تیوال فیلم کلمبوس
S3 : 20:30:41
  یکشنبه ۲۷ آبان
  ۱۸:۰۰
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: کوگونادا
:جان چو، هالی لو ریچاردسون و پارکر پوسی

اولین فیلم داستانی کوگونادا در بخش استعدادهای ساندنس درخشید و راهش را در تمامی فصل جوایز ابتدای سال ۲۰۱۸ باز کرد. فیلم در اغلب جوایز جایزه بهترین فیلم اول را از آن خود کرد و فیلمبرداری آن نیز بسیار ستایش شد. منتقدان آمریکایی به صورت شگفت انگیزی ۹۸ درصد نقد مثبت در مورد آن نوشتند و میانگین امتیاز منتقدان اروپایی برای آن ۸۹ از ۱۰۰ بود. منتقدان پلی لیست، ورایتی، اسلنت مگزین، نیویورکر و لس آنجلس تایمز همگی به فیلم ۱۰۰ امتیاز کامل را داده‌اند و فیلم را شاهکار خوانده‌اند. فیلم از هیچ منتقد و نشریه مشهوری زیر ۸۰ امتیاز از ۱۰۰ نگرفته که برای یک فیلم اول اعجاب آور است

هنگامی که یک محقق مشهور معماری در طی یک سخنرانی ناگهان بیمار می شود، پسرش “جین” متوجه می شود که در شهر کلمبوس ایالت ایندیاتا گرفتار شده است، جایی که پدر معمارش به کُما رفته است. “جین” با دختر جوانی به نام “کیسی” ملاقات می کند که می خواهد به جای اینکه آرزو و رویاهای خود را دنبال کند، در شهر کلمبوس و در کنار مادرش، یک معتاد بهبود یافته بماند.

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

سبک:
درام
شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵