تیوال موسیقی
T1:10:21:34
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گقت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی محصولات و برنامه‌های جالب هر زمینه به هم‌دیگر و پیش نهادن دیدگاه و آثار خود برای دیگران. برای نوشتن و فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اگر کسی۳ بلیت اضافه داره خریدارم
۰۹۳۰۱۵۴۷۴۲۰
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» رونمایی از آلبوم «این نیز بگذرد...» در حوزه هنری
... دیدن متن »

آلبوم موسیقی «این نیز بگذرد...» با صدای فاضل جمشیدی از تولیدات جدید مرکز موسیقی حوزه هنری شنبه دوم بهمن در ویژه برنامه «اتفاق ترانه» رونمایی می شود.

آلبوم موسیقی «این نیز بگذرد...» از تولیدات جدید مرکز موسیقی حوزه هنری، شنبه دوم بهمن ماه با حضور محمد سریر، محمدعلی بهمنی، فاضل جمشیدی خواننده و حسین پرنیا آهنگساز اثر به همراه جمعی از اهالی موسیقی و هنرمندان در هجدهمین برنامه «اتفاق ترانه» رونمایی می شود.

این آلبوم موسیقی شامل ۹ قطعه موسیقی با شعرهایی از مولوی، حکیم خیام، هوشنگ ابتهاج، رهی معیری و محمدعلی بهمنی است که یکی از قطعات بی کلام آن با تکنوازی کمانچه آلتو ساخته شده است.

در هجدهمین محفل «اتفاق ترانه» که به شعرخوانی و سخنرانی اهالی شعر و موسیقی اختصاص دارد، آلبوم «این نیز بگذرد» با حضور عوامل تولید و بخشی از هنرمندان موسیقی رونمایی می شود و طی آن خواننده و آهنگساز این آلبوم به معرفی این اثر می پردازند.

هجدهمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» به همت مرکز موسیقی و موسسه سپهر سوره هنر حوزه هنری روز شنبه دوم بهمن ماه ساعت ۱۷ در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود.

منبع: مهر

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» توضیح مدیر جشنواره موسیقی فجر درباره دولتمند خالف‎
... دیدن متن »

حمیدرضا نوربخش درباره لغو اجرای دولتمند خالف و وضعیت جسمانی این هنرمند توضیح‌هایی داد.

حمیدرضا نوربخش پس از تماشای کنسرت مشترک کیان پورتراب و آرش ملاکریمی در سالن برج آزادی در پاسخ به پرسشی درباره با لغو کنسرت دولتمند خالف در جشنواره فجر، گفت: استاد دولتمند خالف در جریان آماده شدن برای ویزای ورود به ایران، برادرشان را از دست دادند که این اتفاق یک تألم و تأسف روحی برای ایشان داشت و متأسفانه تأثیر بدش را روی حال جسمانی خود استاد دولتمند هم گذاشت.

او ادامه داد: ایشان هیچ‌وقت حرف از لغو اجرا نزدند و حتی ویزای‌شان را هم گرفتند، ولی متأسفانه سکته بر ایشان عارض شد و نتوانستند به ایران بیایند.

مدیر جشنواره موسیقی فجر درباره وضعیت جسمانی دولتمند خالف، اظهار کرد: در تاجیکستان کنسول‌گری و سفارت جمهوری اسلامی ایران جویای حال ایشان هستند و ما هم با ایشان در تماس هستیم. من دو - سه بار خودم پیگیر حال‌شان شدم. ایشان تا امروز در یک بیمارستان دولتی تاجیکستان بستری بودند و امروز به یک بیمارستان خصوصی منتقل شدند.


منبع: ایسنا

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک بلیط اضافه این برنامه رو دارم
ردیف 6 صندلی 13
حالا اگر دو نفر هم هستید و می خواید این کنسرت رو برید اطلاع بدید، به احترام دوستی های دو نفره، من خودم نمیرم و هر دو بلیط رو به شما میدم -)

اگر کسی خواست با شماره 09394335624 تماس بگیره، یا به آی دی amirpaia روی تلگرام پیام بده (ترجیح خودم پیام روی تلگرام ه)
قیمت بلیط ها هم هر کدوم 70 تومن بود
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره کنسرت بمرانی
» هیاهوی جشنواره از کنسرت بمرانی+فیلم کنسرت
... دیدن اطلاعات »

اولین کنسرت بمرانی پس از انتشار آلبوم جدید «کذشتن و رفتن پیوسته»/ گزارش ویژه از کنسرت بمرانی و گفتگو با بهزاد عمرانی، خواننده گروه و امیر بهاری منتقد و روزنامه نگار موسیقی/ ویدیو از قطعات آلبوم جدید

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» از باریکلا عشق من شدی حاجیلی تا پپرونی و دوری بمرانی
... دیدن اطلاعات »
گزارش تیوال از روز سوم جشنواره موسیقی فجر/ گزارش از کنسرت های تلفیقی و الکترونیک راک در برج آزادی، کنسرت بمرانی و کیان پورتراب/ پوشش تصویری کنسرت پاپ امید حاجیلی/ کنسرت ارکستر سازهای بادی کارا به رهبری بردیا کیارس
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان من برای این اجرا یک عدد بلیط میخوام.اگر کسی بلیط داره به من ایمیل بزنین ممنون.setarehpour100@gmail.com
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان

دوبلیت برای اجرای روز سه شنبه 28 دی ماه ردیف 8 صندلی 29 و 30 موجوده.
متاسفانه امکان حضور نداریم.
اگر از دوستان کسی خواست با این شماره تماس بگیره . 09122965109
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
٢تا بلیط داماهی تو بهترین جای سالن، برای امروز ساعت ٦:٣٠
هر بلیط ٥٠ تومن. تماس بگیرید ٠٩١٩٩٩٠٧٢٨٦
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تلفیق موسیقی الکترونیک با شکر فارسی
» پورتراب قطعات جدید اجرا کرد
... دیدن متن »

شامگاه یکشنبه  پورتراب که سعی کرده با تلفیق موسیقی مدرن با آواها و شکر کلام فارسی تجربه تلفیقی متفاوت در زمینه موسیقی به دست دهد با تاخیری جزئی ساعت 18:45 روی سن سالن برج آزادی رفت.

وی در این‌ اجرا قطعات جدید را اجرا کرد و فقط یک قطعه یعنی قطعه هنوز را پیش از این در فضای مجازی منتشر کرده بود که مخاطبان می توانستند با وی همراهی کنند. 

پورتراب در خلال این اجرا گفت: این سالن با اینکه خیلی بزرگ نیست ولی انرژی زیادی دارد و فضا آماده است، وی از مسئولان برج برای ارایه خدمات به گروه ها تشکر کرد.

خواننده گروه راک کامنت افزود: این اجرا سه بخش دارد: چهار آهنگ از آرش ملاکریمی، چهار آهنگ ‌از ساخته های من و دو آهنگ مشترک ما.

وی بعد از قطعه تکه ها که با همراهی فراوان حضار همراه شد سن را ترک کرد و ملاکریمی را برای اجرا تنها گذاشت. ملاکریمی که تجربه حضور در آکادمی های بین المللی موسیقی را دارد؛ از مدت ها قبل با پورتراب همکاری می کند. وی این قطعه را به صورت ضبط شده اجرا کرد.

فضای سالن آزادی به دلیل وجود افکت های نوری و رقص نورهای متنوع برای این اجرا بسیار مناسب به نظر می رسید. پورتراب همچنین در میانه برنامه گروه خود را معرفی کرد و گفت: امیر علوی گیتارنواز، آرش ملاکریمی آهنگساز، علیرضا ریاضی نوازنده کیبورد همراه من بوده اند. وی که با اجرای قطعه کهکشان کار خود را آغاز کرده بود با قطعه های یک/دو/ سه ادامه داد و سپس جاده، خورشید، تعادل، نفس آخر، دنبال من بگرد و هنوز را اجرا کرد. در این میان دو قطعه را آرش ملاکریمی اجرا کرد که بی کلام بودند و در این قطعه ها به تنهایی روی صحنه بود.

بر خلاف بسیاری از اجراها پورتراب توانست پیش از پایان زمان پیش بینی شده برنامه خود را تمام کند و در پایان از حضار خواست قطعه درخواستی خود را اعلام کنند تا او اجرا کند.

در نهایت دو قطعه تکه ها و هنوز را اجرا کرد که به دلیل جدید بودن قطعه هنوز مخاطبان با قطعه تکه ها به خوبی همراهی کردند. 

موسیقی پورتراب تقریبا در تمام قطعه ها با تکنو و ضرب آهنگ سنگین گیتار اجرا شد و ترانه قطعات باکلام نیز با شعرهای نیمایی با آهنگ تنظیم شده و در بعضی قطعه ها میزان آواهای فارسی زیاد بود.

پورتراب برای اولین بار به عنوان یک خواننده مستقل در جشنواره بین المللی موسیقی فجر شرکت می کند و پیش از این با گروه کامنت در این جشنواره حضور داشته است.

از نکات قابل توجه این اجرا گفت وگوی صمیمی پورتراب با مخاطبان بود که وی حتی در میانه اجرای یک قطعه با زبان گفتاری با آنها صحبت می کرد.

در نهایت پورتراب با تشکر مجدد از گروه خود و سجاد افشاریان نویسنده و از اعضای گروه کامنت که در این اجرا حضور داشت بعد از یک‌ساعت و نیم با اجرای قطعه هنوز به کار خود پایان داد.

منبع: ایرنا

۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان من بلیط برای کنسرت ارکستر فیلارمونیک کردستان میخوام.اگر کسی داره به من اطلاع بده ممنون.ایمیل من:satypour@yahoo.com
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام کنسرت علیزاده ،٢٨دی برج میلاد ساعت ٢١:٣٠ جایگاه بالکن ،دونفر قیمت هربلیط٥٥٠٠٠تومان موجوداست.
تماس تلگرام :٩٣٠٢٢٧٩٧٠٠ و تماس تلفنی:٠٩٣٨٩١٢٦١٤٢
بابت همکاری و خرید بلیط ممنون این آگهی منقضی شد و بلیطها به فروش رسید
۱۴ ساعت پیش
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» «شوسان تریو» به جشنواره موسیقی فجر نرسید
... دیدن متن »

گروه «شوسان تریو» به علت کافی نبودن تاریخ اعتبار گذرنامه یکی از اعضایش موفق به حضور در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر نشد.

 گروه «شوسان تریو» که پیش از این قرار بود در جشنواره موسیقی فجر حضور داشته باشد به علت کافی نبودن تاریخ اعتبار گذرنامه یکی از اعضایش موفق به حضور در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر نشد.

«شوسان تریو» فرانسوی که پیش از این و بر اساس جدول زمانبندی شده قرار بود دوشنبه ۲۷ دی ماه از ساعت ۱۸:۳۰ در تالار رودکی اجرای برنامه داشته باشد، به علت کافی نبودن تاریخ اعتبار گذرنامه یکی از اعضای این گروه سه نفره، از حضور در جشنواره باز ماند.

منبع: مهر

۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» سومین روز جشنواره موسیقی؛ از سالار عقیلی تا بمرانی
... دیدن متن »

جشنواره موسیقی فجر با ۱۱ اجرا سومین روز خود را برگزار خواهد کرد.

کنسرت ارکستر مهر و اجرای مشترک گروه کر نامیرا و گروه کر فیلارمونیک تهران ۲۵ دی‌ماه به ترتیب ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه خواهند رفت. همچنین اجرای ارکستر بادی کارا و کنسرت ترانه‌های ماندگار به سرپرستی آرمین قیطاسی در ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

برج آزادی نیز میزبان اجرای کیان پورتراب در ساعت ۱۸:۳۰ و اجرای گروه بمرانی در ساعت ۲۱:۳۰ خواهد بود. گروه ژیوار و گروه نگین نیز در بخش موسیقی بانوان، همین زمان‌ها در فرهنگسرای نیاوران هنرنمایی خواهند کرد.

بخش پاپ جشنواره در این روز شاهد اجرای شهرام شکوهی و امید حاجیلی است. کنسرت شکوهی ساعت ۱۹ و کنسرت حاجیلی ساعت ۲۲ برگزار خواهد شد.

سالار عقیلی نیز ساعت ۲۱:۳۰ در برج میلاد تهران برای دوستداران خود خواهد خواند.

سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ دی تا اول بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا 

۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» عذرخواهی برای یک ناهماهنگی کنسرت در جشنواره موسیقی فجر
... دیدن متن »

نبودن جا در تالار وحدت برای برگزاری اجرای کنسل‌شده گاسپاریان و به فروش نرفتن تمام بلیت‌های اجرای این هنرمند، باعث شد مخاطبان دو اجرای ژیوان گاسپاریان در تالار وحدت و برج میلاد، به برج میلاد بروند، زیرا این سالن ظرفیت زیادی دارد.

 

حمیدرضا نوربخش مدیر جشنواره موسیقی فجر درپی ناهماهنگی به‌وجود آمده در ورود مخاطبان به کنسرت ژیوان گاسپاریان، گفت: امیدواریم مخاطبان و مردم ما را عفو کنند.

نوربخش در پاسخ به این پرسش که با توجه به این‌که فرصت برگشت دادن بلیت‌ها وجود نداشت، چرا مسئولان بخش کنترل بلیت به مخاطبان گفتند، مبلغ بلیت‌ها به حساب‌شان واریز شده است؟ گفت: این موضوع به‌دلیل اطلاع نداشتن افراد هماهنگ‌کننده بلیت‌ها بوده است؛ در واقع، پول بلیت‌ها به خریداران برگرداننده نشده است، اما کسانی که بلیت تالار وحدت را تهیه‌ کردند، توانستند به داخل سالن بیایند و طبق آمار ما، یک نفر هم بیرون سالن نماند.

مدیر سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر با اشاره به ارتحال آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی چند روز مانده به شروع این دوره از جشنواره، تاکید کرد: زمانی که این برنامه‌ریزی‌ها در زمان محدود اتفاق می‌افتد، حق بدهید که ابتکار عمل و سرعت عمل گرفته شود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا امکان انتقال اجراهای دو روز اول که کنسل شدند، به شکل برنامه‌ریزی‌شده اولیه به روزهای دیگر وجود داشت؟ گفت: خیر؛ به‌دلیل این‌که تالار وحدت بلافاصله پس از اختتامیه جشنواره موسیقی، در اختیار جشنواره تئاتر فجر قرار می‌گیرد، این امکان برای ما وجود نداشت و ما ترجیح می‌دادیم، اختتامیه در همان روز (اول بهمن‌ماه) برگزار شود.

نوربخش درباره اظهارات برخی گروه‌ها درباره پذیرفته نشدن درخواست‌شان برای اجرا در این جشنواره نیز بیان کرد: نباید این‌طور تلقی کنیم که با اجرای همه گروه‌های درخواست‌کننده موافقت شود، در هر فستیوالی که در دنیا برگزار می‌شود ممکن است به‌دلیل سیاست‌های آن فستیوال، با برگزاری هر اجرایی موافقت نشود. این موضوع نباید منشأ گله و طلبکاری باشد. رد برخی درخواست‌ها بی‌دلیل نیست، ما ظرفیت‌هایی داریم که آن‌ها را می‌سنجیم و طبق آن عمل می‌کنیم.

او همچنین درباره اضافه شدن دو اجرا به اجراهای محمد علیزاده در بخش پاپ جشنواره پس از تغییر جدول، گفت: با توجه درخواست و استقبال مخاطبان از برخی اجراها، اگر فضایی وجود داشته باشد، باید بتوان از آن فضا استفاده کرد. اجرای علیزاده هم به نظر می‌آمد با استقبال زیادی روبه‌رو شود و به همین دلیل، خواستیم از فضایی که در برج میلاد وجود دارد، برای این کار استفاده شود.

ابتدا قرار بود این دوره از جشنواره موسیقی فجر به ریاست حمیدرضا نوربخش ۲۲ تا ۱ بهمن‌ماه برگزار شود، اما به علت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این رویداد با دو روز تاخیر و تغییراتی در جدول اجرا برگزار می‌شود.

در بخش بین‌الملل جشنواره موسیقی فجر، یکی از دو اجرای ژیوان گاسپاریان - دودوک‌نواز کشور ارمنستان - در ۲۳ دی‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ به میزبانی تالار وحدت پس از اعلام سه روز عزای عمومی، از جدول حذف شد تا این هنرمند فقط ۲۴ دی‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ در برج میلاد روی صحنه برود.

روابط عمومی سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر پیش از این اعلام کرده بود، افرادی که بلیت‌ اجرای گاسپاریان در تالار وحدت را تهیه کرده‌اند با ارائه همان بلیت می‌توانند به تماشای اجرای او در برج میلاد بروند؛ اما، برخی از افرادی که بلیت اجرای این هنرمند را برای تالار وحدت خریده بودند، در سرمای محوطه مرکز همایش‌های برج میلاد سرگردان بودند و اجازه ورود نداشتند. سرانجام یکی از پرسنل بخش کنترل بلیت در پاسخ به مخاطبانی که بلیت تالار وحدت را داشتند گفت: مبلغ بلیت‌ها به حساب شما برگردانده شده و برای دیدن این اجرا می‌توانید به‌صورت آنلاین بلیت تهیه کنید.

یکی دیگر از پرسنل این بخش در پاسخ به این سوال که پرسید چه تضمینی وجود دارد مبلغ بلیت‌ها به حساب خریداران برگشت داده شده باشد، گفت: سایت فروش بلیت ما، یک سایت معتبر است. گویا شما در جریان چیزی نیستید!

منبع: ایران آنلاین

۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از کنسرت گروه رستاک
۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ روز پیش، يكشنبه
فروغ یعقوبی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
دوستان من۲ یا۴ بلیط کنسرت حامد همایون را خریدارم
اگر کسی داشت به تلگرام پیغام بده لطفا
T.me/erfan_dvp یا T.me/erfandvp
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ روز پیش، يكشنبه
فروغ یعقوبی و وحید زیّن این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک بلیط ردیف چهارم صندلی شماره 42 برای روز یکشنبه 26 دی اگر کسی می خواد به ایمیل parniaabedi@yahoo.com
ایمیل بزنه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک بلیط ردیف چهارم صندلی شماره 42 برای روز یکشنبه 26 دی اگر کسی می خواد به ایمیل parniaabedi@yahoo.com
ایمیل بزنه
» تا ۲ پاسخ


۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره کنسرت کاوه آفاق
۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره کنسرت حاوا‌ (قشقایی)
آواز قشقایی در برج آزادی
» تجلیل از سمبل لالایی خوانان ایران
... دیدن متن »

، گروه قشقایی حاوا به سرپرستی پروین بهمنی و خوانندگی ابراهیم کهندل پور شنبه شب ساعت 20:15 در سالن برج آزادی برنامه خود را اجرا کرد.

در این برنامه بهمنی به دلیل بیماری سخت که از مدتی قبل به آن مبتلا شده است؛ فقط در یک قطعه لالایی گروه را همراه کرد که با تشویق فراوان حضار همراه شد. پیش از ورود وی به سن سرنانواز گروه نیز وارد شد که طنین ساز وی نیز با تشویق های فراوان همراه بود.

شمار قابل توجهی از حضار داخل سالن را قشقایی هایی تشکیل می دادند که با لباس محلی در این اجرا حاضر شده بودند در همه قطعات که بدون معرفی اجرا شد گروه را همراهی می کردند.

در پایان این برنامه که به دلیل فشردگی برنامه های برج آزادی فقط یک ساعت به طول انجامید؛ پیمان بزرگ نیا پژوهشگر و مدیر هماهنگی گروه های موسیقی نواحی در جشنواره موسیقی فجر روی سن رفت و از گروه حاوا به عنوان یکی از باسابقه ترین گروه های موسیقی نواحی یاد کرد.

وی گفت: بانو بهمنی سمبل لالایی خوانان ایرانی شناخته شده؛ ضمن اینکه در ثبت رپرتوارهای فراموش شده عاشقی موسیقی قشقایی نیز بسیار تلاش کرده است.

وی در ادامه اعضای گروه را به این شکل معرفی کرد؛ حسین کریمی نژاد نوازنده کرنای قشقایی، هوشنگ ‌سلیمی مختارخانلو نوازنده کمانچه، پیران درخشان نوازنده سه تار قشقایی،

امیر پوسکار نوازتده تنبک، فرزین محمودی نوازنده عود، آرش عزیزی نوازنده تار و نوازنده ساز کوبه ای دامون شش کوکی فرزند پروین بهمنی و محمد کریم نژاد نوازنده نقاره.

بزرگ نیا از نمایندگان استان فارس، فیروزآباد و سمیرم حاضر در این اجرا خواست روی سن بیایند و از اعضای گروه و پروین بهمنی با اهدای لوح دبیرخانه جشنواره موسیقی فجر تقدیر کنند.

پروین بهمنی نیز با تشکر از تشویق های فراوان حضار گفت: این تقدیرها باعث می شود ما از کورسویی، کوهستانی بسازیم.

همچنین دبیرخانه جشنواره مطابق سنتی که امسال بنا نهاده در پایان هر اجرای موسیقی نواحی از یکی از موسیقیدانان برجسته آن منطقه تقدیر می کند که در این اجرا غیر از بهمنی از ابراهیم کهندل پور خواننده گروه تقدیر کرد.

بزرگ نیا در پایان تقدیرها با سرعت و عجله از حضور رایزن فرهنگی سفارت ترکیه نیز تقدیر کرد و از حضار خواست سالن را ترک کرده و در فضای بیرونی سالن برج آزادی با هنرمندان مورد علاقه خود صحبت کنند. زیرا سالن باید برای اجرای بعدی آماده شود.

سی ودومین دوره جشنواره بین المللی موسیقی فجر از 24 دی تا اول بهمن با حضور 10 گروه بین الملل، 10 گروه نواحی، 10 گروه دستگاهی، چهار گروه بانوان، 13 گروه ارکسترال و کلاسیک غربی، 15 گروه پاپ و راک، هشت گروه تلفیقی و شش گروه کلاسیک ایرانی در تالارهای وحدت، رودکی، برج آزادی، میلاد، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، فرهنگساری نیاوران به دبیری حمیدرضا نوربخش برگزار می شود.

منبع: ایرنا

۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره کنسرت دیلمون (گیلان)
در دومین شب از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر
» روایت تراژدی رعنا در اجرای دیلمون
... دیدن متن »

گروه دیلمون در دومین شب از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر از تراژدی رعنا و داستان برندهای موسیقی گیلان خواند.

محمود فرضی نژاد سرپرست این گروه بیان کرد: ما در این اجرا از بلندای گیلان سخن می گوییم، پژواک گاه تاریخ، افسانه ها و اسطوره ها سخن می گوییم. از دیاری که در دل افسانه های کهنی دارد. ما از نواهای کوهستان شروع می کنیم، به طرف کوهپایه و موسیقی چاربه داری می رویم سپس به موسیقی جلگه و نغمه های شالیزار می رسیم و دوباره به کوهستان و دیلمون بر می گردیم.

او اضافه کرد: تمامی ملودی هایی که اجرا می شود انگیزه پیدایش دارند و باری به هر جهت نیستند اما به دلیل آنکه گروه دیگری بعد از ما اجرا دارند فرصت توضیح درباره ی انها را نداریم.

 ترانه های رعنا، آه بگو، کونسکله از جمله ترانه هایی بودند که اجرا شدند و فرضی نژاد از انها به عنوان برند موسیقی گیلان یاد کرد که هر جا می روند آن را اجرا می کنند.

سرپرست گروه دیلمون همچنین درباره داستان ترانه های آه بگو توضیح داد: این ترانه مربوط به موسیقی کار است و زنان و مردان در حین شالیکاری آن را زمزمه می کردند. آه بگو به معنی خسته نشو است .

او همچنین درباره ترانه رعنا گفت: گروه های موسیقی گیلانی هر جا که می روند حاضرا درخواست می کنند ای رو سیاه رعنا، برگرد بیا رعنا را اجرا کنند، باید بگویم وقتی شخصی انقدر معروف می شود که برایش ترانه به وجود می اید قطعا رو سیاه نخواهد بود. تنها مشکل رعنا این بود که در دوران مرد سالاری که زن جایگاهی نداشت زندگی می کرد.

فرضی نژاد با بیان اینکه رعنا فضای مردسالاری را شکست ادامه داد: رعنا در واقع یک داستان تراژدیک است که از ازدواج با خان زاده سر باز و فرار می کند و در نهایت هم خودکشی می کند. ای رو سیاه از دل و زبان خان بوده نه دل رعنا . در واقع کسی از دل و زبان رعنا نخوانده است. هیچ زن ایرانی روسیاه نیست.

سرپرست گروه دیلمون درباره ترانه کونسکله نیز توضیح داد: کونوس در زبان محلی به معنای میوه ازگیل است و شب یلدا در گیلان بدون این میوه نمی شود. مسوولیت چیدن این میوه بر عهده خانم هاست و زمانی که انها برای انجام این کار می رفتند برای انکه مسیر کوتاه شود ترانه می خواندند و اگر برادر و پسری داشتند، دختری را در این مراسم برایشان نشانه می گرفتند . در واقع شب یلدا محفلی هم برای مراسم خواستگاری بوده است.

در انتهای این اجرا پیمان بزرگ نیا، مسوول انتخاب گروه های موسیقی نواحی در این دوره از جشنواره بیان کرد: بسیاری از استادان موسیقی نواحی درگیلان دار فانی را وداع گفتند و این جوانان ما هستند که می توانند بخشی از این فرهنگ را حفظ کنند.

او ادامه داد: در این دوره از جشنواره از یکی از  پیشکسوتان هر گروه تقدیر می کنیم ودر این گروه نیز از رضا فکوری به عنوان پیشکسوت ساز کمانچه  تقدیرمی کنیم .

بزرگ نیا همچنین از مدیر مجموعه برج ازادی خواست همانطور که در سال های گذشته از گروه های موسیقی نواحی برای اجرا در برج حمایت کرده است قول دهد تا گروه های نواحی برنامه های بیشتری در مجموعه اجرا کنند.

 آرش عشقی، سبحان سرابی، توماج مصفا، حدیث نیک رو، سمیرا واحد، رضا فکوری، علی اطهری، نوید لاهیجی و غلامی پور هنرمندانی بودند که گروه دیلمان را در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر همراهی می کردند.


منبع: ایسنا

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نوازنده شهیر تاجیک سکته کرد
» لغو کنسرت دولتمند خالف در جشنواره موسیقی فجر
... دیدن متن »

به نقل از  ستاد خبری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر، دولتمند خالف بعلت عارضه قلبی و مغزی در بیمارستانی در شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان بستری شد.

 دولتمند خالف موسیقی‌دان، نوازنده و خواننده تاجیک  که پیش از این قرار بود چهارشنبه 29 دی ماه در تالار وحدت به روی صحنه برود بعلت عارضه قلبی و مغزی در بیماستانی در شهر دوشنبه بستری شد.

"دولتمند خالُف" موسیقی‌دان، نوازنده و خواننده تاجیک است. او استاد موسیقی محلی جنوب تاجیکستان است که "فلک" نام دارد. او که شش‌مقام را در کنسرواتوار موسیقی دوشنبه آموخته است برای نواختن دوتار، قیچک و سه‌تار که از سازهای مشهور این منطقه هستند، معروف است.

آهنگها و آوازهای او حالت صوفیانه دارند و بیشتر بر اساس اشعار مولوی تنظیم شده‌اند. چند آلبوم از گزیده کارهای او در ایران منتشر شده است.

ستاد سی و دومین جشنواره موسیقی فجر از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان پیگیر وضعیت جسمانی این هنرمند بزرگ موسیقی می باشد و برای ایشان آرزوی بهبودی و سلامتی دارد.


منبع: هنرآنلاین

با آرزوی صحت و عافیت برای ایشون
۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام.اجرای امشب گروه رستاک تالار وحدت.چهار عدد بلیط موجود است.09124368891
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام کنسرت علیزاده اول بهمن ،ساعت٢٢:٣٠ردیف آخر وسط ،سه نفر به مبلغ٣٥٠٠٠،
وروز ٢٨دی برج میلاد ساعت ٢١:٣٠ جایگاه بالکن ،دونفر قیمت هربلیط٥٥٠٠٠تومان موجوداست.
تماس تلگرام :٩٣٠٢٢٧٩٧٠٠ و تماس تلفنی:٠٩٣٨٩١٢٦١٤٢
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
 
دو عدد بلیط برای کنسرت جناب عصار روز چهارشنبه ٦بهمن ساعت ١٨:٣٠ ردیف ١٤ دارم که متاسفانه نمیتونم برم اگر کسی تمایل به جابجایی با روز پنجشنبه داره لطفا اینجا پیغام بذاره . ممنونم
محسن لطیفیان این را دوست دارد
لطفا میشه بگید چقدر بلیط رو خریداری کردید !؟
۲ روز پیش، يكشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۳ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حسام اینانلو و رامبرانت تریو به صحنه رفتند
» چهارپاره‌نوازی گروه هلندی در اولین روز جشنواره موسیقی فجر
... دیدن متن »

جمعه ۲۴ دی ماه تالار وحدت در سومین سئانس برنامه‌های خود میزبان گروه رامبرانت تریو و حسام اینانلو بود.

همه اجراهای نخستین روز از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر با قرائت بیانیه ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر آغاز شدند. در این بیانیه آمده بود: "جشنواره امسال را شاید بتوان تاریخی‌ترین جشنواره در طول سی و دو دوره گذشته ارزیابی کرد. رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در آستانه برگزاری این رخداد فرهنگی که منجر به لغو ٢ روز اول جشنواره و جابجایی ده ها برنامه در جدول جشنواره گردید، یکی از موارد استثنا و بی سابقه در اجراییات این دوره بود که با تلاش همکاران و همراهی هنرمندان ارجمند به خوبی انجام گرفت. ستاد سی و دومین جشنواره موسیقی فجر ضمن تسلیت مجدد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری، مخاطبان عزیز را به دیدن برنامه‌های جشنواره دعوت می‌کند."

تریوی هلندی "رامبرانت" که متشکل از رامبرانت فرِریکس نوازنده پیانو، وینسنت پلنر نوازنده پرکاشن و تونی اورواتر نوازنده کنترباس است، به واسطه همکاری با هنرمندانی مانند کیهان کلهر و حسین‌ علیزاده، برای مخاطبان ایرانی شناخته شده است، اما نخستین حضور آنها در ایران به اجرایی متفاوت اختصاص داشت.

در بخش اول برنامه آنسامبل رامبرانت روی صحنه رفت و به اجرای تعدادی از آثار خود پرداخت. این بخش با بداهه نوازی در فضایی آرام آغاز شد و به تدریج حالتی پر هیجان پیدا کرد. پیزیکاتوهای پر شتاب کنترباس به همراه ریتم کوبنده پرکاشن ادامه یافت و پس از آن بار دیگر آرامش بر صحنه حاکم شد. در ادامه جمله‌های آرام پیانو با تکرار بر روی بستری از ضربات محکم سنج، زمینه را برای تغییر دوباره فضا آماده کرد. آنچه در اجرای تریوی رامبرانت شنیده شد ترکیبی از موسیقی جز، باروک و خاورمیانه بود که بخش‌های مختلف آن را جمله‌ای ملایم که به صورت ترجیع بند تکرار می‌شد به یکدیگر متصل می‌کرد.

پس از آن رامبرانت فرِریکس ضمن ابراز خوشحالی از حضور و اجرای برنامه در ایران، با اشاره به پیانوی تالار وحدت گفت: سال 1806 یک پیانوی ارزشمند از طرف پادشاه ناپولی به ایران قدیم هدیه داده شد که شاید الان در موزه یا جای دیگری نگهداری شود. آن زمان که فیس بوک و اینستاگرام و... وجود نداشت مرز بین فرهنگ ایران و فرانسه بسیار عمیق بود اما حالا همه باخ و مندلسون و... را می‌شناسند. همچنین وقتی قرار شد به ایران بیاییم متوجه شدم که ایرانی‌ها موسیقی خاص خودشان را روی پیانو اجرا می‌کنند. حالا ما و شما در یک سفر خیالی موسیقی خودمان را با هم قسمت می‌کنیم و ما بخشی از موسیقی قدیم ایران به نام " چهارپاره" را اجرا می‌کنیم.

 

پس از آن کنترباس در فضایی ایرانی اجرای چهارپاره ماهور را آغاز کرد و سپس پیانو که با گرفتن سیم‌های پشت آن، صدایی زنگ‌دار مانند سه تار پیدا کرده بود به اجرای ملودی ایرانی پرداخت. این قطعه در ادامه به فضایی متفاوت وارد شد و گروه با انعطاف بالا به صورت متناوب موسیقی ایرانی و غربی را نواختند.

با اجرای قطعه کوتاه دیگری بر اساس موسیقی ردیفی ایران، نوبت به حضور حسام اینانلو بر روی صحنه رسید تا بدون حضور نوازنده پیانو، به اجرای قطعه‌ای بپردازند که یادآور همکاری اخیر اینانلو و و تونی اورواتر نوازنده کنترباس در آلبوم "وهم" بود. بداهه نوازی اعضای گروه در فضایى معلق و با تکرار جمله‌های مختلف انجام ‌شد و پس از آن در میانه اجرا نوازنده پیانو هم به گروه پیوست تا ملودی‌های ایرانی را  با پیانوی خود بنوازد. قطعه بعدی این بخش هم بدون حضور نوازنده پیانو به فضاسازی و انتقال مفهوم با جملات ساده و ظریف اختصاص داشت.

سی و دومین جشنواره موسیقی فجر با ریاست حمیدرضا نوربخش از ۲۴ دی‌ماه در شش سالن شهر تهران آغاز شده  و با برگزاری مراسم اختتامیه در جمعه ۱ بهمن‌ماه در تالار وحدت تهران به کار خود خاتمه خواهد داد.


منبع: هنرآنلاین

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازگشت یک خواننده باسابقه
» «با قدسیان» روی صحنه رفت
... دیدن متن »

پیام عزیزی خواننده موسیقی مقامی و حماسی کشورمان همراه با گروه «با قدسیان» در اولین روز از برگزاری سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر روی صحنه رفت.

در این کنسرت عرفانی که  بعد از مدت ها دوری پیام عزیزی از اجراهای زنده جمعه شب ۲۴ دی ماه در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران روی صحنه رفت، تعدادی از علاقه مندان و هنردوستان موسیقی اقوام ایران از شهرهای ارومیه، مهاباد، سردشت، پاوه، کرمانشاه، رشت، عنبران و سنندج به تماشای برنامه نشستند.

پیام عزیزی که سال گذشته همراه با سامی یوسف خواننده مطرح جهان اسلام در آلبوم موسیقی «برکت» آهنگ‌های «یا رسول الله» و «مسلمانان» با شعر «مسلمانان چه حال است این» از سروده‌های «شیخ عبدالرحمان خالص» را  به صورت مشترک اجرا کرده بود، در این برنامه نیز این دو آهنگ عرفانی را به همراه نوازندگان گروهش اجرا کرد.   

«باقدسیان»، «مسلمانان»، «از دست عشق»، «کوچه محبت»، «یا رسول الله (ص) نظری فرما»، «الله مدد»، «یا رسول الله (ص) یا شاهی مدینه»، «یا رسوالله (ص) دخیل» ، «یار می‌گوید الله» قطعاتی بودند که در این کنسرت آنلاین اجرا شدند.

فردین لاهورپور نوازنده نی، مرتضی صنایعی نوازنده نی، حسن مکانیکی نوازنده نی، حسین قاسم‌زاده نوازنده نی و سنتور، صابر نظرگاهی نوازنده تار، امین گلستانی نوازنده عود، بهروز قهاری نوازنده دف، امین دادوری نوازنده دف، سیاوش عبدی نوازنده دف و علیرضا مصدقی نوازنده سازهای کوبه‌ای گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می دادند.

منبع: مهر 

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از کنسرت کاکو‌‌ بند
۳ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از کنسرت کاوه آفاق
۳ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام
2 عدد بلیط کنسرت آقای عصار جمعه 8 بهمن 95 سانس 21:30 جهت فروش
ردیف 6 صندلی 13 و 14
قیمت کل 220000 تومان
milad2932@yahoo.com
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من ٢عدد بلیط کنسرت داماهی برای روز ٢شنبه ساعت ١٨:٣٠ دارم. صندلی های وسط ردیف وسط، کسی خواست بهم ایمیل بده یا کامنت بذاره shirin.moien@gmail.com
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من ٢عدد بلیط کنسرت داماهی برای روز ٢شنبه ساعت ١٨:٣٠ دارم. صندلی های وسط ردیف وسط، کسی خواست بهم ایمیل بده یا کامنت بذاره shirin.moien@gmail.com
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مسعود فروتن کارگردان پخش زنده‌ی اجراهای جشنواره
» فروش بلیت‌های آنلاین جشنواره موسیقی فجر آغاز شد
... دیدن متن »

حامد عنقا، مدیر سامانه‌ی کنسرت آنلاین کشور «حام»، ضمن اعلام این خبر گفت: «بلیت‌فروشی اجراهای زنده و آنلاین سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر از طریق سامانه کنسرت آنلاین «حام» آغاز شد و علاقه‌مندان برای تماشای اجراهای جشنواره به‌صورت زنده و آنلاین می‌توانند با مراجعه به سایت www.e-haam.ir نسبت به خرید بلیت‌ها اقدام کنند.»

* مسعود فروتن کارگردان پخش زنده اجراهای جشنواره

عنقا درباره قیمت بلیت‌های آنلاین جشنواره نیز گفت: «بر اساس توافقی که با ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر صورت گرفته، قیمت تمامی اجراهایی که به صورت زنده و آنلاین پخش می‌شود یکسان و به قیمت 3000 هزار تومان خواهد بود.»

مدیر سامانه‌ی کنسرت آنلاین درباره کارگردان اجراهای آنلاین جشنواره نیز گفت: «مسعود فروتن، از هنرمندان پیشکسوت عرصه سینما Cinema و تلوزیون، کارگردانی اجراهایی که به صورت آنلاین پخش می‌شود را بر عهده خواهد داشت.»

عنقا ادامه داد: «تمامی مخاطبان و علاقه‌مندان به اجراهای موسیقی جشنواره موسیقی فجر در اقصا نقاط ایران و با حداقل سرعت 256 کیلو بایت بر ثانیه می‌توانند برای اولین بار همزمان با تهران به تماشای اجراهای جشنواره موسیقی فجر بنشیند.»

*کاربران با حداقل سرعت تصاویر را بدون کوچکترین اشکال دریافت کنند

محمد پرویزی مدیر کارگروه فنی «حام» نیز در این ارتباط گفت: «برای تماشای اجراهای زنده از طریق سامانه حام، مهم نیست کاربران از طریق چه شرکتی به اینترنت متصل می‌شوند. چرا که با اغلب شرکت‌های ارائه‌دهنده توافق داشته‌ایم و سرورهای CDN را در این شرکت‌ها مستقر کرده‌ایم تا کاربران بتوانند از هر شرکتی که اینترنت دریافت می‌کنند، اجراهای جشنواره را با حداقل سرعت 256 کیلوبایت بر ثانیه، تصاویر بدون کوچکترین اشکالی دریافت کنند.»

وی ادامه داد: «کاربرانی که از اینترنت تلفن همراه استفاده می‌کنند، حتماً یک جا مستقر شوند تا در دریافت تصاویر با اختلالی مواجه نشوند. چرا که ممکن است در حین حرکت اینترنت تلفن همراه با نواسان روبه‌رو شود و تصاویر ارسالی را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین اگر کاربران از اینترنت موبایل‌های خود استفاده می‌کنند، بهتر است در جایی ثابت مستقر شوند تا تصاویر را به بهترین شکل دریافت کنند.»

*امکان تست برای کاربران

مدیر کارگروه فنی «حام» با اشاره به قرار دادن امکان تست اجرا برای مخاطبان در سامانه حام، گفت: «ما در سامانه کنسرت آنلاین کشور، امکان تست برای کاربران قرار دادیم. به این ترتیب که کاربر وقتی به سامانه برای خرید بلیت مراجعه می‌کند، ابتدا می‌تواند امکان تماشای اجرای زنده را با اینترنتی که در اختیار دارد، تست کند و اگر از سرعت و کیفیت تصویر مطمئن شد، اقدام به خرید بلیت کند. البته اگر مرورگرهای کاربران قدیمی باشد ممکن است مشکلاتی ایجاد شود، به همین منظور به کاربران پیشنهاد می‌کنیم برای دسترسی آسان‌تر از مرورگرهای «فایِرفاکس» و «کروم» استفاده کنند. در واقع کاربران با امکان تست می‌توانند بفمهند که دسترسی‌شان به تماشای اجراهای زنده جشنواره با چه کیفیتی خواهد بود و اگر رضایت آنها را جلب کرد، می‌توانند بلیت اجراها را خریداری کنند.»

150 هزار کاربر می‌توانند همزمان اجراهای جشنواره را ببینند

پرویزی گفت: « ما در شهرهای بزرگ نیز سرورهای خودمان را مستقر کردیم که مخاطبان شهرستانی راحت بتوانند به اجراهای جشنواره موسیقی فجر دسترسی داشته باشند. ما برای هر اجرا همزمان می‌توانیم تا 150 هزار کاربر را پوشش دهیم. در کنسرت‌های آنلاینی که پیش از این نیز برگزار شده بود، به عدد 30 هزار کاربر همزمان رسیدیم و با توجه به توسعه زیرساخت‌ها برای جشنواره، هم اکنون به‌راحتی تا 150 هزار کاربر می‌توانند هر یک از اجراهای جشنواره را به صورت همزمان و بدون ایجاد هیچ مشکلی تماشا کنند.»

*هماهنگی با اپراتورها و مخابرات

پاشایی، مدیر کارگروه مخابراتی «حام» نیز اعلام کرد: «همه مخاطبین آنلاین از ابزارها و شبکه‌های مخابراتی برای اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند. بنابراین نیاز بود برای عرضه خدماتی با کیفیت با اپراتورهای موبایل کشور و شبکه‌های مخابراتی که اینترنت مردم را تأمین می‌کنند، هماهنگ شویم. در این راستا شرکت زیرساخت مخابرات همکاری بسیار خوبی با مجموعه‌ی ما داشت و از پروژه حمایت کرد.»

وی ادامه داد: « با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات، بخش عمده‌ای از فعالیت‌های شبکه ملی باید معطوف به تولید محتواهایی باشد که در این شبکه عرضه می‌شود. شرکت مخابرات کمک کرد و برای اولین‌بار پخش زنده‌ی موسیقی عملیاتی شد، اپراطورها را با ما هماهنگ کردند که حجم عظیم اطلاعات بدون هیچ مشکلی همزمان با پخش زنده به دست مخاطب برسد. مخاطبان ما هم بر این اساس و با هماهنگی‌هایی که با مخابرات و اپراطورهای تأمین‌کننده‌ی اینترنت انجام شده و همینطور با همکاری شرکت زیرساخت، تصاویر بسیار باکیفیت را دریافت خواهند کرد.»

*نمایش ظرفیت شبکه ملی اطلاعات

پاشایی تصریح کرد: «سرویس «حام» در واقع ظرفیت شبکه ملی اطلاعات کشور را نشان می‌دهد. اگر زیرساخت وجود داشته باشد و محتوایی در آن عرضه نشود مردم متوجه نمی‌شوند که شبکه‌ی ملی اطلاعات با اینترنت عادی که عرضه می‌شود، چه تفاوت‌هایی دارد. وقتی محتوایی با این کیفیت عرضه می‌شود مخاطبان ما متوجه می‌شوند که چه سرمایه‌گذاری ارزشمندی در حوزه‌های زیرساخت کشور انجام شده است.»

مدیر کارگروه مخابراتی حام در پایان عنوان کرد: «با توجه به تمهیداتی که قبلاً از طرف اپراطورها و تیم فنی اندیشیده شده، هیچ نگرانی فنی در ارائه‌ی سرویس نخواهد بود. قطعاً دریافت تصاویر با کیفیت و تماشای زنده‌ی کنسرت‌ها برای مخاطبان ما دور از انتظار است و قطعاً با تماشا و استفاده از این سرویس، متوجه خواهند شد که در داخل کشور با حداقل سرعت اینترنت نیز می‌توانند تصاویری باکیفیت دریافت کنند. امیدواریم با ارائه سرویس‌های اینچنینی اعتماد مخاطبان نسبت به توانایی و ظرفیت‌های داخلی جلب شود.»

پخش آفلاین اجراها

حامد عنقا، طراح و مدیر سامانه‌ی کنسرت آنلاین کشور، در ادامه گفت: «با توجه به زمان بسیار بسیار کمی که برای انجام این پروژه‌ی ملی داشتیم، تیم مجرب و پُرتعداد مجموعه کنسرت آنلاین حام، با تلاش شبانه‌روزی تمام سعی خود را برای ایجاد بالاترین کیفیت برای این رویداد ملی به کار بسته است.»

عنقا با گلایه از دست‌اندازی‌های بی‌دلیل و برخی ناهماهنگی‌ها گفت: «هنوز در بخشی‌هایی از جامعه فرهنگی ما عدم تفاهمی درباره‌ی دست پیداکردن به فضاهای جدید وجود دارد که امیدواریم با همراهی برخی از مسئولان فرهنگی بتوانیم همچون دیگر جوامع از ظرفیت‌های موجود عصر حاضر به نفع پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری و رسیدن به عدالت اجتماعی و قراردادن فرهنگ و هنر Art در سبد خانواده‌ها دست پیدا کنیم.»

وی در پایان گفت: «با توجه به اینکه سامانه کنسرت آنلاین برای حمایت بیشتر جشنواره موسیقی فجر به میدان آمده است، علاوه بر پخش زنده اجراهای برگزیده و همزمان سالن‌های مختلف، اقدام به پخش با تأخیر برنامه‌های سانس‌های مختلف جشنواره کرده است و با تصویربرداری و طی مراحل فنی مخاطبانش را در جریان تمام اتفاقات این رویداد بزرگ قرار خواهد داد.» 

منبع: ستاد خبری سی‌ودومین جشنواره‌ی موسیقی فجر

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام. برای کنسرت آقای صادقی، 24 دی دو بلیط موجود است. ردیف 14 صندلی 34و 35(مقابل سن). طبق قیمت فروش سالن :هر نفر 95000تومان. 09391339213
اگر هم کسی کنسرت دیگر در روز دیگری داشت جابه جا می کنم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان من بلیط کنسرت کاکو بند می‌خوام اگه کسی‌ بلیط فروشی داره لطفا به من اطلاع بده 09123225872
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من ٢ تا بلیط کنسرت داماهی گرفتم برای ٢شنبه ساعت ١٨:٣٠ برج آزادی، که نمیخوامشون، برای جشنواره فجره. اگه کسی خواست بهم اطلاع بده
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام خدمت دوستان.یک عدد بلیط کنسرت کاکو بند.ردیف سوم برای جمعه 24 دی ساعت 18.30 برای فروش دارم.در صورت تمایل با 09126359824تماس بگیرید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید