همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال سینما | اخبار | «گل نساء» جایزه خلاقیت و تعالی جشنواره بین‌المللی فیلم Accolade Global آمریکا را گرفت
S3 : 11:42:35
 «گل نساء» جایزه خلاقیت و تعالی جشنواره بین‌المللی فیلم Accolade Global آمریکا را گرفت | عکس

منصور جهانی ـ هفدهمین دوره جوایز فصل جشنواره بین‌المللی Accolade Global آمریکا، جایزه خلاقیت و تعالی در فیلم سینمایی خود را به زوج فیلمساز ایرانی ستار چمنی گل و ویدا صالحی اهدا کرد.
فیلم سینمایی «گل نساء» Golnesa به کارگردانی ستار چمنی‌گل، با فیلمنامه ویدا صالحی، با مدیریت فیلمبرداری محمد فکوری و با نقش آفرینی سعید داخ، علی محمد رادمنش، یگانه رجبی، ساقی زینتی، مسعود محمدی و ویدا عمویی؛ با بیش از ۳۰ حضور بین‌المللی در جشنواره‌های جهانی و کسب بیش از ۱۵ جایزه در رشته‌های مختلف سینمایی؛ در جدیدترین حضور بین‌المللی خود، به نمایندگی از سینمای ایران، در بخش رقابتی هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم Accolade Global در کشور آمریکا به نمایش درآمد و جایزه خلاقیت و تعالی در فیلم سینمایی به ستار چمنی‌گل کارگردان و ویدا صالحی فیلمنامه این اثر سینمایی اهدا شد. این جشنواره که در سال ۲۰۰۳ تأسیس شده است، در هر دوره از برگزاری خود؛ ۴ جایزه خود را با عنوان‌های جایزه بهترین فیلم، جایزه خلاقیت و تعالی، جایزه شایستگی و جایزه ویژه به فیلم‌های برتر اعطاء می‌کند که در این دوره از جوایز، فیلم سینمایی «گل نساء» موفق به دریافت جایزه «خلاقیت و تعالی در فیلم سینمایی» شد. داوری فیلم‌های پذیرفته شده برای کسب جوایز، توسط کمیته‌ای از متخصصان صنعت سینما از جمله نامزدهای دریافت کننده و گیرندگان جوایز «امی»Emmy ، «تلی» Telly و Communicator صورت می‌گیرد. مجله «مووی‌میکر» MovieMaker از جشنواره بین‌المللی فیلم Accolade در بین ۲۵ جشنواره برتر جهان نام برده است؛ که ارزش حضور در آن را دارند. فیلم سینمایی «گل نساء» در آخرین حضور بین‌المللی خود، در روز ۳۱ مرداد ماه امسال (۲۲ آگوست ۲۰۱۹) در روز افتتاحییه پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم‌سازان جدید میدلبوری» Middlebury New Filmmakers در سالن «مارکیوس» Marquis ایالت ورمانت در کشور آمریکا به نمایش در آمد. پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم‌سازان جدید میدلبوری» با حضور «پل شرویدر» Paul Schrader فیلمنامه‌نویس، کارگردان، منتقد سینما و خالق فیلمنامه‌های «راننده تاکسی»، «آخرین وسوسه مسیح» و ... در روزهای ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور ماه جاری (۲۲ تا ۲۵ آگوست ۲۰۱۹) با نمایش ۱۹ فیلم سینمایی، ۵۱ فیلم مستند کوتاه و بلند، ۳۵ فیلم کوتاه داستانی و ... از کشورهای مختلف جهان در ایالت ورمانت در کشور آمریکا برگزار شد.

برای اطلاع بیشتر:
/http://accoladecompetition.org

 

۱۲ شهریور ۱۳۹۸

عکس‌های وابسته

 «گل نساء» جایزه خلاقیت و تعالی جشنواره بین‌المللی فیلم Accolade Global آمریکا را گرفت | عکس  «گل نساء» جایزه خلاقیت و تعالی جشنواره بین‌المللی فیلم Accolade Global آمریکا را گرفت | عکس  «گل نساء» جایزه خلاقیت و تعالی جشنواره بین‌المللی فیلم Accolade Global آمریکا را گرفت | عکس  «گل نساء» جایزه خلاقیت و تعالی جشنواره بین‌المللی فیلم Accolade Global آمریکا را گرفت | عکس