کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش مده آ
S3 : 18:12:32 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۰۹ تا ۳۰ مهر ۱۳۹۷
  ۱۷:۰۰ و ۲۱:۰۰
  ۵۵ دقیقه
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

-  برداشتی آزاد از نمایشنامه «مده آ» نوشته هاینر مولر
- برگزیده‌ی هجدهمین جشنواره‌ی تیاتر تجربه

برای خرید بلیت بسته کامل نمایش‌های این رپرتوار، با ۵۰٪ تخفیف، اینجا را کلیک کنید.

» کنداکتور دومین دوره رپرتوار عصر تجربه

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش مده آ / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

مکان

ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاترشهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
منهم موفق شدم امشب این نمایش را ببینم. بعد از مدت ها که از تاتر دور بودم این دومین نمایشی بود که ظرف این سه روز دیدم . خوشحالم که شروع دیدنی هام با دو تا نمایش خوب بود. اولی اش مسافران بود که توی پردیس دیدم و مده آ هم دومی اش. هر دوشون به دلم نشست .
چیزی که اولش توی نمایش مده آ خیلی بنظرم اومد گریم شون بود. خیلی ناغافل با چهره ها مواجه شدم ولی خوب بودند. بنظر من چهره هایی سنگی بودند که با توجه به حرکاتی که میکردند خیلی خوب میشد تا عمق وجودشون رو فهمید. واقعا چقدر باید روی حرکاتشون کار کرده باشند که وقتی بیصدا فریاد میزدند بتونی توی ذهن ات صداشون رو بشنوی یا درد و وحشت رو توی صورت و حرکاتشون به واقع ببینی. بازیگران محترم واقعا خسته نباشید.
با توجه به دو نوشته ای که در مورد مده آ خونده بودم تونستم نمایش را بفهمم. خوشحالم که این نمایش را دیدم.خانم کارگردان موفق باشید.
یکی از حیرت انگیز ترین عروسک هایی که تا به حال دیده بودم در این نمایش بود .. بسیار واقعی :))
۲۸ مهر ۱۳۹۷
من نرسیدم به این نمایش :((((((
۰۱ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
انچه گذشت:
یه گروه ...با اندیشه
...
چرا نباید دید این کارو؟
چون دانشگاهیه؟
...
امیدوارم چشمهای بیشتری به جمال این تیاتر...
انچه خواهید دید:
... بیافته و روشن بشه
نمایش بی ادعا و صادقی بود.
اصلا نباید گول ظاهرش و خورد. باور کنید نمایش روشنفکر معابی نیست اصلا.
یه تلاش صادقانه ... دیدن ادامه ›› است در راستای یه تجربى دیدن و اندیشیدن.
گروه ادعای روشن فکری نداره هرچند واقعا گروهه با ثوادی پشت اجراست.
تجربه ی خوبیه برای تماشا.
همونطور که در قالب عصر تجربه اجرا میشه تجربى هم باید تماشاش کرد.
با تجربه ای نو در تماشا
تجربه اى نو در نقد
و اینکه گروه از تماشاگرا خواست حتما نقد و نظرشونو تو تیوال به اشتراک بزارن.نشون میده واقعا تیاتر و برای گفتمان و تجربه قبول کردن
اجرا تا دوشنبه تمدید شده.
حمایت کنیم تیاتر دانشگاهی و باور کنین به نفع هممونه (به نظر من البته.جسارت نمیکنم)
خرید بلیت سانس های پایانی این نمایش با بازی ونوشه واحدی و هامون هوشیار از شنبه ۲۸ تا دوشنبه ۳۰ مهرماه امروز چهارشنبه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از دومین دوره رپرتوار عصر تجربه، پنجشنبه ۲۵ و جمعه ۲۶ مهر، به کارگردانی ندا قاسمیان و با بازی ونوشه واحدی، هامون هوشیار، امروز (دوشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از دومین دوره رپرتوار عصر تجربه، دوشنبه ۲۳ و سه شنبه ۲۴ مهر، به کارگردانی ندا قاسمیان و با بازی ونوشه واحدی، هامون هوشیار، امروز (یکشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دومین دوره رپرتوار عصر تجربه، شنبه ۲۱ و یکشنبه ۲۲ مهر، به کارگردانی ندا قاسمیان و با بازی ونوشه واحدی، هامون هوشیار، آغاز شد.
مصطفا کوشکی این را خواند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش جذابی بود، شکل موشن ها و گریم و صحنه ، موسیقی هماهنگی خوبی داشت خوش فرم بود طوری که مخاطب نزدیک شدن به پایان نمایش را به ضرر خودش حس می کند و دوست دارد صحنه های بیش تری را تجربه کند و پازل کامل تر شود،شخصیت اصلی که در تمام صحنه ها حضور داشت به خوبی ارتباط برقرار می کند و با مخاطب درگیر می شود.
شاید تنها نکته منفی که البته خیلی هم منفی حضور دو عکاس در دو سمت به همراه بوق و صدای شاتر به صورت استریو بود که با فرکانس ۲۰ عکس در دقیقه خلوت مخاطب را بر هم میزدند،حتی در لحظات نفسگیری که مده آ در وجودمان رسوخ می کرد و ارتباط تک به تک برقرار می شد باز هم عکاس های محترم رحم نمی کردند و...
در مجموع نمایشی در شان تئاتر مستقل دیدم به تیم هنری و عوامل خسته نباشید میگم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش با بازی ونوشه واحدی و هامون هوشیار از یکشنبه ۱۵ تا سه شنبه ۱۷ مهرماه همینک آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دومین دوره رپرتوار عصر تجربه، جمعه ۱۳ و شنبه ۱۴ مهر، به کارگردانی ندا قاسمیان و با بازی ونوشه واحدی، هامون هوشیار، امروز (شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
محمد لهاک و مصطفا کوشکی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، از دومین دوره رپرتوار عصر تجربه، به کارگردانی ندا قاسمیان و با بازی ونوشه واحدی، هامون هوشیار، امروز (یکشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید