تیوال نمایش مورچه‌ها
S3 : 07:11:08
  ۱۲ مهر تا ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ۱۷:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: احسان عزتی، علی مسعودی
: علی علوی
:سعید اکبرزاده

: علی مسعودی
: هانی عبدالمجید
: سالار حسینی‌فر
: حسین عالمی، احمد طباطبایی، پارسا خادمی
: هانی عبدالمجید
: حامد گایینی
: حبیب ارمکان
: مهدی شاهین، مهدی سلیمانی، حسین عالمی، احمد طباطبایی

برای اطلاعات بیشتر به برگه تیوال  "رپرتوار عصر تجربه" مراجعه نمایید.
» مشاهده جدول اجرای این جشنواره

این نمایش در سال ۲۰۱۴ تولید شد و در شهر‌های کاشان، قم و فستیوال فجرپلاس به صحنه رفت. این پروژه همچنان در حال توسعه است.
مطالعات انسان‌شناسی در این پروژه در حال توسعه در گاراژ تیاتر، پیرامون بررسی تغییرات و تاثیرات متقابل اجرا و بازیگر در هر دوره تمرینی در گروه و نیز در دوره‌های مختلف زیست اجتماعی او است. این اجرا مونتاژی از «The Score یا قطعات طراحی شده توسط بازیگر» و «متن» است که در پی پژوهش بر روی رفتارهای فردی و اجتماعی انسان به دست آمده‌ و در طول توسعه‌ خود به عنوان محصول نهایی هر دوره تمرینی به روی صحنه می‌رود.
گاراژ تیاتر یک کمپانی تیاتر است که در قم/ ایران فعالیت می‌کند. حوزه فعالیت گاراژ تیاتر تحقیق و پژوهش در حوزه تیاتر آزمایشگاهی، مطالعات انسان‌شناسی فرهنگ، بررسی رفتار و توسعه توانایی بدن و بیان بازیگر است.

 

 

مورچه‌ها یک نمایش تکنفره (solo performance) و در حال توسعه از کمپانی تیاتر گاراژ است که به روایت یک ساعت از زندگی یک انسان می پردازد. ساعتی از زندگی مورچه ای بیگانه که آرام آرام از صف دیگر مورچه ها به بیرون رانده می شود. او در این یک ساعت یاد می گیرد که چطور می تواند صحبت کند، چطور می تواند کلمه هایش را برای دیگر مورچه ها معنا ببخشد. یاد میگیرد که مورچه ها چطور کار می کنند؟ چطور به صف‌هایشان می پیوندند؟ چطور غریبه ای را شناسایی می‌کنند؟ و در آخر چگونه این غریبه را از صف‌های طویل و منظم خود به بیرون پرتاب می

مکان

تهران، ضلع شرقی چهار راه ولیعصر (تئاتر شهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل پلاک ۵۰
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته