تیوال نمایش راز پنهان
S3 : 07:23:25
  ۲۸ آذر تا ۲۱ دی ۱۳۹۷
  ۱۸:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: داود اسدالهی
: سودابه گودرزی، سحر حق شناس، فهیمه معین، زینب السادات میری، صدف کشوری، مریم اصلان پرویز، نسا دلیر، مهشید خدابنده لو

: رویا مظفری
: نسیم رفیعی
: امیررضا هرمزی
: یگانه نظری
: نگار حسینی، بهناز باختر
: علی اکبر مجد راد
: امین کردبچه چنگی
: امیررضا هرمزی

تلفن جهت هماهنگی: ۰۹۳۹۳۹۸۵۸۱۵

در درون هر کسی رازهایی نهفته و راز پنهان راز دل های خسته و عاشق را نشان می‌دهد
سبک:
آیینی
شهر:
تهران

مکان

میدان فردوسی، خیابان موسوی، کوچه محمدآقا، اداره تئاتر
تلفن:  ۸۸۵۹۴۲۸۲، ۸۸۳۰۰۲۷۸

گزارش تصویری تیوال از نمایش راز پنهان / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خیلی خوب بود واقعن ، انقدر بازیها خوب و روان بود ، اون خانومی که نقالی میکرد چقدر مسلط بود ، اونهمه دیالوگ رو بدونِ یکدونه تپق و مکث عالی اجرا کرد ، چه حرکاتِ موزونِ هماهنگی، چه روایتِ قشنگی از یه قصه ی ایرانی ، من که خیلی لذت بردم و خیلی افسوس خوردم بابت اینکه سالنِ به این کوچیکی دادن به اینکار و امکانات به اون محدودی . من دو هفته پیش کارِ بینوایان رو دیدم ، انقدر بدددد بود که من حتی وقت نذاشتم کامنت بذارم چون خیلی چیزاش مشکل داشت ، آدم ناراحت میشه وقتی میبینه که کارِ به این خوبی با این امکانات کم داره اجرا میشه ولی بینوایان با اونهمه خرج و بلیط قیمت بالا با بدترین کیفیت داره اجرا میشه ، خسته نباشید و امیدوارم به جایگاهی که حقتونه برسید .
دست مریزاد آقای اسداللهی و گروه. خدا قوت.
یک داستان ایرانی عالی به دست یک گروه بی ادعای عالی با دیالوگهای عالی و طراحی حرکات عالی ... همه و همه یک شب درجه یک عالی برای ما ساخت. حیف که آخرین شب بود. خدا قوت تان دهد آقای اسداللهی. ایزد شما سیاوشان تیاتر امروز را یاری کند تا در این هیاهوی سلبریتی بازی و دوران حاکمیت پول و سرمایه، بر هنر و تیاتر و شرافت و اخلاق ، راهتان را ادامه دهید.
Negin Fooladi این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت هفته پایانی این نمایش، از یکشنبه ۱۶ تا جمعه ۲۱ دی، به کارگردانی داود اسدالهی و با بازی سودابه گودرزی، سحر حق شناس، فهیمه معین و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۵ تا جمعه ۷ دی، به کارگردانی داود اسدالهی و با بازی سودابه گودرزی، سحر حق شناس، فهیمه معین و ... آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی، کارگردانی داود اسدالهی و با بازی سودابه گودرزی، سحر حق شناس، فهیمه معین، زینب السادات میری و ... آغاز شد.
محمد رستمی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید