تیوال نمایش قطعه کریوگرافیک نَ بودن
S3 : 22:11:50
  ۱۱ تا ۲۳ آذر ۱۳۹۷
  ۱۸:۰۰
  ۴۰ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان


: امیر امیری
: امیر امیری، محسن خدری، مرتضی زارعی
: آریا دل فانی
: دنیز تفقدی
: مهرداد متجلی
: فرهاد فزونی
: مهرداد متجلی، کارگاه مستطیل

شرح: نبودن، یا بودن بدون درک، درباره‌ی انتخاب انسان است. اگر انتخاب او همراه با اختیار نباشد، در واقع او توسط گزینه‌های موجود انتخاب شده است.

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، بام خانه هنرمندان
تلفن:  ۸۸۳۱۰۴۵۷، ۸۸۳۱۰۴۵۸

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
درجه یک بود... به خصوص میزان تمرکز بازیگر ها عااااالی بود...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برداشت تماشاگرها در اجرای کریوگرافیک می تواند خیلی متفاوت و حتی متناقض باشد، به نظر من اجرای "ن بودن" نوعی حالت نگاری در خصوص اراده و اختیار است، اجرا کننده اصلی گویی نوعی سرباز در یک بازی کامپیوتری است که از میانه بازی یا عملیات اقدام به تمرد و اعمال اراده شخصی می کند و همین جسارت "ن بودن" در نهایت او را درگیر موضوع بودن یا نبودن می کند. اینکه انتخاب آزاد انسانی و اعمال اراده با زیست جهان انسان در تناقض است و شکستن این تناقض و اعمال اراده و انتخاب آزاد مستلزم درگیر شدن انسان با موضوع اساسی بودن است.
با توجه به اینکه اجرای کریوگرافیک به دلایل زیادی در ایران خیلی متداول نیست بیننده هایی غیر تخصصی تئاتر اطلاع کمی در خصوص ماهیت و نحوه این نوع اجرا دارند و همین موضوع این اجرا را برای مخاطب عمومی کمی غریب و غیر قابل فهم کرده که البته ارتباطی ... دیدن ادامه » به اجرا و کارگردانی ندارد و صرفا به دلیل محجور بودن این نوع اجرا در ایران است. به شخصه جسارت کارگردان در رو آوردن به این نوع اجرا را تحسین می کنم، البته من انتظار تحرک بیشتر و موسیقی با ضرب تندتری را داشتم که این سلیقه شخصی من در اجراهای با زبان بدن است و ارتباطی به مهارت فوق العاده بازیگرها در اجرای این برنامه ندارد. به تمام دست اندرکاران این برنامه خسته نباشید میگویم و امیدوارم شاهد اجراهای بیشتر و پر تحرک تری از این عزیزان باشیم.

خرید بلیت این نمایش (پرفورمنس)، کاری از امیر امیری و با اجرای (رقصندگان) امیر امیری، محسن خدری، مرتضی زارعی،‌ آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید