آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم تگزاس ۲
S3 : 18:20:05 | com/org
هیچ وقت یه ایرانی رو تهدید نکن، علی الخصوص تو تهران

گزارش تصویری تیوال از اکران مردمی فیلم تگزاس ۲ / عکاس: فاطمه تقوی

... دیدن همه عکس‌ها ››
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
آلیس به سرزمین عجایب (ایران) خوش آمدی.
نگاهی به فیلمِ تگزاس ۲
« پخته تر و شریف تر »
قسمتِ دومِ این فیلمِ کمدی ، در مقایسه با قسمتِ اولِ آن ، بهتر از آب درآمده است. شوخی‌ها ، چه از جنبه‌ی کلامی و چه طنزِ موقعیت ، تمیزتر و خنده‌دارتر هستند که این موضوع نشان دهنده‌ی قوام و استحکامِ بیشترِ فیلمنامه‌ی قسمتِ دوم است. سیرِ صعودیِ کارگردانی در قیاس با قسمتِ قبلیِ اثر کاملا" مشهود است. حضورِ جذاب و دلنشینِ مهدی هاشمی و ژاله صامتی نقطه ی قوتِ فیلم نسبت به قسمتِ اول محسوب می‌شود. با بازیِ خوبی که پژمان جمشیدی در تگزاس ۲ ارائه داده است ، حالا دیگر باید او را در زمره ی مهم‌ترین بازیگرانِ سینمایِ ایران به‌خصوص در ژانرِ کمدی به‌شمار آورد.
« شهروز الستی - ۹۸/۰۲/۱۴ »
در مقایسه با فیلم1، باید بگم نسخه 2 هم در همون سطح و شاید کمی بهتر بود.
ترکیب چندباره سام درخشانی و پژمان جمشیدی به نظرم همچنان جذاب بود. داستان اما همون خط داستانی فیلم یک رو داشت و طبیعتاً قابل پیش بینی بود.
در مجموع با فیلمی صرفاً سرگرم کننده رو به رو هستیم که طنزش شاید مخاطب رو از خنده روده بر نکنه اما حداقل شوخی های لوس و بی مزه هم نداره.
و خب بدیهیه که نباید دنبال یه کار عمیق و منحصر به فرد باشیم :)