آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش پسر
S3 : 04:57:47 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۱ تا ۱۷ تیر
۱۹:۳۰
۱ ساعت و ۵ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
۳۰,۰۰۰ تومان
پدر و پسری در خانه روزها و شب ها را سپری می کنند. با هم غذا می خورند، تلویزیون تماشا می کنند و... میان آنها هیچ گفت و گویی اتفاق نمی افتد، هیچ گفت و گویی!
دسته‌بندی
خانوادگی

مکان

تهران، خیابان مفتح جنوبى، روبروى ورزشگاه شیرودى، کوچه اردلان، پلاک ۲۵
تلفن:  ۸۸۸۳۷۷۷۴-۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
...
اجراهای پایانیِ نمایش پسر، دوشنبه و سه شنبه 16 و 17 تیر ماه 99
صادق طالع
درباره نمایش پسر i
این نمایش رو به دعوت دوست عزیز حمید جان دیدم.

بازی ها بسیار بی روح بود (که با توجه به سبک کار فکر می کنم قصد کارگردان بوده و در خدمت روند تکراری زندگی کاراکترها) و نداشتن دیالوگ و سیکل های تکراری باعث خستگی بسیار زیاد تماشاچی میشه. تا جایی که متوجه شدم هدف کارگردان همین بوده، مخصوصا اینکه بعضی اکت ها (مثل ظرف شستن و تعویض لباس) بسیار طولانی و با جزییات اجرا می شدن. بخاطر همین طبیعیه که باب میل خیلی از تماشاچی ها نباشه.

به نظرم تمامی اکت هایی که اجرا میشن در روایت لازم بودن و حرفی می زدن و تغییرات بسیار ریز و تدریجی که اتفاق می افتاد جذابیت ریزی می داد. لحظه ی پایانی هم خیلی با اوج احساسی کم اتفاق افتاد. از یه طرف انتظار داشتم پر رنگ تر باشه این لحظه، اما از طرف دیگه همین رفتن آرام پدر از صحنه حرفی داره برای خودش. اون غم اکت ها و لحظه های آخر خیلی آشکار حس شد و خستگی طول نمایش رو موجه کرد.

در مورد تصاویر ویدیویی در تیاتر اعتقاد من اینه که یا نباید انجام بشه یا باید خیلی خوب انجام بشه. تماشاچی ها تجربه دیداری شون به تصاویر ادیت شده ی ویدیویی ... دیدن ادامه ›› خیلی خیلی بیشتر از تیاتره و ضعیف بودن ادیت رو راحت می تونن حس کنن. متوجه منظور هر تکه کلیپ در داستان می شدم اما هیچ حسی رو منتقل نمی کرد و باید بیشتر کار می شد روش، بعلاوه اینکه انتخاب بعضی کلیپ ها جالب نبود.

صندلی ها افتضاح بود و عملا کمرم رو نابود کرد و تا چند ساعت بعد اذیت می کرد.

در کل تجربه جالبی بود و از تماشاش راضی ام اما به کسایی که دوست نداشتن هم حق میدم. همچین کاری بسیار خلاف جریانه و طبیعیه که تعداد زیادی ناراضی داشته باشه.
اول از همه ممنونم که اومدی صادق جان و نظرت رو هم خیلی مفصل و صادقانه نوشتی و دمت گرم واقعن.
خیلی خوشحالم که به جای اکانت های فیک و تعریف های غیرواقعی می‌تونیم در کنار رفاقت خیلی هم جزئی و سختگیرانه نقد و تحلیل کنیم کارای همدیگه رو و این لذت بخشه واقعن.
دقیقن این کار به گونه ایه که فرد به فرد میتونه خیلی واکنش های متفاوتی داشته باشه و این رو مفصل و جامع گفتی و ممنونم.
بابت صندلی ها هم که فقط میشه عذرخواهی کرد از جانب گروه و مجموعه سالن سیمرغ و گویا قراره تعویض بشه بعد از اجرای ما.
ولی خب این به پسر نرسید و سختیش برای تماشاگران ما موند و شرمندگیش برای ما 🙌🙌🙏🙏
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حمید خورشیدی  
درباره نمایش پسر i
"اجراى نمایش پسر تا هفدهم تیرماه ٩٩ تمدید شد"
.
تو این روزهای سخت میدونیم که بیرون اومدن از خونه و حضور در سالن ها یا سینماها سخته حتی اگه عاشق تئاتر و سینما باشیم و دلمون لک زده باشه برای تماشای یه تئاتر یا یه فیلم!
تو روزهای گذشته خیلی از دوستان محبت و لطف زیادی داشتن بهمون و عذرخواهی کردن که امکان حضور و تماشای نمایشمون رو ندارن که قابل درکم هست و مارو شرمنده کردن ولی با تمام سختیها تو همین روزا ما تونستیم اجراهای دوست دا‌شتنی و به یادموندنی ای داشته باشیم.
با هماهنگی های انجام شده اینگونه رقم خورد که تا 17 ام تیر ماه اجرای نمایش ما تمدید بشه و بتونیم در خدمت دوستانی باشیم که امکان حضور و همراهی مارو دارن.
با سپاس فراوان از تمامیِ دوستانی که خودشون یا انرژیشون همراه ما بوده و هست و خواهد بود.

گروه نمایش "پسر"
حمید خورشیدی  
درباره نمایش پسر i
"پسر" با انرژی و اشتیاق کامل در انتظار شما دوستانِ عزیز است.
حمید خورشیدی  
درباره نمایش پسر i
تمامی روزها یک روزند
تکه تکه میان شبی بی پایان

"شمس لنگرودی"
حمید خورشیدی  
درباره نمایش پسر i
سکوت در امتدادِ کلام است و کلام در امتدادِ سکوت، به مانند شب در پیِ روز و روز در پیِ شب ...
امان از شبِ بی پایان!...
سکوت در امتدادِ کلام است و کلام در امتدادِ سکوت، به مانند شب در پیِ روز و روز در پیِ شب ...
امان از شبِ بی پایان!
درود بر شما
شنبه اجرا دارید؟
بهار گراوندی
موفق باشی 👌🏻
ممنونم ازت و مشتاق دیدارت اگه امکانش بود بیای 🙏🙏😊😊
حمید خورشیدی  
ممنونم ازت و مشتاق دیدارت اگه امکانش بود بیای 🙏🙏😊😊
حمید جان دیدن اجراتون باعث خوشحالی منه و نهایت تلاشم رو میکنم که خودم رو به اجراتون برسونم🌸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حمید خورشیدی  
درباره نمایش پسر i
"از یکم تیرماه به تماشاى پسر بنشینید"...
"از یکم تیرماه به تماشاى پسر بنشینید"
حمید خورشیدی  
درباره نمایش پسر i
توضیحاتی راجع به چگونگی فروش بلیط به صورت ظرفیت 50 درصدِ سالن
.
با توجه به دغدغه‌ی قابل درکِ دوستان عزیز نسبت به رعایت فاصله‌ی مناسب بین مخاطبان در سالن، از تیم محترم پشتیبانی تیوال درخواست کردیم توضیحات بیشتری راجع به این موضوع ارایه بدن که در اینجا این توضیحات رو قرار میدیم تا روند فروش بلیط برای شما تا حد ممکن شفاف و واضح باشه و نسبت به خرید و حضور برای تماشای نمایش تصمیم‌گیری راحت تری داشته باشین.
.
"سیستم به شکل اتوماتیک طرح فاصله گذاری برای هر خرید را رعایت می کند و پس از رزرو و پرداخت آن، صندلی های دو طرف (به اندازه فاصله مورد نظر) برای شخص دیگر قابل خرید نخواهند بود.
بنابراین درنهایت ظرفیت سالن در همان حدود ۵۰٪ خواهد ... دیدن ادامه ›› شد."
.
در آخر امیدواریم شرایط به گونه ای باشه که ‌مخاطبانِ ما با خیال راحت فقط به تماشای نمایش بپردازن نه اینکه نگران باشن یا موضوعی آزارشون بده و ناراحتشون کنه.
طبیعتا سود فروش و ... (گرچه با هزینه های این روزها و قیمت های غیرتجاری بلیط تناسبی نداره) در مقابل حفظ سلامتی افراد (مخاطبان و بازیگران که امکان زدن ماسک هم ندارن) اهمیت خیلی کمتری داره و در این شکی نیست.
این در صورتی هست که تماشاگران به صورت انفرادی خریداری کنند. با توجه به اینکه در هر بار خرید امکان خرید ۴ بلیط هست، اگر گروه های ۴ نفره و یا بیشتر بلیط خریداری کنند، خیلی بیشتر از ۵۰ درصد ظرفیت پر خواهد شد.
بهزاد هندی
این در صورتی هست که تماشاگران به صورت انفرادی خریداری کنند. با توجه به اینکه در هر بار خرید امکان خرید ۴ بلیط هست، اگر گروه های ۴ نفره و یا بیشتر بلیط خریداری کنند، خیلی بیشتر از ۵۰ درصد ظرفیت ...
کاملا درست میفرمایید دوست عزیز، ما این مساله رو با تیوال نیز مطرح کردیم و امیدواریم شرایط به گونه ای باشه که همه با خیال راحت فقط به تماشای نمایش بپردازن نه اینکه نگران باشن یا موضوعی آزارشون بده و ناراحتشون کنه.
طبیعتا سود فروش و ... (گرچه با هزینه های این روزها و قیمت های غیرتجاری بلیط تناسبی نداره) در مقابل حفظ سلامتی افراد (مخاطبان و بازیگران که امکان زدن ماسک هم ندارن) اهمیت خیلی کمتری داره و در این شکی نیست.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حمید خورشیدی  
درباره نمایش پسر i
"پسر"

اجرای نمایش "پسر" از یکم تیر ماه 99 شروع خواهد شد و هم اکنون امکان خرید بلیط با تخفیف های در نظر گرفته شده وجود دارد.
اسفند ماه سال گذشته با کنسل شدن رویدادها این امکان میسر نشد و منتظر اولین فرصت برای امکان اجرای نمایش بودیم و فکر می‌کردیم زودتر از این از شرایط پیش آمده عبور کنیم، ولی نه عبور کردیم و نه می‌دانیم چه زمانی شرایط به روال گذشته برگردد.
با این حال چاره ای نیست جز همزیستی با این ویروس و تمام اتفاقات پیرامونی اش.
تمام تلاش ما فراهم آوردن شرایطی ایمن جهت حفظ سلامتی مخاطبان و گروه اجرایی خواهد بود و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی امیدواریم در کنار هم اجراهایی به یادماندنی را تجربه کنیم.
بی صبرانه مشتاق دیدارِ شما دوستان عزیز تیوالی هستیم.

به امید دیدار شما
گروه نمایش "پسر"