب یا مجازی با نام صاحب اثر منتشر شده باشد.
۱۳) اصل مطالبی که در بخش ترجمه شرکت می‌کنند حتماً باید به پیوست مطلب اصلی که ترجمه از روی آن صورت گرفته، ارائه شود. (منظور ارائه متن ترجمه شده یا فارسی همراه با متن اصلی یا انگلیسی است.)
۱۴) حضور حداقل ۶ اثر و یا شرکت کننده، کف مورد قبول آثار برای آغاز رقابت در هر بخش محسوب می‌شود. به طور مثال برای آغاز فرایند رقابت در بخش یادداشت،حضور ۶ اثر یا ۶ متقاضی ،رقابت را شکل می‌دهد.
۱۵) در بخش گفت و گو، مصاحبه‌‌های خبری مورد قبول نیست؛ در این مسابقه منظور از گفت و گو، شکل گیری فرآیند پرسش و پاسخ توسط مصاحبه‌ کننده و مصاحبه شونده است.
۱۶) بخش مقاله شامل مطالبی است که جنبه علمی، پژوهشی، تحقیقی و تحلیلی در حوزه تئاتر داشته باشد.
۱۷) عملکرد فعالان رسانه در دو حوزه رسانه‌های دیداری و شنیداری(رادیو و تلویزیون) و نیز عملکرد ناشران فعال در حوزه تئاتر، براساس بررسی عملکرد کمی و کیفی ایشان طی سال ۹۶، توسط هیات مدیره انجمن صورت خواهد گرفت.
۱۸) انجمن منتقدان،نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر امسال نیز همچون سال گذشته، با نیت حمایت از فعالیت های پژوهشی درحوزه تئاتر، پژوهش و یا پژوهشگر ممتاز سال ۹۶ را از طریق رصد کمیته پژوهشی انجمن انتخاب و در مراسم سالانه انجمن مورد تقدیر قرار خواهد داد.
۱۹) اعلام نتایج قطعی این مسابقه، همزمان با مراسم سالیانه انجمن که زمان و مکان برگزاری آن متعاقباً اعلام می‌شود، خواهد بود.
۲۰) علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاع بیشتر می‌توانند در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن‌ ۶۶۷۲۱۸۵۷  (آقای محمدرسول صادقی) تماس بگیرند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش بهرام نامه
محمد عسگری و صدف اسمعیل پور این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری، نیلوفر ثانی و صدف اسمعیل پور این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش انسان انباری
رامین پرچمی به نمایش «انسان انباری» پیوست | عکس
لوریس چکناواریان و فاطمه گودرزی و یارتا یاران در شب افتتاح نمایش «انسان انباری»
» رامین پرچمی به نمایش «انسان انباری» پیوست
... دیدن متن »

لوریس چکناواریان و فاطمه گودرزی و یارتا یاران در شب افتتاح نمایش «انسان انباری» به تماشای این اثر می‌نشینند.
همچنین رامین پرچمی به نمایش «انسان انباری» پیوست.

عوامل این نمایش عبارتند از:
نویسنده: الهه قاسم زاده، کارگردان: آرش سنجابی، مدیر تولید: محمود کرمی، طراح حرکت: سارینا شاد، طراح لباس: مهرناز خرسند،‌منشی صحنه: مهدیه حسنی
بازیگران: (به ترتیب حروف الفبا) رایکا ابراهیمی، ایمان اصفهانی، نازنین بابایی، یاس بختیاری، رامین پرچمی، لادن پروین، سپیده جعفری، ساجده حمیدی، گیوک ربیعی، مهرداد سنجابی، امید صادقی، صبا کمالی، ریحانه محمدنژاد، علیرضا میرزامحمدعلی، رازیما میرزایی، نوشین مینائی فرد، محسن نجار حسینی، کیمیا نصیری، محسن نیکوسخن، سوگل یکتا

«انسان انباری» از ۱ خرداد تا ۱۰ تیر ساعت ۲۲:۴۵ در عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه می‌رود.

۲ روز پیش، سه‌شنبه
Royah و صدف اسمعیل پور این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش آنتی گون
تخفیف بلیت برای دانشجویان | عکس
در هفته پایانی اجرا، تیزر جدید «آنتی گون» رونمایی شد
» تخفیف بلیت برای دانشجویان
... دیدن متن »

نمایش «آنتی گون» به کارگردانی علی راضی در تماشاخانه ایرانشهر وارد هفته پایانی اجرای خود می شود، برای دانشجویان علاقه‌مند به تماشای این اثر، تخفیف خرید بلیت در نظر گرفته است.
نمایش «آنتی گون» به کارگردانی علی راضی که با نگاهی آزاد به نمایشنامه «آنتیگون» نوشته ژان آنوی است، این روزها با بازی صابر ابر، نوال شریفی و ناتالی متی در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه است.
«آنتی گون» که وارد هفته پایانی اجرای عمومی خود می شود، روزهای یکشنبه ۶، دوشنبه ۷ و سه شنبه ۸ خرداد تخفیف خرید بلیت ویژه دانشجویان علاقه مند به تماشای این اثر را در نظر گرفته است.
مجری طرح: نورالدین حیدری ماهر، طراح ویدئو: رضا وجدانی، طراح صدا: صفا کامدیده، طراح نور: صبا کسمایی، طراح ویدیو: رضا وجدانی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: محمدرضا آل طاها، مدیر صحنه: احمد علیشاه، عکاس: علی شیلاندری، گرافیست: سیامک پورجبار، ساخت تیزر: سیاووش حسین‌زاده و مشاور تبلیغات: سارا حدادی از دیگر عوامل نمایش «آنتی گون» هستند.
«آنتی گون» ساعت ۱۹ در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

۲ روز پیش، سه‌شنبه
صدف اسمعیل پور این را خواند
mahdis moosavi این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش دپوتات
 کتایون بختیاری جایگزین شبنم قلی خانی شد | عکس
«دپوتات» به صحنه نمایش بازگشت
» کتایون بختیاری جایگزین شبنم قلی خانی شد
... دیدن متن »

نمایش کمدی «دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری برای چهارمین بار به صحنه نمایش بازگشت.
به گزارش روابط عمومی؛ بعد از دو اجرا در تالار ایوان شمس و پردیس تئاتر شهرزاد؛ «دپوتات» برای چهارمین بار به صحنه نمایش بازگشت.
این نمایش، با آغاز ماه رمضان بعد از افطار در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود و در اجرای جدید کتایون بختیاری جایگزین شبنم قلی خانی شده است.
پندار اکبری، غزاله جزایری، وحید نفر، هادی عطایی،اتابک نادری، قاسم روشنایی، کتایون بختیاری، یاشار نادری در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: فریکس نماینده مجلس یونان است و در شهر آتن زندگی می‌کند، او برای رهایی از شر مراجعه‌کنندگانش به دنبال یک رئیس دفتر مناسب می‌گردد، در این بین افراد مختلفی به او پیشنهاد می‌شوند؛ در نهایت تئودور به عنوان رئیس دفتر وی انتخاب می‌شود و پس از آن، زندگی این نماینده مجلس برای همگان عیان می‌شود.

علاقمندان به دیدن این نمایش می‌توانند به نشانی خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی، پردیس تئاتر شهرزاد مراجعه کنند.

۲ روز پیش، سه‌شنبه
صدف اسمعیل پور و فرزاد این را خواندند
چه خوب :)
نقطه ضعف بازیها، بازی خانم قلی خانی بود
۲ روز پیش، سه‌شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش بلافیگورا
گفتگوی تیوال با سعید دشتی  | عکس
» گفتگوی تیوال با سعید دشتی

گفتگوی تیوال با سعید دشتی / کارگردان.

گفتگو کننده: پرند محمدی

۲ روز پیش، سه‌شنبه
مهدی حسین مردی و صدف اسمعیل پور این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش شیطونی
۲ روز پیش، سه‌شنبه
محمد عسگری و صدف اسمعیل پور این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش بر فراز برجکها
گفتگوی تیوال با سعید تقوایی | عکس
» گفتگوی تیوال با سعید تقوایی

گفتگوی تیوال با سعید تقوایی / کارگردان.

گفتگو کننده: نازنین موسوی

۲ روز پیش، سه‌شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید