تیوال کارگاه کارگاه آموزشی تدوین و طرح ریزی مارکتینگ پلن
T1:10:26:50
خرید بلیت
۱۶۵,۰۰۰ تومان
  سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران - تالار اندیشگاه
  جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
  ۱۰:۰۰
  ۸ ساعت
 بها: ۱۶۵,۰۰۰ تومانروزهای پایانی سال معمولا به انجام امور و شلوغی های رایج در کسب و کار ها سپری می شوند، اما امسال پایان سال متفاوتی را برایتان برنامه ریزی کرده ایم، کارگاه آموزشی تدوین و طرح ریزی مارکتینگ پلن به صورت تخصصی و با ظرفیت نیمه خصوصی و با هدف آشنایی کامل با زیرساخت های اجرایی و مبتنی بر واقعیت فضای کسب و کاری با رویکرد توسعه مهارت های فردی و سازمانی کارشناسان بازاریابی و فروش، مدیران بازاریابی و تبلیغات، سوپروایزرهای بازاریابی و فروش در شرکت های دارویی، فنی - مهندسی، سازمان های خدماتی و برندهای فعال توسط باشگاه مدیران موفق برگزار خواهد شد.

در این دوره آموزشی آخرین تکنیک های مارکتینگ پلن نویسی  با هدف ارتقاء شغلی و امکان حضور در سازمان های مدرن مورد بحث و تدریس قرار خواهد گرفت.

این کارگاه آموزشی جذاب در فضای متفاوت و در سالن کنفرانس ۸۰ نفره کتابخانه ملی ایران و با هدف تعاملی بودن ( پرسش و پاسخ ) و انتقال تجارب ارزشمند بین دانشپذیران و مدرسین دوره برگز خواهد شد.

سرفصل های کارگاه :
- آمیخته های بازاریابی و تحلیل دقیق Marketing MIX
- مروری بر مفاهیم کاربردی تحقیقات بازاریابی
- تحلیل استراتژیک برنامه های بازاریابی
- اصول شانزده گانه تدوین و طرح ریزی مارکتینگ پلن
- ۱۰۰ واژه تخصصی و مورد نیاز در مارکتینگ پلن
- بودجه بندی و تحلیل بودجه های بازاریابی
- تدوین نهایی مارکتینگ پلن
- آشنایی با مفاهیم بیزینس پلن
- روش های محاسبه سهم بازار CLV,CAC

مدرسین کارگاه:
- استاد علی پاکزادیان مقدم ( موسس باشگاه مدیران موفق، متخصص برندسازی و بازاریابی، مدرس دانشگاه، محقق و پژوهشگر فرصت های بازاریابی و تبلیغات، مشاور و مدرس برندهایی نظیر : قریشی، سفیر، سران، تکنوساخت، راسپینا و . . . )

- مهندس علی آزادی منش ( کارشناس ارشد علوم بازاریابی، دانش آموخته مدیریت در گرایش های استراتژیک و بازاریابی، مدیر بازاریابی گروه صنعتی مپنا )

* همراه با پذیرایی میان وعده و ناهار | ارائه مدرک آموزشی معتبر از باشگاه مدیران موفق | ارائه جزوات آموزشی

- کلیه قیمت ها با احتساب ۲۰٪ تخفیف ویژه ثبت نام آنلاین می باشد.
- ۱۰٪ از درآمد این کنفرانس به کودکان کار اختصاص پیدا خواهد کرد.

مکان

تهران، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو حقانی، خروجی کتابخانه ملی،سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، تالار اندیشگاه