آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تور کارگاه مناظره‌ای در باب امواج در کویر مرنجاب با کلودیا کاستلوچی (کاشان)
S3 : 17:51:38 | com/org
امکان خرید پایان یافته
شنبه ۲۳ تا ۲۸ آذر ۱۳۹۸
۱۰:۰۰
۷ ساعت
بها: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات دوره:
این کارگاه توسط کمپانی تئاتر باران، با همکاری گروه تئاتر موج و گروه تئاتر سایه از ۲۳ تا ۲۸ آذر به مدت ۶ روز برگزار و در روز ۲۸ آذر خواهد بود.
ساعت برگزاری کارگاه هر روز از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۷ عصر در دل کویر خواهد بود و همچنین پس از اتمام  روزانه کارگاه، مباحث نظری و گفتگو با کلودیا کاستلوچی و ۵ نفر از اعضاء ایتالیایی گروه کاستلوچی ادامه خواهد یافت.

- شرکت‌کنندگان در این کارگاه از روز شروع تا پایان کارگاه در یکی از کاروانسراهای اطراف کاشان و یا شهر کاشان اسکان خواهند داشت.
- این کارگاه با حضور ۱۸ نفر از شرکت‌کنندگان ایرانی و ۵ نفر از اعضاء ایتالیایی گروه کاستلوچی به یک تولید مشترک خواهد رسید.
- با توجه به هماهنگی های انجام شده و پس از کسب مجوزهای مربوطه، تولید این کارگاه، روز ۲۹ آذرماه دو اجرا در تاتر مولوی تهران خواهد داشت.
- در صورت فراهم شدن امکانات و موافقت سرپرست کارگاه و ایجاد هماهنگی های لازم،  شرایط اجرای این اثر در کشور ایتالیا نیز امکان پذیر است.

شرایط ثبت‌نام در کارگاه:
- گرچه تمرکز این کارگاه بیشتر بر روی بدن و حرکت است اما حضور همه علاقه‌مندان به هنر تئاتر در شاخه‌های مختلف مجاز است.
-  سن مجاز شرکت‌کنندگان در کارگاه از ۱۸ سال به بالاست.
 - هزینه شرکت در کارگاه‌ها شامل: هزینه‌های کارگاه، اسکان شرکت‌کنندگان، پذیرایی، حمل‌ونقل شهر کاشان و بیمه (به مدت ۶ روز) مبلغ ۴ میلیون تومان است.
- دانشجویان می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی از تخفیف ۲۰٪ برخوردار شوند.

مدارک مورد نیاز:
- یک قطعه عکس غیر پرسنلی (ابعاد عکس مهم نیست)
- پرداخت هزینه ثبت‌نام
- کپی کارت ملی
- پر کردن فرم مربوط
توضیح: با توجه به محدودیت کارگاه در صورت تکمیل ظرفیت انتخاب شرکت‌کنندگان بر اساس پارامترهای مدنظر کاستلوچی است. بدیهی است در صورت منتفی شدن حضور شرکت‌کننده‌ای در کارگاه هزینه‌های ثبت‌نام به‌صورت کامل عودت داده خواهد شد.
توضیح: در صورت انصراف از کارگاه هزینه پرداخت‌شده عودت داده نخواهد شد.


شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: ۰۹۳۵۷۳۸۴۶۳۷

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید

تور کارگاه مناظره‌ای در باب امواج در کویر مرنجاب با کلودیا کاستلوچی (کاشان)

مدرس: کلودیا کاستلوچی
از شاخص‌ترین کارگردانان و طراحان حرکت معاصر جهان و از بنیان‌گذاران گروه رافائل سانزیو

توضیحات دوره:
این کارگاه هم‌زمان با جشنواره مهر کاشان از ۲۳ تا ۲۸ آذر به مدت ۶ روز برگزار و در روز ۲۸ آذر هم‌زمان با اختتامیه جشنواره اجرا خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید