آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال تئاتر | اخبار | «نغمه شبانه» به جشنواره بین المللی The tank راه یافت
S3 : 07:16:16 | com/org
نمایش نغمه ی شبانه | «نغمه شبانه» به جشنواره بین المللی The tank راه یافت | عکس

نمایش تجربی «نغمه شبانه» به نویسندگی مهسا طالبی و طراحی دنیز خاطری با کارگردانی مشترک دنیز خاطری و ربکا میلر ۲ شهریور به صورت آنلاین اجرا می شود.

دنیز خاطری طراح و کارگردان ایرانی این دارای مدرک کارشناس ارشد تئاتر از  دانشگاه هانتر، دانشکده City University of New York بوده و به مدت هفت سال در کشور آمریکا با کمپانی های متعدد تئاتر و اپرا در مقام کارگردان ، نمایشنامه نویس و بازیگر همکاری می کند.

بازیگران این اثر آنلاین و تجربی در بخش ایران سروناز نانکلی و در بخش آمریکا مرلیکس ونتورا خواهند بود و به صورت مونولوگ در دو شهر تهران و نیویورک به صورت همزمان اجرا خواهند داشت.
از دیگر عوامل می توان به زهره رحمانی (طراح لباس)، آروین فولادی فر (طراح پوستر)، استودیو پارکینگ - صادق حسین (ضبط صدا)، سارا حدادی (مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای youstudio) اشاره کرد.

این نمایش که در تیر ماه در کانال یوتیوب Evening Melody-An Experiment زیر نظر دانشگاه هانتر نیویورک به صورت آنلاین اجرا رفته بود این بار در جشنواره بین المللی آنلاین The Tank روز ۲ ام شهریور ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران - تهران و ۱۴ به وقت آمریکا - نیویورک اجرا خواهد شد، علاقه مندان در ایران به صورت رایگان و در خارج از ایران می توانند از طریق  tickets.vendini.com بلیت تهیه کنند.درباره نمایش نغمه ی شبانه
۰۱ شهریور ۱۳۹۹