تیوال اجراخوانی آرش
S3 : 22:09:18
  سه‌شنبه ۲۰ تا ۲۳ آذر ۱۳۹۷
  ۱۷:۰۰
  ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
 بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

: گلچهر دامغانی
: (به ترتیب اجرای نقش)، مریم معینی، اروین گالستیان، مجتبی فلاحی، بنفشه ریاضی، میرحسین نونچی، محمد ابوالحسنی، عرفان رحیمی، مصطفی پروین، علی عسکری، مهدی تاجیک، مینا حبیبی
: واحد هنری رنگ باراد

همراهان موسیقی و آواز
: حسین فضل الهی
: بهنوش ثابت قدم
: امیر حسین داوودی
: افراز استودیو
: هادی بادپا
: پگاه محمودوند
: زهرا عرب نژاد
: مریم رود بارانی
: shall we begin، Ramin DJawadi Akva، kauan
شهر:
تهران

مکان

تقاطع خیابان انقلاب و ولی‌عصر، مجموعه فرهنگی و هنری تئاترشهر
تلفن:  ۶۶۴۶۰۵۹۲-۴

گزارش تصویری تیوال از اجراخوانی آرش / عکاس: سید ضیا الدین صفویان

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» "آرش”به تئاتر شهر رسید


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

با حضور اصغر فرهادی در آخرین روز تمرین
"آرش”به تئاتر شهر رسید
اجراخوانی آرش به کارگردانی گلچهر دامغانی از سه شنبه 20 آذر ماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر با تهیه کنندگی واحد هنری رنگ باراد روی صحنه می رود.
به گزارش مشاور رسانه این نمایش؛ اجراخوانی آرش در آخرین روز تمرین میزبان اصغر فرهادی نویسنده و کارگردان سینما بود . اصغر فرهادی در پایان اجرا با تشکر از گروه اجرایی گفت: امیدوارم نمایش"آرش"به مدت طولانی روی صحنه برود، دیالوگ های زیبایش به درستی و در این عصر شنیده شود و امیدوارم مخاطبان و علاقمندان تئاتر دیدن این اثر را از دست ندهند.
در اجراخوانی آرش به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی ؛ مریم معینی، اروین گالستیان، مجتبی فلاحی، بنفشه ریاضی، میرحسین نونچی، محمد ابوالحسنی، عرفان رحیمی، مصطفی پروین، علی عسکری، مهدی تاجیک، مینا ... دیدن ادامه » حبیبی ایفای نقش می کنند.
واحد هنری رنگ باراد بعد از تهیه دو نمایش"مرگ یک آنارشیست"و"قدم زدن با اسب"؛ جدیدترین اثر گلچهر دامغانی را تهیه کرده است.
اجراخوانی آرش از تاریخ 20 آذر ماه جاری به مدت چهار شب در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر شروع شده و این کار هرشب ساعت 17 اجرا دارد.
سایر عوامل این نمایش عبارتند از:همراهان موسیقی و آوازتنبک: حسین فضل الهی،آواز: بهنوش ثابت قدم،طراح پوستر و بروشور: امیر حسین داوودی،طراحی و ساخت تیزر: افراز استودیو،دستیار کارگردان: هادی بادپا،مسئول تبلیغات، برنامه ریز و منشی صحنه: پگاه محمودوند،عکاس: زهرا عرب نژاد،مشاور رسانه: مریم رود بارانی

سرکار خانم رود بارانی عزیز. با سلام . به نظرتون شما به عنوان مشاور رسانه این کار نباید زودتر در خصوص این اجرا اطلاع رسانی میکردید؟ الان که تمام بلیتهای کل 4 روز دوره اجرا فروش رفته؟!
۲۰ آذر ۱۳۹۷
خانم رودبارانی عزیز
با سلام
اگر ۱۰ یا ۲۰ بلیط خارج از ظرفیت هم اضافه کنید فکر کنم ضرری نداشته باشه
۲۰ آذر ۱۳۹۷
مسعود عزیز پیشنهادتونو با گروه مطرح کردم
تو همین صفحه اطلاع رسانی می کنم "خارج از ظرفیت و"
۲۰ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید