کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال گردش تهران‌گردی به زبان انگلیسی |شهرک سینمایی غزالی|
S3 : 20:02:02 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
  ۰۸:۳۰
  ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه
 بها: ۶۰,۰۰۰ تومان

مقصد مورد بازدید: شهرک سینمایی غزالی

ساعت برگزاری: ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

خدمات: ایاب و ذهاب با وسیله نقلیه توریستی، تهیه ورودیه محل مورد بازدید، بیمه، فعالیت‌های آموزشی و توضیحات تور توسط اساتید مجرب به همراه ارائه کتابچه آموزشی ویژه مقصد مورد بازدید، پذیرایی و میان‌وعده
پوشش مناسب و کفش مناسب بر اساس مقصد مورد بازدید (فضای باز یا فضای داخل ساختمان) پیشنهاد می‌گردد.

«گردش به زبان انگلیسی برگزار می‌شود.»

شهرک سینمایی غزالی
شهرک سینمایی غزالی توسط زنده یاد علی حاتمی ساخته شده و زیر نظر سازمان صداوسیما قرار دارد. این مجموعه بزرگ متشکل از بخش های گوناگونی است و تاکنون میزبان سریال‌های زیادی چون «سربداران»، «امام علی(ع)»، «مریم مقدس»، «جهان پهلوان تختی»، «کارگاه علوی»، «کیف انگلیسی»، «ولایت‌عشق»، «شب دهم»، «مدار صفر درجه»، «مردان آنجلس»، «تبریز در مه»، «کلاه پهلوی»، «سرزمین کهن»، «معمای شاه»، «شهرزاد» و بسیاری از آثار تاریخی دیگر بوده است.

در این گردش که به زبان انگلیسی برگزار می‌گردد می‌خواهیم از کوچه پس کوچه‌های تهران قدیم و فضاهای مهیج مربوط به ساخت سریال‌های مختلف تاریخی عبور کرده و تجربه‌ای متفاوت از گردش در این مجموعه را رقم بزنیم.

محل حرکت: دفتر مرکزی شماره ۲ (خیابان شریعتی، نرسیده به خیابان دولت، کوچه یزدانیان، پلاک ۱۵)

ساعت حضور: ۸:۳۰

شماره تماس:
۰۲۱۸۴۳۴۷۲۲۱

www.gosafir.com
Instagram: safirlanguageacademy
Telegram: t.me/safirlanguageschool

توضیحات تکمیلی: 
آکادمی سفیر گفتمان که موسسه آموزش زبان است، با فراهم آوردن امکان گردش یک روزه در تهران به زبان انگلیسی (Safir One Day English Tour = SODET) برای علاقمندان، ضمن ایجاد امکان آموزش زبان انگلیسی در خارج از کلاس و در فضایی با نشاط، پرانرژی و متفاوت، در نظر دارد تا با حضور اساتید مجرب سفیر به معرفی مکان‌های تاریخی، گشت و گذار در فضاهای دیدنی و خلق خاطره‌ای به یادماندنی برای شرکت کنندگان اقدام نماید.
این سفر با ارایه دفترچه آموزش زبان ویژه مکان‌های مورد بازدید و همچنین فعالیت‌های متنوع آموزشی همراه می‌باشد.

چنانچه شما علاقمند به یادگیری زبان در محیطی منحصربفرد و مشتاق به بازدید آثار هنری، تاریخی، فرهنگی و ... هستید، در کسب این تجربه شیرین با ما همسفر شوید!

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید