تیوال سینما
T1 : 23:51:38
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید

 

» گفتگوی تیوال با ناصر شفق

گفتگوی تیوال با ناصر شفق / تهیه کننده.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ایجاد تعلیق در یک فیلم مستند کوتاه هم جذاب است هم نیاز به تبحر دارد ..خواهرم محدثه یک تراژدی تلخ ولی در عین حال جذاب به لحاظ شیوه بیان است..

(این مستند را شب پیش در سالن خالی از تماشاگر سینما فلسطین(جشنواره مستندهای ورزشی) دیدم..)
مریم زارعی و امیرمسعود فدائی این را خواندند
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» گفتگوی تیوال با فرشاد پیوس

گفتگوی تیوال با فرشاد پیوس / مهمان جشنواره.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» گفتگوی تیوال با علی انصاریان

گفتگوی تیوال با علی انصاریان / مهمان جشنواره.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» گفتگوی تیوال با دکتر عبدالحمید احمدی

گفتگوی تیوال با دکتر عبدالحمید احمدی / معاون فرهنگی وزارت ورزشی.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» گفتگوی تیوال با احسان منبتی

گفتگوی تیوال با احسان منبتی / کارگردان.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» گفتگوی تیوال با مهدی چاوشی

گفتگوی تیوال با مهدی چاوشی / کارگردان.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» مستند «تست دوربین» در راه جشنواره نویدا هند
... دیدن متن »

فیلم مستند «تست دوربین» به پنجمین دوره جشنواره بین المللی Noida Internationl Film Festival راه یافت.
به گزارش مشاور رسانه ای فیلم، با اعلام لیست راه یافتگان به بخش مسابقه این جشنواره، فیلم مستند «تست دوربین» بعنوان یک اثر مستند مستقل در کنار فیلم های دیگری از کشورهای آمریکا، اسپانیا، فرانسه، سوئد، آرژانتین، آلمان، برزیل، کره جنوبی، صربستان، ایتالیا و … به رقابت خواهد پرداخت.
این فیلم به کارگردانی صحرا اسداللهی و تهیه کنندگی سید محمد رضوی درباره کارگردان جوانی است که برای فیلم جدیدش به دنبال بازیگر خردسال است.
همچنین بازار فیلم و مستر کلاس های بازاریابی فیلم کوتاه این جشنواره با حضور فعالان حرفه ای عرضه فیلم مستقل به منظور کمک به بازاریابی، عرضه، فروش، تولید مشترک  همزمان با جشنواره برگزار خواهد شد.
فیلم مستند تست دوربین پیش از این توانسته بود در جشنواره های Black Star کشور غنا، Wind International Film Festival کشور آمریکا، Pelonnisos کشور یونان حضور پیدا کند و همچنین موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم مستند و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از جشنواره سایه شده است.
پنجمین دوره جشنواره نویدا با هدف حمایت از فیلم ها و فیلمسازان مستقل از سراسر دنیا، در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۱۸ ( ۸ بهمن ۱۳۹۶) در شهر نویدا هند  برگزار خواهد شد.
پخش بین المللی جشنواره ای این فیلم بر عهده ی مجید محمددوست است.

 

 

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» گفتگوی تیوال با فرناز امینی

گفتگوی تیوال با فرناز امینی / کارگردان.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» گفتگوی تیوال با سیاوش حقیقی

گفتگوی تیوال با سیاوش حقیقی / تهیه کننده سینما و عضو هیات داوری بخش مستند.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امروز با کلی بدبختی خودم رو رسوندم به اکران خصوصی فیلم " در میان دیوارها"،کار جدید اقای شهبازی که گویا قراره اکران هنر و تجربه نداشته باشه..
به عشق بازی رضا بهبودی جان رفتم که فیلم رو ببینم..امیدوارم عدم اکرانش شوخی باشه و مشکل برطرف شه،به شخصه پایان فیلم رو زیاد دوست نداشتم، شایدم توقعم زیاد بود، اما امان از بازی رضا بهبودی!!! اصلاً نمیفهمم چه جوری انقد بازیگر خوبیه؟؟!!!
در کل فیلمی بود که کارگردانی دغدغه مند داشت با بازیهای خیلی خوب و فیلمنامه خوب( دو سوم ابتدایی فیلم عالی بود،کاش یه جور دیگه تموم میشد..)
Samira این را خواند
امیرمسعود فدائی ، رضا بولو ، مریم زارعی و جواد حیدری این را دوست دارند
یه چیزی رو یادم رفت تعریف کنم ولی از دیشب تا حالا همش تو ذهنمه..دیروز که نشسته بودیم تا جلسه شروع بشه( اول به نقد و معرفی آثار اقای شهبازی پرداخته شد و بعد نمایش فیلم)، یه چند نفر داشتن از جلسات نقد فیلمی که در خانه سینما شرکت کرده بودند برای هم تعریف میکردند ... دیدن ادامه » تا اینکه جناب بهبودی داخل شدند،و اینها به هم نگاه کردند و گفتند اِ، چقد اشناست!!! فکر کنم معروفه!!!! (اقای بهبودی رو نمیشناختن).. بعد یک نفر اومد و گفت فردا به دعوت من بیابید شهرزاد، همه مات موندن که شهرزاد کیه؟؟!! تا اینکه متوجه شدن سالن تیاتره!! در طول جلسه صحبت از چند فیلم ایرانی مثل نگار شد،بغل دستیهای من از همه پرسیدند میدونی نگار رو کی ساخته؟؟ و هیچکدام نمیدانستند..
این افراد عده ای دانشجوی کلاسهای بازیگری و عده ای گویا از دانشجویان اقای شهبازی بودند..
واقعا متعجب بودم که چطور میشه آدم چند فیلم دمِ دستی ایرانی (خارجی پیشکش)رو ندیده باشه، کسی مثل بهبودی رو ندیده باشه،با تیاتر غریبه باشه،اما ادعا کنه به بازیگری علاقه داره!!!!
خلاصه وضعیتی بود..
قابل توجه جناب فدایی!! حداقل ما آگه استعداد نداریم چهار تا فیلم و نمایش دیدیم،فکر کنم از خییییلی ها جلوتریم!!! (شوخی)

۱۴ دقیقه پیش
https://www.instagram.com/p/BdxlbkOAo8f
امیر پوریا در مورد دیوید بویی فقید به نکته‌ای اشاره کرده...
....
""بووی از مرکز خریدی رد می‌شود، تلویزیون‌های فروشگاهی دارند کنسرت او را پخش می‌کنند و حضرت‌اش، همین قطعه را می‌خواند. دو بچه امروزی تین ایجر می‌بینند و می‌گویند ... دیدن ادامه » «اِ. این کیه آهنگ نیروانا رو خونده»!!!
در حالی که اجرای متوسط کرت کوبین از این قطعه در آنپلاگد اوایل دهه  نود، طبعاً بازخوانی کار بووی بوده. اما امروزی‌ها بسی اوقات، بی‌گذشته‌اند و به این نقص، مفتخر...""
۴ دقیقه پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» گفتگوی تیوال با علی رویین تن

گفتگوی تیوال با علی رویین تن / عضو هیات انتخاب و داوری بخش سینمایی و داستانی کوتاه و بلند.

گفتگو کننده: حسین کوهی

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نقد فیلم
» موضوع‌های دیده نشده در دریاچه ماهی
... دیدن متن »

پایگاه خبری گُلوَنی، هومن نشتائی: اول از همه، دریاچه ماهی فیلم جسورانه‌ای است. انتخاب قصه، در محور دفاع مقدس با توجه به سختی‌ها و تعدد کارهایی که درباره آن ساخته شده، ریسک‌پذیری بالایی می‌خواهد. دگر چه برسد به اینکه کارگردان فیلم اولش باشد. در کنار این انتخاب موضوعی به این شکل که کمتر دیده شده است و دارای پیچیدگی‌های روایتی است، جسارتی جداگانه نیاز دارد. دریاچه ماهی، قصه‌اش کمی از واقعیت فاصله می‌گیرد اما ابعاد سورئال ندارد. فیلمی که می‌تواند مخاطب را سرگرم کند و برای او قصه تعریف کند.

فیلم پیچیدگی‌هایی در فیلمنامه دارد، اما در ساختار پیچیدگی عجیبی دیده نمی‌شود. فیلمنامه با پیچیدگی‌هایی که توسط ذهن رضا (نادر فلاح) ایجاد می‌کند، مخاطب را دچار فکر کردن می‌کند و باعث می‌شود تا فیلم برای مخاطب جذاب شود. اما انگار در جایی فیلمنامه کامل نشده و با قصه‌های حاشیه‌ای سعی در پرورش مسئله داشته است. برای مثال درگیری رضا بر سر زمین و گلخانه و شریک‌‌اش چه کمکی به قصه اصلی می‌کند؟ یا قضیه یگانه و ریحان چه هدفی را دنبال می‌کرد؟ شاید تمام این‌ها برای کامل کردن شخصیت‌‌ها و یا دلایل دیگر استفاده شده باشند. اما حضور بی‌منطق‌شان در فیلم و بی‌ربط بودنشان به قصه اصلی بیشتر آسیب زده است، که نبودشان به بودنشان می‌ارزد. دریاچه ماهی، شخصیتی به نام رضا دارد که از همه بیشتر به او رسیدگی شده است تا شخصیتی کامل‌تر بوجود آید. این شخصیت در فیلم کامل نشان داده می‌شود، شخصیتی که چیزی کم ندارد و تنها ضعفی که به او وارد می‌شود، پذیرفته نشدن‌ش از جانب دیگران است.

فیلم سعی کرده تا شخصیت رضا را از ساختن قهرمان‌هایی رویایی دور کند، اما به طرف مقابل توجه نشده که باعث شده تا شخصیت شعاری شود. و دیالوگ‌ها و رفتار‌هایش کمی فرا‌تر از انتظار باشد. فیلم از لحاظ ساختار کمی هدف خود را گم می‌کند و شخصیت‌هایی که در ذهن رضا نقش بسته تبدیل به شخصیت‌هایی می‌شوند که حضور پر رنگ تری از یک تصویر ذهنی دارند. دکوپاژ‌های شلوغ نیز در بعضی نما‌ها باعث قطع ارتباط مخاطب با فیلم می‌شود. مانند سکانس درگیری رضا با آقا سعید در چادر (زمان جنگ).

اتفاقی مثبت که در این فیلم رخ داد بازیِ محمد نادری بود. که با گریم جذاب بیشتر به هدف خود نزدیک شد. اما نکته مثبت اینجاست که محمد نادری کمی از نقش‌های تکراری‌ای که برای او تبدیل به کلیشه شده بود فاصله گرفت.

فیلم دچار پیچیدگی‌هایی شده که ذهن مخاطب را جایی که نباید مشغول می‌کند، البته این کمی به جذابیت فیلم اضافه کرده و باعث شده تا در فیلم شاهد اتفاقات غیر منتظره باشیم که با اتفاق افتادن آن‌ها شوکه شویم. اما تاثیر گذاری را از فیلم گرفته‌اند. حتی در سکانس پایانی فیلم با آن نماهای لانگ شاتی که تنهاییِ رضا را در دریاچه ماهی تصویر می‌کرد در کنار موسیقیِ کمی امروزی، نمی‌تواند احساسات مخاطب را جریحه دار کند. و عملا تاثری روی مخاطب نمی‌گذارد که این تاثیر ناپذیری اتفاقی تلخ را به همراه دارد به نام فراموشی.

دریاچه ماهی در کل می‌تواند برای بیننده‌اش جذاب باشد، اما بخش‌های زائد و پردازش و ساختاری ضعیف به آن آسیب زده است که تاثیرگذاری را کم کرده است، و فیلم را به یک فیلم متوسط قابل فراموشی تبدیل کرده است.

پایان پیام

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» کوپال در بخش مسابقه‌ی «دهمین جشنواره‌ی فیلم ترنتون آمریکا»
... دیدن متن »

فیلم سینمایی کوپال به کارگردانی کاظم ملایی در تازه‌ترین نمایش جهانی خود، دوم فروردین ماه 1397 در بخش مسابقه‌ی آثار سینمایی «دهمین جشنواره‌ی فیلم ترنتون آمریکا» به نمایش درخواهد آمد.
جشنواره‌ی فیلم ترنتون در دهمین دوره‌ی برگزاری خود 53 فیلم در قالب‌های سینمایی، مستند، کوتاه و انیمیشن از 16 کشور دنیا به نمایش خواهد گذاشت. این جشنواره هر ساله توسط انجمن فیلم ترنتون آمریکا برگزار شده و مهمترین هدفش نمایش تازه‌ترین و خلاقانه‌ترین آثار فیلم‌سازان سراسر جهان می‌باشد. این رویداد سینمایی تلاش می‌کند که ضمن آشنایی مردم آمریکا با فیلمسازان مستقل دنیا، ارتباط مستقیمی نیز بین صاحبان اثر و مخاطبان جشنواره ایجاد کند.
کوپال اولین فیلم بلند کاظم ملایی در مقام تهیه کننده و کارگردان است که هفته‌ی گذشته توانست پروانه‌ نمایش سینمایی خود را اخذ کرده تا در اوایل سال جاری به اکران عمومی درآید. این فیلم هفته‌ی آینده در نوزدهمین جشنواره‌ی فیلمهای مستقل ژنو (جشنواره‌ی فیلم سیاه) به عنوان فیلم اختتامیه این رویداد به نمایش درمی‌آید. لوون هفتوان، نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام و سگی به نام شارون از بازیگران اصلی این فیلم به شمار می‌آیند.
به غیر از فیلم سینمایی کوپال که در نخستین روز این جشنواره در بخش مسابقه‌ی آثار سینمای داستانی به نمایش درمی‌آید، شش فیلم کوتاه از ایران نیز در بخش‌های دیگر این جشنواره به روی پرده می‌روند. فیلم‌های کوتاه داستانی «وقت نهار» (علیرضا قاسمی)، «آینه‌های پریده رنگ» (سالم صلواتی)، «آن مرد با اسب آمد» (حسین ربیعی دستجردی) و انیمیشن‌های کوتاه «لایت سایت» (سید مسلم طباطبایی) و «در باد می‌وزد» (هژیر اسعدی) و مستند کوتاه «بافندگان خیال» (صادق جعفری) نیز به نمایش درمی‌آیند. 
دهمین جشنواره‌ی ترنتون آمریکا از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ مارس برابر با ۲ تا ۵ فروردین در شهر ترنتون ایالت نیوجرسی آمریکا برگزار خواهد شد.
لینک برنامه‌ی جشنواره فیلم ترنتون:
http://trentonfilmsociety.org/trenton-film-festival/ 

۲ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» مرور آثار شاهپور شهبازی در خانه سینما
... دیدن متن »

 

ساعت 16 سه شنبه 26 دی ماه خانه سینما میزبان سینماگران، نویسندگان، مترجمان و ناشران کشور خواهد بود تا به مرور آثار شاهپور شهبازی مدرس، مولف، مترجم و نویسنده سینمایی کشورمان بپردازند. در این نشست که با نمایش فیلم «در میان دیوارها» همراه است محمد گذرآبادی، جابر قاسمعلی و محسن آزرم نیز نگاه خود را به نسبت به کارنامه او بیان خواهند کرد.
شاهپور شهبازی، فارغ التحصیل فیلمنامه نویسی و کارگردانی از دانشگاه هنرهای تجسمی کالسروهه (آلمان) و مولف کتاب تئوری های فیلمنامه در سینمای داستانی است. شهبازی برنده قلم زرین بهترین تالیف سینمایی و برنده جایزه و لوح تقدیر از سوی کانون فیلمنامه نویسان برای مجموعه فعالیت ها در عرصه فیلمنامه نویسی است. وی همچنین مدرس دانشگاه هنر و معماری (مقطع کارشناسی ارشد)، دانشگاه سوره (رشته های فیلمنامه نویسی و تحلیل فیلم) و موسس کانون فیلم ایرانیان اشتوتگارد است. وی برگزاری سمینارهای فیلم نامه نویسی در شهر کلن، کالسروهه و ... را در کارنامه فعالیت های خود دارد. 

۲ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تکرار تکرار تکرار هرسری می رم سینما سرخورده برمی گردم
Samira ، مریم زارعی ، محمدرضا دانش و امیر این را خواندند
ماهرو رستمی و امیرمسعود فدائی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عالیست
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اینکه جای صندلی رو نشه انتخاب کرد باگ بدی محسوب میشه
امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه وقتایی میشه که به آدم ها نگاه می کنم و چیزی که ارزش دوست داشتن داشته باشه پیدا نمیکنم!
Samira و امیر این را خواندند
مریم زارعی ، امیرمسعود فدائی ، هیچکس ، ماهرو رستمی و نیلوفر این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نقد
» منوچهر هادی از آینه بغل چه می‌خواهد؟
... دیدن متن »

پایگاه خبری گُلوَنی، محمدسعید اکبری: منوچهر هادی را اولین‌بار با فیلم قرنطینه شناختم از آن فیلم ۱۰ سال می‌گذرد و تا کنون تمام فیلم‌هایش را دیده‌ام حال اینکه بگویند منوچهر هادی روند صعودی داشته یا نزولی قطعا خواهم گفت نزولی.

منوچهر هادی ِ«قرنطینه» یا «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» با منوچهر هادیِ «من سالوادر نیستم» یا «آینه بغل» اصلا قابل قیاس نیست منوچهر هادی در «آینه بغل» نمی‌داند از فیلم چه می‌خواهد حتا کمدی را هم نمی‌شناسد از آغاز افتضاح فیلم با نماهنگ نا مربوط امیر حسین گلاب تا پایان‌بندی چند سکانسه‌اش در انتهای فیلم می‌توان تشخیص داد فیلمی عامه‌پسند روی پرده رفته است تا فاتح گیشه‌ها باشد نه اینکه فاتح دل‌ها و اثری ماندگار تکوین شود.

کارگردان اثر باید مُداقه کند و روی جزئیات حساس باشد، ما هرگز در آینه بغل این حساسیت و باریک بینی را نمی‌بینیم، میزانسن‌های ضعیف گویای دقیق این موضوع است. بازی گرفتن از بازیگران که به کل فراموش شده است از محمدرضا گلزار که الحق و الانصاف بازی قابل توجهی از او نمی‌بینیم تا یکتا ناصر که روزی سیمرغ بلورین سی‌امین جشنواره فیلم فجر را ازآن خود کرده بود اینچنین از بازیِ رُل یک زن فرنگی عاجز مانده است و متاسفانه نمی‌تواند ارتباط با همبازی‌اش را به درستى شکل دهد چه رسد به ارتباط با مخاطب.

این استیصال با نقش‌آفرینی مه‌لقا باقری و بهاره رهنما به اوج خودش می‌رسد. البته از حق نگذریم بازی جواد عزتی و نازنین بیاتی قابل تقدیر است و زوجی قادر شکل گرفته تا تنها نقطهٔ امید و لذت فیلم باشد. جواد عزتی توانمند و خلاق ظاهر شده است و من وی را تنها دلیل فروش فیلم می‌دانم که کمدی را می‌فهمد و به نحو احسنت بازیش می‌کند اما جواد عزتیِ فیلم فاخری چون «ماجرای نیم روز» کجا و جواد عزتیِ «آینه بغل» کجا!؟

فیلم‌نامه‌ای ضعیف و قصه‌ای بی‌محتوا با پیامی ناامید کننده در پایانِ فیلم که ذره‌ای تماشاچی را تحت تاثیرِ فحوای خود قرار نمی‌دهد و دیالوگ‌هاى سطحی که گفتن یا نگفتن‌شان در حال فیلم توفیری ندارد را می‌توان از نکات غیر قابل اغماض «آینه بغل» دانست.

پایان پیام

 

۳ روز پیش، یکشنبه
Samira این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» "شکلاتی" در جشنواره بین المللی کودک بنگلادش
... دیدن متن »

فیلم "شکلاتی" به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی ایرج محمدی در ادامه حضور های بین المللی خود، در بخش رقابتی یازدهمین جشنواره کودک بنگلادش به نمایش درمی آید.
این جشنواره به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای سینمایی بنگلادش،هر سال با نمایش آثار بلند سینمایی،کوتاه و فیلم های تجربی و همچنین تنظیم کارگاه های تخصصی, سمینار و نشست های متعدد برگزار می شود. 
در این دوره از جشنوارن بیش از ۲۰۰ اثر به نمایش درمی آید.
"شکلاتی" پیش از این در جشنواره کودک اصفهان، جشنواره کودک کانادا،جشنواره کودک هند(فیل طلایی) حضور داشته است. 
یازدهمین دوره جشنواره کودک بنگلادش در تاریخ ٧ تا ١٣ بهمن (۲۷ ژانویه-۲ فوریه) در شهر داکا برگزار خواهد شد.
در این فیلم شبنم مقدمی، ناصر ھاشمی، محمدرضا ھدایتی، ارژنگ امیرفضلی، علی مسعوی، فرزین محدث، پریسا رضایی، جواد جوینده، با ھنرمندی شھره لرستانی و داریوش اسد زاده به همراه بازیگران کودک محمدرضا شیرخانلو، آیلی احمدی، محمد حسین بلوکات، سامان میرحسینی، شهاب شیر مردی و ھمراز اکبری به ایفای نقش پرداخته‌اند.
اکران محدود این فیلم هم اکنون در سینماها ادامه دارد و تا کنون بیش از نیم میلیارد فروش داشته است.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» "سد معبر" در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود
... دیدن متن »

فیلم سینمایی «سد معبر» به کارگردانی محسن قرایی یکشنبه 24 دی ماه 1396 ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده شده و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود.
به نقل از باشگاه فیلم تهران، این فیلم که پیش از این در ۲ حضور بین المللی خود در جشنواره پوسان کره جنوبی و گلدن گلوبال مالزی موفقیت هایی کسب کرده است، داستان قاسم کارمند اداره سد معبر شهرداری را روایت می کند که برای تغییر وضعیتِ زندگیِ خود با نرگس همسرش اختلاف نظر دارد و در این مسیر با چالش مواجه می شود.
محسن قرایی کارگردان، بهمن کامیار تهیه کننده و جمعی از بازیگران فیلم مهمانان چهارصد و شصت و یکمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.‌
محسن قرایی (کارگردان)، سعید روستایی (نویسنده)، بهمن کامیار (تهیه کننده)، مرتضی هدایی (مدیر فیلم برداری)، سپیده عبدالوهاب (تدوین)، سجاد رحیمی (مدیر تولید)، حجت اشتری (طراح صحنه)، نگار نعمتی (طراح لباس)، سعید بجنوردی(مدیر صدابرداری)، حسن ابوالصدق ( صداگذاری)، رضا مرتضوی (موسیقی)، محمود دهقانی (طراح چهره پردازی)، میثم محمدی (مشاور رسانه ای و روابط عمومی)، حامد بهداد، باران کوثری، نادر فلاح، اکبر رحمتی، آوا شریفی، عرفان ناصری، مرتضی آقاحسینی، بهرام سروری نژاد، سجاد رحیمی، غلامعلی رضایی، فتح الله طاهری، مهدی میری و نگار عابدی، علیرضا کمالی، گیتی قاسمی، حسام محمودی و محسن کیایی جمعی از عوامل و بازیگران این فیلم هستند.
علاقمندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره‌های 20- 22872818 تماس بگیرند.

 

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نقد
» سد معبر فیلمی خوش ساخت است
... دیدن متن »

پایگاه خبری گُلوَنی، هومن نشتائی: بدون شک محسن قرایی یکی از بزرگترین ریسک‌های سینمای امسال را کرد. با موفقیتی که سعید روستایی برای ابد و یک روز نصیبش شد. ساختن فیلمنامه او جرات بالایی می‌خواست. که اگر فیلم بدی می‌شد. می‌گفتند فیلمنامه سعید روستایی خراب شد. و اگر فیلم خوبی می‌شد قطعا بخش زیادی از افتخارها برای سعید روستایی رقم می‌خورد. فیلم سد معبر فیلمی است که مورد پسند تمام مردم قرار می‌گیرد و کمتر کسی بدلیل سلیقه‌اش این فیلم را انتخاب نمی‌کند.

این فیلم با تعدد بازیگرها و لوکیشن‌ها و صحنه‌های جذاب برای مخاطب جالب است. فیلم با یک اتفاق پر چالش و نفس‌گیر شروع می‌شود و مخاطب را روی صندلی‌اش میخکوب می‌کند. صحنه‌های درگیری در خیابان و ضد و خورد در هر حالتی برای مخاطب جذاب است. چه بسا اگر طعنه‌های سیاسی هم در پی داشته باشد. تمام شخصیت‌های فیلم دچار مشکلاتی هستند و معمولا هم بزرگترین مشکل، مشکل مالی است. و دیگر کسی به دیگری اهمیت نمی‌دهد و همه به دنبال منافع خود هستند. در خانه بین اعضای خانواده، پشت سر هم درگیری شکل می‌گیرد. و شخصیت اصلی با عاملی بیرونی نیز درگیر است.

اینها همه نشانه‌های فیلم قبلی و عمده فیلم‌های کوتاه سعید روستایی است. سعید روستایی چهارچوب قبلی خود را حفظ کرده و با همان قواعد این فیلمنامه را به پایان رسانده است. اما تفاوتی با فیلمنامه‌های قبلی خود ایجاد کرده است. این دفعه از چهاردیواری خانه خارج شده و کمی در کوچه و خیابان‌ها چرخی زده است. غالب شلوغ خانواده را حفظ کرده و هرج و مرج بیرون از خانه را نیز اضافه کرده است. سد معبر فیلمی خوش ساخت است، فیلمبرداری خوب به همراه دکوپاژهای جذاب مخاطب را با خود همراه می‌کند. همچنین حوادثی که با سرعت پشت سر هم رخ می‌دهد مخاطب را با خود می‌کشاند. و نزدیک شدن به مردم، طراحی صحنه و طراحی لباس در کنار کلیشه‌هایی که از بی‌پولی در ذهن مخاطب حک شده است، مخاطب را قانع می‌کند و داستان برای مخاطب باور پذیر می‌شود. اما این حوادث منطقی نیست.

این میزان از حوادث پشت سر هم و با این شتابزدگی روندی غیر منطقی دارد و می‌توان گفت با فیلمی قابل پیش‌بینی روبه رو هستیم. نتیجه فیلم از همان دیالوگ های داخل خودرو معلوم بود یا از وقتی که قاسم (حامد بهداد) ماشین را از همکارش تحویل می گیرد کاملا می شد انتظار یک تصادف را داشت. تمام مشکلات با کمی بالا و پایین می توانست حل شود و فیلم تبدیل به یک فیلم کوتاه می‌شد. حوادث پشت هم زیاد می شوند و هر اتفاق بد با اتفاق بدِ بعدی فراموش می‌شود و به مسائل ‌سیدگی نمی شود. تا در نهایت یک نتیجه حاصل شود. نویسنده هدفی مشخص را دنبال می کند. و برای رسیدن به این هدف تنش ایجاد می کند. اما این تنش‌ها به گره گشایی نمی‌رسند و معلق می‌مانند. می‌توان گفت که این فیلم در نقطه اوج تمام شده است. اما نکته مثبت جایی است که فیلم با نتیجه به پایان می‌رسد.

سد معبر فیلمی همه پسند است و کسی از به تماشا نشستن آن پشیمان نمی‌شود. و در طول فیلم هم به دلایل ذکر شده مخاطب زده نمی‌شود. و در کنار اینها مخاطب با نتیجه‌گیری از سالن خارج می شود. اما این فیلم راحت در ذهن مخاطب ماندگار نمی‌شود و چند دقیقه بعد از ترک سالن به فکر دغدغه‌های خود می‌افتیم و فیلم را فراموش می‌کنیم.

پایان پیام

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هرچند فاکتور دریافت جایزه از جشنواره دلیل کافی بر میزان کیفیت یک فیلم نیست (و چه بسا فیلمهای درخشانی که هرگز جایزه ای از فستیوال ها نگرفتند) ولی برنده بهترین فیلمنامه جشنواره کن حتما قابلیت هایی داشته که در این سطح دیده شده..و حقیقتا هم اینگونه بود...جسورانه ،جذاب، برّان....
امیرمسعود فدائی و مریم زارعی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
_ نوشته ای از "آناگاوالدا" رمان نویس فرانسوی است که می گوید:
"زندگی حتی وقتی که انکارش می‌کنی، حتی وقتی که نادیده اش می‌گیری، حتی وقتی که نمی خواهیش از تو قوی تر است. از هر چیز دیگری قویتر است. آدم‌هایی که از بازداشتگاه‌های اجباری برگشته‌اند دوباره زاد و ولد کردند.. مردان و زنانی که شکنجه دیده بودند، مرگ نزدیکان و سوختن خانه هایشان را دیده بودند، دوباره به دنبال اتوبوس‌ها دویدند با دقت به پیش بینی هواشناسی گوش کردند و دخترهایشان را شوهر دادند. باورکردنی نیست اما همین گونه است. زندگی از هر چیز دیگری قویتر است.."
چندان سخت نیست پس از تماشای فیلم رسیدن به این نکته که شاید کیانوش عیاری بیش از هر چیز دیگری به دنبال رساندن این نوع نگاه در فیلمش هست"باید یک بار برای همیشه گریه کرد آنقدر که اشکها خشک شوند، باید این تن اندوهگین را چلاند ... دیدن ادامه » و بعد دفتر زندگی را ورق زد. باید به چیز دیگری فکر کرد باید پاها را حرکت داد و چیز دیگری را از نو شروع کرد.." به همین سبب است که در طول فیلم منحصرا رنج و درد را بی پرده و مسلسل وار نمایش نمی دهد و البته از "یکبار برای همیشه گریستن" نیز غافل نمی شود..عیاری با توجه به تمامی محدودیت ها سعی در رساندن پیام امید در دل یک فاجعه عظیم در قالب یک اثر هنری داشته..امیدی که باید بیدار شود ولو به سختی...تخته سیاهی که باید دوباره افراشته شود...آب و غذایی که باید گرفت و زنده ماند برای پیمودن ادامه راه...

_ پس از تماشای فیلم سوالی که در پی یافتن آن بودم این بود که چرا فیلم این مدت اجازه اکران نداشته؟به مراتب صحنه های تلخ و مصیبت بار تر از آنچه که در فیلم نمایش داده شده در همین صدا وسیما صبح تا شب در حال پخش است و مشکلی هم با آن نیست فی الواقع نمایش رنج و درد آن هم نه زیاد و غمبارکننده بلکه تا حد امکان کنترل شده و تقریبا متعادل نمی تواند بهانه ای برای عدم اکران باشد پس اشکال کار کجاست!؟ فیلمهای کیانوش عیاری یک راحتی که برای دوستان تصمیم گیر دارد اینست که با نمایش چند دقیقه ابتدایی فیلم دیگر نیازی به وقت گذشتن برای تماشای ادامه فیلم را نمی بینند و همانجا حکم را صادر میکنند!!همانند خانه پدری و به احتمال فوق العاده قوی برای فیلم کاناپه! در این فیلم هم همان دقایق ابتدایی احتمالا دوستان رای به عدم اکران دادند چرا؟ چون بهناز جعفری تقریبا یک دقیقه در همان اول فیلم و لحظاتی پس از وقوع زلزله و هنگام خروج از زیر آوار حجاب ندارد (و یا حداقل از کلاه گیس استفاده کرده) ..بله به همین سادگی!! وگرنه هیچ کجای ادامه فیلم نشانه ای که بتوان ان را نشانه ای برای عدم اکران دانست پیدا نمی کنید! باید آن نسخه پخش شده از تلویزیون را هم دید که آیا با جرح و تعدیل همین یک دقیقه پخش شده یا صدا و سیما ناپرهیزی کرده و کامل نمایش داده هر انچه که در فیلم بوده را...
امیرمسعود فدائی ، رضا بولو ، مریم زارعی و نیلوفر این را خواندند
Captain این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جلسه نقد وگفت‌وگو فیلم«هجوم» با حضورشهرام مکری ونسیم احمدپور
» فیلم هجوم و نقد بازسازی خشونت
... دیدن متن »

شاید «هجوم» خواسته درباره خشونت بگوید وبپرسد آیا با بازسازی خشونت آن را توسعه می‌دهیم؟

پایگاه خبری گُلوَنی، محبوبه محمدی: شهرام مکری و نسیم احمد‌پور بعد از پخش آخرین ساخته‌ی مکری در اکران هنروتجربه به نشست «هجوم» آمدند و به سوالات حضار درباره این فیلم پاسخ گفتند. جلسه‌ای که در فضایی صمیمی و دوستانه برگذار شد و علاقه‌مندان به سینما بی‌تعارف درباره فیلم حرف‌های‌شان را زدند و پاسخ فیلم‌‌‌ساز این اثر را شنیدند.

شهرام مکری درباره‌ی پیچیدگی فیلمش و لزوم تماشای چندباره آن گفت: پیچیدگی ویژگی این فیلم است و به معنای نکته مثبت و یا منفی نمی‌تواند قلمداد شود. ما دنبال طولانی کردن پروسه درک  بودیم تا مخاطب را درگیر مفهوم کرده باشیم. اگر با زندگی امروز فیلم را مقایسه کنیم متوجه می‌شویم که چندان پیچیدگی‌ای وجود ندارد و هر فیلمی در مقابل زندگی مفهوم ساده‌تری دارد اما این فیلم به نظرم پیچیده‌ است که صرفا به معنای خوب بودن آن هم نمی‌تواند باشد. اگر پروسه درک طولانی شود این به ماندگاری اثر و ماندگاری ایده منتهی می‌شود و مخاطب را مدت بیشتری درگیر می‌کند. ما خواستیم که «هجوم» مانند کالای تاریخ مصرف گذشته عرضه نشود. برای همین سعی کردیم داستان را به شکل پیچیده‌تری طراحی کنیم و آرزوی‌مان این بود که تماشاگر ارتباطش را با فیلم قطع نکند واین پیچیدگی باعث شود که او بیشتر فکر کند.

نسیم احمدپور درباره مفهوم و برایند مخاطب از داستان صحبت کرد و گفت: گاهی موضوع و محتوای مورد صحبت ضرورت برای پیچیدگی در فرم و محتوا را می‌طلبد و ما در این کار از آن استقبال کردیم و مانع این فرآیند نشدیم. جامعه امروز در بخش اطلاعات دچار نوعی ساده‌خواهی و ساده‌طلبی شده است و نتیجه گرفتیم که بد نیست ذهن مخاطب را به چالش بکشیم و از ساده‌خواهی و ساده‌اندیشیدن کمی فاصله بگیریم.

شهرام مکری به دنیای هنر امروز اشاره کرد وگفت فیلم «هجوم» نوعی واکنش است از طرف ما به ساده کردن مفاهیم توسط هنرمندان معاصر که برای درک و ارتباط سریع مخاطب مفاهیم را به شکلی ساده عرضه کرده‌اند وشاید از این سبک فیلم‌سازی بتوان به‌عنوان خودزنی هنری نام برد.

نسیم‌احمدپور در پاسخ به سوالی درباره رابطه‌ی عاشقانه موجود در فیلم به این نکته اشاره کرد که ما در شخصیت‌پردازی نگار (بازی الهه بخشی) تعمدا می‌خواستیم که این کارآکتر ویژگی‌های چندان بارز زنانه نداشته باشد چرا که داستان و فضا و رفرنسی که برای قصه درنظر گرفته شده بود همه به شدت مردانه بود و زنانگی بسیار رقیقی را طلب می‌کرد.

مکری درباره فرم خاص و طراحی مهندسی مانند و مطابق بر ریاضیات و تولید معنا در آثارش گفت که از زمان ساخت فیلم کوتاه «محدوده دایره» تا به امروز با این سوال به اشکال مختلف مواجه بوده است. وی گفت که برای این‌که کنجکاوی خودم را برطرف کنم درباره‌ این موضوع خوانده‌ام وتحقیق کرده‌ام و به نظرم این بحث مقداری به نوع نگاه ما برمی‌گردد. برای مثال من وقتی طرحی مهندسی شده و پیچیده و البته موفق در اجرا را می‌بینم برایم مفهوم هنر ایجاد می‌شود. در واقع من مهارت بالای اجرا را هنر می‌دانم. فرم‌های پیچیده ریاضی به نظرم هنر هستند. طرح‌های پیچیده معماری را اوج هنرمندی می‌دانم که می‌تواند مخالفینی داشته باشد اما به ‌هر حال این سبک و نوع نگاه من به هنر واثر هنری است. حالا اگر فیلمی چنین ویژگی داشته باشد سوای مفهوم آن نشان دهنده مهارت در اجرا  است و می‌تواند مفهوم کامل هنر را داشته باشد، به‌خصوص در سینمای ما که بزرگ‌ترین معضلش عدم اجراهای خوب و موفق است.

مکری در پاسخ به سوالی درباره معنای فیلم گفت که «هجوم» هزاران معنا برای‌ ما داشته است. مثلا اولین جمله‌ای که گفته می‌شود این است که: بازش کن. به لحاظ فیزیکی  علی را باز می کنند و در انتها علی به لحاظ ذهنی باز و رها می‌شود. یا شاید فیلم راجع به این حرف می‌زند که شما در یک هزارتوی پرتکرار گرفتار هستید و وقتی که چاقو را بیرون بکشید این پروسه قطع می‌شود. پس اول باید یک هزار توی پرتکرار را ترسیم کنیم وبعد بگوییم  چاقو را بیرون بکش. یا فرض کنیم فیلم درباره زنی است که در این جهان پر از مرد و تاریکی با چمدان آمده است و تنها امید در چمدان است. امید رفتن، امید نابود شدن ودوباره بلند شدن. فرض کنیم فیلم درباره تکرار و امکان توسعه با تکرار صحبت می‌کند، شاید «هجوم» خواسته درباره خشونت بگوید وبپرسد آیا با بازسازی خشونت آن را توسعه می‌دهیم؟

پایان پیام

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازی حامد بهداد خوب بود ، اما حرفی برای گفتن ندارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فیلمی ضعیف برای دلواپسان

امیرمسعود فدائی و مریم زارعی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» نمایش «خاطرات پاییزی» امروز در هفتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی پراگ
... دیدن متن »

فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی» به کارگردانی علی فخر موسوی که در هفتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی پراگ حضور دارد، ساعت 6 عصر امروز (پنج‌شنبه 21 دی ماه – 11 ژانویه) به وقت پراگ در سالن بی او کو به نمایش در می‌آید. 
به گزارش مشاور رسانه‌ای فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی»، این فیلم در بخش تولیدات مشترک جمهوری چک و ایران هفتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی پراگ به نمایش در می‌آید که این بخش امسال برای نخستین بار به جشنواره اضافه شده است.
هدف اصلی جشنواره فیلم‌های ایرانی پراگ که در سه شهر پراگ، برنو و براتیسلاوا برگزار می‌شود، نمایش جریان‌های سینمایی ایران در کشورهای چک و اسلواکی است. در سال گذشته رخشان بنی‌اعتماد رییس هیات داوران این جشنواره بوده و امسال یک تهیه‌کننده و پخش‌کننده مطرح فرانسوی ریاست هیات داوران را بر عهده دارد.
فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی» به کارگردانی علی فخرموسوی و تهیه‌کنندگی سید امیر سیدزاده و ویکتور ویلهلم، عاشقانه‌ای ضد جنگ است که در سکوت کامل خبری و با عوامل اروپایی در مرز اوکراین و اسلوواکی فیلمبرداری شده است.
این فیلم اولین تولید مشترک سینمای ایران و  جمهوری چک و اکراین است که با هزینه شخصی و بدون کمک دولتی ساخته شده است. 
«خاطرات پاییزی» پیش از این جایزه ویژه هیات داوران در بخش کارگردانی و موسیقی هشتمین جشنواره پنج قاره ونزوئلا، جایزه ارکیده طلایی، جایزه بهترین فیلم جشنواره Aab هند و نشان یادبود قربانیان جنگ سازمان ملل و اتحادیه اروپا را از آن خود کرده بود و تاکنون در ۱۲ جشنواره بین‌المللی شرکت داشته است.
این فیلم تماما در مرز اکراین و اسلوواکی با بازیگران مطرح اروپای شرقی فیلم‌برداری شده و تمام مراحل فنی آن در اروپا انجام شده است. 
«خاطرات پاییزى» قصه دختری را به تصویر می‌کشد که خانه و خانواده‌اش مورد حمله و تجاوز گروه‌های تروریستی قرار گرفته است؛ او که آواره‌گی، نابینایی و حتی از دست دادن قدرت تکلم را تجربه می‌کند در نهایت می‌تواند آرامش و عشق را در گوشه‌ای دیگر از دنیا در کنار مردمی که خود آسیب دیده از جنگ هستند، بیابد.
در فیلم «خاطرات پاییزی» نازنین احمدى شاهپورآبادى به عنوان بازیگر نقش اول زن در کنار بازیگران مطرح اروپاى شرقى ایفاى نقش مى‌کند.
دیگر عوامل فیلم «خاطرات پاییزی» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: دیمیتری ویشنیاک، مدیر صداگذاری: نیک استریلِسکی، تدوین: الکسانددر نِدبایف، طراح لباس: آلِنا زاویدیوسکا، طراح صحنه: رُسلان پیساچِنکو، طراح چهره‌پردازی: گریم: کاترینا ستارُوُیتووا، موسیقی متن: رُمان کروتین، انتخاب بازیگر: ویکتوریا لینهارتووا، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا.
«خاطرات پاییزی» بیش از یک سال است که در نوبت اکران گروه هنر و تجربه قرار دارد، اما هنوز زمان قطعی برای اکران این فیلم مشخص نشده است.

 

۶ روز پیش، پنجشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۶ روز پیش، پنجشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۶ روز پیش، پنجشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظرم یکی از ۵ فیلم خوب جشنواره سال گذشته بود که در موردش خیلی اجحاف شد و آن طور که شایسته اش بود دیده نشد. به لحاظ شخصیتی یکی از پیچیده ترین شخصیت هایی بود که بهداد بازی کرده و به نظرم از پسش براومده. بازی نادر فلاح هم یکی از بازی های شاخص سال گذشته بود و طبیعی و ملموس بود. داستان ریتم مناسبی داره و کارگردانی هم تونسته ضرب آهنگ فیلم را حفظ کند. یکی از فیلم هایی است که دیدنش را به تمامی دوستان پیشنهاد می کنم.
الهه الف ، امیرمسعود فدائی ، مریم زارعی ، زهره مقدم و امیر این را خواندند
farhad riazi و سپیده این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
طنز
» سلبریتی‌های مجازی در کمین هستند
... دیدن متن »

پایگاه خبری گُلوَنی، مهدیسا صفری‌خواه: سلبریتی‌ها دغدغه‌های مهمی دارن، مثل یکیش اینه که قد همسرشون چقدره، البته اگر ما هم از صبح تا شب زیر ذره‌بین مطبوعات بودیم و آدم مشهوری هم بودیم می‌تونستیم به جز معیشت و بی‌کاری دغدغه‌های جدیدتری هم داشته‌باشیم. الان فوقش از این ناراحت می‌شیم که چرا تو مراسم عروسی فلانی دعوت نشدیم. البته در این حوزه می‌تونیم با سلبریتی‌ها رقابت کنیم، یعنی اونها هم کافیه که یکی تو حد و اندازه‌های خودشون برای یه جشن اکران، فرش قرمز یا نمایش خصوصی فلان فیلم دعوتشون نکنه می‌تونن به چشم بر هم زدنی با نقدهای مغرضانه، طرف، فیلم و تئاتر و همه دغدغه‌های فرهنگی‌ش رو نابود کن.

بعضی‌هاشون مخصوصاً با هم تو همین حوزه کل کل می‌کنن تا یه مدت تیتر خبرها باشن. بالاخره این روزها دست زیاد شده و سلبریتی‌های مجازی همچین نیم‌خیز برداشتن که جای سلب‌های حقیقی رو هم بگیرن، یعنی شما ممکنه با ۵ تا جایزه سیمرغ هم به خودت بیای و بینی توجه مردم به اون بابایی که ازت داب‌اسمش می سازه به مراتب بیشتر از خودته.

برای همین که جنجال‌سازی سلبریتی‌ها هم یه داستان جدیده که ما خیلی از چند و چونش سر در نمیاریم اما می‌دونیم که هم حس فضولی مای خواننده اخبار زرد رو راضی می‌کنن و هم برای خودشون نون و آب داره. به‌هر حال اگر دیدین که کسی داشت از همسرش و سجایای اخلاقی و ظاهری‌ش تو صفحه شخصی‌اش خیلی تعریف می‌کنه و هی بهتون کُد می‌ده، هول نشین اصلاً با شما نیست داره به قول مجازی‌ها هوایی می‌زنه برای یه آدم مهم دیگه؛ یعنی فکر نکنین طرف تو ملاک‌های انتاب همسر سلیقه شما رو هم لحاظ کرده، نه عزیزمن اینجوری‌ها نیس، یه‌جایی یه دعوایی شده که از وسط‌های راه به مجازی کشیده، اون‌وقت اون سلبریتیه داره اون آدم رو تو مجازی به اصطلاح ادب می‌کنه، یه‌جوری هم این کار رو می‌کنه که شما اول فک کنی با خودته بعد تا مدت‌ها دغدغه‌ات این باشه که یعنی این تیکه رو الان به کی انداخت و زندگی‌ت رو تعطیل کنی و بگردی پی مخاطب خاص اون پُست خاص!

پایان پیام

نیلوفر این را خواند
الهه الف این را دوست دارد
اصلا معلوم نبود راجع به کی نوشته شده هااا اصلا :)
۲۰ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نقد فیلم قاتل اهلی
» کیمیایی همیشه درجه یک نیست
... دیدن متن »

پایگاه خبری گُلوَنی، محمدسعید اکبری: «قاتل اهلی» آخرین ساخته مسعود کیمیایی، فیلمی که با حواشی زیادی در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر به اکران درآمد تا باز هم مسعود کیمیایی و حاشیه‌هایش جشنواره فیلم فجر را خبرساز‌تر کنند و موافقان و مخالفان با صحبت‌ها یا نوشته‌هایشان به نقد و بررسی این فیلم بپردازند.

فارغ از نمایش فیلم در فستیوال فجر و اتفاقات پیرامونش قاتل اهلى حتی نتوانست انتظارات مخاطبین مسعود کیمیایى را برآورده کند. نداشتن فیلم‌نامه‌ای قوى و منسجم از نقاط ضعفِ آشکار فیلم است و تماشاگر با دیالوگ‌هاى بى‌ربطِ متواتر در طول فیلم این موضوع را به وضوح درک مى‌کند.

مسعود کیمیایی در منصب کارگردان نتوانسته بازى درخوری از بازیگران بگیرد و با وجود بازیگرِ با تجربه و کاربلدی همچون پرویز پرستویى در نقشِ یکِ فیلم به نام دکتر سروش ، ما بازى شایسته و قابل قبولى از ایشان نمى‌بینیم. ژست‌هاى ساختگی و واکنش‌هاى نامناسبِ این کاراکتر در فیلم کاملاً مشهود است البته ناتوانى کارگردان در بازی گرفتن فقط به همین نقش دکتر سروش ختم نمى‌شود و شما بازی چشمگیرى از سایر بازیگران هم نمى‌بینید و این درماندگی در بازى گرفتن در کاراکتر بهمن با نقش آفرینى پولاد کیمیایى به اوج خودش می‌رسد. نقشى که به نظر بسیارى از منتقدان سینما بهتر بود حذف شود یا دست کم شخصی به جز پولاد کیمیایی آن رُل را بازى کند تا اینچنین میان بیننده و شخصیت بهمن شکاف ایجاد نشود.

طراحی بعضی از صحنه‌ها به کثرت ضعیف و گسسته است و از کیفت فیلم تا حد ممکن کاسته است. دعواهای تصنعی در ابتدای فیلم تا حضور تماشاگر نماهای غیر واقعی در کنسرت بهمن، خبر از آشفتگی و شلختگی قابل ملاحظه‌ای می‌دهد و ارتباط تماشاچی را با فیلم به شدت متزلزل کرده است . البته تدوین یا همان کارگردانی دوم هم سهم مهمی در مخدوش شدن ارتباط بیننده با فیلم دارد هر جا که مخاطب می‌توانست کمی با فیلم درگیر شود و این قرابت کمی معنا پیدا کند پولاد کیمیایی و آواز خواندنش روی پرده نقش می‌بست و این پیوستگی را در هم می‌شکست تا پازل پاشیدگی فیلم تکمیل‌تر شود.

به گمان من اغراق بیش از اندازه در اثبات شخصیت بهمن، مخاطب را خسته و کسل می‌کند و حتا متن فیلم را به حاشیه‌ای ژرف برده است. قاتل اهلی با تمام کمی و کاستی‌هایش ساخته کسی است که خیلی‌ها او را تاریخ معاصر سینما می‌دانند و کارنامه ایشان را بخشی از شناسنامه سینمای ایران اما قطعاً قرار نیست مسعود کیمیایی برای همیشه فیلم‌ساز درجه یک سینما بماند و آثارش همواره مورد تحسین قرار گیرد. سینمای امروز مسعود کیمیایی، سینمای دهه ی پنجاه و شصت است برای همین نمی‌تواند جذب مخاطب کند و فیلمی‌های مانند «گوزن‌ها» یا «دندان مار» را برای مخاطبینِ امروزِ سینمایش بسازد.

پایان پیام

 

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بد
مریم زارعی و امیرمسعود فدائی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با اکران فیلم سینمایی «نفس‌های‌آرام»
» «سینما پاتوق» سازمان سینمایی حوزه هنری آغاز به کار کرد
... دیدن متن »

اولین جلسه نمایش فیلم «سینما پاتوق» با اکران و حضور بازیگران فیلم «نفس‌های آرام» و جمعی از اهالی سینما و رسانه روز گذشته 18 دی ماه در سالن شهید آوینی حوزه هنری آغاز شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری؛ برنامه فرهنگی «سینما پاتوق» به منظور توسعه تعامل سینماگران، حمایت از فیلمسازان جوان و گسترش مراودات بین اهالی رسانه و هنرمندان و بسترسازی برای معرفی بهتر محصولات سینمای ایران زیر نظر روابط‌عمومی و امور محافل سازمان سینمایی حوزه هنری ایجاد شده است.
به همین منظور «سینما پاتوق» حوزه هنری این هفته روز 18 دی ماه به فیلم سینمایی «نفس‌های آرام» ساخته میثم هاشمی طبا و به تهیه‌کنندگی علی مصفا و محمود غلامی اختصاص داشت که با حضور عوامل و بازیگران این فیلم برگزار شد.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی «نفس‌های آرام» آمده است: محیا و رضا زوج جوانی در آستانه ازدواج هستند. رضا مهندس معمار است و محیا شاگرد و نامزد اوست. حادثه‌ای برای محیا اتفاق می‌افتد که مسیر زندگی هر دوی آنها تغییر می‌کند.
کوروش تهامی، محمود پاک‌نیت، همایون ارشادی، لیلا بلوکات، آوا دارویت، با هنرمندی جعفر دهقان و شهرام عبدلی از جمله بازیگران این فیلم هستند.
دیگر عوامل این فیلم عبارتند از: نویسنده، کارگردان و طراح صحنه و لباس: میثم هاشمی طبا، تهیه‌کننده و مشاور کارگردان: علی مصفا، مدیر فیلمبرداری و مجری طرح: حافظ احمدی، مدیر تولید: علیرضا بیات، صدابردار: جعفر علیان، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: مریم پدمه، منشی صحنه: فرشته عروجی، دستیار دوم کارگردان: ابوالفضل حمیدی، عکاس: طناز هاشمی طبا، مشاور رسانه‌ای: بهناز شیربانی، طراح گریم: علیرضا خورشید، مجریان گریم: مهدی قاسم‌زاده، شعف محمودزاده، مدیر تدارکات: اصغر جبارپور، دستیار اول فیلمبردار: مصطفی معمار، دستیار دوم فیلمبردار: حمیدرضا زارعی، گروه فیلمبرداری: مهدی میر علایی، محسن شالی، علی محمدپور، محمدجواد رستگار، اجرای صحنه: امیرحسین مدرس، دستیار صحنه: مهران محمدیان، دستیار لباس: آریاناز ضرابی، دستیار صدابردار: جواد شعبانی، گروه تدارکات: مراد خانه‌زاد، محمد مهری.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» تمدید مهلت ثبت اثر در جشنواره ملی فیلم دانشجویی/بخش انیمیشن افزوده شد
... دیدن متن »

مهلت ثبت اثر در هفتمین جشنواره ملی فیلم  دانشجویی کشور تا 25 دی تمدید شد. 
به گزارش روابط عمومی هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی، مهلت ثبت اثر در هفتمین جشنواره فیلم دانشجویی تا 25 دی ماه تمدید شده و علاقه مندان می توانند آثار خود را در بخش فیلم های کوتاه ، داستانی ، مستند کوتاه و بلند و فیلمنامه به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.
همچنین بخش انیمیشن نیز به این جشنواره افزوده شده و علاقه مندان می توانند آثار خود را با موضوع آسیب های اجتماعی با تاکید بر پیشگیری از اعتیاد به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند. 
به برگزیدگان بخش انیمیشن در بخش بهترین فیلم تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه 15 میلیون ریال جایزه نقدی، به بهترین کارگردانی تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه 12 میلیون ریال جایزه نقدی و به بهترین دستاورد فنی و هنری تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به همراه ۱۰  میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود.
دانشگاه سیستان و بلوچستان با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد مبارزه با مواد مخدر، هفتمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی را در دو بخش فیلم و فیلمنامه  با هدف نمایش آثار دانشجویی با موضوع “آزاد” و “پیشگیری از اعتیاد” در اسفند ماه ۹۶ در شهر زاهدان برگزار می کند.
جشنواره ملی فیلم دانشجویی، تلاشِ کوچکی است برای جمع آوری ایده های هنرمندانه دانشجویان جوان ایرانی و ارتقاء سطح بینش و آگاهی و افزایش امید به آینده ای بهتر. دانشجویان به دلیل حضور در بطن اجتماع و داشتن نگاهی هنری آمیخته با رویکرد منتقدانه و دغدغه مند می توانند در زمینه تولیدات هنری سهم ارزنده ای داشته باشند.
آخرین مهلت ارسال فیلم و فیلمنامه ۳۰ دی ماه اعلام شده است و اطلاع رسانی آثار پذیرفته شده در بخش فیلم، فیلمنامه نیمه دوم بهمن اعلام می شود.
همچنین این رویداد فرهنگی از 7 تا 10 اسفند برگزار خواهد شد. 
مدت زمان آثار در بخش فیلم  به طور کلی شامل سه بخش می باشد که عبارتند از:
بخش کوتاه داستانی :از ۱ تا ۳۰ دقیقه
بخش مستند (کوتاه) از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه
بخش مستند  (بلند) بیشتر از ۳۰ دقیقه
این جشنواره در سطح ملی برنامه ریزی شده و کلیه دانشجویان دانشگاه های دولتی و غیر دولتی می توانند در این جشنواره  شرکت  کنند. همچنین آثار تولید شده از سال ۱۳۹۲ که در دوره گذشته جشنواره به نمایش در نیامده می توانند  متقاضی شرکت در این دوره از جشنواره باشند و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی برای دانشجویان وجود ندارد.
متقاضیان شرکت در جشنواره باید با مراجعه به پرتال  جشنواره به آدرس http://stufilmfestival.ir نسبت به ثبت فرم تقاضا اقدام کرده و تا تاریخ اعلام شده نسخه بازبینی را به دبیرخانه تحویل دهند.
*نشانی و شماره تماس دبیرخانه:
زاهدان، خیابان دانشگاه، دانشگاه سیستان و بلوچستان، معاونت فرهنگی و اجتماعی
آدرس سایت جشنواره بخش فیلم و فیلمنامه  http://stufilmfestival.ir
شماره تماس: ۳۱۱۳۶۳۲۱-۰۵۴ و  ۳۱۱۳۶۳۲۵-۰۵۴
شماره فکس : ۳۳۴۴۷۱۲۳-۰۵
علاقه مندان برای آگاهی از جوایز هر بخش و مجموعه کامل قوانین حضور در این رویداد به ادرس   http://stufilmfestival.ir/آیین-نامه/  مراجعه کنند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در مراسم تجلیل از مسعود جعفرى جوزانى در همایش توسعه پایدار ملایر مطرح شد؛
» مسعود جعفرى جوزانى: در دنیای امروز هر چیزی یک قصه می‌خواهد
... دیدن متن »

 مسعود جعفرى جوزانى نویسنده و کارگردان سینما، در مراسم تجلیلش در نخستین همایش توسعه پایدار شهرستان ملایر گفت: در دنیای امروز هر چیزی یک قصه می‌خواهد.
به عنوان روزنامه‌نگار مستقل سینمایی، چند سال گذشته با یکی از تهیه‌کنندگان «استیون اسپیلبرگ» کارگردان سرشناس سینمای جهان دیداری داشتم و از طریق ایشان، از این فیلمساز موفق تاریخ سینما برای حضور در اقلیم کُردستان عراق و ساخت یک اثر سینمایی در آنجا دعوت به‌عمل آوردم؛ که این تهیه‌کننده، فقط یک شرط را برای حضور ایشان تعیین کردند و آن هم، بودن یک «داستان بین‌المللی کُردی» در آن منطقه بود؛ چون معتقد بود که فیلم آنها باید در سراسر دنیا دیده شود و بودن یک داستان بین‌المللی؛ برگشت مالی را برای سرمایه‌گذارن آن به همراه خواهد داشت.
روز گذشته همین کلید واژه داستان بین‌المللی را دوباره از یک کارگردان وطنی شنیدم؛ مسعود جعفرى جوزانى نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون، در مراسم تجلیلش در نخستین همایش توسعه پایدار شهرستان ملایر به همین داستان بین‌المللی در ایران اشاره کرد و گفت: ارزش و میزان جذابیت هر شیئى و مکان تاریخى یا دیدنى منوط به قصه‌اى است  که آن را بیان مى‌کند. قصه‌اى جذاب و جهان شمول که کنجکاوى برانگیزد. مهم‌تر آنکه باید کارى کردکه این قصه شنیده شود. هر چه وسیع‌تر قصه پخش شود موفقیت جذب گردشگر بیشتر خواهد بود. چیزى که ملایر کم دارد همین نشنیده شدن قصه‌هاى تاریخى و انسانى موجود در آن است . قصه‌هایى که با شنیدن شدن آن مى‌توانیم مردم را به براى دیدن ملایر جذب بکنیم. 
وی افزود: من امیدوارم فرزندان این شهر با ساخت فیلم‌هاى جذاب این کار مهم را به سرانجام برسانند. در دنیای امروز هر چیزی یک قصه می‌خواهد. برای نمونه دیده شده که مردم بسیارى از سرتاسر دنیا براى دیدن جایى یا شیئى سفر مى‌کنند و جایی می‌روند تا از نزدیک بتوانند مکان یک رویداد تاریخى و یا حتى دستمالی را که در موزه‌ای به دیوار آویخته‌اند، و مثلاً می‌گویند این دستمال را ناپلئون هنگامى که به جنگ واترلو می‌رفته، معشوقه‌اش آن را از بالکن برای او انداخته است؛ این یعنی یک قصه، این قصه به آن دستمال معنی می‌دهد.
کارگردان فیلم سینمایی «شیر سنگی» در بخش دیگری از سحنانش تصریح کرد: ملایر شهر بسیار دوست داشتنی است و من برای این عاشق این شهر هستم چون هنوز یک حس معصومیت را در این شهر می‌بینیم و این برای من خیلی جذاب است؛ در جهان پیچیده و پر نیرنگ امروز، من این حس معصومیت هنوز پایدار را در ملایر احساس کردم. همین هوای پاکیزه ملایر در شرایط کنونى کیمیا و گنج نهفته است. بله واقعیت تلخ این است که در عصر جدید، هوا پاک ارزشمندترین چیزها است. ما در این شهر مکان‌هاى تاریخى 7 هزار ساله داریم همچون؛ شهر زیرزمینی یا قلعه‌ای که در آن بالا پیدا شده است و مثل قلعه «اپرى» که در بچگی یادم است دور آنجا را دیوار کشیدند چون عده‌ای نادانسته وسایل ارزشمند آنجا را به فروش می‌رساندند.      
جوزانی در ادامه اظهار داشت: در ملایر قصه‌های زیادی داریم که متأسفانه فراموش شده‌اند که قرار است در کتاب جدید چاپ بشود. در آنجا کوهی به اسم «مارماهی» وجود دارد که در صورت شنیدن می‌تواند مرکز توجه جوانان سراسر ایران و یا جهان باشد. آنجا میعادگاه عشاق براى بستن عهد و پیمان بود. در قله این کوه کسانی که واقعاً عاشق همدیگر بودند در آنجا پیمان می‌بستند. نام بسیار قدیمى و اصل آن کوه «مراد و ماهی» بوده است . دو دلداه خالصى که پس از رزمى جانانه به قتل رسیده‌اند. آنجا سمبل عشق و عصاره مهرورزی و مهربانی بود. هر کس به ملایر مى‌آمد از این کوه دیدن مى‌کرد. ولی متأسفانه امروز، قصه آن به فراموشى سپرده شده است؛ من حتی وقتی که به آنجا رفتم دیدم که اهالی ملایر هم فراموش کرده‌اند که خداوند برای چه چیزی این کوه خوشرنگ را در آنجا قرار داده است. همه اینها ثروت است که اگر  از آن استفاده شود به توسعه و آبادانی ملایر کمک می‌کند.
نویسنده و کارگردان سریال «در چشم باد» در ادامه سخنانش گفت: هیچ قوم و  قبیله و شهر و ملتی نمی‌تواند پایدار بماند مگر اینکه به مهرورزى و عدالت در درون خود متکى باشد و با اتحاد از داشته‌هاى خود پاسدارى کند . هیچ نظام، حکومت و قدرتی نمی‌تواند پایدار بماند مگر اینکه به نقد درون خودش متکی باشد. گفت‌وگو و گِردنشستن و درددل کردن و مسائل را بیان کردن؛ راز ماندگارى است و موجب رشد، تعالی و توسعه هر ملت و قوم و شهری می‌شود.
وی همچنین گفت: ملایر شهر بزرگ و زیبایی است و در مورد شهرک سینمایی هم که اشاره کردند؛ به این معنی بود که گفتم یک بررسی بشود و توجیه اقتصادی آن نوشته شود؛ تا فقط در صورت مقرون به صرفه بودن در پى آن برویم . از آنجا که اساس هر چیزی و کار خیرى خِرد است. پس باید خرمندانه عمل کنیم،  اگر بر اساس پژوهش واقع‌بینانه کارى مرقوم به صرفه باشد، مى‌تواند در جایی انجام بشود، پس پیش از اقدام، اول باید بررسی‌های اقتصادی کامل انجام بشود؛ چنانچه پس از پژوهش، کار بزرگی همچون احداث یک شهرک سینمایی بتواند در ملایر اتفاق بیافتد و این شهر را مرکز توجه جهان، بویژه روشنفکران به معنی دانایان جهان درآورد؛ بدیهى است که  افتخار بزرگی برای آن منطقه و ایران خواهد بود. اما اگر بررسى و پژوهش نشان داد که این کار براى ملایر مقرون به صرفه نیست، باید راه دیگرى یافت.
مسعود جعفرى جوزانى در پایان سخنانش تأکید کرد: من باور دارم، ملتی که همدیگر را دوست دارند و متحد هستند ...، ملتی که خباثت، حسادت، حرص، خیانت، زورگویى و طمع را از خودشان دور می‌کنند و به دروغ پناه نمی‌برند ...، ملتى که بدترین اتفاقات و مشکلات را به جاى پنهان کردن؛ آشکار و بیان می‌کنند و در جامعه در مورد آن صحبت می‌کنند؛ بى‌تردید رشد و تعالی پیدا می‌کند و خداوند بارها در کلیه کتب آسمانی ادیان ابراهیمی به این مطلب اشاره می‌کند که شما وقتی‌که با هم و متحد هستید، من به شما کمک خواهم کرد. عدم تحمل منتقدین، این تنش‌ها، این نادیده گرفتن‌ها، و بدتر از همه، عطش  خانمانسوز قدرت طلبى، به راحتى بزرگترین ملت‌ها را به نیستى مى‌کشد و از بین مى‌برد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» سازمان سینمایی وزارت ارشاد با صدور پروانه نمایش سینمایی فیلم کوپال به تهیه کنندگی و کارگردانی کاظم ملایی موافقت کرد
... دیدن متن »

چندی پیش این شبهه بوجود آمده بود که فیلم کوپال با دریافت پروانه نمایش خانگی قرار است که به اکران عمومی درنیامده و بطور مستقیم وارد شبکه نمایش خانگی شود، در صورتی که هفته گذشته شورای پروانه نمایش سازمان سینمایی با صدور پروانه نمایش سینمایی این اثر به تهیه کنندگی و کارگردانی کاظم ملایی موافقت کرد تا این فیلم بتواند بزودی در سینماهای سراسر کشور به نمایش عمومی درآید.
کوپال اولین ساخته بلند داستانی کاظم ملایی است که اولین نمایش آن در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر سال گذشته بود و تاکنون توانسته است با نمایش در ۳۰ جشنواره بین المللی، جایزه بهترین فیلم ۹ جشنواره خارجی از جمله براشوف و همیلتون کانادا، بوگوتای کلمبیا، فیکمای مکزیک، فیلمهای مستقل مونترال، برکلی و ویووگای امریکا و جایزه ویژه هیات داوران جشنواره کلکته هند را بدست بیاورد.
کوپال قصه یک شکارکش و تاکسیدرمیست به نام دکتر احمد کوپال با بازی لوون هفتوان است که قبل از تحویل سال نو با چالشی سخت در زندگی شخصی اش مواجه می شود. این فیلم دوشنبه این هفته (۱۸ دی) در بخش مسابقه دهمین جشنواره بین المللی جیپور هندوستان و ۲۸ دی ماه در بخش سینمای جهان شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم داکای بنگلادش به روی پرده می رود.
بعضی از عوامل اصلی این فیلم عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: کاظم ملایی / مجری طرح: سیامک کاشف آذر / مشاور هنری و طراح صحنه: محمد اکبری / مدیر فیلمبرداری: مجید گرجیان / طراح چهره ‌پردازی: محمود دهقانی / مدیر تولید: میترا مهتریان / مدیر صدابرداری: حامد صمدزاده / طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان / موسیقی متن: بابک میرزاخانی / تدوین: عماد خدابخش و کاظم ملایی / جلوه‌های تصویری و عنوان بندی: امیر مهران / بازیگران: لوون هفتوان، نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام، شارون و …

زهره مقدم این را خواند
محمدرضا دانش این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در بازدید اعضای آیفیک از شهر بادرود مطرح شد
» لزوم همکاری بیشتر صنعت فیلمسازی و صنعت گردشگری
... دیدن متن »

گروهی از سینماگران و اعضای انجمن شرکتهای و موسسات فیلمسازی ایران(آیفیک) با حضور در شهر بادرود از موزه رهگشای بادرود و امکانات منطقه نمونه گردشگری متین آباد بازدید کردند 
به گزارش روابط عمومی آیفیک در این بازدید تهیه کنندگان عضو آیفیک از موزه راهگشای بادرود، خانه محقق الدوله، منطقه نمونه گردشگری متین آباد، کمپهای ویژه و خانه های گلی متین آباد و سایر امکانات این منطقه بازدید کردند.
 در انتهای این  بازدید محمد رضا حیدری و حسین فخری از اعضای شورای شهر بادرود، ذبیح الله صولتیان رییس کتابخانه حمید عاملی بادرود، محمد علی واقفی مدیر منطقه نمونه گردشگری بادرود طی جلسه ای با اعضای آیفیک بر لزوم همکاری های بیشتر میان صنعت فیلمسازی و صنعت گردشگری تاکید کردند.
در این جلسه مقرر شد ضمن برگزاری بازدیهای ببیشتر از این منطقه و برگزاری جلسات منظم و مداوم، تفاهم نامه همکاری بین منطقه گردشگری متین آباد و آیفیک  جهت ارائه خدمات به پروژه های فیلمسازی در قالب لوکیشنهای مختلف برای ساخت فیلمهای سینمایی و داستانی و سریالهای تلویزیونی و همچنین ارائه خدمات تفریحی و گردشگری منعقد شود.
در دیدار اعضای آیفیک از منطقه گردشگری متین آباد و شهر بادرود، اکبر تحویلیان عضو هیات مدیره  و معصومه فرد شاهین، میترا عبدی، امیر اکبری اعضای کمیته رفاهی انجمن صنفی شرکتها و موسسات فیلمسازی ایران، حضور داشتند.
منطقه نمونه گردشگری متین آباد نخستین اکو کمپ ایران، در ۲۵ کیلومتری شمال نطنز و ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی کاشان قرار دارد مکان جغرافیایی متین آباد و قرار گرفتن آن در نزدیکی دو شهر بزرگ کاشان و اصفهان از یکطرف و نزدیکی به طبیعت کویر و کوهستان از طرف دیگر، ویژگی خاصی را به این منطقه داده است 
کمپ متین آباد شامل چادرهایی در میانه کویر، کومه ها (آلونک گلی) با طراحی به سبک خانه های کویر مرکزی ایران با سقفهای گنبدی ، بیابان وسیع برای رصد ستارگان و سحابی ها است.

زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» مراسم تشییع هنرمند فقید دکتر سید داود سیدی گرفمی دوشنبه از خانه سینما برگزار می شود
... دیدن متن »

 

خانه سینما ضمن عرض تسلیت به خانواده این هنرمند فقید، انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند و اعضای جامعه اصناف سینمای ایران، به استحضار می رساند مراسم تشییع پیکر همکار ارزشمندمان ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه 18 دی ماه در ساختمان شماره2 خانه سینما (خیابان وصال، نبش خیابان طالقانی) برگزار می شود. به همین مناسبت انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند پیام تسلیتی را به شرح زیر صادر کرد:
هوالباقی
خبر جانکاه درگذشت تهیه کننده، کارگردان و مدرس سینما، دکتر سید داود سیدی گرفمی چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند. اما مشیت الهی این گونه رقم خورد که او در اوج شکوفایی هنری خود  با یاران وداع نماید.
او که در طی سال های فعالیت در حوزه سینمای مستند آثار ارزنده ای را تولید کرده بود و در امور آموزش در موسسه هنر سیاه و سفید که خود تاسیس کرده بود هنرجویانی تعلیم و تربیت نموده، پس از گذشت مدتی کوتاه بستری شدن در بیمارستان فیروزگر روز پنجشنبه مورخ 96/10/14 به دیار باقی شتافت.
این مصیبت را به خانواده گرامی ایشان و اعضای محترم انجمن تهیه کنندگان سینمای مستند تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل خواستاریم.

زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» حضور مستند «A157» در جشنواره بین‌المللی فیلم داکا
... دیدن متن »

فیلم مستند «A157» به کارگردانی بهروز نورانی پور از تولیدات مرکز مستند سوره در ادامه درخشش‌های جهانی‌اش این بار در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم داکا به نمایش درخواهد آمد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، جشنواره فیلم داکا با شعار «فیلم‌های بهتر، مخاطبان بهتر و جامعه بهتر» از 22 الی 30 ام دی ماه سال جاری در شهر داکا پایتخت کشور بنگلادش برگزار می‌شود.
در این دوره 150 عنوان فیلم بلند سینمایی، کوتاه و مستند از 60 کشور جهان در 6 بخش مختلف این جشنواره به نمایش درخواهند آمد و فیلم مستند «A157» در بخش «فیلم‌های معنوی» با دیگر آثار راه یافته به رقابت خواهد پرداخت. در این بخش فیلم‌هایی با مضامین اشاعه گفتمان عمومی در غالب ایمان و معنویات انسانی معرفی می‌شوند.
این مستند پیش‌تر در جشنواره‌های مهم بین‌المللی به نمایش درآمده و آخرین جایزه این فیلم از بیستمین جشنواره مذهب امروز ایتالیا است.

نیلوفر ثانی این را خواند
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با درود
دوستان یک بلیط برای فیلم تمارض موجود است
برای امروز ۱۷ دی ماه ساعت ۱۵
موزه ی سینما
درصورت دراخواست
با تلفن ۰۹۱۹۴۹۲۷۰۴۷ به منظور دریافت کد اینترنتی تماس بگیرید
و از دیدن فیلم غیر قابل انتظار و دیدنی تمارض لذت ببرید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بدیعی(همایون ارشادی) رو به طلبه افغان:
می‌دونم که شما به این فکر من معتقد نیستید.. شما فکر می‌کنید خداوند خودش به انسان جون داده، هر وقتم لازم شد، می‌گیره...اما یه موقعی می‌رسه که انسان دیگه خسته‌اس، نمی‌تونه منتظر بشه که خداوند به مصالح خودش عمل کنه. .دیگه خودش راساً عمل می کنه. به هر حال این همون چیزیه که بهش می‌گن خودکشی..
بعدم باید پذیرفت که واژهٔ خودکشی رو فقط برای فرهنگ‌نامه نیاوردن که، بالاخره باید یه جا یه کاربردی داشته باشه که..
..
شما می تونی با من همدری کنی
میتونی بفهمی چمه
می تونی زبونی همدردی کنی
ولی حسش نمیتونی کنی
--
من می دونم که خودکشی از گناهان کبیره هست
اما این هم گناه بزرگیه که انسان خوشبخت نباشه!
......
وقتی خوشبخت نیستی باعث اذیت و آزار اطرافیانت می شی!
این گناه نیست ؟ این گناه نیست اذیت و آزار اطرافیانتو فراهم کنی؟
خانواده اتو اذیت کنی دوستاتو اذیت کنی خودتو اذیت کنی؟؟
به ... دیدن ادامه » نظر شما این گناه نیست ؟؟
.......
من فکر می کنم خداوند اینقدر بزرگ و مهربون هست که نخواد رنج بندگانشو ببینه ....خدا اینقدر بزرگه که محاله بخواد زندگیو به بندگان خودش تحمیل کنه..

طعم گیلاس-عباس کیارستمی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با احترام به اقای میلاد کی مرام من به شخصه از بازی کلیشه ای ایشون خسته شدم .شوهر غیرتی عصبی .................
دقیقا....البته از تنبلی کارگردانان هست،هروقت چنین نقشی دارن سراغش می‌رن اینم کلیشه میشه
۱۷ دی
دقیقا. کمدی کلام بر سکس و سیاست استواره :دی :))
۲۰ دی
درود بر شما واقعا درسته
۲ روز پیش، دوشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» "دارکوب" در پایان مراحل فنی/تصویری تازه از حجازی فر در فیلم
... دیدن متن »

جدیدترین ساخته بهروز شعیبی "دارکوب" این روزها در آخرین مراحل فنی قرار دارد و به زودی نسخه نهایی فیلم آماده نمایش می شود.
بهزاد عبدی آهنگساز این فیلم هم اکنون در اکراین مشغول ساخت موسیقی "دارکوب" است. 
این فیلم برای حضور در جشنواره فجر امسال آماده نمایش می شود. 
فیلمنامه «دارکوب» را حسین تراب‌نژاد و آزیتا ایرایی بر اساس طرحی از بهروز شعیبی به نگارش درآورده‌اند. این فیلم داستان اجتماعی روابط انسانی افراد جامعه را در رو در رویی با معضلات اجتماعی و اعتیاد روایت می‌کند.
در خلاصه داستان "دارکوب"آمده: هیچ چیز سخت‌تر از اون نیست که ببینى عزیزت تصمیم گرفته تنها باشه. تو از دیدنش، از شنیدن صداش لذت مى‌برى اما اون درها رو بسته و تنهایى رو جاى تو انتخاب کرده… هیچ چیز سخت‌تر از اون نیست که ببینى تنها شدی. عزیزانت رو مى‌بینی و دوستشون داری ولى همه تو رو انکار می‌کنن. درها رو به روت بستن و تو تنها شدی. تنهایى باتلاقه…
مهناز افشار، سارا بهرامی، جمشید هاشم ‌پور، هادی حجازی ‌فر، طوفان مهردادیان، نگار عابدی، شادی کرم‌رودی، ثریا حلی، آتیه جاوید، علیرضا کی‌منش، ندا عقیقی و امین حیایى بازیگران فیلم هستند که هر کدام نقش های متفاوتی را در "دارکوب" ایفا کرده اند."
عوامل تولید فیلم سینمایی «دارکوب» عبارتند از کارگردان: بهروز شعیبی، نویسندگان:حسین تراب‌نژاد و آزیتا ایرایی مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، صدابردار: کامران کیان ارثی، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، طراح گریم: فاطمه کمالی و زهرا کمالی، تدوین:فرامرزهوتهم،طراحی و ترکیب صدا:علیرضا علویان،بازیگردان: علی صلاحی، دستیار اول کارگردان: صالح غربی جوان، مدیر برنامه‌ریزی: امیر سلیمانی،  منشی صحنه: غزل رشیدی،مدیر تدارکات: امیر اسکندری، جانشین تهیه: فیاض هوشیار پارسیان، دستیار تهیه: محسن خواجه افضلی، دستیار فیلمبردار: محمد عزت‌خواه، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، عکاس: مریم تخت‌کشیان، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیر تولید: کامران حجازی و تهیه‌کننده: سیدمحمود رضوی. محصول: موسسه سینمایی سیمای مهر.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» «واسطه» در دفتر جشنواره
... دیدن متن »

با پایان فیلمبرداری، نسخه بازبینی فیلم سینمایی «واسطه» روز گذشته (پنج‌شنبه 7 در ماه) به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.
به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «واسطه» نخستین اثر سینمایی آرش لاهوتی با بازی هدیه تهرانی و علی مصفا است که بیش از یک ماه پیش در فرح‌آباد ساری کلید خورد.
تدوین این فیلم همزمان با فیلمبرداری توسط مهدی حسینی‌وند انجام شده و مابقی مراحل پس از تولید همچنان ادامه دارد.
بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره، هیات انتخاب در حال بازبینی آخرین آثار رسیده به دبیرخانه هستند تا طی یکی دو روز آینده، با جمع‌بندی آرا اسامی فیلم‌های راه یافته به این دوره از جشنواره را اعلام کنند. 
اولین اثر سینمایی آرش لاهوتی درباره آبان زنی 45 ساله است که واسطه استخدام کارگران فصلی است. 
هدیه تهرانی، علی مصفا، مهران احمدی، علیرضا استادی، ژیلا شاهی، صدف عسگری، رویا حسینی، لیلی فرهادپور، اکرم علمدار، امین گلستانه و سیامک ادیب بازیگران فیلم سینمایی «واسطه» هستند. 
لیست کامل عوامل فیلم سینمایی «واسطه» عبارتند از: کارگردان: آرش لاهوتی، نویسندگان: آرش لاهوتی - جمیله دارالشفایی، مدیرفیلمبرداری: فرشاد محمدی، تدوین: مهدی حسینی وند، طراح صحنه و لباس: فاضل ژیان، گریم: شهرام خلج، صدابردار: حسن شبان کاره، صداگذار: بهمن اردلان، موسیقی: مهیار علیزاده، دستیار اول کارگردان: محمدرضا اصلی، برنامه ریز: سامان تفرشی، منشی صحنه: آناهید روستا، جانشین تولید: حمیدرضا سرپیران، دستیار تهیه: غزال شفیعی، عکاس: رز ارغوان آذر، فیلمساز پشت صحنه: مانی قدرت نما، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیگ، جلوه‌های ویژه بصری: سینا قویدل، دستیار کارگردان: محمدهادی شهباززاده، مشاور لهجه: امین گلستانه، دستیار اول فیلمبردار و نورپرداز: داوود محمدی، گروه فیلمبرداری: علی نهاردانی، احسان باقری، علی مرادی، سیدمحمد حسینی، امید سلیمی، محسن هادوی، دستیار طراح: علی اسماعیلی، دستیاران صحنه: محمود حیدری، ماریا مشکات، حسن اسماعیلی، دستیار اول لباس: رها دادخواه، دستیار لباس: پرستو شفیعی، دستیار تدوین: مجتبی اصفهانی،امین نظری، دستیاران صدابردار: امین جعفری، حسام رضوی، مجریان گریم: محبوبه صدیقی نیا، مهیار اعرج، حکیمه اسلامی، مدیر تدارکات: امیرهوشنگ حسینی، تدارکات: جبار نظامی وند چگینی، علیرضا آذری، همیاران تدارکات: رامین چگینی، سامان جوادی، هدایت شعبان نژاد، سینه موبیل: تقی عظیمی، سیدفاضل صادقی، حمل و نقل: سیاوش سیامکی، حمید جعفری، سجاد جعفری، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی نیا، مجری طرح: محمدحسین شهباززاده.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آیا وال کیلمر می‌تواند «اولین تولد» را ببیند؟
» «اولین تولد» علی عطشانی در نیمه راه تدوین
... دیدن متن »

«اولین تولد» (1st Born) به کارگردانی علی عطشانی که اولین ساخته مشترک ایران و هالیوود است به نیمه تدوین رسیده و در حال طی کردن مراحل پس از تولید است.
به گزارش مشاور رسانه‌ای بیتا فیلم، تدوین فیلم سینمایی «اولین تولد» (1st Born) به کارگردانی علی عطشانی به نیمه راه رسیده و گروه فنی در تلاش هستند هر چه زودتر فیلم را برای اکران آماده کنند تا وال کیلمر که این روزها حال مساعدی ندارد بتواند این فیلم را ببیند.
وال ادوارد کیلمر بازیگر مطرح و شناخته شده هالیوودی یکی از بازیگران اصلی فیلم عطشانی است که نقش رئیس جمهور پیشین آمریکا را در این فیلم بازی کرده است. او در طول بیش از سه دهه بازیگری در 94 عنوان فیلم و سریال نقش‌آفرینی کرده که از آن جمله می‌توان به فیلم‌هایی همچون «تاپ گان»، «بتمن برای همیشه»، «مخمصه» و... اشاره کرد. 
این چهره سرشناس هالیوودی با وجود ابتلا به سرطان در «اولین تولد» نقش‌آفرینی کرده و این روزها که بیماری‌اش به اوج رسیده منتظر آماده شدن «اولین تولد» است.
کیلمر اوایل سال 2017 حرف و حدیث‌های مربوط به سرطانش را شایعه خواند اما به تازگی در مصاحبه‌ای ویدئویی با سایت هالیوود ریپورتر از 2 سال درگیری با سرطان گلو گفت. او در این برنامه اعلام کرد که یک مسیحی معتقد است و دعا کردن هم علاوه بر شیمی درمانی به او کمک کرده است. 
این بازیگر که در آخرین روز سال 2017 تولد 58 سالگی خود را جشن می‌گیرد درباره تاثیر این بیماری بر زندگی‌اش گفت: «پیش از این در زندگی خیلی جدی بودم اما تغییر کردم.»
فیلمبرداری «اولین تولد»  (1st Born) که اولین تولید مشترک ایران و هالیوود است طی ٤٠ جلسه استودیویی و میدانی انجام شده و چندی پیش  با ضبط سکانس‌های مربوط به فرودگاه با بازی دنیز ریچارد، جی عبدو، نینا نائبی و تام برنگر در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیای کشور آمریکا به پایان رسید.
وال کیلمر، رابرت نیپر، تام برنگر، تیلور کول، دنیز ریچاردز، گریگ گرانبرگ، ویلیام بالدوین، جی عبدو، کن دویتیان، استیو وایلدر چهره‌های شناخته شده‌ای از بازیگران هالیوود هستند که در این فیلم ایرانی - آمریکایی ایفای نقش کرده‌اند.
داستان «اولین تولد»  (1st Born) که در ژانر کمدی ساخته شده درباره دختری آمریکایی به نام کیت است که پدرش از سناتورهای جمهوری‌خواه مجلس سنا و از مخالفین اصلی ایران است و پسری ایرانی به نام بن که پدرش در ایران از مخالفین سر سخت آمریکا و هرگونه توافقی با آنها است. کیت و بن چند سالی است در آمریکا با هم ازدواج کرده و زندگی آرامی دارند تا این که شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که دو پدر کنار هم قرار می‌گیرند.
عوامل تولید این فیلم عبارتند از کارگردان: علی عطشانی، طراح فیلمنامه: علی عطشانی، نویسنده: مهدی علی میرزایی، سم خوزه، تارک زهدی، مدیر فیلمبرداری: نعیم صیرفی، صدابردار: کیل جاکوبسن، طراح صحنه: راین هنمن، دستیار اول کارگردان: تیم گاگلیاردو، اجرای صحنه: جو اشتویزن، طراح چهره پردازی: فرزانه زردشت، ریبا ورا، طراح هنری: صنم شیروانی، مدیر تولید: مایکا برندت، طراح لباس: کریستی لم، دستیار تهیه کننده: انوش صادق، گروه کارگردانی: وینسنت ون هانته، کیان کاووسی، منشی صحنه: آنیلا نوگمانوا، عکاس: الیزابت صادق، استفانیا روزینی، مدیر روابط عمومی: جنیفر سالیناس، تد  همیلتون، جانشین تهیه: پوریا ناصر بخت، تهیه کننده: سم خوزه، ادوین آوانس، تهیه شده در کمپانی ال ای ایندیپندت آمریکا، هماهنگی تولید ایران: حسام آقابابایی. مشاور رسانه‌ای بیتا فیلم: مریم قربانی‌نیا، محصول مشترک بیتا فیلم تهران و ال ای ایندیپندنت هالیوود.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پروانه ساخت «کاتیوشا» صادر شد
» عطشانی این بار «کاتیوشا» می‌سازد
... دیدن متن »

با صدور پروانه ساخت، علی عطشانی که این روزها فیلم «اولین تولد» (1st Born) را به عنوان اولین محصول تولیدی و مشترک ایران و هالیوود در پس تولید دارد، به زودی ساخت فیلمی با عنوان «کاتیوشا» را آغاز خواهد کرد.
به گزارش مشاور رسانه‌ای بیتا فیلم، فیلمنامه «کاتیوشا» مدتی پیش توسط مهدی علی میرزایی بر اساس طرحی از خشایار الوند نوشته شده و این روزها آخرین مراحل بازنویسی را پشت سر می‌گذارد.
«کاتیوشا» فیلمی در ژانر کمدی است که در خلاصه قصه آن آمده است: «من اگر بخوام توی زندگیم موفق باشم حتما نباید اونجوری به زندگی نگاه کنم که تو نگاه می‌کنی.»
در حال حاضر عطشانی در حال انتخاب بازیگران و عوامل این فیلم است و به محض نهایی شدن مذاکرات و عقد قرارداد معرفی خواهند شد.
بخشی از عوامل این فیلم که حضورشان تاکنون قطعی شده عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان:علی عطشانی، نویسنده: مهدی علی میرزایی - بر اساس طرحی از خشایار الوند، جانشین تهیه کننده:حسام آقا بابایی پور، مدیر تولید: علیرضا یگانگی، برنامه‌ریز: عاطفه باقری، دستیار اول کارگردان: سیامک مردانه، مدیر تدارکات: سعید دلاوری، طراح صحنه و لباس: آبتین برقی، طراح گریم: فرزانه زردشت، مدیر فیلمبرداری: محمود عطشانی، مدیر صدابرداری: محمد شاهوردی، عکاس: پیمان گرزم، گروه کارگردانی: محمود تیموری، اشکان صفاری، تهمینه بصره‌ای، سید امین شجاعی، مجری طرح: بیتا فیلم تهران، سعید پاکستانی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای بیتا فیلم: مریم قربانی‌نیا.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» "هفت معکوس" در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می شود
... دیدن متن »

فیلم سینمایی «هفت معکوس» به کارگردانی مهدی خسروی یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران نمایش داده شده و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می‌شود.
به نقل از باشگاه فیلم تهران، در خلاصه داستان فیلم آمده است: «احساس می کنم همیشه توی زندگیم لبه یه پرتگاه وایسادم، دوست دارم بپرم پایین ولی هیچ وقت جراتشو نداشتم، الانم ندارم ... کاش می شد برگردم به عقب تا یه چیزایی رو درست کنم ولی افسوس که غیرممکنه! »
مهدی خسروی کارگردان، مهدی علی میرزایی نویسنده و جمعی از بازیگران فیلم مهمانان چهارصد و شصتمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.‌
مهدی خسروی (کارگردان)، مهدی علی میرزایی (نویسنده)، علی عطشانی (تهیه کننده)، محمود عطشانی (مدیر فیلم برداری)، مهدی خسروی و سروش امیرآبادی (تدوین)، علی بیات (مدیر تولید)، آزاده قوام (طراح صحنه و لباس)، علی ذوالفقاری (مدیر صدابرداری)، وحید میهن دوست (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)، یاسین ترکی (موسیقی)، امیر ترابی (طراح چهره پردازی)، نوید خداپناهی (عکاس)، منصوره بسمل (مشاور رسانه ای)، جواد عزتی، نیوشا ضیغمی، حسام نواب صفوی، کامران تفتی و مهران رجبی جمعی از عوامل و بازیگران این فیلم هستند.
علاقمندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره‌های 20- 22872818 تماس بگیرند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آینه بغل فیلمی صرفا کمدی ست و فقط برای خنداندن مخاطب ساخته شده.
در این هیاهو و هجمه فیلم های تلخ و سرد و معناگرا بودن فیلم های طنز مانند آینه بغل به عنوان زنگ تفریح اتفاقا خیلی هم مفید هستش. قرار نیست که همه جوگیر باشیم و فقط به خاطر عنوان فیلم هنر و تجربه و فیلم های دیگه بریم سینما و بدون فهمیدن فیلم به به و چه چه کنان بیایم بیرون.
آینه بغل مثل خالتور هجو و بی معنی و لوث و بی مفهوم نیست. در کنار به نمایش گذاشتن ظریف فاصله طبقاتی که این روزها خیلی به چشم میاد به درستی از اِلِمان های طنز استفاده کرده و دیدنش به عنوان فیلم کمدی خالی از لطف نیست.
مریم زارعی و امیرمسعود فدائی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فیلمی که درآن کیانوش عیاری فاجعه زلزله بم را مستندگونه روایت کرده، ۱۳ سال اجازه اکران نداشته، بهنازجعفری بازیگرش بوده با بازی متفاوت مهران رجبی تماشا دارد.
این روزها حال سینما درگروه هنر و تجربه خوب است.
مریم زارعی ، امیرمسعود فدائی ، نیلوفر ثانی و شکوه حدادی این را خواندند
farhad riazi و سپیده این را دوست دارند
البته این فیلم از شبکه مستند هم یکبار پخش شده ...
۱۶ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عالی و هیجان انگیز
امیرمسعود فدائی و مریم زارعی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عصبانی هستم!
این درست نیست
این درست نیست
این درست نیست
از هزینه بلیت و کافی نت و پرینت و کرایه حمل و نقل میتونم بگذرم ولی از وقتی که اختصاص داده بودم به هیچ وجه!!
تیوال و مسئولین سینما تک موزه هنرهای معاصر اگر قرار به لغو برنامه ایست چرا زودتر اعلام نمیکنید !؟ چرا وقت دیگران برایتان مهم نیست!؟ تازه چند دقیقه قبل از شروع مسئول بلیت اعلام میکند برنامه کنسل شده !!! شوربختانه الان هم که به تیوال مراجعه میکنم هیچ خبری از لغو برنامه نیامده؟ چرا؟ به کجا باید شکایت برد؟
درود بر شما
جناب نیک، مسئله پیگیری شد.
دلیل عدم اجرا مشکل برق بوده که لحظاتی قبل از برنامه ایجاد شده بود.
به همین دلیل تیوال جهت اطلاع رسانی به خریداران محترم فرصتی نداشته است.
خریداران محترم می توانند با این بلیت به تماشای برنامه های دیگر بنشینند و ... دیدن ادامه » یا با تماس با پشتیبانی تیوال از نحوه بازگشت مبلغ جویا شوند.
با سپاس
۱۳ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
=================
دیدنش را پیشنهاد میکنم
=================

پنج ساعت بعد از زلزله کار سختی بود رفتن به آنجا و به بازیگرانم بگویم چه بکنند....

.
.
.
امیرمسعود فدائی ، مریم زارعی و امیر این را خواندند
محمد مهدی فتحیان ، farhad riazi و سپیده این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید