تیوال فیلم سوار
S3 : 18:06:55
  شنبه ۱۹ آبان
  ۱۸:۰۰
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: کلویی ژایو
:برادی جندرو، لین اسکات، کت کلیفورد، تیم جندریو، لیلی جندریو

سال گذشته وقتی فیلم مستقل سوار از آمریکا در بخش خارج مسابقه جشنواره کن شرکت کرد و جایزه اصلی این بخش را برد کسی باورش نمی‌شد اوایل سال ۲۰۱۸ فیلم یک شاهکار قلمداد شود. فیلم در جوایزه مستقل‌ها در ۵ بخش کاندید شد و جایزه فیلم اول خیلی از جشنواره‌ها را از آن خود کرد. منتقدان آمریکایی ۹۷ از ۱۰۰ و منتقدان اروپایی امتیاز شگفت آور ۹۲ از ۱۰۰ را به آن دادند. بردلی وارن از پلی لیست معتقد است تمرکز ژایو بر جامعه حاشیه فیلم و یادآوری شخصیت مردانه مدافع گاوچران تحسین برانگیز است. تلاش او نتیجه ای فراگیر و عمیق از روایتی است که قلب مخاطبان را می‌رباید. کیت اربلند نیز از ایندی وایر با ستایش فیلم می‌نویسد: فیلم ژایو قدرت خود را از حقیقت می‌گیرد که آن را هدایت و القا می‌کند و نتیجه نهایی قطعه ای از زندگی در درام است که کاملا منحصر به فرد است

یک کابوی جوان، پس از رنج کشیدن از یک جراحت کشنده در سرش، به جستجوی یک هویت تازه و معنای مرد بودن در دل آمریکا می‌پردازد.

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵