تیوال کارگاه نخبگان ثروت آفرین تکنولوژی فکر
T1 : 10:06:12
  پنجشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ تا پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
  ۱۶:۰۰مدرس: علیرضا آزمندیان
روزهای برگزاری: پنجشنبه‌ها (یک هفته در میان)
تعداد جلسات: ۱۵ جلسه سه ساعته

معرفی دوره:

 آیا می دانید که انسان های ناکام و شکست خورده در تاریخ کسانی بوده اند که از شخصیت ضعیف و ناتوانی برخوردار بودند و با ضعف اعتماد به نفس و باورهای غلط، در ارتباطات انسانی خود بسیار ضعیف عمل می کردند و در انزوای خود و نداشتن هدف و برنامه در زندگی،  به خستگی و افسردگی و فقر می رسیدند و از زندگی خود رنج می بردند.
 آیا می دانید که در میان انسان های موفق تاریخ کسانی نیز بوده اند که بسیار متفاوت از بقیه در عالیترین سطح اندیشه، باور، روحیه و عملکرد، عالیترین شخصیت را در خود ساختند و به دستاوردهای بسیار بزرگی رسیدند و مورد تمجید و ستایش همگان قرار گرفتند و بعنوان یک شخصیت نورانی و زندگی آفرین، در میان خانواده و جامعه درخشیدند. آری این انسان ها نخبگانی بودند که کاملا متفاوت از بقیه مردم بطور ویژه ای محبوب بودند و با خلق بهترین دستاوردها در میان مردم درخشیدند.
حال سوال این است که آیا نخبگان جامعه صرفا زاده می شوند و یا اینکه آنها ساخته می شوند.
آری نخبگان با آموزش ها ساخته می شوند.
آیا شما هم دوست دارید بعنوان یک فرد متفاوت در جامعه بعنوان یک نخبه ثروت آفرین و کارآفرین، آموزش ببینید و ساخته شوید و از زندگی خود یک شاهکار بسازید؟
در این صورت ما به شما پیشنهاد می کنیم که سال ۹۵ را سال ساخته شدن و نخبه شدن خود بنامید و با دکتر علیرضا آزمندیان بنیانگذار تکنولوژی فکر در ایران همراه شوید و پارادایم و شخصیت خود را کاملا عالی کنید و بعنوان یک نخبه تکنولوژی فکر زندگی زیبا و پرحاصل خود را تا پایان عمر تضمین کنید.
دکتر علیرضا آزمندیان بنیان گذار تکنولوژی فکر در ایران بعنوان بزرگترین سخنران انگیزشی و تربیتی، با سالها تحقیق و تدریس در دانشگاه های آمریکا و ایران، اینک درخدمت مردم عزیز ایران است تا با تربیت انسان های توانمند و نخبه موجبات درخشش و موفقیت آنها را در زندگی فراهم کند و آنها را به اوج موفقیت ها و خلق ثروت ها و دستاوردها برساند.
دکتر آزمندیان با برگزاری دوره های ترمی نخبگان تکنولوژی فکر ، با استفاده از مفاهیم علمی و دانشگاهی و برخورداری از آخرین دستاوردهای دانشمندان جهان برای موفقیت و سعادت انسان تا کنون نخبگان توانمندی در ایران تربیت کرده است که مسیر زیبائی را در زندگی شروع کرده اند و به توفیقات بزرگی رسیده اند.


سرفصل‌های دوره:
- ایجاد تحول بنیادی در ساختار شخصیتی نخبگان (رهبری)
- ساختن باورهای جدید
- اعتماد به نفس عالی و قدرت ابراز وجود
- روحیه عالی، با نشاط و شاداب
- توانایی ایجاد ارتباطات و اتصالات زیبای شخصی و حرفه ای  
- ایجاد انگیزه های کاری و رسیدن به شخصیت یک میلیونر خود ساخته!
- آموزش همه اصول ثروت آفرینی و مهارت های فروش و بازاریابی
- فن بیان، زبان بدن وقدرت سخنرانی
- ارتباطات حرفه ای و شغلی،
- توانایی راه اندازی کسب و کار و تولید درآمد و ایجاد تحول در توانایی مالی و اقتصادی
- روش های شروع کارهای پاره وقت برای درآمدزایی بیشتر

دوره طلائی نخبگان ثروت آفرین تکنولوژی فکر چه دستاوردهایی دارد؟
 دوره نخبگان تکنولوژی فکر یک سیستم جدید شخصیت سازی و روحیه سازی و باورسازی است که با گذراندن این دوره شما به دنیایی از اعتماد به نفس و عالیترین باورها و زیباترین روحیه می رسید و با ساخته شدن بهترین و جذاب ترین شخصیت، شما می توانید عالیترین ارتباطات انسانی اعم از ارتباطات شخصی و یا حرفه ای و تجاری را برقرار کنید و با یادگیری قانونمندی های خلق ثروت ها و دستاوردها از زندگی خود یک شاهکار بسازید.
همچنین شما با طراحی و برنامه ریزی یک زندگی جدید یاد می گیرید که چگونه برای کار و زندگی خود هدف گذاری کنید و با برنامه ریزی درست و ایجاد انگیزه های لازم، تلاش کنید و به مهندسی مجدد زندگی و به اصلاح زندگانی خود بپردازید.
محتوای درسی دوره نخبگان تکنولوژی فکر بر اساس آخرین نظریه های دانشمندان جهان در مورد موفقیت و سعادت و کسب ثروت ها و دستاوردها طراحی شده و می تواند تحول بزرگی در شخصیت و کار و زندگی شما پدید آورد.
دوره بی نظیر نخبگان تکنولوژی فکر در اوایل مهر ماه سال ۹۵ شروع می شود. این دوره شامل ۱۵ جلسه ۳ ساعته خواهد بود که یک هفته درمیان روزهای پنجشنبه از ساعت ۴ تا ۷ بعد از ظهر برگزار می شود.
ثبت نام و حضور در این دوره تحول آفرین می تواند بهترین سرمایه گذاری در کار و زندگی شما باشد.