کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال کارگاه ویرایش و ویرایش داستان
S3 : 20:59:34 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۱ دی تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۷
۱۷:۰۰
۲ ساعت
بها: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

محمد حسینی نویسنده و ویراستار فعالیت حرفه ای خود را به عنوان ویراستار از سال هفتاد و هفت آغاز کرد. حسینی نزدیک به دو دهه ویراستار و کارشناس کتاب نشر ققنوس بود و بیش از ده سال است که سرویراستاری نشر ثالث را برعهده دارد.
دو کتاب « ویرایش و اهمیت آن در آثار کودک و نوجوان» و «مبانی ویرایش کتاب و مقدمه زبان داستان» از این نویسنده و ویراستار تا کنون درباره ویرایش منتشر شده است.

توضیحات دوره:
دوره ده جلسه‌ای ویرایش و ویرایش داستان با مقدمه ای کوتاه درباره تاریخچه ویرایش در جهان و ایران آغاز می‌شود. سپس با تکیه بر زبان شناسی شکل های مختلف زبان، مراتب زبان، زبان معیار و هرم زبان را معرفی و بررسی می‌کند.
شناخت و تمرین نثر سالم فارسی، بررسی سرچشمه‌های نثر سالم فارسی، شناخت زبان داستان و عناصر موثر بر آن، معرفی و بررسی شکل کتاب، رسم خط، نحوه صحیح بهره از نشانه گذاری از دیگر سرفصل های این دوره است.
دوره به نحوی طراحی شده است که نیمی از آن به شکل گارگاهی و با انجام تمرینات مختلف برگزار می‌شود.

روزهای برگزاری دوره:
شنبه ها، از ساعت ۱۷ تا ۱۹

 

مکان

خیابان طالقانی، خیابان بهار شمالی، روبروی بیمارستان امام سجاد، کوچه بهشت، پلاک ۱۱
تلفن:  ۸۸۴۹۵۴۲۴

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید