آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال کارگاه ماسالا زدگی |تجربه سفر هند به روایت نگار علیزاده|
S3 : 03:00:13 | com/org
امکان خرید پایان یافته
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱:۰۰
۲ ساعت
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان

نگار علیزاده بارها به هند سفر کرده است و در رابطه با تجربه این سفرها می‌گوید «گاهی حس می‌کنم تهران را به اندازه دهلی نمی‌شناسم. هیچ سرزمینی به اندازه هند به من همزمان عشق و نفرت نداده. هیچ کجای جهان همزمان برای من التیام بخش و آسیب‌زننده نبوده. هیچ کجای این کره خاکی به یک اندازه در من شوق و نفرت از دیدار دوباره نساخته.
برای من همه دنیا یک طرف و این ماسالای بزرگ یکطرف است.
هندی‌ها به ترکیب چند ادویه می‌گویند ماسالا. من فکر می‌کنم هند یک ماسالای بزرگ است. یک ترکیب تند و تیز از هر آنچه در ذهن بگنجد و نگنجد.»

اگر دوست دارید در مورد گرفتن ویزای هند، رزرو بهترین پرواز یا بهترین وسیله‌های حمل و نقل و هر آنچه که با یک جستجوی ساده بتوان به آن دسترسی پیدا کرد بدانید، این جلسه به شما کمکی نمی‌کند‌. در کارگاه روز جمعه، نگار علیزاده شما را با لایه‌های نهفته زندگی و سفر در هند آشنا می‌کند، نکاتی که به راحتی در فضای مجازی قابل دسترس نیستند.

اطلاعات بیشتر:
۰۹۱۲۵۱۰۲۹۳۰

دسته‌بندی
آموزشی

مکان

خیابان فلسطین شمالی، پایین‌تر از زرتشت، کوچه موسوی، پلاک ۳۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید