آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش قلعه حیوانات
S3 : 15:05:01 | com/org
امکان خرید پایان یافته
شنبه ١١ ،١٨ و ٢۵ آبان
۱۶:۴۵
۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰ تومان
قلعه‌ی حیوانات داستان دژی است بدون انسان، اما حیواناتش «زمانی که سر به راه می شوند، آدم می شوند!» قلعه‌ی حیوانات قصه‌ی شعارها و شورهاست، شعارهایی که عاقبتشان پاک شدن با قلم نرم اما کاریِ باد و باران و آفتاب است و شورهایی که پایانش ... قلعه‌ی حیوانات حکایتی است آزاد از هر زمان و مکان!

- بر اساس نمایشنامه «قلعه حیوانات» اثر بهروز غریب پور

ویدیوها

آواها

مکان

میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴
تلفن:  ۶۶۹۶۸۴۴۳

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید

به نظرمن جورج اورول یکی ازخوش فکرترین داستان نویسان جهان است. داستان مزرعه حیوانات به هیچ وجه محدود به جغرافیای خاصی نیست و پیامی جهانی دارد. اواگرچه نسبت به سایرنویسندگان اروپایی خود ممکن است حجم آثارش قابل مقایسه نباشد؛ اما کتاب مزرعه حیواناتش اززبان وغنای ویژه ای برخورداراست. برای توصیف آثارجورج اورول نمی توان هیچ نویسنده ای را با او قیاس کرد. از محتوای داستان گرفته تا کنش های مابین شخصیت ها وشیوه پیشروی داستان و اوج گرفتن های ناگهانی همگی مختص خود اورول است. شیوه روایت داستان شرایط محور یا به عبارتی دیگرگزارش محوراست. به اعتقاد من سبک داستان نویسی اورول دو ویژگی مشترک دارد یک این که هر دو مربوط به گذشته اند و دوم ، آنچه به گوش مخاطب می رسد هیچگاه ازاعتقادات راوی بعنوان یک ضد کمونیست جدا نیست. بنابراین داستان مزرعه یا قلعه حیوانات ازسبک داستانی معمول تابعیت نمی کند ( یعنی هیچ گاه زاییده خیال نیست) و هرگز هم لباس یک گزارش صرف تاریخی را به دلیل سبک روایت به تن نمی کند. گویی وقایع ساده و بعضا خاطرات و شرح زندگانی انسان های یک جامعه دیکتاتور زده است که درذهن اورول تبدیل به یک موضوع پراز رمزو راز شده است.
... پیشنهاد می کنم، نمایش قلعه حیوانات که بسیارزیبا واستادانه توسط عارفه آزرمی وسعیده خوش نژاد به صورت مشترک کارگردانی شده و به نمایش درآمده است را حتما ببینید.
با درود و احترام
آیا این نمایش به نمایش آقای جرج اورول قرابت و نزدیکی دارد؟
امیرمسعود فدائی این را خواند
سناء شایان و محمد لهاک ⭐ ( آقای سوبژه ) این را دوست دارند
با سلام
بله استاد غریب‌پور نمایشنامه‌ی این کار رو بر اساس داستان قلعه‌ی حیوانات جورج اورول نوشتند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸
سپاسگزارم
۱۹ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در درجه اول تشکر میکنم از پیام خاموش کردن موبایل ها در ابتدای نمایش حتی اگر مهمانان و آشنایان گروه اجرایی رعایتش نکنند. @من یک تماشاگرم@
وجود تعداد زیاد عکاس در اجرا هم با توجه به شب اول اجرا توجیه پذیر نه اما قابل اغماض هست.
دوم خسته نباشید میگم به گروه جوان اجرایی هر چند در نیمه کار مقداری از انرژی شون کاسته شد، با توجه به مدت اجرا همچنان قابل تقدیره.

در مورد اجرا باید بگم خیلی خوب شروع شد گرچه ساده بود و خلاقیت متفاوتی در اجرای تاتر از روی کتاب نبود. اما داستان شاهکار قلعه حیوانات هر بار ارزش دیدن و شنیدن و داره و الی الخصوص این اجرا برای نوجوانان هم خیلی مناسبه.

توصیه م به عزیزان در این گروه گذاشتن وقت بیشتر برای انتخاب موزیک ها و کم کردن تعداد تعویض پرده و بالا بردن ریتم کار هست.

موفق باشید عزیزان
باسلام
سپاس از وقتی که گذاشتید و نظرتان را با ما در میان گذاشتید.
۱۱ آبان ۱۳۹۸
حتما به عکاس‌های گروه تذکر می‌دیم. درباره‌ی پیشنهادهای خیلی خوب‌تون هم حتمن با گروه صحبت می‌کنیم و ترتیب اثر می‌دیم.
۱۲ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی عارفه آزرمی، سعیده خوش نژاد و با بازی ستاره خواجوی، کوروش دستورانی، ستایش آزاد منش و ... آغاز شد.
میترا و شیرین پناهی این را خواندند
مجید لکی سهلوانی و پدرام راجی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی عارفه آزرمی، سعیده خوش نژاد و با بازی کیمیا قاسمی، کوروش دستورانی، ستایش آزاد منش و ... آغاز شد.
شیرین پناهی این را خواند
پدرام راجی و مجید لکی سهلوانی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید