آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش خواهران و برادران دالتون
S3 : 11:50:58 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۵ تا ۲۷ آذر ۱۳۹۷
۱۷:۴۵
۴۴ دقیقه
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
نمایش از لحظه‌ای برای تماشاگر شروع می‌شود که خواهر اول و برادر دوم دالتون ها، در زندان‌شان، منتظر بازگشت جو (برادر اول دالتون ها) و بوشویزه به آن مکان هستند. از میان دیالوگ ها، نگرانی ها و چشم انتظاری های آنها متوجه می‌شویم که قاضی روی بین قرار هست آن روز حکم نهایی را برای دالتون ها تعیین کند و ...

گزارش تصویری تیوال از نمایش خواهران و برادران دالتون / عکاس: گلشن قربانیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

مکان

میدان ولی عصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین خ کبکانیان، نبش کوچه مرتضی زاده، پلاک ۱۰ و ۱۲
تلفن:  ۸۸۹۵۲۴۴۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از پنجشنبه ۲۲ تا سه شنبه ۲۷ آذر، به نویسندگی، کارگردانی محمد رضایی مقدم و با بازی مریم اصغری، منوچهرساکی، بهادرمیرناصری، با تخفیف، آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۱۹ تا چهارشنبه ۲۱ آذر، به نویسندگی، کارگردانی محمد رضایی مقدم و با بازی مریم اصغری، منوچهرساکی، بهادرمیرناصری، با تخفیف، آغاز شد.
میترا و سما قوام‌زاده این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام.
خداراشاکریم که بعد از حدود یک‌ سال تمرین،بلاخره جسارت روی صحنه آوردن این نمایش را پیدا کردیم.
اما از چند ماه پیش،متاسفانه دغدغه ی تبلیغات و جذب تماشاگر به مهم ترین دغدغه ی گروه تازه به میدان آمده ی ما تبدیل شده بود. که طی مشورت های زیاد با بچه های این نمایش،به نتایج زیادی رسیدیم،البته‌ نتایجی کلیشه وار. از جمله ی آنها: دعوت از هنرمندان سینما، ایجاد حساب های فیک در تیوال، هزینه کردن هنگفت برای آوردن روابط عمومی پررزومه و... اما‌در میان این صحبت ها، تصمیم گرفتیم لحظه ایی خودمان را به جای تماشاگر فرض کنیم تا بدانیم چه چیزی سبب جذب کردن ما می شود،که‌ متوجه شدیم هیچ‌کدام از نتایج ذکر شده نمی تواند ما را به سمت نمایشی گمنام در سالنی خصوصی بکشاند. که البته این نوع تبلیغات هم بیشتر برای کم ارزش دانستن تماشاگر می باشد تا احترام به آن ها...
و اما تصمیم نهایی ما: به هیچ‌وجه از هیچ چهره ی محترمی نخواهیم خواست که مهمان ما شود و نمایش ما را در صفحه ی اینستاگرامش تبلیغ کند[بنده به عنوان کارگردان این نمایش،و به عنوان یک تماشاگر مشتاق به دیدن تیاتر،در رابطه با این نمایش می گویم که هر تماشاگر محترمی که تخفیف های اعمال شده‌مان نمی تواند او را به دیدن کارمان ترغیب کند،می تواند به خود بنده یا عوامل نمایش اطلاع دهد تا برای او بلیت مهمان در نظر بگیریم. که بی شک دیده شدن کارمان توسط تماشاگران واقعی تیاتر بهتر و دلنشین تر از دیده شدنمان توسط چهره های محترمی ست که دغدغه شان چیزی به غیر از پیگیری کردن نمایش های روی صحنه است.]، به هیچ وجه در تیوال حساب فیک نخواهیم ساخت[البته امکان آن نیز بود که از چند ماه پیش حساب های به وجود آورده را با نظر دادن در نمایش های ندیده مان،در حالت فعال قرارشان دهیم. که بدون شک، آن عمل مان نیز بی احترامی به شعور تماشاگر تلقی می شد]، و اینکه چه بخواهیم و چه نخواهیم،توان هزینه کردن برای استخدام روابط عمومی ای با رزومه کاری بالا نداریم.
البته قابل‌ذکر می باشد که، چه گروه تازه تاسیس ما و چه‌گروهی ... دیدن ادامه ›› با رزومه ی کاری زیاد، برای هر نمایش مان به وجود تماشاگر نیاز داریم.که البته این ما و کار ما ست که می تواند اعتماد تماشاگر را به خود جلب کند.
و امیدوارم این نمایش مان که در آن سعی کرده ایم از فرم و محتوایی تازه تر استفاده کنیم،مورد حمایت و استقبال تماشاگران واقع گردد... .
امیدوارم تا اخر همینطور احترام به مخاطب و تعامل دوطرفه با تماشاگران رو ادامه بدید که در این صورت مطمئن باشید دوستان برای نمایشی که ارزش دیده شدن داشته باشد کم نخواهند گذاشت. با ارزوی موفقیت و پیروزی.
پ ن : دوست داشتم جزو اولین بینندگانتون باشم اما فعلا ساعت اجراتون اصلا مناسب شرایط من نیست متاسفانه
۱۲ آذر ۱۳۹۷
ممنونم مجتبی عزیز،دم شما گرم
۱۲ آذر ۱۳۹۷
آقای یزدانی عزیز،ممنونم از نظر و توجه تون.
حق با شماست.
۱۲ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی، کارگردانی محمد رضایی مقدم و با بازی مریم اصغری، منوچهرساکی، بهادرمیرناصری، آغاز شد.
مهدی (آرش) رزمجو این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید