کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال عمومی
S3 : 05:28:54 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
پشتیبانی خریداران اجراهای لغو شده به دلیل ویروس کرونای جدید | عکس
پشتیبانی خریداران اجراهای لغو شده به دلیل ویروس کرونای جدید
با آرزوی تندرستی برای هموطنان عزیزمان، همان‌طور که می‌دانید با اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ، برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها از یکشنبه ...
دیدن ادامه ››

با آرزوی تندرستی برای هموطنان عزیزمان، همان‌طور که می‌دانید با اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ، برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها از یکشنبه ۴ تا پایان روز آدینه ۹ اسفندماه لغو شده‌است.

در این راستا بدینوسیله شیوه پشتیبانی خریداران محترم سانس‌های لغو شده، به آگاهی می‌رسد:

۱. برای خریدارانی که روز جایگزین برای خرید ایشان وجود ندارد، هزینه بلیت ایشان به همان کارتی که با آن خرید را انجام داده‌اند بازگردانده می‌شود و این کار با پیامک به آگاهی ایشان می‌رسد.

۲. برای برنامه‌هایی که این امکان وجود داشت، کل اجرا همراه با خریدها به هفته پس از آن جابه‌جا می‌شود با این هدف که تماشاگرانی که تمایل و امکان حضور دارند کمتر دچار مشکل شده و بدون نیاز به گام دیگری با همان بلیت و صندلی، در هفته بعد به تماشای اثر بنشینند. البته اگر امکان یا تمایل برای استفاده از این گزینه برای کسی وجود ندارد گزینه درخواست لغو بلیت و دریافت هزینه آن نیز در اختیار ایشان خواهد بود. این گزینه‌ها با پیامک به آگاهی ایشان می‌رسد.

نکته: همه کاربرانی که در نهایت جزو دسته بازگشت هزینه قرار می‌گیرند توجه فرمایند که وجه بلیت، به همان کارتی که با آن خرید را انجام داده‌اند بازگردانده می‌شود و نیازی به ارسال شماره‌کارت و اطلاعات خاصی با ایمیل یا تلفن به تیوال نیست. همچنین این کار با توجه به گستردگی موضوع، از دو تا سه هفته طول خواهد کشید که از صبوری و درک متقابل این عزیزان نیز سپاسگزاریم.

۲۵ نفر این را خواندند
امیرمسعود فدائی، پویا فلاح، نفیسه نوری، بهار گراوندی، فیروزه، سپهر، شیرین دباغی، مینا، مهرناز، گل بانو، شاهین، mahdi vosòoghi، یلدا کاویانی، سارا کاظمی، Samira و salimi این را دوست دارند
امیدوارم بلیط من جایگزین بشه چون واقعا دوست دارم ببینم تئاترو
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام
خواهشمند است پیگیری بفرمایید بلیط های خریداری شده که به علت تعطیلی وقت آنها گذشته است ،را باید چگونه استرداد یا دوباره تاریخ جدید اعلام فرمایید .
روز بلیط : 4 اسفند 98
با تشکر
۰۸ اسفند ۱۳۹۸
بانو الهی
لطفا اطلاعیه تازه تیوال را مطالعه نمایید:
https://www.tiwall.com/tiwall/news/corona.support.2
۰۸ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید