کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش خروس
S3 : 15:12:43 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۶ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۶
۲۱:۰۰
۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
ماه جان و کاکا ،خواهر و برادری هستند که در دهی اطراف افغانستان زندگی می کنند،کاکا در پی خرابی هایی که طالبان مسبب آنهاست در فکر جمع کردن غنایم است. دارایی ماه جان یک خروس است. کاکا خبر می آورد که طالبان در جایی افراد زیادی را به قتل رسانده اند. او از ماه جان می خواهد که برای جمع کردن غنایم به آن محله برود. ماه جان با دختری زخمی برمی گردد...
سبک
درام

گزارش تصویری تیوال از نمایش خروس / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
hirbods
درباره نمایش خروس i
من نوشته ی استاد رحمانیان را نخوانده و نمی توانم شباهتهای این نمایش (یا نوشته) را با کسوفِ ایوب آقاخانی دقیقا واکاوی کنم ، اما بعد از چند بار دیدن و شنیدن و خواندن تیاتر کسوف می توانم بگویم گوشه های ریز و ظریفی از دو نمایشنامه قرابتهای هوشمندانه ای با هم داشتند ، تشخیص اینکه این شباهت ها در نوشته ها یا فقط اجرا بوده اند با در نظر گرفتن تقدم و تاخر دو اثر با آنانکه هر دو نمایشنامه را خوانده اند.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
tarahan
درباره نمایش خروس i

من شما رو به دیدن این نمایش با گروهی جوان و حرفه ای ، دعوت می کنم .این نمایش که اثری از استاد محمد رحمانیان است و با کارگردانی و بازی ماریا پاریزی منش برای اجرا آماده شده که این گروه بازیگر جوان و کاربلد حتما آینده ای درخشان در این عرصه ... دیدن ادامه ›› خواهند داشت.

بازی درخشان علی آشمند عزیز و ماریا پاریزی منش ، جذابیت متن را دگرکون کرده اند و محمدرضا هلال زاده با استواری و حکمرانی ، نقشی اثر گزار از عوامل طالبان را به نمایش می گذارد و در نهایت جوانترین بازیکر پر آتیه این اثر ، پرنیان عبادی قسمتی از مظلومیتی که بر زنان افغان روا داشته اند را به نمایش می گذارد. .

همراه گروه اگر به حس نوستالژی افغانستان می رویم فقط و فقط به دلیل هنرمندی مجتبی النجری به جهت اجرای موسیقی و خواندن نواها و لالایی به همراه نوازندگی صابر جعفری است .
و اما اصل این تیاتر پس از متن ، کارگردانی ، بازی ، موسیقی و خواندن همراه می شود با هم خوانی هنرمندی حرفه ای ، پر انرژی و خستگی ناپذیر بنام الهه پرسون این جادوی صدا و اجرا که الحق و به شایستگی از این اجرا سرافراز بیرون آمدند. امیدواریم که اهالی عرصه تیاتر از هنر ایشون بیشتر بهرمند شوند.

در انتها اشاره ای هم به خروس صحنه داشته باشیم که خداروشکر مظلومانه همراهی کرد .سپاس


عاطفه گندم آبادی و Royah این را خواندند
مسعودی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، به نویسندگی: محمد رحمانیان، کارگردانی: ماریا پاریزی منش، بازی: ماریا پاریزی منش، علی آشمند، پرنیان عبادی، محمدرضا هلال زاده، از پنجشنبه ۱۰ تا شنبه ۱۲ اسفند، هم اکنون آغاز شد.
مسعودی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید