تیوال فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی
S3 : 00:12:28
  دوشنبه ۰۲ مهر
  ۱۷:۰۰
 بها: ۱۲,۰۰۰ تومان

: تیم برتون
:جانی دپ، هلنا بونهام کارتر، فردی هایمور و کریستوفر لی

چهارمین فیلم مشترک برتون و دپ ساخت یک رویا برای همه کودکان و بزرگسالانی است که همچنان خود را به صفحه جادویی نمایش می‌سپارند. غرق شدن در یک جهان دیگر با بازی درخشان جانی دپ –که برنده گلدن گلوب هم شد- و کارگردانی استادانه برتون بسیار لذت بخش است. اون گلیبرمن منتقد اینترتینمنت ویکلی که به فیلم ۱۰۰ از ۱۰۰ داده فیلم را موزیکالی از کابوس، طنز با روحی شیرین و ترش قلمداد کرده است. مایکل ویلمینگتون از شیکاگو تریبون نیز به فیلم ۱۰۰ از ۱۰۰ داده و گفته است: «داستان لذت بخشی که توسط دال خیال پردازی و توسط برتون اجرا شده است. صحنه‌ها به طرز عجیبی ناباورانه طنزآمیز و فوق العاده هستند که شما را در میان تصوری شیرین و البته با طنز کنایه آمیز به پرواز درمی‌آورند»

در لندن چارلی، پسری کوچک و فقیر، با پدر و مادرش به‌همراه دو پدربزرگ و مادربزرگ پیر خود زندگی می‌کند و فقر را احساس نمی‌کند. چارلی علاقهٔ زیادی به شکلات دارد، ولی به حدی فقیر است که هر سال فقط یک شکلات می‌خورَد

مخاطبان عزیز توجه داشته باشند نمایش در سینماتک‌ها و باشگاه‌ فیلم‌ها در سالن سینما نیست و اغلب به صورت پاتوق فیلم البته با کیفیت مناسب و تایید شده در بخش پخش هستند.

شهر:
تهران

مکان

خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه‌حکیمی، شماره۴، زنگ۳
تلفن:  ۸۸۷۳۴۴۶۵