تیوال فیلم اسلیپی هالو
S3 : 00:11:33
  دوشنبه ۲۶ شهریور
  ۱۸:۰۰
 بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

: تیم برتون
: ایروینگ واشنگتن
:جانی دپ، کریستینا ریچی، کریستوفر واکن و کریستوفر لی

اسلیپی هالو فانتزی ترسناک خاطره انگیز تیم برتون از رمان مشهور واشنگتن است که در ایران نیز ترجمه و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این سومین همکاری بزرگ جانی دپ و تیم برتون است که فیلم‌های به یادماندنی را خلق کردند. پیتر تراورز از رولینگ استون در مورد فیلم می‌گوید فیلمبرداری باشکوه فیلم با جلوه های و هیجان‌های عاشقانه و خیمه شب بازی همراه است و تصاویر خیره کننده ای خلق کرده اند. تاد مک کارتی نیز از ورایتی معتقد است با یک داستان ترسناک سرگرم کننده و غیر عادی طرف هستیم که مخاطبان را در یک کابوس رویا و خونین غرق می‌کند.

در سال ۱۷۹۹ بازرس «ایچابود کرین» از پلیس نیویورک بر خلاف میلش به شهر کوچکی به اسم اسلیپی هالوو فرستاده می شود تا راز یکسری قتل ها را که در آنجا اتفاق افتاده حل کند. جسد تمام قربانیها در وضعیت بدون سر پیدا شده اند و افراد شهر معتقدند که روح "مرد اسب سوار بدون سر" که سالها قبل در آنجا کشته شده به قصد انتقام افراد شهر را می کشد ...

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵