تیوال فیلم غریبه‌های تمام و کمال
S3 : 00:07:13
خرید بلیت
۱۵,۰۰۰ تومان
٪۱۰۰ تخفیف
  چهارشنبه ۰۷ آذر
  ۱۸:۰۰
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: پایولو جنووسی
:Giuseppe Battiston، Anna Foglietta، Marco Giallini

اگر از آن دست فیلم‌های پر دیالوگ و فیلمنامه‌های قوی لذت می‌برید که در یک فضای کوچک خانوادگی هر رازی را بیرون می‌ریزد و زندگی‌ها را شخم می‌زند «غریبه‌های تمام و کمال» انتخاب درستی است. فیلم به خوبی در دل اتفاقات روزمره، از بین شوخی‌های دوستانه و خرده مشکلات زندگی مشترک، نشان داده چگونه می‌توان بعد تراژیک زندگی را بیرون کشید و در دسته‎بندی آثار، یک کمدی سیاه قلمداد می‌شود.  این فیلم ایتالیایی به وسیله انسجام خود در فیلمنامه درخشش خوبی در میان منتقدان داشت و ۸۶ درصد نقد مثبت دریافت کرد. جاناتال هالند منتقد هالیوود ریپورتر از گابریل گارسیا مارکز نقل قول می‌کند که هر شخص در زندگی‌اش سه بعد زندگی خصوصی، عمومی و راز را دارد و فیلم جنووسی به خوبی توانسته مرزها را ترسیم، بشکند و محو کند. ایده اولیه فیلم آن‌قدر جذاب و وسوسه‌انگیز بوده که نسخه‌های اسپانیایی و یونانی آن نیز در همین یک سالی که از اکران آمریکای شمالی آن می‌گذرد، تولید شوند.

هفت دوست که برای شام دعوت شده اند،تصمیم می گیرند برای گذراندن وقت بازی کنند که در آن تمام پیام ها و تماس های ورودی برای کل گروه نمایش داده می شود و همین امر منجر به آشکار شدن برخی رازها می شود که ...

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

دسته‌بندی:
خانوادگی
سبک:
درام
شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵